To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Září 2012

Pár změn a oznámení

9. září 2012 v 21:45 | Aya |  Oznámení
Pár změn a oznámení

Takže zlatíčka, provedla jsem pár úprav... =D

Jistě ste si všimli, že jsem si smazala štítek od mého facebooku, který vás přesměroval rovnou na můj kanál. =)) nebojte se, nesmazala jsem to doslova! Můj facebook, který vás přesměruje na můj kanál/profil, je pod názvem Aktuální odkazy. Je tam jak Facebook, tak i můj účet na YouTube a na DeviantArt, přesměruje vás to rovnou na můj profil/kanál. Postupem času, kdy se přihlásím na nějakou stránku a budu ji chtít zveřejnit, bude pod názvem Aktuální odkazy. =))
Chtěla bych Vám ostatním, taky něco vysvětlit ohledně reálného Facebooku. Jistě si každý říká, proč si mě nepřidá? Je to pro to, že také chci mít nějaké soukromí. =)) Většina z Vás můj real FB znáte, proto bych vás chtěla poprosit, abyste ho kdyžtak, nikomu nedávali. Když už ho někomu dáte, tak si toho dotyčného stejně nepřidám, až ho postupem času poznám. Takže proto mám dva FB, nebojte na oba dva chodím. *-*

Dále jsem přidala do menu Anime, které sleduji. je to spíše pro mě, jen tak. Takže, jak bude záležet na vás, jestli vás bude zajímat, co momentálně sleduji. Až anime dokoukám, házím sem recenze. =)))

Také jsem posunula pixelky, ty pixelky, kter jsem měla, jsem přiřadila k nadpisům =)) když na ně kliknete, převedevás to tam, kde jsem si je adoptovala. Na které nepůjde kliknout, jednoznačně jsem si je našla =D

Jak to bude s OC? No každopádně už jsem se do nich zase dala, alespoń, abych to měla za sebou, celou tu objednávku. zatím je stále nechám uzavřené, i přesto, že půlka zvás objednala i potom, co jsem napsala oznámení a uzavřela =D takže nebojte, nevadími to, až se k vaší postavě dostanu, udělám =))

Také jsem konečně byla schopná dát, na náš společní rpc-fanclub obrázek od Anne-Mary-chan, která ho pro nás nakreslila, ještě přidám tutoriál *-*

Teď k obrázku, který pro mě vytvořila Dizinka, Arigato Gozaimasu *-* Sachio je kawaííí. A omlouvám se, že to dávám až teď *-*


OC Naruto Call

8. září 2012 v 23:22 | Aya
Call

Tak tu urobené další OC =)) noo, nevěděla jsem jestli celého toho vlka, nebo jen hlavu, tak sem udělala jen hlavu, snad to vadit nebud. =D doufám, že se líbí. Nevím, co jiného dodat =D další na řadě je Rinkeshi Chiari =))


OC Naruto Casidy

8. září 2012 v 1:43 | Aya
Casidy

Jak jistě vidíte, dala jsem se do RPC/OC ano vím, co sem slibovala, ale prostě přes prázdniny nebyl čas, tady je prozatím Casidy. Sadu-chan sem musela přeskočit, protože mi do těďka neodpověděla, až mi odpoví, její postavu udělám =)) Casidy, jsem dělala asi dvě hodiny, i přesto jak sem šíleně unavená a pomalu už nevidím ani na písmenka... =D Jeden obrázek je, jak jsi chtěla být společně se Sasukem a Itachim, druhý obrázek sem nechala tvoji postavu zvlášť =)) tak ať se líbí a gomene za spoždění *-* další na řadě je Call =)))

PS: Pokud jsou de na blogu obrázky koskrbatý, značí to, že sou na mojí stránku moc veliký, tudíš si je musíte stáhnout =))
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya