To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Červenec 2014

Advík 2014

31. července 2014 v 14:52 | Aya |  Oznámení

Advík 2014

No taky bych už mohla něco přidat, že? =D Když jsem se na animefest vyprdla, ale to bylo hlavně z důvodů, že jsem se šrotila na maturitu, takže nebyl čas. =)) Takže zpět k Advíku.
Vemu to asi spíše stručně, protože bych si jen stěžovala a stěžovala. Ano, vím, byla jsem na advíku 4 rokem (dobře třetím, ten první se nedá ani počítat.) a řekla bych, že to je od roku horší a horší. Jasně, ptáte se asi proč? Když Vám se tam líbilo a byl to nejúžasnější Advík, co kdy byl. Takže.... buď to byl Váš první nebo druhý Advíkovský con, nebo jste kecali jen s přáteli a na přednáškách ste se vůbec neobjevili, nebo nemáte zažité jiné cony (např, Animefest, Natsucon------- Akicon nepočítám, protože ten mě také neuvěřitelně zklamal.) A nebo prostě máte divný oči! =D
Fajn, jistě chcete znát důvody, proč se mi to nelíbilo, no tak opět stručně.

Jednání orgů.... Bylo už dávno něco sjednané a domluvené, pak tam přijdete a všichni dělají jakože nic. I přes to, že jsem si vytiskla konverzaci, tak ani to ne. Takže, když už něco organizuji, tak pořádně a nic si nevymýšlím.
Větrání............ Jako vážně? Loni i přes to všechno bylo alespň pár větráků, letos vůbec. Nechali by raději ty lidi chcípnout....
Technika... Na tu bych si moc nestěžovala, bo sama s tím neumím, ale to, co tam předvedli bylo fakt šílenství. "připravili jsme pro Vás přímé video na plátno, abyste t viděli i vy vzadu." Jako nezlobte se, ale v zadu beztak nic nebylo vidě, protože obraz se sekal jako prase a bylo to spíše takové momentky, kort rozmazaneé jako prase.... moc to fakt nedořešili, když už to nejde, tak se radši o to ani nepokouším.
S Yamíkovým cosplexem, jste to fakt vypekli..............
Cosplay soutěž........ NUDA! Nikdy v životě jsem se fakt takhle nikdy nenudila!! A když už, tak stanovým pravidla! Ne že si na podium bude dělat každý, co chce.
Snad půlka přednášek byla zrušená, jako co to sakra znamená??
No konec s rozčilováním, jako kdybych opravdu neměla přátelé na Advíku, tak jedu hned domů....

Boys Love 2

24. července 2014 v 0:16 | Aya

Boys Love 2


Kairo Aoi, učitel na internátní škole, se rozejde se svojí přítelkyní. Útěchu mu poskytne mladý kluk Amakami Sora, kterého si Aoi ještě ten večer zaplatí. Vůbec ještě ale netuší, že se jednoho dne objeví Sora ve škole jako jeho nový student.


Boys Love

24. července 2014 v 0:05 | Aya

Boys Love


Mamiya pracuje jako novinář a jedním z jeho úkolů je dělat rozhovory s populárními osobnostmi. Jeho dalším cílem je známý model Noeru, který ve svém volném čase maluje obrázky. Mamiya se chce zaměřit právě na toto téma, aby celý jeho článek dostal nový rozměr a odlišil ho tak od prací jeho kolegů. Po prvním zpovědním setkání si s Noeruem zajde na večeři, aby tak oslavili vzájemnou spolupráci. Jenže když si novinář odskočí na toalety, přijde mladík za ním a svede ho. Mamiya je z celé situace zmatený a je rozhodnut ho už nikdy nevidět.

Nobuta wo Produce

23. července 2014 v 2:31 | Aya

Nobuta wo Produce


Kiritani Shuji je velmi populární mezi spolužáky všeho druhu, ať už mají zájmy a záliby jakékoliv. Má každého rád, ať už pomocí lhaní, nebo pravdy, nechce si kazit svoji reputaci na škole. Bohužel, jen jednoho nemůže vystát, spolužáka jménem Kusano Akira. Pro Shujiho je Akira otravný, mluví divně, jedná směšně a navíc si myslí, že je Shujiho nejlepší přítel. Věci se změní, když přijde nová žákyně Kotani Nobuko, dívka bez sebevědomí, která je terčem šikany a posměchu. Shuji a Akira se rozhodnou nepromarnit mládí a udělat z Nobuko nejvíce populární dívku na škole. Samozřejmě nikdo se o jejich snaze a přátelství nesmí dozvědět… Přesto se jim to někdo snaží přetrhnout. Překonají nástrahy, které je čekají? To se dozvíte v 10 dílné doramě Nobuta wo Produce.


Yamato Nadeshiko Shichi Henge

23. července 2014 v 2:24 | Aya

Yamato Nadeshiko Shichi Henge


Čtyři krásní chlapci, Takano Kouhei, Tojama Jukinodsho, Oda Takenaga a Mori Ranmaru, si společně pronajímají velký dům a náramně by se jim hodilo, kdyby měli nulové nájemné, a přesně taková nabídka se jim naskytne. Když z neteře jejich domácí udělají dámu, tak jim bude odpuštěno placení nájemného. Chlapci souhlasí a říkají si, že to bude jednoduché, avšak opak se stane pravdou. Neteř Nakahara Sunako miluje horory a temno. Navíc hledět do jejich oslnivě krásných tváří také dlouho nevydrží. Jak tedy z té temné můry udělat dámu?


Stránka

19. července 2014 v 21:33 | Aya |  Oznámení

Stránka


Ještě před pár dněmi, bych si říkala, že je to naprostá blbost, ale.... =D fajn JDU ZDE PROPAGOVAT VLASTNÍ FB STRÁNKU!
nevím, ani proř jsem se tak rozhodla, snad jen proto, že si zbytečně zadělávám svůj fb profil, a tak jsem se rozhodůa si vytvořit vlastní stránky a předvést Vám tak svoji zručnost, fantazii a tvořivost. Kdo chce se může přidat a koukat na výtvory zkrz monitor =D
zde fab stránka mojích výtvorů především kanzashi a naušnic:
https://www.facebook.com/ayurucnitvorba?ref_type=bookmark
Ano... stránka se jmenuje Ayu ruční tvorba.... fakticky originální název, ale nic lepšího mě fakt nenapadlo =DD takže, kdyby Vás napadlo něco lepšího, hlašte do komentářích. =D

P.S: Ano dám pár recenzí na další Yaoi, když je to jediné, co Vás zajímá =DD
Odkaz na stránku dám i do levého sloupce =D

Sword Art Online

14. července 2014 v 15:32 | Aya

Sword Art Online

Anime od studia A-1 Pictures vypráví příběh Kazuty Kirigaji s přezdívkou Kirito, který se rozhodne, že se připojí do nové virtuální MMORPG hry. Ta má však dva zajímavé háčky. Hráči je umožněno se ze hry odhlásit pouze v případě, že ji dokončí. A co víc, pokud cestou ve hře zemře, zemře i jeho tělo ve skutečném světě. Kirito ve hře potkává spousty lidí a přátel, mezi nichž patří hlavně Asuna, která mu bude stát po boku. A oba dva se do sebe zamilují. Zda všichni přežijí se dozvíte ve 25 dílném anime Sword Art Online.


Shingeki no Kyojin

14. července 2014 v 15:22 | Aya

Shingeki no Kyojin

Před několika stoletími byli lidé téměř vyhubeni obry. Obři jsou typicky vysocí, zdá se, že nejsou inteligentní, žerou lidské bytosti a nejhorší ze všeho je, že to asi dělají pro potěšení než kvůli zdroji potravy. Malé procento lidstva přežije ve městě chráněném extrémně vysokou zdí, dokonce větší než nejvyšší z obrů.
V současnosti město nevidělo obra víc jak 100 let. Dospívající chlapec Eren a jeho sestra Mikasa se stanou svědky toho, jak jsou hradby zničeny superobrem, který se objevil zničehonic. Menší obři se hrnuli do města a dvě děti s hrůzou sledovaly, jak byla jejich matka snědena zaživa. Eren slíbí, že zabije každého obra a tak pomstí celé lidstvo. Zda to přežijí se dozvíte ve 25 dílném anime Shingeki no Kyojin.


Romeo X Juliet

14. července 2014 v 15:12 | Aya

Romeo X Juliet

Před 14 lety, na plovoucím ostrově Neo Verona, Loentes Bando Montek a jeho muži vedli krvavý převrat a zavraždili všechny členy rodu Kapuletů, vládnoucí rod v Neo Veroně. Ovšem jedna dívka, byla schopná utéci díky chrabrému kapitánovi a oddaným mužům rodu Kapuletů. Ta dívka se jmenovala Julie Fiamatta Asto Kapulet, hlavní dědička rodu Kapuletů. O 14 let později, Leontes, nový Vévoda Neo Verony, vládne zemi železnou rukou a zabíjí každého kdo se mu postaví do cesty. Julie, nyní 16ti letá dívka, bojuje proti útlaku Monteků, maskovaná za rebela nazývaného "Rudý Vítr". Julie se během jednoho dne dostane na bál, kde se potká s Romeem, dědicem rodu Monteků a jediným synem Leontese. Oba se do sebe zamilují na první pohled, aniž by věděli kdo vlastně jsou a odkud pochází. Teď ovšem je ta chvíle kdy se Leontes Montek chystá vyhledat a do poslední živé duše vyvraždit rod Kapuletů a rodKapuletů se chystá svrhnout rod Monteků. Jak bude nadále pokračovat láska našich hrdinů? Jak budou schopni se milovat i když jsou úhlavními nepřáteli? To se dozvíte ve 24 dílném anime Romeo X Juliet.

Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya