To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Personal Taste

25. dubna 2017 v 10:49 | Aya
Personal Taste


Nadějný mladý architekt Jeon Jin Ho se rozhodne účastnit velkého projektu, který by mu velmi pomohl v kariéře, a tak se jeho přítel rozhodne mu poradit, aby se nastěhoval do domu, který měl být model pro jiný velký projekt od téže firmy. V zájmu firmy Jeon Jin Ho souhlasí a nastěhuje se k Park Kae In, přičemž předstírá, že je gay. Park Kae In je velmi naivní a věří všem lidem, takže často bývá zrazena nejbližšími, tudíž nepojme ani trošičku podezření, že by Jeon Jin Ho jen předstíral, že je gay. Věci se však začnou komplikovat, když Jeon Ji Ho začne pociťovat náklonnost k Park Kae In. Jak bude ale Park Kae In reagovat, až zjistí, že její homosexuální spolubydlící není vůbec homosexuální a zamiloval se do ní? To se dozvíte v 16 dílném dorama Personal Taste

Aya: Pokud se chcete opravdu nasmát a k tomu máte rádi romantiku, tak tato korejská dorama je přímo pro Vás. Je to naprosto skvělá dorama. Takové příhody a skvělého hlody fakticky člověk nevymyslí. Tahle dorama je v mém žebříčků nejlepších doram. Opravdu doporučuji.
V první polovině jsou tam opravdu neskutečné hlody a vtipné scénky. V druhé polovině už to začíná být vážnější, ale dokoukat to stojí za to. =)Všechny díly ke stažení naleznete zde:
https://www.ulozto.cz/hledej?q=personal+taste
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya