To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

RPG - Bel, Fran, Mukuro / Yaoi

7. února 2013 v 22:48 | Aya
RPG - Bel, Fran, Mukuro / Yaoi

ijéééé, tak jste se dočkali dalšího RPG, co jsme dali dohromady. =D Vím, že jsem vám ho slibovala už před Vánoci, ale tak jsme nevěděli jestli pokračovat, nebo ne. =DD No, doufám, že se vám bude líbít, je to opět spíš "komedie" =DD ale házím to do oblasti Yaoi =D protože opravdu se nám to vymklo kontrole a hlavně postavy se nám vymkly. =DDD No, fakticky jsem zvědavá na váš názor. Jestli vás to, trochu pobaví. =DD
Tentokrát se nám tam připletla 3 osoba. O to víc to je vážně zajímavější. =D S Půší je to moje první RPG - ale myslím, že se to vážně povedlo =DDD už jen proto, když se dokážou zbouřit dvě osoby =DDD Gemenne Vívuš! =DDD

RPG je opět na KHR (Katekyou Hitman Reborn!)

Bel: Vívule
Fran: Aya (já) =D
Mukuro: Průša
Fran: Sedí na veřejných záchodků u prostřed neznámého města v itálii. Vykonává svoji potřebu. Ta včerejší oslava Bellových narozenin mu fakticky dala zabrat. Od rána nedělá podstatě nic jiného.
Bel: Jde chodbou směrem na záchody páč ví, že tam fran sedí od rána celou dobu. Otevře a vejde. "Žábo, zbylo z tebe ještě vůbec něco?"
Fran: "Bel-sempai, připadám si jako seschlé, vrásčité jabko. Je ze mě vycuclá, žába." A jak byl Fran vycuclý, propadl se hluboko do záchoda, nemohl ven.
Bel: ušklíbne se a popojde ke kabinkám a opře se o umyvadla naproti. "na jak dlouho to ještě vidíš? Když už seš vycuclej?" zpetá se, ohlídne se na zrcadlo za ním a prohlídne se v novém triku co dosatl.
Fran: "Vážně nevím..." trochu to zadunělo a nejspíš trochu zasmrádlo, ale Fran si to neuvědomoval, protože už v tom smradu byl od začátku. "Sempai?"
Bel: zakuckal se "bože Frane ty smrdíš...!" zahnal rukou smrad co se dostal až k němu "co chceš? Utírat tě nebudu"
Fran: "Um... Když mi koupíte vanilkovou zmrzlinu s čokoládovou polevu posypanými lentilkami, tak slibuji, že už půjdu." Fran byl pořád zapadlej, ale jak máchal, tak se ne a ne vymanit ze záchodu.
Bel: "haaaaaa?! Koupim ti zmrzlinu a poděláš se znova, to tak, už takhle dost smrdíš." přistoupil ke kabince a kopnul do ní. "děleeeej... seš pomalej"
Fran: Jak Bel kopl do dveří, tak se vyhodili z pantu a Fran se ukázal v celé parádě, a tak udělal na Bela kočičí kuk a dál seděl uvnitř záchoda, protože se nemohl nijak dostat ven.
Bel: "...si blbej nebo tě ten záchod má tak rád?" udělá facepalm páč tohle neni možný.
Fran: "Sempai Taskette! nemůžu se hnout." máchal rukama ze strany na stranu.
Bel: zasmál se " vypadáš jako splašená vývrtka v hajzlu" začal se smát víc" ale jak viděl že je tak pěkně zaraženej v hajzlu, přišel blíž až byl Franovo obliče nad jeho koleny, a naschvál mu spláchnul prdel.
Fran: Jak mu bel spláchl prdel tak pomalu a rychle odtíkal i s tou vodou do odpadu a tak Frana nenapadlo nic jiného, než mu kousl do jeho velkého Tygra a táhl ho sebou!
Bel: zapřel se nohama, aby neskončil v hajzlu s Franem. Jak se mu ale zakousnul do jeho tygra, vydechnul bolestí. Jakmile proud ustal a Fran byl zaseklej v hajzlu jako korkovej špunt, vzal ho za vlasy a sehnul se k němu "tak teď sis to podělala žábo" a ukázal na svojí chloubu a ďábelsky se usmál. "chceš si zahrát?"
Fran: "em, mm sem...sempai? Co.. co chcete dělat? Já nemohu! Mám nemoc úst! ještě by se vám kolem něho vytvořili Afty, nátky, dostal byste zánět. To byste si nemohl potom vrznout nejmín tak měsíc." Fran vážně panikařil, ale nenechal to na sobě znát.
Bel: "Hmmm... "kouknul se na Franovo ústa a pak se mu kouknul do očí. " neřekl bych..." usmál se a Frana políbil a hned se odtáhnul "hmmm, ozkoušeno" znovu se usmál a tentokrát mu dal francouzký dlouhý polibek
fran: Snažil se odtáhnout, ale nebylo KAM! a tak mu nezbývalo nic jiného než mu polibek oplatit.
Bel: Rukou začal franovi pod trikem hladit hruď ale pak se rarzil. Odtáhnul se a usmál se na Frana, napřímil se a přešel k němu blíž. Vytáhl svého tygra z gatí. "tak? chceš na to zírat? " Zeptal se ho s pokušením v hlase a dal mi to blíž k ústům
Fran: vyvalil oči. "já... já radši se budu jen dívat."
Bel: Když viděl, jak se Fran zdráhá. Otevřel mu ústa a svého tygra poslal dovnitř. "jenom se koukat, je přece nuda." A pohladil Frana po tváři.
Fran: Jelikož byl Fran fakt v tom nevině a násilně donucen. Tak si chvíli s jeho tygrem hrál, aby Bel pocítil tu slast. Ale nakonec ho po druhé kousl. "Nechci to dělat v záchodě!"
Bel: Zaklel, když ho Fran kousnul a vrhnul na něj nasranej pohled. Poodešel tedy kousek dál. Vzal Frana za límec a vyndal ho z toho hajzlu a posadil si ho tam. "Vytři si prďku…" řekl a šel nazpět k umyvadlům. Opřel se o ně a čekal, až k němu Fran přikluše.
Fran: Celý rozlámaný z toho, jak byl zaseklý na záchodě se protáhl. Utřel si zadek a šel si k umyvadlu umýt ruce. "Sempai, napřed požaduji vanilkovou zmrzlinu s čokoládovou polevou s posypkou." Zatvářil se vědecky a zdrhal ven z veřejných záchodků.
Bel: Zachytil Frana za paži a přitiskl ho na dveře. "Žádná zmrzlina. Ještě by ses mi tady znova podělal." Rukou mu nadzvednul za bradu a upřel na něj zrak. Přiblížil se a začal Frana Líbat.
Fran: Asi se své zmrzliny nedočká, ale stále se svojí vanilkové zmrzliny nevzdává. Nakonec Belovi oplatil polibek a zapojil i jazyk, když v tom někdo buší na dveře a chce pustit na záchod. Fran hned ten hlas poznal.
Bel: uslyší to otravné vooooooi, nedobrovolně se odtrhne od Frana a kopne do dveří. "vypadni, mam tu práci..." a zase frana políbí
Fran: Nechává se líbat, když v tom se do dveří opět někdo dobejvá. Někdo tam ale vážně hudroval, že ani člověka vysrat nedají. Fran ten hlas poznal. "Shisho?"
Mukuro: hlasitě nadává a stále buší do dvěří, protože jeho exkrementy jsou už v poslední zatáčce. Když tu slyší zpoza dvěří :,shisho?'. překvapením otevře pusu a vydá jen ,ehhhh?' když se trošku vzpamatuje řekne: ,Frane, nemohl by sis trošku pohnout se svojí potřebou? páč kdyby ne tak tam vrazím a sednu si na tebe a vykonám svojí.'
Bel: ...proč je tady sakra ten blbej ananas?? Povdychne si a kopne do dveří "vypadni, jdi si klíčit někam jinam. Máme tady práci..."
Fran: otočí se na dveře,buší do nich a řve:,,shihou, shihou, tasukette''
Mukuro: překvapen, že je tam ještě to nafrněné princátko s roletou, se chytne za hlavu a pomocí iluze přenese Frana odtamtud ven a sebe dovnitř aby se mohl vysrat
Bel: překvapen že mu najednou oběť zmizne a místo něj se v místnosti objeví Mukuro "co to sakra děláš?!" a otevře ty dveře které předtím blokoval a podívá se na Frana "....nezdrhneš mi na tu zmrzlinu... hmm?!"
Fran: na bela: ,, vy jste mi stejně zakázal zmrzlinu a Mukuro by mi ji nejspíš koupil'' Fran se otáčí na Mukura a povídá:,,shishou nezapomentě si vzít toaletní papír.''
Mukuro: ,,nemám čas na nějaké vaše milostné perepetie.'' zamíří ke stojanu s toaletákem a utrhne si kousek a zavře se v kabince.
Bel: nasraně se na Frana podívá "by sem ti jí koupil taky, akorát nechci aby ses znova podělal když už si celej vycuclej!" a obrátí se ještě na Mukura a v duchu si přeje aby se spláchnul a skončil v potrubí jako předtim málem skončili on s Franem
Fran: jka s belem rozbili záchod tak z něj vytekla voda. fran se otočil na podpatku jenže mu to uklouzlo a spadl na podlahu, rozbil si hlavu a ztratil vědom
Mukuro: slyší z venku ránu, jako když padne pytel brambor na zem, ale zůstává v klidu a koná dál svojí potřebu
Bel: Pf!! já by sem ti jí taky koupil, ale akorát by ses znova podělal =3= "vrhne wtf pohled na mukura co zalezl do kabinky" bejt tebou, vezmu si pořádnej kus na ten tvuj kalibr, to ti na ten tvuj výtvor stačit nebude. Shishishi~
Fran: Stále mimo své vědomí.....
Mukuro : ignoruje Bela a tlačí dál až mu lezou oči z důlku, za chvilku je hotov a otevírá dveře, v kabince zanechal lehký smrádek. Nestačí se divit na zemi leží Fran, vrhne se k němu a zečně ho nežně propleskávat.
Bel: Vidíš jak si toxickej?!?! "Odhodí Mukura a začne s Franem třást za ramena."
Fran: Natáhne jednu ruku. pleskne Sempaie, natáhne druhou ruku pleskne Shishoe. Otevře oči a zmůže se na pouhé "Hu?" a jakmile uctítí smrad snažil se postavit na nohy a vypadnout z veřejných záchodku, ale podlaha byla strašně kluzská, a tak prorazil druhou kabinku na záchod.
Mukuro: chytne se za zraněnou tvář a pohledem sleduje přiotráveného Frana, jak dělá atentát na dveře. on svůj smrádek necítí, protože je jeho. ale když vidí jak Fran vyvádí, řekne si v duchu, že příště asi nemá tolik jíst těch ananasů, vzedne se a dojde k Franovu pozadí a pleskne ho po něm.
Fran: Se otočí, na toho, kdo ho pleskl přes prdel. "Shishoe?" Udělá na něj nechápavej kuk a snaží se kolem něj bezpečně projít, jenže mu to podjede. Chytne se Mukura kolem krku a stáhne ho sebou na zem. "Bel-sempai." začne volat.
Mukuro: udivěně kouká na frana ve své náruči.,,oya oya...frane proč se tvé ruce omotaly okolo mého krku??? chceš snad mě svést a políbit mě?'' Dábelsky se uměje a přiblíží se k Franovo obličeji. když je ale 5 cm od jeho rtů, koukne se směrem na Bela a praví: ,, Kufufuu~ sna nám na še princátko nežárlí...'' a v cukuletu je u něj, frana nechá kde byl, a chytne bela okolo boku takže mu znemožní hejbat rukama a ze zadu mu dejchne na krk.
Fran: Jako v sedmém nebi, vytáhne zpoza své žabí čapky fixu. A pomalu s blíží k Belovi, aby znovu neuklouzl. Když ho Mukuro pevně držel, tak Fran vyzkoušel svoji kreativitu na Belovým obličejem.Rozepl mu i bundu a na hruď se mu pokusil namalovat ananas a žáby s křidýlkama. Když chtěl ohodnotit svoje závěrečné dílo, řekl si, že umělec z něho asi nikdy nebude.
Mukuro: když vidí, co Fran udělal, tak si s ním plácnul (highfive)
Fran: "Em, Shishoe? Co by se stalo, kdyby jsme Bel-sempai zaraili do záchoda?" podíval e na Mukura.
Mukuro: ,,Kufufu~ to se dozvíme, až ho tam dáme…''
Fran: zatleskal a otevřel dveře na jeden záchůdek.
Mukuro: pořádně čapnul Bela a štrádoval si to s ním k záchodu.
Fran: zastavil Mukura, stáhl Belovi kalhoty a gatě s Hellou kitty.Stoupl si do pozoru a prohlásil. "Vše vykonáno! Prosím, hop tam s ním!"
Mukuro: dokráčel s belem až k záchodové míse a strčil mu hlavu do toaletní vody a spláchnul
Fran: Dívá se na svého sempaie, jak se topí hlavou v záchodě, kde předtím kadil Mukuro. Je mu jedno, proč tam Bel je v také poloze, ale když se mu zadívá na vystrčený zadek, vzpomene si, že mu vždycky do toho zadku Bel něco strčil a ani si neuvědomil, jak to bolí, takže se Fran otočil. vyrval kohoutek od umyvadla. rozeběhl se a vrazil ho Belovi do zadku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Saskie Saskie | E-mail | Web | 10. února 2013 v 12:09 | Reagovat

xDDDDD nemůžu z toho, to je naprosto úžasný xDDDD

2 Peňťačka Peňťačka | Web | 12. ledna 2015 v 17:41 | Reagovat

Máte rádi fantasy? Chtěli byste zkusit žít v jiném světě plném magie, draků, elfů, víl, trpaslíků, vlkodlaků i upírů? Zaregistrujte se na stránce www.pentagramus.com a začněte svůj druhý život právě teď! Je to zadarmo, sama jsem tam už více než rok. Našla jsem tam nové přátele, naučila se spoustu nových věcí, které jsem využila i v reálném světě. Neváhejte a zkuste to taky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya