To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Yobi, the Five-tailed Fox

18. dubna 2013 v 12:47 | Aya
Yobi, the Five-tailed Fox
Před sto lety přistáli mimozemšťané na horu blízko místa, kde žila malá, bílá, pětiocasá liška Yobi. Poté, co byli na Zemi uvězněni sto let. Jsou připraveni na testovací let, aby zjistili, jestli se mohou vrátit zpátky domů. Test, ale selže a jeden z mimozemšťanů je donucen odejít a opustit svoji rodinu. Mimozemšťan se tak ocitá ve třídě studentů na úpatí hory. Yobi se to, ale všechno nelíbí, a tak se vydá proměněna za člověka do školy pro mimozemšťana. Tam se ovšem skamaradí s chlapcem, nejenže to je pro ni nebezpečné, ale ještě se ji snaží chytit lovec, kvůli odměně. Chytí jí? Co se stane, když se kamarádství prohloubí? To se dozvíte ve filmu Yobi, the Five-tailed Fox.


Aya: Jéé mě se to moc libilo, sice jsem to viděla už dávno, ale i tak. Jako u některých věcí jsem se nasmála, třeba takovej záchod na střeše, proč ne? =D
Yobi, the Five-tailed Fox Trailer

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya