To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Únor 2013

Paradise Kiss

28. února 2013 v 23:03 | Aya
Paradise Kiss

Yukari Hayasaka je středoškolačka naprosto znuděná stereotypním studentským životem zaplněným jen učením. Na své cestě nudou potká partičku středoškoláků, jejichž studijním oborem je módní návrhářství. Ti ji požádají, zdali by nemohla dělat modelku pro jejich kolekci "Paradise Kiss". Yukari nejprve váhá, ale poté souhlasí. Tím se jí otevírají dveře do úplně neznámého světa. Ze vzorové středoškolačky se náhle stane, vzdorovitá dáma se sny a vůlí jim vyjít vstříc. jak to celé dopadne, se dozvíte ve filmu Paradise Kiss.

Ouran Hight School Host Club

28. února 2013 v 22:40 | Aya
Ouran Hight School Host Club

Ouran je střední škola, která se vyznačuje svojí prestižností. Fujioka Haruhi je trochu jiná, výstřední. Na tuto školu se dostala díky stipendium, za její vyjímečný prospěch. Aby si ho udržela, hladá tiché místo na učení, jenže to ji nakonec moc klidu nepřidá. Vstoupí do hudební místnosti číslo tři a to ji málem způsobilo oslepnutí. Potkala zde šest výstředních osobností, které pečují o dívky z celé školy. Nedopatřením rozbije vázu, kterou bude muset splácet do konce života, ale bylo ji nabídnuto, že se může stát hostitelem a splatit tak svůj dluh za vázu. Jakým útrapám bude ještě Haruhi čelit se dozvíte v 11, dílném dorama Ouran Hight School Host Club.

Nové přání

28. února 2013 v 2:38 | Aya
Život Aya Akira - Nové přání

Hlásím se! je pů třetí ráno a já jsem dopsala další díl Ayi. Doufám, že se vám tento díl bude líbit, dala jsem si an něm záležet *-* Budu se snažit napsat další díl, co nejdřív, ale teď budu pracovat na dílu u povídky, Každá mince má dvě strany, takže. Přeji vám krásné počtení dalšího dílu o Aye. *-* takže pdo perex=))


Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

27. února 2013 v 2:03 | Aya
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

Bývalý legendární zabiják, samuraj Himura Kenshin se nyní stal poutníkem, který pomáhá a ochraňuje lidi, jako pokání za své minulé hříchy. Hříchy prolité krví. Během této doby Kenshin narazí na instruktorku kenda Kaoru Kamiya. Její otec otevřel školu kenda s technikou Kamiya Kasshin-ryu. Kaoru posléze požádá Kenshina, aby pro ni pracoval. I když mezi nimi vzniká vstřícný vztah, Kenshina stále pronásledují přízraky minulosti, a do toho ještě vesnici okupuje masový vrach. Jak celý příběh zkončí se dozvíte ve filmu Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan.

Hanazakari no Kimitachi e - Speciál

27. února 2013 v 1:11 | Aya
Hanazakari no Kimitachi e - Special

Speciální díl k seriálu Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradaisu. Jeho děj se řadí mezi sedmý a osmý díl seriálu. Na scénu přichází Mizuki kamarádka z Ameriky Julie, která za ni přiletěla z Ameriky, aby ji přesvědčila, že se s ní má vrátit zpátky do USA. Jenže chybička se vloudila, Mizuki nechce kvůli Sanovi a spolužákům. Sano Izumi postupně zjišťuje, že se zamilovává do Mizuki. A Nakatsu? Ten tam samozřejmně nemůže chybět! Jeho láska k Mizuki pořád přetrvává. Opět se setkáte se všemi studenty a jejich "problémy=touhy". Jak to celé dopadne se dozvíte v dvojhodinovém, úžasně vtipném díle Hanazakari no Kimitachi e - Speciál.

Hlásím se!

25. února 2013 v 23:57 | Aya |  Oznámení
Hlásím se, že úspěšně žiji!

Teď jsem byla na víkend pryč, a tento týden mám prázdniny. Pokusím se přidat další recenze, které jsem ještě nebyla schopná sepsat a zveřejnit. =D Menší problém je, že jsme o prázdninách chtěla šít cosplay na Asunu, potom ještě mám nějaké ukoly do školy, no uvidím, jak to všehno zvládnu. =D

Něco kolem povídek

A pokud jde o povídky.... =D Velice mě potěšila Sarah, která mi napsala komentář k posledním dílu, co jsem zatím zveřejnila Každá mince má dvě strany, a ptá se mě, kdy zveřejním další díl. No, abych pravdu řekla, dlouho, dlouho jsem nepsala. Mám promyšlený příběh, jak bude pokračovat dál, ale Lenost, je někdy vážně větší, abych si vzala tu blbou klávesnici a sepsala další díl. =DD Ale vzhledem k tomu, že díky tomuto komentáři, jsme zjistila, že to ještě někdo samovolně čte, tak se pokusím sepsat další díl!!! do konce týdne! *-*
To samé platí o dalším dílu Ayi, Ano mám rozepsáno.. skoro =D taky se pokusím zveřejnit do konce týdnu!! *-* Ke psaní mě musí chytit psací můza. A tenhle měsíc, se odehrávalo tolik věcí, že místo veselích dílů, které mám v plánu u obou povídek, bych to zvrtla a psala o smutných. Tak se na mě prosím nezlobte! *-*

No a jelikož mám svojí závislost na Anime i film Rurouni Kenshin, tak vám sem házím opening z anime. Anime je hodně staré, proto se to odráží na té kresbě, ale i přes to, to anime zbožnuju **-**


Moje radost, láska a potěšení

11. února 2013 v 23:21 | Aya |  Fotky
Moje radost, láska a potěšení

Tak pokud někoho zajímá, co mě baví malovat mimo školní úkoly, tak sem dávám pár fotek mojích výtvorů. =))
Jen mě tak napadlo, že kdyby někdo chtěl něco namalovat na tričko, nebo na destičku, nebo na cokoliv, tak budu velmi ráda *-*. Samozřejmně po určité domluvě! =)) nechci tu obchodovat s tričkama nebo tak, jen prostě kdyby měl někdo zájem, tak ať mi napíše do komentářu, nebo na email Nevimvocode@seznam.cz =)))
A myslím, že předání by nebylo taky špatné, jestli bydlíte kolem Plzně, nebo na nějakých Conech =))

Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen paradaisu

10. února 2013 v 16:19 | Aya
Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen paradaisu

Ashiya Mizuki se vrátila do Japonska z Kalifornie, kde vyrůstala. Zamilovala se do Sano Izumi, nadějný skokan do výšky, který přestal po nehodě skákat a dál se o sport nezajímá. Mizuki chce, aby se znovu vrátit ke sportu, proto se vydává do Japonska na střední chlapeckou školu, kam chodí Sano Izumi. Aby nikdo nic nezjistil, jede tam v přestrojení za kluka s krátkými vlasy, ploché hrudi a hlasem začne sdílet stejné místnosti se Sano. Do té doby vůbec netušila, jaké komplikace ji nastanou, když se do ni třeba zamiluje její spolužák Nakatsu Shuichi, který o jejím tajemství neví.


RPC collab

10. února 2013 v 2:34 | Aya |  Fotky
RPC collab

Hai, hai. Vím že jsem šíleně zdržovala, ale času je málo, ale nakonec jsem to dodělala *-* Takže collab, kterým mě jako třetí osobu pověřila Ara Vybrala jsem si chibika a udělala jsem Ayuli. Jop a tímto mám napsat osobu, kdo bude pokračovat dál. Fakticky těžké vybírat mezi dvěmi osobami, které mám ráda a to je Katty a Kečup-chan (Anne-Mary-chan). Nakonec jsem si psala s Kečup-chan a ta mi slíbila, že jako další osobu pověří Katty. Takže na dalším collabu bude pracovat Kečup-chan.

Ještě dodám maličkost, že mi Kečup udělala nový kabatáke designe. arigato gozaimasu *-*Jooooo a tady další RPC od Kečup-chan, byla to rychlovka a já z toho brázku nemůžu =D ani nevíte, co všechno nás u toho obrázku nepadlo =D no není to žužo? *-*

RPG - Bel, Fran, Mukuro / Yaoi

7. února 2013 v 22:48 | Aya
RPG - Bel, Fran, Mukuro / Yaoi

ijéééé, tak jste se dočkali dalšího RPG, co jsme dali dohromady. =D Vím, že jsem vám ho slibovala už před Vánoci, ale tak jsme nevěděli jestli pokračovat, nebo ne. =DD No, doufám, že se vám bude líbít, je to opět spíš "komedie" =DD ale házím to do oblasti Yaoi =D protože opravdu se nám to vymklo kontrole a hlavně postavy se nám vymkly. =DDD No, fakticky jsem zvědavá na váš názor. Jestli vás to, trochu pobaví. =DD
Tentokrát se nám tam připletla 3 osoba. O to víc to je vážně zajímavější. =D S Půší je to moje první RPG - ale myslím, že se to vážně povedlo =DDD už jen proto, když se dokážou zbouřit dvě osoby =DDD Gemenne Vívuš! =DDD

RPG je opět na KHR (Katekyou Hitman Reborn!)

Bel: Vívule
Fran: Aya (já) =D
Mukuro: Průša


Koizora

7. února 2013 v 21:10 | Aya
Koizora

Tahara Mika je obyčejná středoškolní dívka, snící o přenádherné, romantické lásce. Jednoho dne potkává Sakurai Hiroki také známý jako Hiro. Hiro vyčnívá z davu tím, že má odbarvené vlasy a piercing, ale protože uvidí, jak mu Mika zašila klíčenku, zamiloval se do ni. Hiro ji násilím políbí a Mika je šokována a raněná tím, že její první polibek se stal tímto způsobem. Zoufale se na to snaží zapomenout, jenže láska je nakonec silněší a oba dva slepila dohromady. I když trpí, i když její ubližováno. Čas s Hirem bylo to nejkrásnější, co ji v životě potkalo.

Dorama

7. února 2013 v 19:47 | Aya |  Dorama
Dorama

Podivné slovo, které v češtině nedává žádný smysl se stalo synonymem pro japonské seriály a později pro téměř veškerou seriálovou produkci dálnovýchodních zemí. Dorama, znamenající v překladu drama, je možná pro laika těžko pochopitelné ve spojení s televizními seriály rozmanitých žánrů. Nadšencům do asijských seriálů to pravděpodobně již nepřijde podezřelé označení pro často ztřeštěnou zábavu, která nemá s českým významem slova drama pranic společného. V Česku jsou nejznámější pravděpodobně japonské seriály (j-dorama) podle kterých dostali své označení i korejské (k-dorama), tchaj-wanské (t-dorama) a v neposlední řadě čínské (ch-dorama) seriály. Vedle toho existují ještě hongkongské či singapurské dramata, avšak u nich jsem se se spojením dorama ještě neshledala. V každé z těchto zemí mají televizní dramata svou vlastní historii a vývoj. Neúnavní scénáristé se inspirují v mangách, literatuře, anime, historických událostech či u okolních států v jejich úspěšných dramatech. Někdy jejich a režisérova představivost zajde opravdu daleko za hranice všedních dnů, ovšem to je právě to kouzlo, které ke sledování asijských dramat přitahuje více a více diváků i v zemích, kde nejsou tyto seriály oficiálně vysílány televizními stanicemi.
( z doramy - Hanazakari no Kimitachi e)

P.S: Prosím, do Seznamu Doram, dávám i JEDNODÍLNÉ FILMY!!!!

Dorama list

A

Atashinchi no Danshi / recenze /

B

Beck / recenze /
Boys Before FLowers / recenze /
Boys Love / recenze /
Boys Love 2 / recenze /

C

D

Death Note / recenze /
Death Note: The Last Name / recenze /
Detroit Metal City / recenze /

E

F

G

Goemon / recenze /

H

Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen paradaisu / recenze /
Hanazakari no Kimitachi e: Special / recenze /

I

J

K

Kimi ni Todoke / recenze /
Koizora / recenze /
Koukou Debyu / recenze /

L

Lovely Complex / recenze /
L: Change the World / recenze /

M

Mei-chan no Shitsuji / recenze /
My Boss, my Hero / recenze /

N

NANA / recenze /
NANA 2 / recenze /
Nobuta wo Produce/ recenze /
Norwegian Wood / recenze /

O

Otomen / recenze /
Ouran Hight School Host Club / recenze /

P

Paradise Kiss / recenze /
Poslední samuraj / recenze /

Q

R

47 Roninů / recenze /
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan / recenze /
Rurouni Kenshin: Kyouto taika-hen /recenze /

S

Sung Kyun Kwan Scandal/recenze /

T

Tumbling / recenze /

U

V

W

X

Y

Yamato Nadeshiko Shichi Henge / recenze /

Z


Změny dokončeny

2. února 2013 v 19:16 | Aya |  Fotky
Změny dokončeny

Tákže, ty radikální změny jsou dokončeny, já doufám, že se vám teď v anime listě bude hladat lépe a že se tu dobře vyznáte. Dlouho mi trvalo, než jsem přišla na to, jak změny provést. Pojrávala jsem si s rubrikami, až jsem se nakonec to rozhodla udělat takto. Anime podle žánrů jsem nechala, tak jak jsou, v nich jsem žádné změny neprováděla. *-*
Do aktuálních odkazů jsem akorát přidala novou stránku Ask.fm. Narazila jsem na ni náhodou, přemýšlela jsem jestli se přihlásit nebo ne, nakonec jsem to udělala. =D Co bych taky neměla vyzkoušet? =DD Tak já doufám, že se tu tedy vyznáte a kdyby ne, tak bych ocenila, kdybyste mi to napsali, abych věděla co a jak *-*

Jop a minulý týden jsem byla u Průši, takže jsme fotili v zimě. šílená zima, ale šlo to =DD takže tu jen dvě fotky Minata. (ještě, že jsou ze zadu, protože ty fotky ze předu, jak mám rudý tváře, to opravdu není moc pěkné =DDD)

Seznam povídek

1. února 2013 v 17:59 | Aya |  Příběhy - povídky
Mé povídky - příběhy

(dílovka, stále píši)


(dílovka, dopsáno)

(dílovka, dopsáno)

(dílovka, stále píši)

(dílovka, nějak jsem přestala)

(jednorázovka)

(jednorázovka)

(jednorázovka)Povídky přátelVím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya