To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Květen 2017

AnimeFest 20117

23. května 2017 v 23:55 | Aya |  Oznámení
AnimeFest 2017

Tak by to chtělo napsat něco o AnimeFestu, říkám na rovinu, že bych se tam chtěla vrátit!

Píši z pohledu prodejce.
Ačkoliv jsem neměla tolik možností si zajít na přednášky, tak i tak píši, že jsem si to užila. Nemohla jsem v pátek ani dospat. Z důvodů zpoždění jsem do Brna dojela ve 13:00. Docela mě udivilo, že organizátoři CraftAlley neměli ani popsané stoly. =D měli to napsané jen u sebe, takže člověk, který přišel do CraftAlley se musel chodit ptát organizátora, kde je jeho stůl. Ale tak sranda byla. Organizátoři toho měli fakt hodně a bez nich by AnimeFest nebyl takový jaký je *-* Palec nahoru!
Nebudu tady rozepisovat každý den, protože jsem byla fakt jen za stánkem, dokud mě nevysvobodila Sas, která mi "donutila"..... PSSST. Koupit si plakát.... ne kecám, ten plakát na mě čekal, To je jasné, ale napomáhala jsi tomu taky, ne žen ne. =D (Teď mě zabije...) Ne, vážně. Mudím ti veřejně tu poděkovat, že jsi mě ze všech mých známích nejvíc navštěvovala ty. Takže jsem se fakt nenudila. Obzvvlášť tvoje kafe s džusem. Fuj. Ještě teď mám osypky.
Bubbletea měli senzační. Měla jsem dvě, ale nejvíc jsem toužila po kávě. T_T
Strašně moc mě potěšili návštěvníci, kteří navštívili můj stánek a dali se se mnou do řeči. Strašně moc Vám děkuji. Tu pochvalu jsem takovou opravdu nečekala. A strašně moc mě to potěšilo. Kéž bych mohla frčet i příští rok, ale budu mít státnice. O_o Takže stále nevím... Ale určitě budu na NatsuConu. A tentokrát si ho užiji jako návštěvník a zároveň chystám workshop. =))
Takže to by mohlo být vše. AnimeFest fakticky jen chválím a je vidět ten supr posun, Rok od roku je lepší a lepší!! =)
Takže se mějte fanfárově a já jdu chrnět a zítra do práce a připravit se na další zkoušku. =)) Jo a pondělní zkoušku sjem zvládla na jedničku! Takže ať se nikdo nevymlouvá na zkouškové období a proto nemůže jet na AnimeFest, je to blbost. Krom státnic, ty jsou fakt důležité =)
Mějte se fanfárově lidi! *-*
Jinak Cosplay video AnimeFest, tohle video od Pixtreama se fakticky povedlo =)

Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya