To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Za úplňku 10

7. března 2012 v 18:12 | Aya
Za úplňku 10
nyouu,-**-* další senzační dílek *-* tkže komenty do komentu =D nebo autorce *-*
,,Co to děláš?"ozval se za blondýnkou milí hlas.Nadskočila jak se lekla a na zem jí spadla žiletka.Dívka žiletku sebrala a zahodila jí.
,,Nedělej to."
,,A ty jsi kdo žiletková víla?"zavrčela podrážděně
,,Ne,jmenuji se Aoko."usmála se na ní přívětivě asi tak šesnáctiletá dívka.Chtěla už prsknout něco hodně jedovatýho,ale jaksi to nedokázala.Nemohla si pomoct vypadal roztomile když měla tu kapucu s ouškama medvídka.To nebylo fér.Zamračila se a přeměřila si jí nenávistným pohledem.Šedovláska se trochu přikrčila.Překvapeně civěla,když se dívka co se jí nehodlala představit,zeptala jestli by se nešla na čaj.
,,Hele nemůžu,nevíš kde je tady nějákej byt Uchihů?Mám tam sestru víš.Lee Hyuugu Uchihu."obeznámila svou společnici se situací.Lee zbledla
,,Jsi v pohodě?"zeptala se pro jistotu,jelikož se jí moc nelíbila ta barva jakou získala.
,,J..j..já jsem Lee."vykoktala.Najednou dnad poprvé v životě sebou švihla o zem.
,,Lee?Pomoc."zaječela téměř histericky Aoko,když jí nemohla probrat.Právě našla sestru a už ji zabila.
,,Jsi dneska v pohodě?"ptala se starostlivě Aya u snídaně a krmila syna.
,,Nic mi není."zavrčela a odsunula od sebe talíř s vaflemi.
,,Jdu do školy."zamručela a seběhla dolů schody.Venku stála ta dívka ze včerejška.Blondýnka stála zaraženě ve dveřích a raději zacouvala zpět a šla zadním vchodem.Nechtěla se s ní potkat.A tak zvolila zbabělí útěk.Bělovláska se koukla na hodinky a poté se otočila a odešla,aby stihla školu.
,,Jsi nějak mimo ne?"zeptala se Hagumi sotva Lee dorazila.Všimla si Sasukeho,který jí objímal kolem pasu.
,,Čau Sasuke."zamumlala a raději se k němu už nevracela.
,,Ahoj Natsu."pozdravila další ze svých kamarádek.
,,Kde jsou ostatní?"zeptala se,když už nokoho dalšího neviděla.
,,Yumari jela s Itachim na hory,Aki je doma s chřipkou stará se o ní Kiba.."začala vyjmenovávat jak tráví čas jejich partička.
,,Já vím že je Pátek,ale ví že je škola?"zeptala se Lee celkem napruženě.Hagumi se narovnala,poznala to v jejím hlase něco se stalo.Rozhlédla se a zahlédla dívku,kterou na škole ještě neviděla a mířila k nim.
,,Hele znáte jí?"blondýnka se otočila:Začala panikařit
,,Hele holky já už jdu."nepočkala a odpověď a utekla
,,Co jí zase dneska je?"zeptala se Ino,která se k nim přidala.
,,Ona je celá divná."ozval se nafoukanej hlas Sakury.Za sebou táhla zmítajícího se Nejiho.Její oběť pro dnešní den.
,,Sakuro nečetla jsi cedule zvířatům vstup zakázán."zabučela Hagumi,aby jí dokázala jak to myslí.
,,Tcc."táhla za sebou Nejiho prč.Ten jen máchal rukama a volal o pomoct.Neznámá dívka se po něm otočila a chytla ho za ruku.
,,Nešahej na mýho kluka."vyjela na Sakuru a schovala Nejiho za sebe.Zmatený hnědovlásek po chvilce pochopil a objal neznámou kolem pasu.Trošku cukla,ale hned pokračovala ve své roly po pár minutách Sakura utekla z bojiště.Obestoupily jí dívky z Leeiny partičky.
,,Kdo jsi?"přeřvala Faith všechny dívky.
,,Aoko,hledám sestru jmenuje se Lee."všechny na ní vykulili oči.Všechno si vyslechli od smrti Leeina otce a jejich odloučení až po Leein útěk.
Všem začalo být jasný že je musí zblížit.
Z tělocvičny se ozívalo vzteklé mlácení do pytle a kopání.
,,Proč zrovna teď."neslo se jí hlavou.Pamatovala si jí.Pamatovala si doby kdy spolu byli pořád,
,,Ale to už je pryč."zakřičela a kopla do pytle takovou silou že ho odkopla až na konec tělocvičny.
Odedveří se ozval smích.
,,Co chceš?"křikla na něj a hodila po něm botu,kterou mrštně chytil.
,,Jak už jsem říkal pořád chci tebe."zvedl jí za bradu tak,aby se mu dívala do očí.Usmál se na ní,ale po pár minutách ho zasáhla pěstí do břicha.Skoro zapomněl že se od prvního dne změnila.
,,Chceš si to rozdat?Fajn."hodil po ní rukavice.Praly se docela dlouho Lee se vždycky vyhla,ale jednou tak schytala a i Naruto se držel než jí podrazil nohy a ona spadla na žíněnku.Obkročmo se na ní posadil
,,A já myslela že tohle máme za sebou."zavrčela a zamračila se.Čekala co jí provede,ale on se jen sklonil a přitiskl svoje rty na její.Nebranila se víc si ho k sobě přitáhla.Byl překvapenej,ale věděl moc dobře co cítí.Nechala se unést než jí probral smích ode dveří.
,,Dobře Naruto vyhrál jsi dostal jsi jí tady jsou peníze."ve dveřích stál Sasuke a děsně se smál
,,To byla sázka?"v očích se jí oběvyli slzy.Sasuke ztuhl slzy u Lee neviděl od dob co jim zemmřeli rodiče.Jedním pohybem ze sebe schodila Naruta,kterému nezapomněla dát facku než utekla.Bežela chodbou než vběhla do učebny,kterou ani neznala.Zarazila se,když tam uviděla Sauri,Hagumi a Faith.Jen u microfonu nikdo nestál.Sauri ten pohled znala hodila po ní text a chopila se elektrické kytary ostatní jí následovali.Hagumi zalezla za bubny a Fath si vzala elektrickou basu,ale než to udělala zmáčkla čudlík a hudba se mohla přenášet přes rozhlas přímo z učebny chtěla,aby je slyšeli.Učebnou a do rozhlasu se rozezněla kytara.Než zazněl hlas zněl smutně a to se líbilo.
(Píseň co Lee zpívá)


,,Lee?"znělo ze všech úst,když se přišli podívat co se to děje.Sasuke se potěšeně usmíval jejich plán vyšel.Skupina HSF měla zpěvačku.Mrzelo ho to,ale věděl že to musel udělat.Naruto smutně koukal na Leeiny rty,které ještě před chvíly patřily jemu.Zahlédl jak se na ní Hidan mlsně dívá.Pochopil že má problém.Nenechá si jí od něj vzít.Hlas utichl a místo hudby se rozezněl potlesk.Lee se zmateně podívala na své kamarádky.Ty jen kývli a šťastně se usmály.
,,Já chci poníka."zamumlala si v hlavě Lee.Než se odporoučela ze zkušebny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya