To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Uchiha vánoce 1/2

7. března 2012 v 18:17 | Aya

Uchiha vánoce 1/2

Autor: Uchiha Lee = http://uchihalee.blog.cz

Arigto gozaimasu *-* Onee-chan *-* povídka, naprosto, úžasně dokonalá *-* Miluju tvé povídky a ještě jednou děkuji, že jsem to dostala k narozeninám *-* Arigato

Uchiha vánoce 1/2

Tyhle vánoce byli jako každé jiné až na to že u nás otravovala ona.Ta s tou hroznou růžovou palicí.Jak já jí nenáviděla,ale hlavně že za chvíly příjde Kiba takže bude,alespoň nějáká legrace.Já vlastně zapomněla přijde přece celá parta a hlavně Sauri.V té chvíly mě napadlo něco co by se s tou nánou pitomou dalo dělat potichu jsem vyklouzla z domu a utíkala Sauri naproti.Tak trochu jsem do ní nabourala.
,,Lee musíš se mě pokusit pokaždé když se vidíme zabít?"smála se a pomohla mi ze země.Podívala se na mě a pak uskočila tak jak to uměla jen ona
,,A sakra ten obličej znám co máš v plánu?"nahodila jsem úsměv alá ,,To já ne to všichni ostatní."a už jsem jí táhla do nejbliššího obchodu
,,Řekneš mi co máš v plánu?"povzdechla si.Věděla že mě nezastaví tak proč se kůli Sakuře zbytečně namáhat.
,,Uvidíš."poté jsem našla to co jsem hledala a šla to zaplatit.Musela jsem se chichotat jako psychopat protože Sauri po mně pokukovala tím jejím pohledem co mi říkal ,,Ještě chvilku a volám moc hodné pány se svěrací kazajkou"
,,Veselé vánoce Sakuro-chaaaaan."podala jsem jí dárek
,,Jéé děkuji Lee hned ho jdu vyzkoušet."vzala si ode mně šampon a zavřela se na půl hodiny do koupelny.Poté vylezla s ručníkem omotaným kolem hlavy.
,,Tak to sundej Sakuro."pobízel jí Itachi vesele.Nikdy jsem úplně nepochopila jak s tou príšerou může chodit.Já se jen usmála zatímco Sauri vypadala na omdlení.Uhnízdila jsem se spokojeně sestřičce Aye na klíně a čekala.
,,Uklidni se."šeptla jsem ještě.Itachi se soustředěně podíval na Sauri a došlo mu to.V té chvíly si Sakura sundala z hlavy ručník.Sasuke a já jsme se začaly lámat smíchy,Sauri a Sakura omdlely a Itachi chvíly vypadal na infarkt.Zatímco Aya se vesela usmívala.
,,LEEEEEEEEE."zaječel Itachi a já poznala že je zle.Co nejrychleji jsem utekla k sobě do pokoje,Sasuke se mezitím snažil oživit Sakuru a Sauri.Doběhla jsem jen tak tak a zamkla
,,Lee otevři ty dveře ty malá...já tě snad umlátim.Jak tě mohlo napadnout nabarvit Sakuře vlasy na zeleno?"nevím proč,ale musela jsem se smát přišlo mi to tak legrační.
,,Vážně myslíš že otevřu,když mě chceš zmlátit?A navíc já myslela že ti brokolice nevadí."zachetala jsem se a vytáhla si knížku 'jak být ďáblem snadno a rychle'od Peina.
,,Lee okamžitě ote..."ozvalo se křupnutí a Itachi ležel na dveřích.,,Ty jsi mi zníčil dveře?"vyskočila jsem na nohy,v té chvíly dovnitř vešel i Sasuke,kterej se snažil sebrat Itachiho ze země což moc nešlo,jelikož se smál na celej barák.Itachi mě chytil a zavřel do koupelny,abych jak se to říká té nepříjemné činosti a jo.....uklízela.Pro jistotu mě zamkl.Chvilku jsem opravdu pomyslela na to že uklidím,ale do oka mi padlo něco skleněného s klikou.Otevřela jsem okno a sakra bylo fakt malí a já jako ten nejvěčí bakka jsem lezla hlavou napřed.Dopadla jsem vážně tvrdě a kam jinam než do křoví.
Sauri vybuchla smíchy jen mě uviděla
,,Hahaha."trousila jsem s pořádnou dávkou ironie.Nenáviděla jsem,když mi tohle dělala.Vyndala jsem si z vlasů větvičku a omlem trefila naší kočku.Sauri vybuchla ještě víc
,,To není vtipný.Určitě to pana Mícu bolí."zakňourala jse nešťastně a zamračila jsem se a hodila po ní ze svých nejhorších pohledů.Vrátily jsme se dovnitř a já uraženě zapadla do křesla.V té chvíly,když jsem chtěla Sauri tak trochu naštvat se ozval zvonek.Podívala jsem se na Sasukeho,který sedělk u dveří nejblíž
,,Jen nevstávej vždyť já můžu klidně otevřít."naštvaně jsem došla ke dveřím a s pořádným sebezapřením otevřela.
,,Ahoj ty jsi asi Sasukeho holka pojď dál."ustoupila jsem blondýně,která byla oblečená jako kluk.
,,Měla bys nosit víc holčičí oblečení."poznamenala jsem.Holka naproti mě se zamračila a detailně si mě prohlédla poté nasadila krásný úsměv a pronesla.
,,Já jsem kluk,vílo."otevřela jsem pusu do kořán.Ten hlas byl jasně klučičí a je pravda že jsem ho nepustila ke slovu.
,,V..V..Vílo?"zrůžověli mi tváře a raději jsem se odporoučela do obýváku sedla jsem si zpátky k Aye a zabořila jí hlavu do trička.
,,Ty se stydíš?"zašeptala pobaveně.Přikývla jsem.Pravda byla že mně to trochu vykolejilo.
,,Lee,nepřehrávej."napomenula mě Sauri tak tiše že to slyšel každej v mísnosti.Ve dveřích jsem narazila do nějákýho hnědovláska a nezapomněla jsem okomentovat jaký je bakka.Poté jsem utekla do svého pokoje.
,,Nic si z toho nedělej taková je pořád."ozvala se do nastalého ticha Sauri.Sasuke se usmál směrem k ní.Sklonila temně rudé oči k zemi a bílé tváře jí znachověly.Sasuke nikdy moc nepobral proč se mu tak líbí možná to byli ty děsivě rudé oči nebo bílé vlasy.Lidé z ní měly strach,ale pro něj byla dokonalá.
,,Sasuke."luskl mu někdo před očima.
,,Jo..jo?"otočil se k blonďákovi z dlouhýma vlasama.
,,Někdo zvonil a Lee ze shora řvala že pokud nepůjdeš otevřít sebere a spálí tvoje Playboye."teď to byl Sasuke kdo se červenal.Sauri na něj podivně zírala asi to bylo tím že,když se s Lee opily tak pro Playboy fotily.Sauri pořád tajně doufala že o tom neví.Když otevřel usmíval se na něj šedovlásek s pečlivě nagelovanými vlasy dozadu.Jeho návnada č.2 právě přišla.Plán byl jednoduchý dostat Lee.Sasukeho se Sauri už nebavilo jak se do nich Lee pořád navaží a rozhodl se že jí jednoduše sežene kluka.Vybral si Hidana,Deidaru a ještě jeho nejlepší kamaráda,který ještě nepřišel.Promnul si ďábelsky ruce a v hlavě se chechtal jak mu to zatím vychází.
,,Sasuke?"ozvalo se za ním stydlivě.Otočil se a koukal se do těch krásných rudých očí.Neznal milejší osobu než byla právě Sauri.Nechápal co ho to napadl,ale přitiskl svoje rty na ty Saurini.Byli tak měkké probral se až,když mu došel vzduch.Pomalu se od ní odtáhl.Měla vtřeštěné oči a hlavou kývla ke schodišti.Úplně nahoře stála blonďátá osoba a pusu měla otevřenou do kořán poté se beze slova otočila a zmizla do pokoje.Ze shora ještě zaslechli
,,Nesnáším Vánoce."Sauri se rozeběhla za ní,ale on jí chytl za ruku a odtáhl jí k ostatním do obýváku.
Hnědovlásek co ho Lee sprdla sotva dorazil rozpačitě postával u zdi.Modrovláska se na něj usmála a ukázala na volné místo vedle sebe.Vzal to za vděk a posadil se.
,,Já jsem Aya."představila se a natáhla k němu ruku.Opatrně jí vzal do své teplé dlaně
,,Senji."rozpačitě se usmál a zadíval se jí do očí.Bylo hned jasný že přeskočila jiskra.Itachi dal do DVD přehrávače ploužák.Senji Ayu vytáhl tancovat,Itachi vzal tancovat kaktus teda chci říct Sakuru.Sasuke chvíly postával v rohu než došel pro Sauri.Choval se k ní jako k panence a když mu položila hlavu na rameno cítil vůni jejich vlasů.Dále se tam také tancovaly,Tenten a Neji,Hinata s Kibou,Ino se Saiem.Jen ti dva co přišli na hon na Lee seděli.
,,Zkurvenej zvonek."*omlouvám se za ten výraz :D *mumlala blondýnka naštvaně,když šla dolů otevřít jelikož Sasuke se k ničemu neměl.Nakoukla do obýváku a viděla ho tancovast se Sauri.
,,Jsou krásný pár.Ale to jim říkat nemusím."usmívala se nad tím v hlavě.Nakonec přišla ke dveřím celkem vztekle je otevřela.Zarazila se když tam stál blonďák s nagelovanými vlasy,které mu trčely na všechny strany.Na sobě měl bílé tričko pod ,kterým se mu rýsovaly svaly,ořes triko měl hozenou koženou bundu,která skvěle ladila s černými kalhoty.
,,Ahoj."zářivě se usmál.Bezeslova ustoupila,aby mohl dál.Sundal si boty a ona ho doprovodila do oýváku poté si nahoru šla převlíct do světlounce modrých šatů pozdrových šatu které nebyli deší než pokolena a kolem pasu měl mašli.Byl čas k štědrovečerní večeři.Dárky už byli pod stromečkem a zamčené aby se k nim Lee nedostala.Všichni seděli podle toho jak spolu tancoval jenom Lee musela sedět proti Sakuře a mezi Narutem a Deidarou.
,,Tak co máš za koníčky?"zeptal se Deidara mile
,,Co tě to zajímá radějis se ostříhej."odsekla a věnovala se večeři
,,Lee."ozvalo se jemně od Ay a blondýnka *nemyslím Deidaru*si povzdechla
,,Karate,Judo,sebeobrana,kickbox,box a malování kluků bez trika."vyjmenovala z donucení protože si Sauri vytáhla knížku.
,,Malování kluků bez trika?"zarazil se Deidara
,,A namaluješ si mně?"zeptal se svůdně
,,Sorry holky nemaluju."Naruto jak se ten druhý blonďáček jmenoval vyprskl smíchy.Deidara po něm hodil z,lostným pohladem.Poté ze sebe stáhl triko,aby dokázal že je kluk.Větčinou,když to udělal holky šílely,ale Lee se jen dál věnovala večeři.Uraženě si zase sedl a vzal její ruku a přiložil si jí na svaly.Teď už ho reakce neminula vztekle mu dala pěstí až slítl ze židle.
,,Nesnáším Vánoce!"zaječela na všechny příbuzný a kamarády.
,,Je to hnusnej svátek to kůli nim tu táta s mámou nejsou."otočila se a utekla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya