To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Oznámení

AnimeFest 20117

23. května 2017 v 23:55 | Aya
AnimeFest 2017

Tak by to chtělo napsat něco o AnimeFestu, říkám na rovinu, že bych se tam chtěla vrátit!

Píši z pohledu prodejce.
Ačkoliv jsem neměla tolik možností si zajít na přednášky, tak i tak píši, že jsem si to užila. Nemohla jsem v pátek ani dospat. Z důvodů zpoždění jsem do Brna dojela ve 13:00. Docela mě udivilo, že organizátoři CraftAlley neměli ani popsané stoly. =D měli to napsané jen u sebe, takže člověk, který přišel do CraftAlley se musel chodit ptát organizátora, kde je jeho stůl. Ale tak sranda byla. Organizátoři toho měli fakt hodně a bez nich by AnimeFest nebyl takový jaký je *-* Palec nahoru!
Nebudu tady rozepisovat každý den, protože jsem byla fakt jen za stánkem, dokud mě nevysvobodila Sas, která mi "donutila"..... PSSST. Koupit si plakát.... ne kecám, ten plakát na mě čekal, To je jasné, ale napomáhala jsi tomu taky, ne žen ne. =D (Teď mě zabije...) Ne, vážně. Mudím ti veřejně tu poděkovat, že jsi mě ze všech mých známích nejvíc navštěvovala ty. Takže jsem se fakt nenudila. Obzvvlášť tvoje kafe s džusem. Fuj. Ještě teď mám osypky.
Bubbletea měli senzační. Měla jsem dvě, ale nejvíc jsem toužila po kávě. T_T
Strašně moc mě potěšili návštěvníci, kteří navštívili můj stánek a dali se se mnou do řeči. Strašně moc Vám děkuji. Tu pochvalu jsem takovou opravdu nečekala. A strašně moc mě to potěšilo. Kéž bych mohla frčet i příští rok, ale budu mít státnice. O_o Takže stále nevím... Ale určitě budu na NatsuConu. A tentokrát si ho užiji jako návštěvník a zároveň chystám workshop. =))
Takže to by mohlo být vše. AnimeFest fakticky jen chválím a je vidět ten supr posun, Rok od roku je lepší a lepší!! =)
Takže se mějte fanfárově a já jdu chrnět a zítra do práce a připravit se na další zkoušku. =)) Jo a pondělní zkoušku sjem zvládla na jedničku! Takže ať se nikdo nevymlouvá na zkouškové období a proto nemůže jet na AnimeFest, je to blbost. Krom státnic, ty jsou fakt důležité =)
Mějte se fanfárově lidi! *-*
Jinak Cosplay video AnimeFest, tohle video od Pixtreama se fakticky povedlo =)

Život být jednoduchý nemůže

20. dubna 2017 v 13:21 | Aya
Život být jednoduchý nemůže

Jak už vypovídá nadpis... opravdu to jednoduché být nemůže. A čím více máte pestrý život plných překážek, tak je to ještě lepší. Jak říká moje babi "Když se má všechno posrat, tak se vší parádou." Samozřejmě.
Tak strašně moc se těším na Animefest opravdu, budu letost opět v Craft Alley, všecko mám zařízené. Samozřejmě nestíhám a to nemusím být cosplayer Křičící Udělat něco do stánku je těšší a kord, když se věci kolem bortí.
První bylo to, že se posunul AnimeFest, bohužel ten za to nemůže a já si to nemohu nechat ujít, bohužel to dopadlo tak, že AFko mám mezi zápočtovým a zkouškovým týdnem. To ještě nějak jde.
Nestíhám zdůvodů, že toho do školy je fakt nějak moc... Smějící se a to nejsem typ student, kterej všechno odkládá na poslední chvíli, naopak, pro mě je to čím dřív, tím líp.
Chodím do práce, je to ale práce, která mě opravud baví.
Můj taďka měl 50 teďko v dubnu, ale oslava bude v květnu před AFkem, no pecka.
A aby toho ještě nebylo málo, učitel nám oznámil, že velice těžká zkouška bude 19.5. úplně nejlepší, co může být. Takže musím všecko odvolat? NE! Naštěstí má druhá skvělá duše mě zachránila. Takže v pátek ji za stánkem uvidíte ji a já pokud nebudu totálně vyřízená se tam doplachčím z Budějovic nejspíš vlakem.

Člověk se tomu, už musí jen smát, protože, abych mohla na tu skvěle obtížnou zkoušku jít, musím mít napsanou 7 stránkovou esej na knížku, která obsahuje Makroekonomii, no není to báječné? Smějící se Takže Ayo tady přestaň žvanit a padej začít psát tu seminárku. Adios Amigos Křičící

Máte také něco podobného? Nad čím bych s mohla poplakat nebo zasmát?

Skoro 3 roky v pr(yč)

6. března 2017 v 11:54 | Aya
Jééééééj, zdravím lidi!

Skoro po třech letech jsem zpět..... Nikdo jiný mě do toho neuvrtal, než moje skvělá Saskie. Mám takový pocit, že bez ní bych sem už ani nezavítala. Málo času, moc málo... k tomu bakalářská práce, no nebudeme teď tu o tom mluvit =D

Mám v plánu udělat pár změn a budu přidávat opravdu málo příspěvků, nemohu u toho sedět celý den. Navíc chodím do školy a práce a jestě k tomu dělám výrobky na Animefest, takže toho mám opravdu plno. =D
Budu tu aktualizovat recenze a postavy.... jak jsem na to koukala, chce to z aktualizovat úplně všechno. A potom přidám pát recenzi na skvělou doramu. No a nakonec tu možná budete poslouchat i moje žvásty. =D Možná by to chtělo i nějakou tu povídku......... tse možná =D

Mějte se fanfárově lidi! Vaše Ayu

Animefest 2015

10. května 2015 v 17:19 | Aya

Animefest 2015


Určitě všichni víte, nebo alespoň většina z Vás, co je Animefest. Recenzi uvádět nebudu, jelikož, každý rok jsem s Animefestem velice spokojená, letos jsem měla možnost mít stolek v Craft Alley. Jsem velice ráda, že Ti, co mě znají si vždycky našli těch pár minut posedět a pokecat si se mnou, hned to uteklo velice rychle. Taky moc děkuji, že se nasbírali pozitivní ohlasy vůči mé výrobě kanzashi. Moc mě to potěšilo. =)) A o to více se budu snažit přiblížit ještě více a více tvorbě japonských kanzashi, velikých sad. =))
Teď Vám sem hodím CMV, co tvořil přítel, opravdu hodně pokročil, oproti starším CMV, co dělal. Tak toto je nejlepší! Tak neváhejte a mrkněte se.
A jak se Vám líbilo na Animefestu 2015? =))
Letím se učit na přijímačky, co mám v červnu, držte mi palce :))

ComicSalon 2014

7. října 2014 v 17:56 | Aya

ComicSalon 2014


No... hodně opožděně, ale konečně jsem se k tomu dostala =D

Už je to rok........

5. září 2014 v 17:33 | Aya

Už je to rok........


Předem upozorňuji, jestli nikoho nezajímá mé osobní "problémy" ať toto nečte. Jen jsem se asi potřebovala vypovídat.... vážně nevím..

NatsuCon

26. srpna 2014 v 11:47 | Aya

NatsuCon 2014

Ano! Opět se vracím a chci napsat něco o NatsuConu. =D
Ti, co jste ještě na NatsuCon ani jednou nezavítali, tak Vám tento Con vřele doporučiji! Rozhodn jsem si tuto akci užila stejnak, jako Animefest 2014. Prostě tyhle dva Cony jsou v mé příčce nejlepší!
Přístup k lidem nejlepší, všichni se Vám snaží pomoci.
Nevím o tom, že by se nějaká přednáška rušila, takže prostě perfektní. =)) Workshopy senzační! A hrací místnost jak by smet =D
V sobotu před tombolou NatsuCon pořádal ohňostroj, byla jsem z toho opravdu nadšená.
Dokonce byly ještě volné místa na spaní, nidko nespal na chodbě! Žádný alkohol, žádné poblité místa a kdo byl trochu napitý, byl okamžitě vyhozen z festivalu. NatsuCon je prostě jiná liga. Nejleší! *-*
Jen, co mi trochu zamrzelo byly některé věci, které nebyly napsané v programu vůbec a to třeba Batsugame, nebo burza (lidi, co se potřebovali něčeho zbavit.) Ale nemohu si moc ztěžovat, protože sama jsem prodávala na burze a jsem spokojená.
Upřímě jsem ani netušila, že mé věci se budou tak moc líbit. *-* dokonce se mé kanzashi rozprodalo ještě den předem, než vůbec začala burza. =D ale jsem opravdu štastná, kdyby někdo chtěl tak ještě jendou budu propagovat svoji stránku =D https://www.facebook.com/ayurucnitvorba nedělám jen kanzashi, ale věci na přání atd. =))

P.S.: V průběhu dne sem přidám ještě recenzi na Redline, Dopis pro Momo a doramu Boys before flower. =)) když říkám v pruběhu tak v pruběhu, musím se učit angličtinu. =))

Tak a nějaké ty fotky byste chtěli ne? =D Jen něco málo sem dám.

Advík 2014

31. července 2014 v 14:52 | Aya

Advík 2014

No taky bych už mohla něco přidat, že? =D Když jsem se na animefest vyprdla, ale to bylo hlavně z důvodů, že jsem se šrotila na maturitu, takže nebyl čas. =)) Takže zpět k Advíku.
Vemu to asi spíše stručně, protože bych si jen stěžovala a stěžovala. Ano, vím, byla jsem na advíku 4 rokem (dobře třetím, ten první se nedá ani počítat.) a řekla bych, že to je od roku horší a horší. Jasně, ptáte se asi proč? Když Vám se tam líbilo a byl to nejúžasnější Advík, co kdy byl. Takže.... buď to byl Váš první nebo druhý Advíkovský con, nebo jste kecali jen s přáteli a na přednáškách ste se vůbec neobjevili, nebo nemáte zažité jiné cony (např, Animefest, Natsucon------- Akicon nepočítám, protože ten mě také neuvěřitelně zklamal.) A nebo prostě máte divný oči! =D
Fajn, jistě chcete znát důvody, proč se mi to nelíbilo, no tak opět stručně.

Jednání orgů.... Bylo už dávno něco sjednané a domluvené, pak tam přijdete a všichni dělají jakože nic. I přes to, že jsem si vytiskla konverzaci, tak ani to ne. Takže, když už něco organizuji, tak pořádně a nic si nevymýšlím.
Větrání............ Jako vážně? Loni i přes to všechno bylo alespň pár větráků, letos vůbec. Nechali by raději ty lidi chcípnout....
Technika... Na tu bych si moc nestěžovala, bo sama s tím neumím, ale to, co tam předvedli bylo fakt šílenství. "připravili jsme pro Vás přímé video na plátno, abyste t viděli i vy vzadu." Jako nezlobte se, ale v zadu beztak nic nebylo vidě, protože obraz se sekal jako prase a bylo to spíše takové momentky, kort rozmazaneé jako prase.... moc to fakt nedořešili, když už to nejde, tak se radši o to ani nepokouším.
S Yamíkovým cosplexem, jste to fakt vypekli..............
Cosplay soutěž........ NUDA! Nikdy v životě jsem se fakt takhle nikdy nenudila!! A když už, tak stanovým pravidla! Ne že si na podium bude dělat každý, co chce.
Snad půlka přednášek byla zrušená, jako co to sakra znamená??
No konec s rozčilováním, jako kdybych opravdu neměla přátelé na Advíku, tak jedu hned domů....

Stránka

19. července 2014 v 21:33 | Aya

Stránka


Ještě před pár dněmi, bych si říkala, že je to naprostá blbost, ale.... =D fajn JDU ZDE PROPAGOVAT VLASTNÍ FB STRÁNKU!
nevím, ani proř jsem se tak rozhodla, snad jen proto, že si zbytečně zadělávám svůj fb profil, a tak jsem se rozhodůa si vytvořit vlastní stránky a předvést Vám tak svoji zručnost, fantazii a tvořivost. Kdo chce se může přidat a koukat na výtvory zkrz monitor =D
zde fab stránka mojích výtvorů především kanzashi a naušnic:
https://www.facebook.com/ayurucnitvorba?ref_type=bookmark
Ano... stránka se jmenuje Ayu ruční tvorba.... fakticky originální název, ale nic lepšího mě fakt nenapadlo =DD takže, kdyby Vás napadlo něco lepšího, hlašte do komentářích. =D

P.S: Ano dám pár recenzí na další Yaoi, když je to jediné, co Vás zajímá =DD
Odkaz na stránku dám i do levého sloupce =D

Dávka mých žvástu

9. června 2013 v 15:27 | Aya
Zase dávka mých žvástů


Vím, že se tohle určitě stalo každému z nás, ale asi se potřebuju vypovídat?


Tenhle půl rok a myslím, že ještě to bude pokračovat, byl můj nejhorší, co jsem zatím prožila, až na pár světlých chvil, které se sem tam mihli. Chtěla bych ještě říci, že povídky, které jsem doposud napsala, konkrétně Boj o lásku, Miluji tě, sousedko! Má duše s Andělem a momentálně, kterou mám rozepsanou a budu zveřejnovat, až ji dopíši, tak jsou částečně pravdivé. Některé úseky jsem opravdu prožila a některé postavy jsou podle skutečné události, akorát jsem jim změnila jména. Půlka je pravdivá a půlka je zase domyšlená. =))
A teď se vrátím zpět. Každý z nás prožil různé hádky, rvačky, samotu a smutek... pro mě nikdy žádná hádka/zklamání nebylo tak intenzivní, jako tu, co prožívám už půl rok?? Vždycky jsem se po jakékoliv hádce udobřila, a všechno zase dopadlo v pořádku, ale tohla konkrétní je strašná. Sžírá mě to, trápím se. Jak naivně jsem si myslela, že to bude v pohodě i přes to, že všechno odpustím? Ano vše jsem odpustila, ale nic se se mnou nestalo. proč? Kvůli zklamání? Zklamání zatraceně bolí, je to horší než nějaká hádka. Kdybych měla možnost mít jakékoliv přání.... Přála bych si, aby někdo viděl mýma očima vše to, co já, aby prokoukli všechny ty svinstva to, co já. Aby si vyzkoušeli, to co prožívám a zároveň tak pochopili, jak se cítím, aby.... aby pochopili, jak se po všem tom chovají....
Směšné... Připadám si jako mrtvola v hrobě, která se tam obrací, dokovaď nenalezne svůj kldi. Už dál nemohu. Nemohu už dál snést, když chodím spát, a jakmile zavřu oči vidím před sebou samé krásné chvilky, které jsme prožili, všechno to dobré, krásné....... Už dál nesnesu, každé ráno se probouzet s pocitem, že chci prožívat zase jako dřív, že chci zase aby to bylo jako před půl rokem. Snažím se nenávidět, ale nejde to... nejde nenávidět osobu, kterou mám pořád ráda..... bolí to, strašně, bolí mě, ale i to, že nemůžu dál věřit...... Přála bych se vrátit o rok dřív, kdy jsem nikoho neznala a změnit budoucnoust tak, že bych neměla ani možnost poznávat......

Nevím, co kdo prožívá, nevím, ani jak se cítí... Přála bych si abych mohla všechno říct, jenže to nejde..... teď už nejde dělat nic........Omlouvám se za takový emociální výlev, někohoto ani nezajímá, ale asi jsem to vážně potřebovala napsat... jsem ráda, že mě tu nikdo nezná... skoro é)) pro ty, co mi pomáhali v těžkých chvílí, mockrát děkuji *-*

Stále žiji

17. března 2013 v 18:53 | Aya
Stále žiji

Zlatíčka, jen se ozývám, že stále žiji. =)) Je toho teď na mě moc, takže sem teď moc nechodím na blog. =)) Důvody?
 1. Rozhodla jsme se, že neskončím jako administrátor RPC-fanclubu.blog.cz ani jako admin na fb stránce CZ/SK RPC/OC fanclub. Tudíš se snažím dát do kupy RPC-blog a snažím se být více aktivní na fb stránce.
 2. přidala sjem se k editorům a překladatelům anime a manga tu http://manganotamashi.webnode.cz/ Takže doufám, že budou se mnou spokojení, protože má první zkušební editace mě opravdu bavila. *-*
 3. Cosplay, ano stále šiji a šiji a šiji, abych to do AFka zvládla. To mi připomíná, že si musím koupit ještě paruky.. =DD
 4. Úkoly, no poslední dobou se spíš flákám, ale stále upřednostnuji školu. =D spíš kašlu na tu naši jendu ukřičenou ježibabu.
 5. Koukám na Kenshina!! no ale spíš jen 5 dílu o víkendu po půlnoci, kdy mám čas =DDD
Co to tedy všechno znamená? Že bych se měla rozkrájet na milion kousíčků a nebo mít celoroční prázdniny. =DD Takže se budu snažit! Protože mám spoustu dalších recenzích se kterými bych se s vámi chtěla podělit *-*

Hlásím se!

25. února 2013 v 23:57 | Aya
Hlásím se, že úspěšně žiji!

Teď jsem byla na víkend pryč, a tento týden mám prázdniny. Pokusím se přidat další recenze, které jsem ještě nebyla schopná sepsat a zveřejnit. =D Menší problém je, že jsme o prázdninách chtěla šít cosplay na Asunu, potom ještě mám nějaké ukoly do školy, no uvidím, jak to všehno zvládnu. =D

Něco kolem povídek

A pokud jde o povídky.... =D Velice mě potěšila Sarah, která mi napsala komentář k posledním dílu, co jsem zatím zveřejnila Každá mince má dvě strany, a ptá se mě, kdy zveřejním další díl. No, abych pravdu řekla, dlouho, dlouho jsem nepsala. Mám promyšlený příběh, jak bude pokračovat dál, ale Lenost, je někdy vážně větší, abych si vzala tu blbou klávesnici a sepsala další díl. =DD Ale vzhledem k tomu, že díky tomuto komentáři, jsme zjistila, že to ještě někdo samovolně čte, tak se pokusím sepsat další díl!!! do konce týdne! *-*
To samé platí o dalším dílu Ayi, Ano mám rozepsáno.. skoro =D taky se pokusím zveřejnit do konce týdnu!! *-* Ke psaní mě musí chytit psací můza. A tenhle měsíc, se odehrávalo tolik věcí, že místo veselích dílů, které mám v plánu u obou povídek, bych to zvrtla a psala o smutných. Tak se na mě prosím nezlobte! *-*

No a jelikož mám svojí závislost na Anime i film Rurouni Kenshin, tak vám sem házím opening z anime. Anime je hodně staré, proto se to odráží na té kresbě, ale i přes to, to anime zbožnuju **-**

Změna je život...

24. ledna 2013 v 13:34 | Aya
Změna je život, někdy k lepšímu, někdy k horšímu =))

Takže, poslední dobou jsem začala přemýšlet o rekonstrukci blogu. Mám v plánu udělat hodně změn, ale doufám, že se v budoucím přeměněném blogu vyznáte. pokud byste se nevyznali, tak bych to změnila nazpátek, ale ještě to pořádně potřebuju promyslet, co a jak. Do rekonstrukce blogu jsem se chtěla dát už teď o víkendu, jenže nebudu doma... JUPÍ! =D nerada to říkám, ale někdy doma vážně nechci být =D tak to nechám asi na další týden. Doufám, že vás změny moc máct nebudou, ale kdyby jo, tak doufám, že mi to napíšete! =))

Které změny plánuji?

 1. Rubriky = když přidávám anime, které jsem zkoukla, tak ten seznam je opravdu velký a stále anime budou přibívat, takže jsem se rozhodna, že bych udělala rubriky na ABC a do nich bych uložila a rozdělila anime podle abecedy.
 2. Dorama = stejně jako anime, tak i dorama patří k Japonsku a vzhledem k tomu, že jsem poslední dobou začala koukat na spousty dorami, tak bych se s vámi o ně chtěla podělit. Což znamená opět spousty rubrik.
 3. Menu = musím nějakou záhadou vymyslet, jak to bude nejvhodnější, nejčitelnější a nejpřehlednější. Zkrátka si budu muset s tím pohrát.
 4. Rozcestníky žánrů anime = myslím, že ty zatím nechám tak jak jsou =)) ale přemýšlela jsem, že bych vám mohla rozdělit ještě jednodílné Anime a serialové. =))
 5. OC Naruto = to také budu muset dát nějak do pořádku. Do konce všech objednávek mi chybí málo, takže bych ho eventuelně mohla znovu otevřít =))
 6. AMV = to jsem původně měla v plánu, ale myslím si, že každý, kdo leze na YT, tak si nějaké ty úžasné AMV najde, takže asi zatím od toho upustím. =)))

Jsteli s něčím nespokojený, nebo byste mi chtěli poradit *-*, tak mi to prosím napište do komentářu, nebo na email nevimvocode@seznam.cz, blog dělám s radosti, ale taky hlavně kvůli vám a já bych si přála, abyste se vším všudy byli spokojení.

Snad vás zase moc nematu =))) s potěšením vaše Aya **-*

Veselé Vánoce a Štastný Nový rok *-*

23. prosince 2012 v 20:05 | Aya
Veselé Vánoce a Štastný Nový rok *-*

Tuhle větu nejspíš uslyšíte hodněkrát, ale Vánoce máme jen jedny. Takže tímto bych Vám chtěla popřát a hlavně, ať se vám v novém roce daří a máte hodně štěstí. *-*

Příspěvky ode mě tu do konce tohoto roku nebudou. Ne! nekončím =D jen budu slavit silestra mimo domov. *Těším se. Takže nové články budou, až na nový rok. *-*

Jsem ráda, že ste to se mnou posledních pár měsíců vydrželi. Vím, že jsem nebyla moc aktivní, ale zkrátka jsem získala nové přátele **-** a čím více se blíží maturita, tím více je poviností. děkují za pochopení *-*

Pro všechny fanoušky KHR

3. října 2012 v 19:31 | Aya
Pro všechny fanoušky Katekyou Hitman Riborn!

Zlatíčka! Mám pro Vás úžasnou zprávu, tedy hlavně pro Fanoušky anime a manga Katekyou Hitman Reborn! Takže! Naše skupinka vytvořila, českou stránku na facebooku, která se jmenuje Vongola Famiglia Fans&Cosplayers. Administrátoři jsou úžasně skvělí lidé, kterým vážně můžete věřit a hlavně! Lidi v ní, jsou stejnak tak úžasní, myslím, že určitě litovat nebudete! Pořádáme srazy a na stránce je legrace. Můžete přidávat příspěvky atd. Všechny informace naleznete na facebook stránce zde

Věřím, že je mezi Vámi spousty milovníků KHR, takže šup a přidejte se! *-* Tahleta ikonka bude v menu, když na ni kliknete, dovede vás rovnou na facebook stránky =*-*


Kresba a RPC

2. října 2012 v 0:18 | Aya
Kresba a RPC do soutěže k Haru

no jelikož jsem se přihlásíla do soutěže k Haru, tak tu jsou obrázky za včasu =D první je kresba a to druhé je předělání v pc, tak teď si s tím haru nalož jak chceš *-*Pár změn a oznámení

9. září 2012 v 21:45 | Aya
Pár změn a oznámení

Takže zlatíčka, provedla jsem pár úprav... =D

Jistě ste si všimli, že jsem si smazala štítek od mého facebooku, který vás přesměroval rovnou na můj kanál. =)) nebojte se, nesmazala jsem to doslova! Můj facebook, který vás přesměruje na můj kanál/profil, je pod názvem Aktuální odkazy. Je tam jak Facebook, tak i můj účet na YouTube a na DeviantArt, přesměruje vás to rovnou na můj profil/kanál. Postupem času, kdy se přihlásím na nějakou stránku a budu ji chtít zveřejnit, bude pod názvem Aktuální odkazy. =))
Chtěla bych Vám ostatním, taky něco vysvětlit ohledně reálného Facebooku. Jistě si každý říká, proč si mě nepřidá? Je to pro to, že také chci mít nějaké soukromí. =)) Většina z Vás můj real FB znáte, proto bych vás chtěla poprosit, abyste ho kdyžtak, nikomu nedávali. Když už ho někomu dáte, tak si toho dotyčného stejně nepřidám, až ho postupem času poznám. Takže proto mám dva FB, nebojte na oba dva chodím. *-*

Dále jsem přidala do menu Anime, které sleduji. je to spíše pro mě, jen tak. Takže, jak bude záležet na vás, jestli vás bude zajímat, co momentálně sleduji. Až anime dokoukám, házím sem recenze. =)))

Také jsem posunula pixelky, ty pixelky, kter jsem měla, jsem přiřadila k nadpisům =)) když na ně kliknete, převedevás to tam, kde jsem si je adoptovala. Na které nepůjde kliknout, jednoznačně jsem si je našla =D

Jak to bude s OC? No každopádně už jsem se do nich zase dala, alespoń, abych to měla za sebou, celou tu objednávku. zatím je stále nechám uzavřené, i přesto, že půlka zvás objednala i potom, co jsem napsala oznámení a uzavřela =D takže nebojte, nevadími to, až se k vaší postavě dostanu, udělám =))

Také jsem konečně byla schopná dát, na náš společní rpc-fanclub obrázek od Anne-Mary-chan, která ho pro nás nakreslila, ještě přidám tutoriál *-*

Teď k obrázku, který pro mě vytvořila Dizinka, Arigato Gozaimasu *-* Sachio je kawaííí. A omlouvám se, že to dávám až teď *-*

Moji milý přátelé *-*

27. srpna 2012 v 17:45 | Aya
Moji milý přátelé *-*

No, co tu napíši, číst nemusíte, ale něco je tu, co bych chtěla sdělit =))

Začneme prázdninami, kdy sem toho na blogu chtěla hodně stihnout a... =DD no a nějak to nevyšlo, jelikož dá se říci, že jsem celé prázdniny odpočívala, abych pravdu řekla, vůbec, ale vůbec mi to nevadí. S RPC/OC začnu asi, až začne školní rok. Těm posledním dvoum obědnávkám... Neumíte číst? =DDD ne v pohodě. já vám ty postavy udělám =D No s povídkama to bude.... jelikož mi bratříček sebral opět net, tak asi dnes napíšu minci, abyste byli spokojení. =)) Recenze atd. budu psát stále, akorát nestíhám psát postavy, protože každý den koukám na nějaké anime. Takže jsou spíše recenze. postavy dopíši později... někdy.

Jinak znovu opakuji, proč tu nemám rubriku "Chceš být SB?" prootže mi to přijde zbytečné a sama SB nevyhledávám, jen, když se mi líbí něčí blog automaticky si ho přidávám do oblíbených odkazů, aniž bych se ho zeptala jestli můžu. Samozřejmě když někdo požádá o SB přijmu. =))

Prosím, tohle by si měli přečíst všichni =))

Obýhání? Hrozné slovo.... Povím vám, jak to u mě chodí. Blog jsem si založila, pro zábavu a ne proto, abych byla nucena každý den někoho obýhat a napsat komentář... NE! Já se snažím chodit na váš blog, když se mi něco zalíbí napíšu koment, když máte otázky, na které nemám odpovědi nepíši nic. Prostě většina z vás si myslí, že když vám někdo na blog nenapíše týden nějakej komentář, tak k vám ten člověk nechodí... to není pravda! Ale tak je to vaše hlava a to vám já brát nemůžu *-* Ale! Kdykoliv přečtu nějakou povídku, tak vždy koment napíši. =)) Já mám ráda vás všechny, co tu mám a ráda chodím i na jiné blogy.... Tím, co jsem tu všechno napsala značím, že když si mě vymažete, nerobrečím se =D Proč vám to všechno píšu? Protože tím vším chci říci, že jakmile začne škola (jdu do třetáku, což bude i více náročnější!), že je možné, že tu i někdy nebudu, navíc dělám ještě autoškolu, takže prosím pochopte to. Navíc ani já, Vás nežádám o to, abyste chodili na můj blog každý den a psaly komentáře.... NE! Takovéhle SB ne, jako dělá mi to radost, to jo, ale tohle po vás nemůžu chtít a nechci, sama tohle nedělám =))) mě stačí když se budete chodit bez donucení!!!! Rozumíte mi trošku? *-* Já se omlouvám, ale už nevím jak jinak bych to měla vysvětlit =)) *-*

Co bych vám ještě zdělila? No dneska jsem řídila auto na dopravním hřišti =D Jako sranda byla. No a ve čtvrtek vyrážím do ulic, no paráda =D Takže děcka! Užijte si krásný zbytek prázdnin. Vaše Aya *-*

P.S. donutili mě si udělat profil na Deviant Art =DD až tam něco dám, tak si dám odkaz sem =D

New dess

14. srpna 2012 v 0:29 | Aya
New dess

Anoo! jistě ste si všimli, že můj blog má nový vzhled a to na Hibariho **---*** není on úžasnej. Kdybyste chtěli, je to z anime Katekyo Hitman Reborn =))) Jinak udělal a nastavil ho můj Kečup! Jistě si říkáte kdo to je =DD no rpostě můj kečup =DDD No dobře, je to Anne-Mary-chan - alias Kečup =DD Takže opravdu Arigato gozaimasu za designe. A bych pravdu řekla bylo to náhlé, že jsem prostě neváhala a chtěla ho nastavit =DDchtěla bych také poděkovat Katty, že mi dělala taky úžasné designe a doufám, že určo vytvoří někdy další *-*
Jinak jsem chtěla zveřejnit další díl Ayi, ale napsala jsem 15 řádku =DD takže si ještě počkejte =D
Tak a šoupu vám sem Tutorial na designe, co mi dělal Kečup, opravdu sjem na to čuměla s otevřenou tlamou =D

změna

13. července 2012 v 14:44 | Aya
Změna

No jistě už ste si všimli, menší změny na blogu, které jsem dělala už od včera. Dneska jsem je, trošku dodělala =) Přidala jsem rozcestník Anime podle žánrů. No doufám, že to bude alespo%n trošku užitečné, a že jsem to nedělala zbytečně. Kdybyste viděli kolikrát jsem se u toho rozčilovala =D Ale už je to za mnou =)) Přidala jsem i článek "Ptej se" no jak říkám, doufám, že tyto články budou k něčemu užitečné. =))

Takže já se s váma loučím =)) jedu s rodiči na Bráchovy promoce... je z něho Bakalář. Šikulka ten můj bratr. *-* no ani nechcio vědět, jak zkončím já =DD Máme být všichni slušně oblečený.... no super a to tam jedu ještě s rýmou =DD takže nechci slyšet ten proslov a já do toho budu smrkat..... trapné =DD no co.

Jak jsem na tom s ostatníma cosplayema? tak 50 na 50 =D

Jak to bude dál?

29. června 2012 v 21:44 | Aya
Jak to bude dál?

No to mi řekněte vy. =D jelikož ještě dneska si musím přetáhnout všechny veškeré věci z pc do druhého pc, protože u nás od pondělka bude spát 10 lidí... v mém pokoji! Takže se stěhuji do obýváku. No veškeré věci na RPC si vezmu, abych mohla robit =)) Aby ty RPC byli, co nejrychleji, ale ovšem, nemám v "zadku" vrtuli, takže mám taky svoje dny, které využiji, jinak než dřepěním u pc. =D

Povídky
S tou povídkou Shonen Ai, tak prohlašuji, že bude =)) Ale asi déle. Vím, o co v ní půjde, když jsme jeli do toho Polska na dva dny, tak jsem měla dost času o tom přemýšlet. =)) Takže si myslím, že se máte na, co tešit. Jinak Příběh o Aye... no dlouho jsem nenapsala díl. Takže bych asi měla napsat, nebo! Jsem přemýšlela, že přes prázdniny si dám oraz ohledně všech povídek..... Ale ne všem, by se to asi líbilo.... =D

Jinak za další bych chtěla oznámit, že moje internetová onee-chan má konečně svůj cosplayerový tým *-* Takže mrkněte na jejich blog *-* http://bct.blog.cz/ Mají tam zatím jen fotky, ale stejnak si myslím, že ty fotky jsou totálně úžasné *-*

Dále se chci podělit s vámi o tuhle hudbu, kterou hraje na housle Lindsey Stirling, je naprosto úžasná! Řadila bych ji klidně i k Vanessa Mae

Nová povídka? Shonen Ai?

25. června 2012 v 12:28 | Aya
Nová povídka? Shonen Ai?

No, takže včera jsem se dívala na NO.6, naprosto dokonalé Shonen Ai *-* prostě zaplakala jsem si, prostě, kde není anime, kde bych si mohla poplakat, tak bych to asi nepřežila. =D no to je jedno.Samozřejmě můžete čekat recenzi. =))

Když sjem šla spát přemýšlela jsem. Chtěla bych napsat Shonen Ai (kdo neví, je to láska mezi dvouma chlapcema, nic víc, prostě romantika, nic extra.) A tímto sjem se chtěla zeptat, jestli to bude někdo číst, protože, vím, že ne všichni mají rádi Shonen Ai a už vůbec Yaoi =D No samozřejmě to bude trvat, než to napíšu. Dokonce přemýšlím o jednorázovce, jenže já se vždycky, tak rozepíšu, že to jsou dílovky =D Ale opravdu potřebuji vědět, jestli vám to vadí, nebo ne =))

Proč Shonen Ai a ne Yaoi?
Protože jak už někteří z vás ví, já jsem přes tu romantiku *-* Ale Yaoi mi vůbec nevadí, co si budeme namlouvat... jsem úchyl =DD viď Vívuš =D Možná, že časem bych napsala Yaoi, ale jelikož, když už mám rozepsané dva povídky, nevím, jestli bych zvládla další. =D Prostě to bude Shonen Ai =DD

Tehle obrázek mi nakreslila Kira *-* Arigato Gozaimasu, je to kawaíí *-*

Mé povídání o SB a dalších

17. června 2012 v 19:39 | Aya
Mé povídání o SB

Lepší nadpis mě nenapadl =D Chtěla jsem všem poděkovat za to, že rádi chodíte na můj blog, a že se vám tu líbí a vracíte se zpět. *-*
Tímto bych chtěla jako první říci, že jsem šťastná, že za celý tento rok jsem poznala úžasné lidi. *-* Přes Fb jsem poznala. Katumi- spousty zábavy jsem si užila =D, Naiko, která kreslí neuvěřitelné obrázky *-*, Lisa Tori Elorien, sní se můžu bavit o čemkoliv. Rin skvělá vtipná a zábavná. Uke-kun, ty jsi mi vždycky pomohl *-*. Sayuri a samozřejmě spousta dalších lidí. *-*

Ty jsi byla první, co jsem si tě o velkých prázdninách dala do oblíbených odkazů. =)) I přesto, že škola omezovala, chození na net, jsem si tě za celé ty prázdniny, nehorázně oblíbyla. Spousty zážitků přes blog a skvělé články, díky, kterým jsem viděla spoustu filmů *-* Těším se, až se sem o prázdninách zase vrátíš *-*

No holky, myslím, že k vám žádný proslov psát nemusím *-* jen to, že jsem neskutečně ráda, že vás znám na živo, to halvně k Dor a Luně *-*. U Kiruš jsem ráda, že ji mám blízko sebe *-*. Vívuš a Průša vás dvě mám síce dál ve vesnici, ale zajet není rpoblém =D Jsem neskutečně ráda, že mi kdokoliv poradíte a jste moji nejdůležitější zdroje *-*

Jsem nehorázně ráda, že jsi mi napsal na blog. *-* Já si tě oblíbila hned, jakmile jsem si přečetla tvé první články na blogu a nelituji toho, že jsem tě našla na fb. Jen mě mrzí ten můj net... přepínat to z jednoho pc na druhý, je fakticky unavující a většinou nemůžu na skype. Doufám, že se to v brzké době změní. =)) Nevím proč, ale fakticky tě mám ráda a někdy se opravdu těším, až ti mohu napsat. Protože možná si to neuvědomuješ, ale hodně si mi vždycky pomohl a zo to ti moc děkují *-* He víš, že se mi o tobě dneska zdálo? I přes to, že tě neznám, jsem v tom snu věděla, že jsi to ty. =)) *-*

Nooo, tvůj optimizmus mě jednou zabije... NE KECÁM! Právě, že naopak *-* Sama jsem optimista, takže to mě zabít nemůže. =D Řeknu vám (teď mluvím ke všemi) Jakmile přijdu v 6 ze školy domů. Mrknu jen na vteřinu na fb, než se mi ohřeje "obět = večeře", kdo mi za tu chvíli nenapíše. Katty! =DD Mi řekni, kdo by si tě neoblíbil. =D Praštěnějšího člověka fakticky neznám. =D a jsem za to ráda *-*

Lee je moje Onee-chan v anime světě. Mám tě šíleně moc ráda a tvoje povídky šíleně moc miluji. Abych pravdu řekla, vždycky jsi mě povzbuzovala a pomáhala a za to ti děkujíí. Doufám, že ty úžasné povídky nepřestaneš psát, a že zůstaneš napořád to mojí veselou Onee-chan. *-*

Ano! =DD Abych pravdu řekla, když jsem měla ještě skype =DD Tak jsem si s Anne psala klidně i do tří do rána =D prostě pecka. Ty naše hlášky, joo a hlavně, když jsem vyprávěla s tou mojí spálenou žehličkou viď? =DD Anne si mě taky našla přes blog. Její první komentář byl k povídce Život Aya Akira díl nevím, ale název byl Namikaze Minato =DD Což jsem byla nehorázně ráda, když jsem se dozvěděla, že povídku čte i někdo jiný. Jsem ráda, že sjem tě poznala. *-* A ráda chodím ke Tsuri =))

Píšeš úžasnou povídku a děláš nehorázně kawaíí RPC. Jsi hodná milá a jsem ráda, že těmám v oblíbených odkazech. *-* Jen mám pořád problémy s dělání animaček. =DDD ale nevadí *-*

Tebe jsem si přidala hned do přátel po tom, co jsem si přečetla u tebe povídku. Přítel? Nepřítel?... nebo snad něco víc? naprosto úžaná povídka a stále se nemůžu dočkat pokračování. =D Stejnak tak i tvoje další povídky Soused. boží *-* Proto jsem si tě také dala do oblíbených odkazech, protože píšeš skvěle a hlavně Yaoi *-* Jen mě prosím omluv, že sjem ještě nepřečetla všechno. Lidí je spousta, co píší =) *-*

ÁÁ úžasnej tvůj blog hlavně o Yaoi a Shounen ai *-*. A co nejvíc! Si můžu přečíst, alespoň nějaké Doujinshi! Protože na tohleto sjem strašně moc líná to hledat na netu =DD A jsem nehorázně ráda, že jsi začala dělat RPC. Sice jsem ti moc nepomohla, ale jsi šikovná a zvládla jsi to. *-*

Moc dlouho tě neznám, ale strašně moc jsem si tě oblíbila *-*, jsem ráda, že mi napíšeš na fb. U mě je to těžké, když tam mám spousty přátel o kterých ani nevím, kdo kdo je. =D Proto s eani nekoukám do seznamu, kdo je přihlášen atd, takže goméne *-* Co to blábolím, že tě moc dlouho neznám? =D no asi, jak se to vezme. Myslela jsem tím, jako... jak to sakryš vysvětlit. =D prostě jsi sympatická holka *-*

Boží povídka Rodina, to fakticky *-* akorát mi bude asi trvat dlouho, než si přečtu všechny díly. U tvých zprávách s eobčas zasměji a díky taky tomu, že mi zvedají náladu. Děláš krásné RPC. *-*

Když vynechám některé tvoje články, kde mi bylo úpřímě líto... Vím, že jsi úžasná a veselá holka. Oblíbila jsem si tě, díky jiným článkům. =)) A děláš nádherné RPC *-* Ze srdce ti přeji, aby se ti splnili sny, které si ze všeho nejvíce přeješ *-*

Anoo! Adrin píše také kawaí povídky. Jen mi mrzí, že vás je toli, co píší povídky, tak nestíhám číš. Takže snad mi promineš *-* Jinak jsi začala taky vytvářet neuvěřitélné RPC, proto jsem si říkala, proč jsi chtěla o demně vytvořit. =D Ale to necháme. =D

Tebe sjem si oblíbila hlavně kvůli povídkám *-* a také kvůli úžasným designe. *-*

ááá o tobě se mi taky zdálo, ale to dřív =D a to sjem ti už vlastně říkala. =D Jsem ráda, že jsem poznala hlevně tvoji veselost. A tím bych ti chtěla říci, aby jsi nepřestala být veselá. Může to pomoct hlavně lidem kolem tebe *-*

Taky jsem ráda, že sjem tě poznala. Jen to, že ti občas nepíšu komentáře, dke píšeš svoje oznami, tak si prosím nemyslí, že k tobě nechodím nebo tak něco. Já vždycky věčinou píšu na oznami jen tehndy, když mám nějakou odpověď. *-*


Anoo! Tebe sjem měla tu čest poznat na Chatu! a jsem ráda, že jsi mi napsala, jelikož já neměla ani páru o tom, že máš blog. =D

Zbožnuju tvoje povídky *-*

Pro ostatatní SB, u kterých sjem nenapsala popisky, věřím, že jste taky úžasní. Akorát vás moc neznám, ale myslím si, že se to časem změní. *-*


No, snad vás to potěší, nebo snad si to někdo přečte, jelikož tento článek píši od 6 hodin a je půl osmé. =D

A házím vám sem jedno úžasně krásné AMV anime NO.6 jak jinak než Anne mi ho doporučila *-*


Důležité

27. května 2012 v 19:23 | Aya
Ahoječky *-* No jak jste si všimli, tak jsem dlouho nic nezveřejnila. Proč? Protože jedeme zítra v Pondělí se školou na plenér (plenér= kreslení a malování v přírodě), tak jsem si všechny články nechala, abych je mohla přednastavit na celý týden. No vlastně jen na 5 dní. Vracíme se v pátek, ale to budu možná nejspíš už mrtvá, protože tam jedeme s jednou fůrií. A proto se tam taky netěším =((( No každopádně, jestli něco hezkého namaluju, tak sem potom, až se vrátím hodím fotky, ale pochybuju, že se mi to povede..... příroda mi zrovna moc nejde. =D
Achjoo. pět dní bez pc a internetu.... no to by mi anitak moc nevadilo. Vlastně mě to vůbec nevadí, alespň si trochu odpočinu, ale vadí mi, že nemůžu sledovat KHR! Já chci pokračovat v KHR, zase je to napínavý, jak kšandy a já to uvidím až po týdnu. No nekleplo by vás? =DDD
Tak dost řečí a tady je rozpis toho, co a kdy zveřejním v přednastaveném článku =))

Pondělí:

14:00 - OC Naruto Reita
15:00 - info o Inuzuka Hikaru (z příběhu- Život Aya Akira)

Úterý:

14:00 - OC Naruto Reiko
15:00 - Info o Shiori-Hana (z příběhu- Život Aya Akira)

Středa:

14:00 - OC Naruto Kira
19:00 - Bonusový díl (Život Aya Akira)

Čtvrtek:

14:00 - Kerin
15:00 - Info o Sachio Ijima Akira (z příběhu- Život Aya Akira)


no snad se Vám to bude líbit *-* a nepište mi ať si to užiji, já tam opravdu s tou furií nechci! o_________O


Tak a nakonec Vám sem házím jedno AMV na KHR *-*

Směr Mariánské Lázně

18. května 2012 v 22:35 | Aya
Směr Mariánské Lázně

Kyáá jiste si všimli, že Katty-Hinata mi udělala nový designe! Je naprosto úžasný, jako všechny od Katty *-* Arigato Gozaimasu Katty-Hinata-chan *-*

Dále... Tu dnes za mnou ze školy přišla Vívuš, měla přijít i Anet, ale nastali komplikace, takže se to určo vynahradí jindy *-*. můžu vám říci, že byla nehorázná prdel. Pracovali jsme totiž na Cosplayi, =DDD Takže od Sněhulákovou Vívu po vysávání mého obličeje, jsme to zvládli =DDDD Teda ještě to není hotoví, ale je to =DDD Bože lidi, já budu mít na hlavě žábu!!! =DDD Proč já přistoupila na to, že na Advík půjdu za Frana, vždyť se do toho vlaku ani nevlezu! =DDDD Ale sranda byla, Můj pokoj vypadal s tím polystirenem, jako v troskách, ale uklízecí četa jako já, to uklidila. =DD Takže v poho =DD

Dnesak. No chtěla sjem vám přednastavit články na sobotu, aby jste si mohli číst atd a co sjem udělala. nic =DDD Jako vždycky. =D Takže Gomene *-* Dneska už nic neudělám, jelikož se chci zase dívat na KHR. No sjem za 60 dílem a nehorázně to žeru *-*. A stále je to napínavý jak kšandy. =D Takže jsem neudělala ani RPC, ani sjem nenapsala povídku. Tak mě snad omluvíte =)) Protože, to anime je pro mě v tuto chvíli přednější, protože je jak sjem říkala, napínavý jako kšandy =DD

A teď se dostávám k tomu, že zítra jedu do Mariánek a za kým jiným než za Dorčou a Lunou, *-* No tentokrát jedu sama a přespím tam ze soboty na neděli, takže mě tu očekávejte spíše, až v neděli večer. *-* Takže děcká mějte se fanfárově a užijte si víkend jako já. *-*


Toto jsou úžasné Cosplaye, z anime Katekyou Hitman Reborn, to které momentálně sledujíí. *-*

 
 

Reklama

Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya