To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

27. února 2013 v 2:03 | Aya
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

Bývalý legendární zabiják, samuraj Himura Kenshin se nyní stal poutníkem, který pomáhá a ochraňuje lidi, jako pokání za své minulé hříchy. Hříchy prolité krví. Během této doby Kenshin narazí na instruktorku kenda Kaoru Kamiya. Její otec otevřel školu kenda s technikou Kamiya Kasshin-ryu. Kaoru posléze požádá Kenshina, aby pro ni pracoval. I když mezi nimi vzniká vstřícný vztah, Kenshina stále pronásledují přízraky minulosti, a do toho ještě vesnici okupuje masový vrach. Jak celý příběh zkončí se dozvíte ve filmu Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan.


Aya: Jestli mi zase někdo bude psát, že Kenshin je holka, tak toho vlastnoručně uškrtím a udupu do země! =DDD on je tak sladkej ******-******* Jop, tak tady odtuď, začlo moje zbláznění do Kenshina. *-* P.S. mám s ním už i placky =D co jsem dostala od zlatíček k narozeninám *-* a to mám i hrníček i plakát. =D

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan Trailer


Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan si můžete stáhnout zde:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya