To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Srpen 2013

Advik 2013

18. srpna 2013 v 12:47 | Aya |  Cosplay
Advik 2013

Tak bych konečně mohla napsat něco o Adviku. Bohužel sjem jela hned poté za tetou, takže sem se k tomu dostala, až teď. =))

No, co bych povídala. Nebudu se nějak moc rozepisovat, protože se stali dobré i špatné. Jsem strašně moc ráda, že jsem jela s holkama, Luna, Dor, Kira. Protože díky nim jsem si Advik užila. =)) Asi nepochopím, co se stalo se skupinou, ale to je má věc a tu to nebudu rozebírat. Jen bylo občas těžké. Jsem ráda, že jsme pořádali RPC sraz, deset lidí se nás sešlo, jako jsem za to strašně moc ráda *-* Poznala jsem spousty nových lidí, jako Mip-chan, El, Shar, Šefik, Rafi. Jsem strašně moc ráda, že jsem opět viděla Katty *-* A bylo mi smutno, že jsem neviděla svého kečup-chan, Yuri a zlatíčko alias sestřička Lee =)) No a teď pár vybraných fotek a jestli se chcete podívat na všechny a popřípadě byste se tam našli, tak se můžete označit =)) https://www.facebook.com/aneta.szkanderova/media_set?set=a.3365025061485.1073741831.1744918391&type=3


Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya