To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Květen 2013

Každá mince, má dvě strany - část 8

30. května 2013 v 20:02 | Aya

Každá mince, má dvě strany - část 8

Tak doufám, že se vám tento dílek bude líbit *-* objevují se v něm nové postavy: Kira, Miphyra, Midori a Saskie. takže doufám, že se vám bude líbit a přeji příjemné počtení *-*
Každá mince, má dvě strany


Šáhla jsem do kapsy pro mobil, vytáhla jsem vysouvací mobil s přívěškem medvídka, který ml v sobě rolničku, takže při vytažení cinkal. Podívala jsem se na Akia, ten se ovšem díval na ten přívěšek. Povzdychla jsem si.
"Ten mobil jsem dostala, není můj." Zakroužila jsem očima, jak se usmál, a zvedla jsem telefon.
"Hai, tady Miyazawa Nanami."
"Na… Nanami-chan!!" musela jsem dát mobil metr od ucha, jak šéfka Miphyra začala hulákat do telefonu. "Nanami, potřebujeme tě! Je to mezi životem a smrtí. Prosím, moc tě prosíme i děvčata, abys nám přišla pomoci. Je tu plno a nezvládáme to! Navíc, Kira už rozbila tři skleničky a dva talíře. Je tu nová a musíme ji ještě zaučit. Prosím? Přijdeš? Ne, že bych tě nutila, ne, ne, ale prosím, smutně koukám." Abych pravdu řekla, už si ji dokážu představit se svítícíma očima a s vrtícím ocáskem. Povzdechla jsem si, už jsem byla za dnešek unavená, ale peníze potřebuji a nechci před tímhle pochybným stvořením ukázat, že bych to nezvládla, to ani náhodou!
"Hai, hai, za 45 minut jsem tam…"
"Ty jsi zlatíčko, ty mě nikdy nezklameš… Za 45? Není tu možnost, že by tě někdo odvezl? Opravdu spěchá. Prosím." Myphira stále prosila. Něco zacinkalo a já se podívala tím směrem. Akio držel v ruce klíčky od auta a pohupoval s nimi ze strany na stranu. Chvíli jsem na ně omráčeně dívala, Myphira mě mezitím stále přemlouvala, ale já věděla jedinou věc…
Budu se snažit se tam dostat, co nejdříve." Zaklapla jsem mobil a i s rolničkovým medvídkem strčila zpátky do kapsy. Vážně jsem se na Akia podívala-
"Ať tě to ani nenapadne!" ukázala jsem na klíče od auta a vykročila jsem směrem na určené místo, bohužel, ne, domů.
Akio šel, rychlím krokem za mnou… už jakou dobu. Nemůžu ho nechat, aby zjistil, kde ještě pracuji, už takhle ví až moc. Ach jo, tohle jsem vážně nechtěla. Co bych měla dělat? Jak se ho zbavit. Celou cestu jde za mnou a ani nepromluvil, což se divím, protože kluci většinou tu svoji pusu ani nezavřou. Musím ho akorát slušně přimět, aby odešel. Nejlepší způsob. Ano! Dobrý nápad… slušně… Prudce jsem se otočila a ukazováčkem jsem namířila na Akia.
"Ty… ty… ty! Perverzní stalkere! Přestaň mě konečně pronásledovat, nebo… nebo zažiješ něco, co ještě…" chtěla jsem pokračovat dál, ale.
"Stalker?" Akio nasadil tupý a nezajímavý výraz.
"A ne, snad? Jdeš za mnou, už půl hodinu, proč nejdeš domů?!?"
"Můj domov je tímhle směrem…" ukázal směrem před námi.
"A co tvoje auto? To jsi tam jen tak nechal?" Akio se mi podíval do očí a začal se smát. Nebyl žádný škodolibý smích, jako jsem byla do teď od většiny kluků zvyklá, ale byl to jiný smích… rozesmála jsem ho. Oklepala jsem se, na nic myslet nesmím, je stejný jako všichni ostatní, začínám se cítit poníženě.
"Ty klíče…" nedopověděla jsem.
"Já neřekl, že to byli klíče od auta. To byli tvoje klíče, jen jsem ti je zvedl, když ti upadli." Vyndal klíče ze svojí kapsy a ukázal mi je znovu. Já si prohlížela tašku. Není možný, že bych si nepoznala svoje vlastní klíče. V tašce žádné klíče nebyli, podívala jsem se na ně, jak je držel Akio. Rychle jsem mu je sebrala a zabrblala, že jsou moje a pokračovala jsem, rychlím krokem za šéfkou, už tak jsem se zdržela.
Když jsem se blížila na místo, podívala jsem se za sebe, kde jsem zanechala Akia, byl dost daleko, takže jsem se rozeběhla a vletěla jsem do budovy zadním vchodem. V šatně nikdo nebyl, otevřela jsem si skříňku, do níž jsem si dala tašku. Začala jsem se převlíkat do uniformy. Nasadila si krátkou bílou sukni s několika spodničkami, přes to černou volnou látku, která vedla dozadu a byla trošku delší než sukně. Vzala jsem si černé tričko s bílými krajkami, které mi odhalovali ramena, zdobené černobílé krajkované náramky a na krk černá mašle. Natáhla jsem si černé nadkolenky, zavázala boty a na hlavu jsem si dala krajkovanou černou čelenku, ještě mi chyběla bílá zástěra. Pořádně jsem se nadechla a vykročila jsem z šatny.
"Na-na-mi-chan!" za hláskovala Myphira-sama a chytla mě za tváře a cloumala s nimi sem a tam. Snažila jsem se říci, že jsem přišla. "Jsem tak ráda, že jsi přišla, tvoji pomoc upřímně potřebujeme! Je tu plno lidí a chodí další a další. Děvčata to nestíhají, ještě že jsi přišla. Midori se tu snaží pomoci… no… K… Sakra, nevzpomenu si na jméno je tu nová a Saskie to nestíhá. Takže se rychle seznamte a já letím za kasu." usmála se, nakonec upřela dlouhý vážný pohled za mě. Docela mě to vyděsilo, a proto jsem zůstala stát jako přimražená.
"Ááááááá, zlatíčko, co tě tu ke mně přivádí, jdeš nám pomoci?" řekla Myphira a zvedla obě ruce do úrovně hlavy a blížila se ke mně. Vytřeštila jsem oči, ale šéfová mě jen odstrčila. Slyšela jsem, jak poté někoho pusinkuje. Pomalu jsem se otočila, vykřikla a stoupla jsem si do bojového postoje.
"Tohle není bojový postoj, ale spíš směšný…" řekla mi chladně Saskie, až mi zamrazilo na temeni.
"Tetičko, to už by mohlo stačit." Usmíval se Akio a snažil se uhýbat Myphiriním pusinek.
"Tetička? Co tu… jak ses sem dostal a proč tu jsi?" Tak tohle je už opravdu vrchol všeho a konec mé vybudované "kariéry". Cítím, jak se pomalu propadám do země.
"Přišel jsem kvůli jedné osobě…" Akio mluvil dál, ale já zase slyšela spíš Saskii.
"Neříkej mi, že ten krasavec přišel až za tebou." Saskie si odfrkla.
"Jestli chceš, tak si ho ven, mě absolutně nezajímá." Otočila jsem se směrem, kde byla ta nová do naší party. "a ty jsi?"
"Já se jmenuju…" hlas měla hrubí, ale pak si odkašlala a pokračovala," Jmenuji se Kira Kitsune a teprve mě zaučují, moc mi to nejde, ale budu se snažit, tak mi prosím dej šanci." Usmála se a tu další část řekla už jemněji a roztomilým hláskem.
"Hai, každý jsme se to musel naučit a ty to určitě zvládneš." Usmála jsem se na ni, byla hezká. Měla dlouhé blonďaté vlasy, které se ji točily do prstýnků a výrazné červené oči. Nemůžu popsat, jaké nosí oblečení, protože měla na sobě také uniformu, takže jsme všechny, co se týče oblečen stejné, kromě… Saskie. Ta má trošku odhalené bříško, protože na něm nic nesnese. Brrr, nedokážu si představit, jak jí musí být zima. Saskie je tu od založení, není moc společenská, ale lidi ji tu mají rádi, každý je na jiné typy. Má dlouhé hnědé vlasy pod zadek a tmavě tyrkysové oči. A nakonec tu je Midori, přišla sem hledat brigádu ve stejný den jako já. Je moc milá. Má dlouhé zelené vlasy nad zadek s ofinou a stejnou barvu chytli i její oči.
"…takže se tu na chvíli zdržím." Řekl Akio. Což mě jeho poslední slova vrátila zpět do reality.
"Ale jistě, děvčata se o tebe určitě postarají, ale už musím běžet a vy děvčata do práce." Vítězoslavně prohlásila Myphira, poskočila si a zatleskala a utíkala na kasu. Akio si šel sednout na místo pro návštěvníky. Dělá si srandu? Nebudu si ho všímat…
Do místnosti vešel někdo nový, tak jsem s Midori, Kirou a Saskií šli uvítat ke dveřím a slavnostně jsme je uvítali větou "Vítejte v Maid - kavárně U dvou lilií.


Takeru Sato

30. května 2013 v 16:41 | Aya

Takeru Sato


Jméno: Takeru Sato
Jméno v Kanji: 佐藤健 (さとう たけ)
Datum narozemí: 21. března 1989
Narozen v: Saitama Prefecture, Japan
Výška: 170cm
Krevní skupina: A

FilmografieKanojo wa Uso o Aishisugiteru (2013) - Aki Ogasawara
Real (2013) - Koichi Fujita
Rurouni Kenshin (2012) - Kenshin Himura
Beck (2010) - Yukio "Koyuki" Tanaka
Trick The Movie: Psychic Battle Royale / Gekijoban Trick: Reinosha Battle Royale (2010)
Rookies (2009)
Goemon (2009)
MW Chapter 0: Akuma no Game (NTV / 2009)
Masked Rider Den-o The Movie Final Countdown (2008)
Kamen Rider Den-O & Kiva: Climax Deka (2008)
Rookies SP (TBS / 2008)
Kamen Rider Den-O: The Movie (2007)

Doramy


Tonbi (TBS / 2013) - Akira Ichikawa
Fuyu no Sakura (TBS / 2011) - Hajime Inaba
Q10 (NTV / 2010) - Heita Fukai
Bloody Monday Season 2 (TBS / 2010)
Ryomaden (NHK / 2010)
MR. BRAIN (TBS / 2009) - Masaru Nakagawa (ep.4-5)
Mei-chan no Shitsuji (Fuji TV / 2009)
Bloody Monday (TBS / 2008)
Rookies (TBS / 2008)
Kamen Rider Den-O (TV Asahi / 2007)
Shinigami No Ballad: Momo The Girl God Of Death (TV Tokyo / 2007) (ep7.8)
Princess Princess D (TV Asahi / 2006)


Postavy Toradora

29. května 2013 v 17:18 | Aya

Rozcestník postav Toradora

Ryuji Takasu
Taiga Aisaka
Minori Kushieda
Yūsaku Kitamura
Ami Kawashima
Yasuko Takasu
Yuri Koigakubo
Sumire Kano
Sakura Kano
Kota Tomiie
Hisamitsu Noto
Koji Haruta
Maya Kihara
Nanako Kashii
Kuroma

Postavy YtFtF

29. května 2013 v 17:15 | Aya
Rozcestník postav Yobi, the Five-tailed Fox

Yobi

Hwang Geum-ie

Joo-Hee

Jung Jong-ee

Ju Hye-Seung

Kang

Liška lovec

Shadow Man

Yoyo Aliens

Hudba AB

27. května 2013 v 18:24 | Aya
Angel Beats - Hudba

Opening 1 - My Soul, your Beats! ( Lia )

Ending - Brave song ( )
Final Song - My song ( Girls Dead Monster )

Japonci

27. května 2013 v 17:33 | Aya |  Japonci
Japonci

Tato rubrika se zaměřuje hlavně na japonce. Zahrnuje Japonské zpěváky, skupiny a hlavně herce. Doufám, že tu každý najdete svého oblíbence a pokud ne, tak se omlouvám, ale budu psát hlavně o těch známějších hercích a hlavně k nim napíši filmografie, abyste věděli, v jakých filmech ještě hrály. *-* Kdybyste věděli o někom, které jeho jméno tu nebude napsáno, tak mi napište třeba do komentů a já si o něm zjistím více, strašně moc ráda poznávám nové herce! *-*( herci z Doramy Tumbling )


Japonští herci

(muži)


Hiro Mizushima


Ikuta Toma

Junpei Mizobata


Kamikawa Takaya
Oguri ShunRyo Ryusei


Satoshi Tomiura


Shohei Miura

Shunsuke Daito


Takagi Manpei

Takagi Shinpei

Takahiro Mishijima


Tomo Yanagishita(ženy)

(Omlouvám se trošku za diskriminaci, aleJaponští zpěváci


Olivia Lufkin

Yuya Matsushita

ON/OFF


Japonské kapely

An Cafe

Diaura

Flow

Golden Bomber

Girugamesh

Nightmare

ONE OK ROCK

Penicillin

Plunklock

Sincrea


The Gazette

Cosplaye

22. května 2013 v 19:30 | Aya |  Cosplay
Cosplaye

Ano tak nějak jsem se rozhodla, že zveřejním, co všechno mám hotové, i nehotové cosplaye. Co chystám na další cony a jak na tom vůbec jsem. Vzhledem k tomu, že nemám penízky =/ tak myslím, že letos těch cosplexu, co sjem chtěla mít na Advík i Natsucon, budu muset z užit výběr....


Animefest 2013

16. května 2013 v 12:43 | Aya |  Fotky
Animefest 2013

Úvod
Na AFko, jsem jela se smíšenými pocity. Moc jsem se těšila, ale čím více se Afko blížlo, tím více se mi tam nechtělo... Proč? Protože se pár dní před Afkem něco stalo a prostě jsem věděla, že se moc bavit nebudu, což mě mrzelo, protože jsem se opravdu těšila. Do teď jsem zklamaná. Čekám na něco, čeho se asi nedočkám..... asi nikdy. A víte, co ještě bolí více? To, že mluvíte pravdu- Něco na tom bude, když se říká, že za Pravdu se černtí. A víte, co je ještě smutné? mysleli ste si, že máte pravdu, ale osobě, které se to nelíbí se na vás osočí. Tak tedy chvíli váháte, jestli to tedy pravda je, nebo není a nakonec, když nastane ten správný čas, díky kterému zjistíte, že ste měli pravdu a ta osoba ne. Tak se Vám stejně ani po všech těch incidentech neomluví. Hodně to bolí, už jen z toho důvodu, že pro tu osobu byste udělali cokoliv. Mám se omluvit? A za co? Já nic špatného neudělala, ani neřekla. Dokovaď si to ta osoba všechno neuvědomí, tak je ztraceno vše...... a já se můžu vracet jen k těm veselým vzpomínkám, které z hlavy nikdy vymazat nechci, Nechci být pořád ta, která se omluví i za to, co neudělala, jen proto, aby všechno bylo OK. Tohle všechno jsem měla na Základce, díky tomuhle, mě šikanovali... a já už nechci. I přes to všechno jak to strašně bolí, tak nechci. Vrátit se zpět a nedůvěřovat lidem, protože jakmile začnu důvěřovat, tak se hned spálím. A to já vážně už nechci.... Nejtěšší zkouška byla... abych se neptala, jak se cítí a vše možný okolo.......... Jednou mi kdysi někdo řekl. "Vždycky je tu někdo, komu se nejvíce svěřuješ." a mě v tu dobu všechno trklo, do doby než se stalo tohle všechno....... Dost povídání, tím chci říct, že moc štastná z Afka kvůli tomuhle všemu jsem nebyla, takže i když píšu, že jsem se bavila, v určitých dnech, pořád jsem měla tohle před očima..... =)))


Pátek
V půl osmé jsme nastoupili do vlaku směr Praha. hl. nádraží. Musím podotknout, že jsem balila do dvou hodin do rána, protože jsem si dělala ještě bílé nadkolenky k Asuně, ale vzhledem k tomu, že se mi optiskla červená barva po celé bílé látce, jsem to musela vyprat v ruce a kašlat na to. =D Zabaleno sjem měla naštěstí všechno, nanic jsem nezapomněla. V Praze jsme nastoupili do vlaku směr Brno. Celý vagon byl zabraný místenkami! =DD A nakonec se tam narvalo 50 lidí otaku komunity, kteří ve stejnou hodinu jeli taky do Brna =D Naštěstí jsme jim na místenkách neseděli. Celou cestu jsem, jak jinak, prospala. vystoupili jsme v Brně na nádraží a tramvají jsme dorazili na výstaviště. Moc otaku tam nebylo, protože teprve přijížděli. Jakmile jsem vystoupila zahlédla jsem cosplay Shoua. A já si říkala, že to bude určitě tereki, tak na ni mávám a ona nic, že? =DD tak jsme jeli dál s kuframa před vchod. Nakonec přecejen si mě Tereki všimla a hned přišla ke mě, takže jsme se seznámili, skvělá holka! =D plus její kamarádky (bohužel si jejich jména nepamatuji =/ gomene!) Nás, jako soutěžící, pustili dříve, a tak jsme si jeli odvést kufry do tělocvičny a mazali jsme na zkoušku. Po zkoušce jsme šli pěšo do obchodu a potom do tělocvičny se převlíct. Já si vzala na sebe Asunu a s Vívulí šli napřed. A co se mi nestane. Doma mi nadkolenky na Asunu drželi v pohodě, ale jakmile je vytáhnu do Brna, tak každou chvíli mi padali! Takže jsem si je na výstavišti sundala, což mi mrzelo, ale nedalo se nic dělat. =D potěšilo mě, že i přesto, že jsem neměla nadkolenky, tak si mě lidi fotili =DD (Slibuji, že do příště, pořádně vylepším!!!) S Vívulí a Týnko, jsme se chtěli podívat na film, jenže jsme museli trénovat monology............ nakonec tělocvična a spát. =D


Sobota
To byla velká příprava, už jen kvůli cosplay divadle. Ano, já byla mezi těma hříchama, co jsem šla za chamtivost. Stále jsem byla pořád jen náhradník a děvčatům jsem chtěla pomoci. Jenže jedna věc mě taky zamrzela. Pár dní před tím, jim píši, že mi přijde blbý být zahalený do té doby, než začne cosplay divadlo. Většina se na mě vrhla, jako proč? A tu sobotu, tak po chvili začali chodit odhalený. Jako neříkala jsem to už předtím? Ne, prostě jen já sem blbá, nač by moje slova brali vážně.... ale to už je jedno, prostě tohle mě hodně zamrzelo. Zkoušeli sjem si monology a nakonec divadlo. Vím, že JÁ už nikdy do divadla nejdu, protože jim to všem tak akorát zkazím, bohužel moje nervozita a strach byl vážně větší, tudíš, jsem to, jako jediná zkazila, za což, se omlouvám, ale prostě nic s tím už nenadělám. Jo a pokud tu je nějakej "nevěřící Tomáš". Jako jestli se bude ptát, jestli jsme si ty šaty šili vážně sami, tak já si naštěstí fotila postup =))) takže fotky sem hodím. Jsem ráda, že i přesto, si nás lidi hodně fotili. =))) Do tělocvičny jsme jeli dřív, protože jsem já s Vívulí byla utahaná a ostatní měli hlad. Když sjem byli v tělocvičně, kde jsem zustala já, Vívule a Týnka, protože ostatní si šli něco koupit, tak sem byla tak mrtvá, že sem si lehla a myslím, že i usnula, ale Vívule s Týnkou mě vzbudili a to neměli dělat. V mozku mi to přeplo a já dělala totální kravinya byla jsem plná hyperaktivity =DD Do teď nikdy, nezapomenu, na Vívulí chodící šunku!!!! Vzala jsem ji na procházku =DDDD Ten večer byl ze všech nejlepší, opravdu jsem se skvěle bavila. =DD


Něděle
Ráno, jsem si sbalila věci, už jsem neměla chuť do žádného cosplaye, takže jsem šla v civilu. Odvezli jsme si kufry na Výstaviště do Rotundry. Chci jen říci, že Gentlmani ještě nevymřeli!!! Jsem strašně moc vděčná DLOUHOVLASÉMU CHLAPCI S ČENRÝMI VLASY za to, že mi pomohl s tím, že podržel dveře, s tím kufram a plnými ruky, bych to asi nezvládla. =D Nakonec ty kufry ještě vytáhnout po těch šílených schodech. v polovině schodů, mě vytrhnul hlas, jestli s tím kufrem nechci pomoc. A tu mi jest poskočilo srdíčko =D Chtěla bych podekovat DLOUHOVLASÉMU A NAČECHRANÉMU BLONDÁKOVI SE ZELENÝMA OČIMA. za to, že jsi pomohl vytáhnout kufr. Bohužel, byla jsem tak mimo, že mi někdo jako ty s tím pomohl, a nestihla jsem se zeptat ani na tvé jméno a telefoní číslo. =DDD nakonec jsem se dozvěděla, že v té rotundě je výtach. =D šli jsme tedy na přednášku kirito 100, fakt uplně úžasná přednáška, z té si pamatuji snad nejví=DD A poté jsem poznala Asu, Kiri a spol. jsem ráda, že jsem vás poznala jste moc hodné a milé *-* estu zpátky vám popisovat nebudu, tu sjem prospala a co se dělo v praze na nádraží vám ani neřeknu, nebo bych tu byla zase nasraná. =))
Takže myslím, že konec povídání a jde se na pár vybraných fotek ne? =D


pokus o animačku

1. května 2013 v 15:21 | Aya |  Fotky
Nunu nunu, tak toto je mů pokus =D 30 obrázků na to použitých =)DVypovídánní, co a jak a fotky

1. května 2013 v 2:23 | Aya |  Fotky
Ijéééé =D

Takže v první řadě,bych chtěla říci, že konečně mám svůj vlastní internet *-* takže se s nikým dělit o něj nemusím! Což znamená, že to vypadá, že bych mohla být více aktivnější, ale někdy při mé lenosti.... =DDD tak hodím vám sem zase nějaké fotky, samozřejmě zase z cosplaye na Asunu (moc jsem nepokročila T_T a AFko je za týden a něco =DD) a ještě pár obrázků, co jsem malovala =3

Otázky, odpovědi, vysvětlení...

Proč někdy píšu vlastní recenze a někdy dávám zdroj? ----- Protože na anime mi některé recenze přijdou blbý, takže si je udělám podle sebe. Na doramu, vzhledem k tomu, že jsem poslední dobou nekoukala na nic jiného, tak abych to nějak ty recenze stíhala, tak když byla nějaká pěkná a vystihující na www.csfd.cz tak jsem vzala zdroj od tud. =))

Proč, někdy nejsem dost dlouho aktivní? ----- Tak trošku jsem byla poseldní měsíce v pytli, ale už je to v pořádku =D navíc, jsem se dělila s internetem doma, takže jsem většinou na pc nebyla. =D A potom je tu ještě škola, chtjí toho po nás moc a co přijedu domů v šest jsem mrtvá tak, že rovnou padnu do postele. =))D

Zajímavosti, rozhodnutí

Povídky:
Mám rozepsanou povídku, která vypráví o dvou nejlepších kamarádek (viděli ste nebo četli NANA?? Nechala jsem se tím inspirovat, ale nic stejného ani podobného jako je v Naně, v té mojí povídce není =D. Podstatě toto píšu za účelem, ponaučení, radosti, přátelství a hlavně o síle. Jenže se pořád nemůžu rozhodnout, jestli to bdue na díly, nebo tak maximálně na tři kapitoly, to jsem se chtěla zeptat vás,=D
Jak jsem na tom s povídkou Ayi? - No, moc jsem nepokročila =D všechno mám promyšleno v hlavě, ale donutte mě, abych si sedla a všechno, co mám v hlavě, abych napsala. =D áách těšímse, až budu psát o Aye a Seijim v Shippudenu, ale teprve ted jsem u chuuninských zkouškách =D
Jak jsem na tom s Každá mince má dvě strany? - Bledě.... budu si to muset, znovu celé pročíst a znovu pomyslet. Někteří z vás, co se přihlašovalo do povídky, tak už sem asi nechodí, takže bych asi potřebovala, aby se někdo přihlásil, kdo chce být v této povídce, nejspíš mi budou chybět postavy. Ti, co se v povídce už objevili, tak s těmi počítám, kdo se chce objevit, at mi to napíše do komentářů, děkuji *-*
Jak to vypadá s Yaoi RPG, nebo povídkou? - No, máme s Vívulí zse rozepsanou totální, jak tomu říkáme "pornokomedii". Abych pravdu řekla, ještě jsem se daleko nedostali =DDD

Cosplaye na AFko

Ach ta Asuna. No chybí mi toho dost, myslím, že budu do AFka vycuclá a bez energie =D zítra se pokusím o brnění =D A ten druhý Cosplay, co mám na sobotu.... nemůžu vám to říci =/ mám to zakázaný, prý je to tajné.. =D ale myslím, že když v sobotu uvidítě velkou zlatou kouli, tak mě poznáte =DD

  • Jako editorka Mang pro skupinu www.mangatamashi.cz jsem už dva měsíce! Páni toto letí. =D
  • Se ShiO_o, která mi napsala a dala mi nabídku, že bychom společně + další se přidali, Animace na naše postavy z naruta. Ijééé už jse udělala menší animačku!! =DD měla jsem z toho rodost =D
  • Nejenže jsem dnes (už vlastně včera=D) dostala intenret, ale teta mi přivezla z Číny vějíř, dozičku a pravvé hůlky *-* já měla fakticky radost! =DD ještě mít něco z Japonska =D
Tak a ted konečně ty fotky, =D


Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya