To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Advík 2014

31. července 2014 v 14:52 | Aya |  Oznámení

Advík 2014

No taky bych už mohla něco přidat, že? =D Když jsem se na animefest vyprdla, ale to bylo hlavně z důvodů, že jsem se šrotila na maturitu, takže nebyl čas. =)) Takže zpět k Advíku.
Vemu to asi spíše stručně, protože bych si jen stěžovala a stěžovala. Ano, vím, byla jsem na advíku 4 rokem (dobře třetím, ten první se nedá ani počítat.) a řekla bych, že to je od roku horší a horší. Jasně, ptáte se asi proč? Když Vám se tam líbilo a byl to nejúžasnější Advík, co kdy byl. Takže.... buď to byl Váš první nebo druhý Advíkovský con, nebo jste kecali jen s přáteli a na přednáškách ste se vůbec neobjevili, nebo nemáte zažité jiné cony (např, Animefest, Natsucon------- Akicon nepočítám, protože ten mě také neuvěřitelně zklamal.) A nebo prostě máte divný oči! =D
Fajn, jistě chcete znát důvody, proč se mi to nelíbilo, no tak opět stručně.

Jednání orgů.... Bylo už dávno něco sjednané a domluvené, pak tam přijdete a všichni dělají jakože nic. I přes to, že jsem si vytiskla konverzaci, tak ani to ne. Takže, když už něco organizuji, tak pořádně a nic si nevymýšlím.
Větrání............ Jako vážně? Loni i přes to všechno bylo alespň pár větráků, letos vůbec. Nechali by raději ty lidi chcípnout....
Technika... Na tu bych si moc nestěžovala, bo sama s tím neumím, ale to, co tam předvedli bylo fakt šílenství. "připravili jsme pro Vás přímé video na plátno, abyste t viděli i vy vzadu." Jako nezlobte se, ale v zadu beztak nic nebylo vidě, protože obraz se sekal jako prase a bylo to spíše takové momentky, kort rozmazaneé jako prase.... moc to fakt nedořešili, když už to nejde, tak se radši o to ani nepokouším.
S Yamíkovým cosplexem, jste to fakt vypekli..............
Cosplay soutěž........ NUDA! Nikdy v životě jsem se fakt takhle nikdy nenudila!! A když už, tak stanovým pravidla! Ne že si na podium bude dělat každý, co chce.
Snad půlka přednášek byla zrušená, jako co to sakra znamená??
No konec s rozčilováním, jako kdybych opravdu neměla přátelé na Advíku, tak jedu hned domů....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 shiori shiori | Web | 3. srpna 2014 v 17:53 | Reagovat

to mě mrzí, že sis to tam neužila :-/

2 Aya Aya | E-mail | Web | 13. srpna 2014 v 12:42 | Reagovat

[1]: Ale tak díky přátelum jsme si to užila =)) ale jinak to byla katastrofa =)) těším se spíše na Natsucon =))

3 shiori shiori | Web | 21. srpna 2014 v 20:33 | Reagovat

[2]: tak aspoň, že tak :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya