To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Duben 2013

Rurouni Kenshin

18. dubna 2013 v 15:45 | Aya
Rurouni Kenshin

Na počátku éry Meiji, po účasti války v Bakumatsu jako vrah "Hitokiri Battousai". Teď putuje krajinou jako Himura Kenshin a nabízí ochranu Japonsku a lidem v nouzi, jako odčinění za vraždy, které kdysy spáchal. Při příjezdu do Tokia se setkává s mladou ženou Kamiya Kaoru, která je u prostřed boje s vrahem, který tvrdí, že je Hitokiri Batousai a poškozuje jméno školy šermu, kde Kaoru učí. Kenshin se rozhodne ji pomoci a porazí falešného Battousaie. Po zjištění, že Kenshnin je skutečný vrah, mu Kaoru nabídne misto pobytu u ní v Dojo, protože ví, že je mírumilovný člověk, než jak mu pověst pravý. Kenshin potká mnoho lidí a přátelé, změní jejich srdce i životy. Ovšem Japonsku hrozí větší nebezpečí. Postaví se proti tomu? To se vše se dozvíte v 95. dílném anime Rurouni Kenshin a ve 4. OVA

OVA Rurouni Kenshin Tsuioku Hen

Je to o Kenhinovi ještě před érou Meiji, tudíž, jak žil jako Zabiják Hitokiri Battousai.

Toradora!

18. dubna 2013 v 13:17 | Aya
Toradora!

Ryuji Takasu, pořádkumilovný a laskavý student, právě nastupuje do dalšího ročního roku. Deprimován svým vzhledem vražedného šílence, který zdědil po svém otci, nemá ve škole moc přátel, většinou se od něj drží, co nejdál. Následkem bizarních okolností, se přátelí s maličkou, nadmíru agresivní, přesto křehkou Taigou Aisakou, pověstným "Tygrem". Spolu chtě, nechtě překonávají předsudky svých spolužáků, snaží se navázat další vztahy a pomoci jeden druhému. Jak to celé dopadne, se dozvíte ve 25. dílném anime Toradora!

Yobi, the Five-tailed Fox

18. dubna 2013 v 12:47 | Aya
Yobi, the Five-tailed Fox
Před sto lety přistáli mimozemšťané na horu blízko místa, kde žila malá, bílá, pětiocasá liška Yobi. Poté, co byli na Zemi uvězněni sto let. Jsou připraveni na testovací let, aby zjistili, jestli se mohou vrátit zpátky domů. Test, ale selže a jeden z mimozemšťanů je donucen odejít a opustit svoji rodinu. Mimozemšťan se tak ocitá ve třídě studentů na úpatí hory. Yobi se to, ale všechno nelíbí, a tak se vydá proměněna za člověka do školy pro mimozemšťana. Tam se ovšem skamaradí s chlapcem, nejenže to je pro ni nebezpečné, ale ještě se ji snaží chytit lovec, kvůli odměně. Chytí jí? Co se stane, když se kamarádství prohloubí? To se dozvíte ve filmu Yobi, the Five-tailed Fox.

OC Naruto Ayumu

15. dubna 2013 v 18:42 | Aya
Ayumu

Mě ta postava, tak strašně bavila! =D a taky se omlouvám, za tu dobu, co jsem se k tomu dokopala. Snad se líbí. Další na řadě ji Mip-chan.


OC Naruto Kira Yume

15. dubna 2013 v 18:40 | Aya
Kira Yume

Taky Se omlouvám, že jsem to udělala, až takhle dlouho =// Snad jsem všechno zprávně pochopila a snad se líbí a RPC tvojí postavy jsem udělala. Další na řade je Ayumu.


OC Naruto Deirien

15. dubna 2013 v 18:38 | Aya
Deirien

Já sem šílená ostuda T_T Gomene všem, bude to brzy rok, co jsi si objednala to RPC a já to udělala až teď, opravdu gomene =// No snad jsem tu mintovou barvu správně chytla =D a snad se ti to líbí *-* Další na ředě je Kira Yume.Atashinchi no Danshi

10. dubna 2013 v 17:40 | Aya
Atashinchi no Danshi

Termín "bezdomovec" se dostal do nového rozměru. Nyní, se tak i označují mladí lidé, kteří nemají práci ani místo k žití, zato se velmi rádi poflakují kolem internetových kaváren. Jedním takovým "bezdomovcem" je i dvacetiletá Chisato, která svůj čas tráví tím, že utíká před vymahači dluhů jejího otce. Ale to se jednoho dne změní. V ten den se Chisato potkává s mužem jménem Shinzo. Je to velmi bohatý, postarší muž, který Chisato slíbí, že ji zbaví všech dluhů, když si jej vezme a stane se matkou jeho šesti adoptovaným synům. Chisato nabídku přijímá. Jenomže žít pod jednou střechou se šesti mladíky s roztodivnými povahami, není jednoduché. Jak to celé dopadne, se dozvíte v 11. dílném seriálu Atashinchi no Danshi.

Kimi no Todoke

10. dubna 2013 v 16:35 | Aya
Kimi ni Todoke


Kuronoma Sawako byla již od základní školy všemi přezdívána Sadako, podle děsuplné postavy z hororu Kruh. Nikdo se s ní nijak zvlášť nebaví, ale to se změní, když potká chlapce jménem Kazehaja. Ten v ní vidí hodnou, milou a pracovitou dívku, které se není třeba bát. Díky jeho podpoře, nalezne Sawako sílu oslovit dvě spolužačky, Chizuru a Ayane a získá tak nové přátele. Co se však stane s novým přátelstvím, když se po škole roznesou podivné drby? A co vztah Kazehaji a Kuronomi? Změní se? To se dozvíte ve filmu Kimi ni Todoke.

Asuna Cosplay

2. dubna 2013 v 22:29 | Aya |  Cosplay
Asuna Cosplay

Zdravím, tak jsem tak trochu nemocná, ale i přeso jsem šila =DD No, zatím to jde.... z blízka je to děs a hrůza, jak jinak =D ale tak, doufám, že to něco vydrží =D Chybí mi už jen návleky na nohy a brnění, takže do AFka to zvládnu =D ještě nevím jak to bude s mečem =/ Takže fotky níže =))


Beck

2. dubna 2013 v 14:29 | Aya
Beck


Riyousuke Minami je velmi talentovaný kytarista, který se vrátil po studiu v New Yorku do Japonska se svou sestrou Maho. Tady potkává Yukia Tanaku, kterému nikdo neřekne jinak, než Koyuki. Koyukiho zaujme Riyousuke, rozhodne se tedy proto, že začne hrát na kytaru jako on. Riyousukeho sen je mít kapelu, se kterou prorazí a na jednom pódiu si zahraje s přítelem z New Yorku. Nakonec se mu podaří sestavit pětičlennou kapelu. Splní se mu jeho sen? Uspějí? Ale je tu ještě jeden problém, který si Riyousuke přivezl z Ameriky. Jak to celé dopadne, se dozvíte ve Filmu Beck.


Goemon

2. dubna 2013 v 13:44 | Aya
Goemon


Historický velkofilm o legendárním ninjovi. Japonsko na konci 16. století je zmítáno nepokoji a boji o moc v nejvyšších kruzích. Obyčejní lidé trpí, dokud nepřijde ninja Goemon, který trestá nepravosti a nezalekne se ani šlechty. Vydává se proto na cestu pomsty, která má přinést mír. Svým počínám se ale neodvolatelně sám zaplétá do vysoké hry a jeho cesta ven bude dlouhá a krvavá... Vše se dozvíte ve Filmu Goemon.

Lovely Complex

1. dubna 2013 v 12:33 | Aya
Lovely Complex

Risa Koizumi a Ootani Atsushi jsou ve škole známí, jako komediální duo All Hanshin-Kyojin.
Risa je 170 cm vysoká (v anime 172cm), než průměrná japonská dívka a Ootani je 159 nižší (v anime 156cm), než průměrný japonský kluk. Tihle dva se pořád hašteří a dokonce i jejich učitel je má za komedianty. Ale jak se jejich kamarádství začne rozvíjet, začnou se také probouzet city Risy k Ootanimu, ten je ale tak slepí, že zatím nic nevidí. Uvědomí si to až poté, co na školu přijde nový učitel Maitake Kunimui. Jak to celé dopadne se dozvíte ve filmu Lovely Coplex

Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya