To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Duben 2017

Personal Taste

25. dubna 2017 v 10:49 | Aya
Personal Taste


Nadějný mladý architekt Jeon Jin Ho se rozhodne účastnit velkého projektu, který by mu velmi pomohl v kariéře, a tak se jeho přítel rozhodne mu poradit, aby se nastěhoval do domu, který měl být model pro jiný velký projekt od téže firmy. V zájmu firmy Jeon Jin Ho souhlasí a nastěhuje se k Park Kae In, přičemž předstírá, že je gay. Park Kae In je velmi naivní a věří všem lidem, takže často bývá zrazena nejbližšími, tudíž nepojme ani trošičku podezření, že by Jeon Jin Ho jen předstíral, že je gay. Věci se však začnou komplikovat, když Jeon Ji Ho začne pociťovat náklonnost k Park Kae In. Jak bude ale Park Kae In reagovat, až zjistí, že její homosexuální spolubydlící není vůbec homosexuální a zamiloval se do ní? To se dozvíte v 16 dílném dorama Personal Taste

Aya: Pokud se chcete opravdu nasmát a k tomu máte rádi romantiku, tak tato korejská dorama je přímo pro Vás. Je to naprosto skvělá dorama. Takové příhody a skvělého hlody fakticky člověk nevymyslí. Tahle dorama je v mém žebříčků nejlepších doram. Opravdu doporučuji.
V první polovině jsou tam opravdu neskutečné hlody a vtipné scénky. V druhé polovině už to začíná být vážnější, ale dokoukat to stojí za to. =)

Život být jednoduchý nemůže

20. dubna 2017 v 13:21 | Aya |  Oznámení
Život být jednoduchý nemůže

Jak už vypovídá nadpis... opravdu to jednoduché být nemůže. A čím více máte pestrý život plných překážek, tak je to ještě lepší. Jak říká moje babi "Když se má všechno posrat, tak se vší parádou." Samozřejmě.
Tak strašně moc se těším na Animefest opravdu, budu letost opět v Craft Alley, všecko mám zařízené. Samozřejmě nestíhám a to nemusím být cosplayer Křičící Udělat něco do stánku je těšší a kord, když se věci kolem bortí.
První bylo to, že se posunul AnimeFest, bohužel ten za to nemůže a já si to nemohu nechat ujít, bohužel to dopadlo tak, že AFko mám mezi zápočtovým a zkouškovým týdnem. To ještě nějak jde.
Nestíhám zdůvodů, že toho do školy je fakt nějak moc... Smějící se a to nejsem typ student, kterej všechno odkládá na poslední chvíli, naopak, pro mě je to čím dřív, tím líp.
Chodím do práce, je to ale práce, která mě opravud baví.
Můj taďka měl 50 teďko v dubnu, ale oslava bude v květnu před AFkem, no pecka.
A aby toho ještě nebylo málo, učitel nám oznámil, že velice těžká zkouška bude 19.5. úplně nejlepší, co může být. Takže musím všecko odvolat? NE! Naštěstí má druhá skvělá duše mě zachránila. Takže v pátek ji za stánkem uvidíte ji a já pokud nebudu totálně vyřízená se tam doplachčím z Budějovic nejspíš vlakem.

Člověk se tomu, už musí jen smát, protože, abych mohla na tu skvěle obtížnou zkoušku jít, musím mít napsanou 7 stránkovou esej na knížku, která obsahuje Makroekonomii, no není to báječné? Smějící se Takže Ayo tady přestaň žvanit a padej začít psát tu seminárku. Adios Amigos Křičící

Máte také něco podobného? Nad čím bych s mohla poplakat nebo zasmát?

Arang and the Magistrate

18. dubna 2017 v 20:08 | Aya
Arang and the Magistrate


Na první pohled cynický státní úředník Kim Eun-oh hledá svou matku, která zmizela jeho vinou. Navíc má schopnost vidět duchy a rozmlouvat s nimi, i když by si tuhle vlastnost raději odpustil, protože je nesnáší. Jedním z nich je ale i zavražděná dívka Arang, která ho požádá, aby našel jejího vraha.

Aya: Ze začátku mi to přišlo takové suché, ale scénky jsou tam opravdu vtipné. Dokoukala jsem to proto, že jsem byla zvědavá, jak to celé dopadne. A konec mě opravdu překvapil a absolutně jsem to nečekala. Takže, pokud máte rádi historické, tak Vám to doporučuji. Je to romantické, historické, drama a zábavné =))
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya