To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Každá mince má dvě strany část 6

20. června 2012 v 20:20 | Aya
Každá mince má dvě strany - část 6

Ano dopsala! =DD Tenhle díl bych chtěla opět věnovat Dei, protože ona byla jediná, kdo mě včera k tomu dokopal, ale nestačila jsem to tam včera vložit. No a jelikož zase nemám net, tak na skype zase nebudu =( =D Takže doufám, že se bude líbit a dnes se v příběhu objedví dvě nové postavy =))
No a jelikož spoustu hlasů, získal třetí obrázek, takže tu je *-*


Každá mince má dvě stranyZe školy jsem, jako vždy, vycházela poslední. Obcházela jsem všechny třídy, jestli je všechno v pořádku a poté jsem mohla jít. Přála jsem si jít domů, ale teď jsem nemohla. Musela jsem do obchodu na výpomoc, vlastně jako na brigádu, kde jsem vypomáhala 4 dny v týdnu. Mám ještě jednu brigádu, kterou mám prakticky každý den, ale kvůli škole, tam můžu chodit, kdy chci, anebo když potřebují akutní náhradu. Šla jsem zadem velkého obchodu s potravinami a se vším možným. (něco jako TESCO =D)
Měla jsem veliké štěstí, že mě zaměstnali ve skladu. Tím mi zvýšilo šanci to, že mě nikdo neuvidí, nebudu alespoň muset poslouchat ty řeči a klepy po celé škole. Toho se vážně chci nechat ušetřit.
"No hurá, kde se flákáš? Nejdeš pozdě?" modrooká blondýnka se opřela o bedny s jablky a upřela na mě pohled.
"Adrin, za prvé. Nepřišla jsem pozdě a za druhé, koukni se na hodiny. Kolik je?" upřela jsem na ní znudění pohled.
"Je za deset minut tři." Odpověděla.
"A to znamená? Že mám…" začala jsem.
"Že máš ještě deset minut čas. Ano, já vím. Magora ze mě dělat nemusíš." Zvedla se a šla ke mně. "Ach, Nanami, kdy konečně rozeznáš vtip od vážnosti?" rozcuchala mi vlasy.
"Jo a kdy studentka Prestižní školy pochopí, kdy se má chovat normálně a nedělat si srandu s lidí. Když už jsme u toho. Už ses rozhodla?" Adrin se na mě otočila, založila si ruku v bok a pravou rukou kroutila ukazováčkem ze strany na stranu.
"Předem se zamítá. Nanami, kolikrát ti mám říkat, že ze své školy neodejdu." Sdělila.
"Co se ti na naší škole nelíbí?" za celou dobu, jsem nemohla přijít na to, proč k nám nechce.
"Nanami-chan…" přišla ke mně a položila m ruku na rameno. "lákavá nabídka to byla jen tehdy, když jsi říkala, že je tam spoustu kluků, jenže uznej. Prestižní škola a státní, je naprostý rozdíl. A já jsem u sebe spokojená, známky mám na výbornou a jsou tam i bohatí kluci, tak proč bych měla odcházet?" usmála se, nebo spíš byla zasněná.
"Ach, kluci… co na nich všichni vidíte? Vždyť jsou…. Vždyť jsou…um." Nechtěla jsem se o tom bavit.
"No, že jsou co? Jsou důležití pro náš život. A ty jestli budeš takhle pořád zatrpklá, tak jednou skončíš, jako jeptiška." Dopověděla Adrin a začala táhnout jednu krabici.
"Myslím, že bych raději byla jeptiškou, než abych měla být s někým jako je… jako je… KLUK." Vyslovila jsem to s odporem.
"To si budeme povídat za půl roku! A teď mi pojď pomoc! Práce ti začala už před deseti minutami a ne, že mě tu budeš poučovat zase o hodinách!" volala na mě mezi regálama. Ušklíbla jsem se a šla ji na pomoc. Ten jeden balík se snažila vyzdvihnout do regálů. Podívala jsem se na hmotnost balíku.
"No, jak na to koukám, při hmotnosti a tvojí výšce, by si podle výpočtů, ten balík měla uzvednout hladce." Koukala jsem na ni pobaveně.
"Nanami! Jestli tohle má být pomsta za to, že nechci k vám přestoupit, tak to si vypiješ a nechytři mi tu."
"Jsem přece předsedkyně, mám si sjednat pořádek." Usmála jsem se a pomohla jsem ji vyzvednout balík. Když v tom se přihnala šéfová.
"Miyazawa Nanami? Potřebuju tě na do obchodu, dívka, která doplňovala zboží, tak se ji udělalo špatně a šla dříve domů. Potřebuju, abys za ni zaskočila." Šéfka si něco zapisovala do papírů a pomálu zase odcházela.
"Já!?" nemohla jsem slyšet vlastním uším. Vždyť já tam nemůžu jít.
"Vidíš tady snad jinou Miyazawa Nanami? Jdi to doplnit, ať můžeš pomoc Adrin. A ještě, jdi do sekce luštěniny." Za šéfkou se zavřely dveře a já tam stála jako opařená.
"Já… Já tam nemůžu." Stále jsem dokola opakovala. Vykoukla jsem ze dveří přímo do krámu, jestli tam není někdo ze střední školy Geiju. Adrin vykoukla také, ale na de mnou.
"Adrin, nerada to říkám, ale nechceš to vzít za mě? Budu na skladu, klidně do večera, jen…" snažila jsem se ji ukecat.
"Co blázníš? Hele, podívej se na to z té dobré stránky. Zažiješ "Misison Excion", dobrožůžo ne? Jako Tom Cruise v Mission Imposible. Takže do toho." Cítila jsem jak mě Adrin vystrčila ze dveří a já stála v krámu neboli v obchodě. Šla jsem tedy s tím, že jsem se koukala ze strany na stranu, jestli neuvidím někoho známého. Uf, nikoho jsem neviděla. Dnes mám nejspíš mimořádné štěstí. Začala jsem vyndávat zboží a dávat ho do regálů. Poslední balíčky, chyběl mi ještě hrášek. V ruce jsem držela poslední balíček hrášku, když v tom jsem uslyšela veselí hlas. Myslela jsem si, že je to Katty, ale její hlas bych poznala. Šla jsem nakonec regálů a podívala se za ně.
Sakra! Byli tu dvě holky jedna mladší a jedna starší. Tu starší jsem poznala hned, s tou jsem měla dneska problémy. Vlastně ne s ní, ale hlavně s Katty, kdyby mi nepodpálila papíry s údaji o ní, o Die. Ale kdo byla ta mladší, to jsem neměla ani páru. Černé vlnité dlouhé vlasy. Byla úplně jiná, než Dia, byla hrozně moc veselá a pobíhala kolem Dii jako pejsek. Něco ji vyprávěla, jen Dia se ani moc neusmála, vlastně za tu chvíli, ani jednou. Co to s ní je? Já jsem vždycky šťastná, když má Yuki radost.
Je tu ale malý problém. Co mám dělat? Kam se schovat, aby mě neviděli. Už jsou skoro u mne. Začala jsem couvat po zadu a měla v krku knedlík. Když v tom jsem do někoho narazila a zároveň jsem upustila balíček s hráškem, který se mi rozsypal po celé podlaze.
"Omlouvám se." Otočila jsem se a vytřeštila oči. Teď už je to naprosto v háji.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ártý Ártý | Web | 20. června 2012 v 21:50 | Reagovat

To bylo dokonalé! Vážně se mi to moc líbilo jako ostatní díly. =) Jen já nešnáším takhle useklé konce! Vžycky se úplně nervuju co bude dál. Jsem úplně natěšená na další díl, tak šup šup! =)

2 Dia Darkness de Dionýsos Dia Darkness de Dionýsos | E-mail | Web | 20. června 2012 v 22:08 | Reagovat

Já, Ártý a třetí postava nwm :D
Jo, co to semnou je? To je už od přírody :D
He? To jsem si včera fakt s tebou psala jediná? :D A v pohodě, mě se zase furt NET vypíná, nebo blbne, až tam budeš, tak tam budeš :D Zase propíšeme večer :D
Ej a v tom úvodu, máš tam 'Dei' Přehodilas písmenka :D Ikdyž proti Deidarovi nic nemam :D
Koukej zase brzo napsat další díl! Já už taky pracuju na dalším dílu! :D

A v cajku, já si na Collaby počkám :D Čím víc času budeš mít, tím budou hezčí :D
A jo, vím... Rýmujou se :D To je schválně :D Když jsem to zjistila, tak jsem to tam nechala :D

3 Dia Darkness de Dionýsos Dia Darkness de Dionýsos | E-mail | Web | 21. června 2012 v 9:07 | Reagovat

Ano Ayuš, ubližují Diušce :D A jsou to kreténi a hovada :D Ale ty do toho nemáš co mluvit, když necháš Ayu i Seijiho zemřít, ikdyž já taky nemam co mluvit, když Dia taky zemře :D
A neboj, hned na začátek nenechám Diu znásilnit, ale jednou asi bude :D
A furt jsou písmenka malá? Já už je zvětšovala :( Tak zvětším ještě no, ale 12 pixelů je dost ne? A barva taky dobrá... Ňo, tak zvětším ještě ^^
Jop, Dai to bude :D A proč zamilovala? Co provedl? :D Diť není červenovlasý :D A jsem ráda, že se ti povídka líbí :) Dneska asi kvůli tobě zveřejním další díl :D Ale ještě musím kousek dopsat :D A Blonďatá prsatá ženská, to tam mam napsat Babka? :D Dit je fakt blonďatá a fakt prsatá :D Někteří by jí mohli až závidět :D Já tedy ne :D
Jsem ráda že pobavím :)

4 Katty-Hinata Katty-Hinata | 25. června 2012 v 14:34 | Reagovat

nádherněbombastický =DDD Prostě megapeckózní =DDD Jsem naprosto skvělá! =D Asi... xD Ale už se těším na další =DDD

5 Yuri Yuri | 11. srpna 2012 v 20:45 | Reagovat

Kdy bude další kdy bude další xDDDD

6 Yuri Yuri | 11. srpna 2012 v 20:45 | Reagovat

Kdy bude další kdy bude další xDDDD

7 Estik:-) Estik:-) | 28. srpna 2012 v 17:59 | Reagovat

Kdy bude další??Nemužu se dočkat!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya