To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Červen 2014

Sung kyun kwan scandal

10. června 2014 v 15:23 | Aya

Sung kyun kwan scandal


Kim Yoon Hee byla nucena jít na přijímací zkoušky na Sungkyunkwanskou univerzitu. Donutil ji Lee Sun Joon a určitě by to ve své neomylnosti nikdy neudělal, kdyby věděl, že Kim Yoon Hee je dívka. A protože byla přijata samotným králem, nemůže Kim Yoon Hee couvnou; jedinou její možností je Sungkyunkwanskou univerzitu začít studovat pod bratrovým jménem Kim Yoon Shik a jako muž. Na pokoj dostane Lee Sun Joona a neotesance Moon Jae Shina. S tolika muži, s tolika odlišnými politickými cíli, s tolika nepřáteli i přáteli kolem sebe bude Kim Yoon Hee v pořádku? To se dozvíte ve 20 dílním dorama.

Otomen

10. června 2014 v 14:54 | Aya

Otomen


Masamune Asuka je perfektním mužem. Silný, kapitán školního kendo týmu, mužný. Své záliby šítí, vaření a uklízení však před ostatními skrývá, tedy především před svou matkou, které slíbil, že bude pravým mužem, že nikdy nebude jako jeho otec, který se vždy chtěl stát ženou. Jenomže jednoho dne se objeví nová spolužačka Mijakozuka Rjo, která byla vychovávána spíše jako chlapec, a Asuka se zamiluje. Dokáže si zachovat pověst muže s velkým M? To se dozvíte ve 12 dílné Dorama.

Mirai Nikki

10. června 2014 v 14:09 | Aya

Mirai Nikky

Jedinou náplní života Amana Jukitera bylo psát si deník do svého mobilního telefonu a povídat si se svými imaginárními kamarády v imaginárním světě. Kamarád, Bůh imaginárního světa, Deus Ex Machina, vymyslel novou hru, která Jukitera nenechá stranou ani v reálném světě. Nejprve se mu v mobilu začnou objevovat zápisky jeho vlastní budoucnosti, čehož vykutáleně využívá a hned poté se dozvídá, že není sám. Je dalších jedenáct a všichni jsou součástí hry na život a na smrt! Zabij je všechny a staň se novým Bohem! Zda to Yukiteru přežije se dozvíte ve 26 dílném anime Mirai Nikky.

Miracle Train

10. června 2014 v 14:03 | Aya

Miracle Train

V Tokyu se vypráví legenda o lince metra, která se pohybuje bez omezení. Říká se, že v Miracle Train jezdí pouze pohlední muži a pokud na tuto linku narazíte, zvedne se vám nálada. Podle průvodčího se Miracle Train objeví před ženou, která má starosti. Muži na palubě, se jmény stanic metra na lince Oedo, tyto problémy řeší. Se kterými problémy se potýkají se dozvíte ve 13 dílném anime Miracle Train.
(zdroj)

Lovely Complex

10. června 2014 v 13:53 | Aya

Lovely Complex

Risa a Ootani jsou nejlepší kamarádi a na škole jsou známí jako komediální duo. Risa je vyšší, než průměrná japonská dívka a klidně by se svou výškou mohla hrát basket, kdežto Ootani je nižší, než průměrný japonský kluk. Dokonce i jeho mladší spolužáci ho převyšují. Proto se tihle dva pořád hašteří a dokonce i jejich učitel je má za komedianty. Ale jak se jejich kamarádství začne rozvíjet, začnou se také probouzet city Risy k Ootanimu. Zda se k sobě budou mít oba dva se dozvíte ve 24 dílném anime Lovely Complex.

Fullmetal Alchemis

10. června 2014 v 13:43 | Aya

Fullmetal Alchemis


Není možné cokoli získat, aniž byste něco obětovali. Abyste něco získali, musíte dát věc stejné hodnoty.To je princip rovného obchodu v alchymii… Příběh o bratrech Elricových, Edwardu a Alphonsovi, kterým právě zemřel jediný rodič - matka. Alchymie je mocná věda a Ed s Alem se rozhodnou s její pomocí maminku oživit. Lidská transmutace je však v alchymii největší tabu. A bratry stojí porušení tohoto tabu vysokou cenu. Al ztrácí tělo a jeho duše je přichycena ke starému brnění, Ed zase ruku a nohu, které nahrazují kovové protézy. A maminka stále neožívá. Bratři se zapřisáhnou, že získají svá těla zpět. Věří, že jim k tomu pomůže legendární kámen mudrců. Ale kde ho hledat? A protože nejlepší informace má vojsko, je Ed nucen vstoupit do nenáviděné armády. Ještě bude možná třeba překročit mnohá další tabu, alchymistická i morální. A co víc - bratři nejsou jediní, kdo po kameni mudrců touží. Jak vše dopadne se dozvíte v 51 dílném anime Fullmetal Alchemis.
(zdroj)

Natsume Yuujinchou

7. června 2014 v 21:33 | Aya

Natsume Yuujinchou

Takahashi Natsume má dlouho utajovanou schopnost - vidí duchy. Jednoho dne zdědí tajuplnou knihu po své mrtvé babičce Reiko. Konečně odhaluje důvod, proč ho obklopuje nadpřirozeno. Mezi vlastníkem knihy a duchy, jejichž jména obsahuje, existuje svazující kontrakt. Natsume je odhodlán kontrakty zrušit a duchy tím osvobodit. Jeho dny jsou naplněny snahou vracet oněm duchům jména. Někteří z nich ale prahnou po pomstě. Jak se s těmi to duchy Natsume vypořádá se dozvíte ve 13 dílném anime Natsume Yuujinchou.

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

7. června 2014 v 21:26 | Aya

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

Juki má zvláštní schopnost, dokáže říct, co druhého trápí, a dokáže mu s bolestí vypomoci, samozřejmě na úkor sebe sama. Juki nezná své rodiče, jako malého ho z jemu neznámých důvodů odhodili, a tak vyrůstal v dětském domově. A právě díky tomu nechce být nikomu na obtíž, má z toho strach, že ho zase kvůli tomu někdo odhodí. Ale najednou se objeví člověk, který tvrdí, že je jeho starší bratr, a pomůže mu s jeho schopností, jelikož mu hrozí nebezpečí. Zda se mu podaří Yukimu pomoci se dozvíte ve 24 dílném anime Uraboku.

Hyouka

7. června 2014 v 21:21 | Aya

Hyouka

Oreki Hotaro se přidá do klubu literatury poté, co mu to doporučí jeho starší sestra. A tak přijde do styku s Čitandou Eru, Fukubem Satošim a Ibarou Majakou. Ti všichni se brzy ponoří do tajemného případu, který se udál před 33 lety. V jejich čmuchání jim pomáhá práce zakladatelů jejich klubu, sbírka s názvem "Hjóka". Zda tento případ vyřeší se dozvíte ve 22 dílném anime Hyouka.

Cuticle Tantei Inaba

7. června 2014 v 21:14 | Aya
Cuticle Tantei Inaba

Příběh se točí kolem Hiroshi Inaby, soukromého detektiva, který je z jedné části vlkem a z druhé člověkem. Hiroshi provozuje vlastní detektivní kancelář a řeší případy pomocí svého transvestitního tajemníka Yuuta a Keie, který je "relativně normální" teenager. Spiknutí se soustředí na Hiroshiho. Ztřeštěná komedie…
(zdroj)

Bakemonogatari

5. června 2014 v 18:26 | Aya

Bakemonogatari


Jednoho dne, když Araragi Koyomi prochází školu uvidí uklouznout jednu dívku a padat z vysoké výšky. Před dopadem ji stihne zachytit a všimne si tedy, že nemá žádnout váhu. Araragi to hned přiřadí k nadpřirozeným jevům a snaží se jí pomoci. Dívka jménem Senjogahara se tedy dozvídá, že Araragi byl kdysi upír a v současné době má ještě pár upířích schopností. Od té doby se snaží pomáhat podobným případům, jako je on sám a Senjogahara. Nové a nové případy přivádí k lovci jménem Oshino a spolu s ním snímají kletby, odpuzují nadpřirozené bytosti a mnoho jiného. Mezi Senjogaharou a Araragim se vyvine vztah, který se postupem času prohlubuje. Nelze přehlédnout, že zachráněné osoby jsou vesměs jen samé dívky, které k Araragim záhy začnou pociťovat náklonost. Pojďme se tedy podívat, jak se Araragimu komplikuje jeho život od té doby, co se stal upírem. Anime je obsaženo 15 dílů.

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai

5. června 2014 v 17:51 | Aya

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai

Příběh je o pěti nerozlučných kamarádech z dětství. Po smrti Meiko Honma se všichni rozejdou. Jinta Yadomi, který byl v dětství jejich vůdcem, smrt kamarádky Meiko ho zasáhla nejvíc, protože začal zanedbávat školu a dokonce přestal vycházet z domu. Najednou však začne vidět ducha Meiko se kterou si může povídat jen on jediný. Ona se na tento svět vrátila jen z jednoho důvodu. Chce, aby se její přání, které řekla Jintovi v dětství, splnilo. Zda se to Jintovi podaří a navrátí tak klid Meiko se dozvíte v 11 dílném anime Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai.

Air

5. června 2014 v 17:23 | Aya

Air

Je tam někde, daleko nad hlavami všech, létá po modré obloze dotýkajíc se mraků, vidí celý svět. Dívka s bílými křídly, svobodná, přesto trpí a nemůže s tím sama nic udělat. Trpí již po celá století a nikdo o její bolesti nemá ani tušení. A pokud existují tací, kteří o ní vědí, netuší, jak ji nalézt a pomoci. Ona stále na nebi čeká, až ji někdo přijde zachránit z jejího prokletí.
Do malého městečka přichází Kunisaki Yukito, který se živí loutkařením. Místo provázků však používá magii. Je to tulák hledající dívku s křídly. Yukito v městečku potkává několik mladých děvčat, se kterými se sblíží. Spolu by snad mohli vyslechnout legendu a dát jí spravedlivý konec. Jestli se podaří děvčatům a Yukitovi vyřešit a nalést spravedlnost, se dozvíte ve 13 dílném anime AIR.


Dorama Filmy

5. června 2014 v 16:14 | Aya

Dorama Filmy


Dorama Seriály

5. června 2014 v 16:04 | Aya

Dorama Seriály


Anime Filmy

5. června 2014 v 15:20 | Aya

Anime Filmy


Anime Seriály

5. června 2014 v 14:47 | Aya

Anime Seriály

Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya