To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Za úplňku 2

20. února 2012 v 11:20 | Aya
Za úplňku 2

Autor: Uchiha Lee = http://uchihalee.blog.cz/

Kyá další díl. Naprosto supér!! Hlavně ten Jiraiya =DD Obtěžovala jste ho? Obtěžoval jste ji? =DDD já z toho nemohla =DD Nebo chtěl mě znásilnit, ale já znáilnila jeho. =DDD z toho jsem taky nemohla =DDD prostě pecka a chci další! =D takže komentáře piště do komentářu =D nebo přímo autorce (blog výše)

Za úplňku 2

,,On..on..on."koktala a ukazovala na Naruta ,,Co?"zeptal se Kakashi s nadějí v hlase ,,On..on..on."koktala dál ,,Zase ten smutnej pohled."mihlo jí hlavou,když se střetla s tím jeho.,,To je jedno kašlu na to."
,,Fajn tak si sedni před toho,on..on..on." začal jí parodovat ,,Jste snad těhotnej že jste tak protivnej?"setřela ho raději se posadila do přžedposlední lavice.Po pár minutách ucítila na zátylku horký dech,naskočila jí z toho husí kůže ,,Rád tě zase vidím.Modroočko."zašeptal tiše ,,Jo tak to je jenom jednosměrný."zašeptala zpět ,,Sakura říkala že jsi na ní byla ošklivá."v hlase mu zněla falešná lítost ,,To je ta růžovlasá příšera?"zeptala se lhostejně.,,Jo to je ona.Nebylo to od tebe hezký."chytl ji za kořínky vlasů a přitáhl si jí co nevíc k sobě.
,,Pust mě nebo ti nakopu."
,,To si nemyslím."usmál se.
,,Sencei."zašeptala zoufale až teď si všimla že si někam odskočil.Najednou stisk povolil otočila se vyděla Naruta ležet na zemi a nad ním bělovlásku se smaragdově zelenýma očima.
,,Jsi v pořádku?"zeptala se.lee se usmála a přikývla ,,Nedotýkej se jí ty zmetku.Tuhle nedostaneš."ozval se zvuk rozbíjejcího porcelánu ,,Co tady vyvádíte?Aki,Naruto do ředitelny."bělovláska se usmála na světlovlasou.,,Pane učitely ona za to nemůže.To já ho schodila."všichni vydechl v téhle škole spolu drželo jen málo lidí.,,Dobrá v tom případě za ředitelem a ty se posaď Aki."blondýnka přikývla bělovláska se usmála.Cenila si toho,vlasně to bylo poprvé co tohle pro ní někdo udělal.
,,Takže ty jsi tyranizovala tady pana Uzumakiho?"zeptal se ten divný bobr
,,Ne."¨
,,Pane Uzumaki tyranizovala vás?"zeptal se naštvaně
,,Ne pane řediteli."odpověděl tiše.Dívka si prohlížela jeho obličej ,,Není zas tak ošklivej."pomyslela si,když se k ní otočil a utopil jí v těch modrých očích.,,Na co to myslím."zatřásla hlavou.
,,Budete po škole já vám dám dělat ze mě idiota."zařval na ně ,,A teď ven.Po škole budete měsíc.Já vám dám parchanti."vzal do ruky dalekohled a koukal ven.
,,Není to bezva budeme jenom spolu."pritiskl jí ke zdi.Usmál se na ní při čemž odhalil ty dokonalé zuby.Lee zrůžověly tváře ,,Jsi roztomilá,když se červenáš."naklonil se k ní blíž.Snažila se ho od sebe odtrhnout.Ve chvíly,kdy chtěl překonat tu mezeru mezi nima zazvonilo.Ze všech tříd se vyhrnuly lidi ,,Uvidíme se ve třídě."zašeptal mlsně.Lee se pomalu sesunula po zdi na zem.
,,Jak jsi to myslela s tím že nechceš aby me dostal?"zeptala se tiše Lee,měli polední přestávku tak se zašily na záchody.,,Co se sakra na týhle škole děje?"vychrlila ze sebe jednu otázku za druhou.Holky se na sebe podíval a slovo si vzala Sasoa.,,Víš tahle škola je pod mocí kluků.Vyděla jsi ředitele ne?"oslovená přikývla ,,Každej kluk dostane jakou holku chce mají jakýsi klub."dodala Faith.,,A to je nikdo nezastaví?"zeptala se modroočko.Dívk zakroutily hlavou,ale viděli jsme jak si sejmula Kibu třeba by jsi mohla pomoct ty."
,,Jak?"zeptala se dychtivě blondýnka.
,,Očividně se Narutovi líbíš takže z něj vytáhneš informace."informovala ji Hagumi zatím co si lakovala nehty na černo.
,,Ani náhodou."zavrtěla hlavou ochranitelsky Sauri ,,Nic takovýho.Hagumi proč se prostě nezeptáš Sasukeho nebo ty Kankura?Když už spolu chodíte."zeptala se káravě.Řečené dívky zčervenaly ,,Cože to máš s Kankurem."špitla směrem k Natsuko pobaveně Lee.,,No on mě chtěl v parku znásilnit."začala váhavě ,,Ale mě se už delší dobu líbil takže to dopadlo tak že jsem znásilnila já jeho."dopověděla celá červená.Světlovláska se mohla strhat smíchy.,,A ty?"otočila se na Hagumi ,,Nooooooo neměl ani čas si sundat kalhoty."pochlubila se se širokým úsměvem.
,,Ach jooo to je nuda."postěžovala si a začala se houpat na židly.Kromě jich dvou tam nikdo nebl učitel se začal nudit tak je zamkl a odešel.,,Můžu se ti postarat o zábavu jestly chceš."zašeptal za ní.Nadskočila jak se lekla.Byl takl tiše že na něj zapomněla.,,Lekla jsi se."mluvil tiše ,,Nelekla."obořila se na něj,,Vážně posadil jí na lavici."Nemohla si pomoct připadala si jako panenka.,,Ani envíš jak moc tě chci,ale nedokážu ti ublížit."naklonil se k ní v tu chvíl ho kopla do břicha ,,Já nejsem jako ostatní umím se bránit."Naruto si utřel krev,která se mu spustila.Chytl jí ruce a dal jí je za záda,,Možná jsi jiná,ale pořád jsi holka.A ty jsou tak křehké a něžné."usmál se na ní.,,Pust mě.Já nestojím o tvojí náklonost nejsem schopná milovat někoho jako jsi ty!Jsi krutej a hnusnej.Umíš jen ubližovat."uzemnila ho.Stisk povolil v očích měl zase ten pohled,ale teď byl jinej byla v něm bolest.,,Myslíš že jsem hnusnej fajn."nevěděla proč,ale začala se cítit opuštěná.Zranitelná.Po pár minutách se otevřely dveře a Naruto beze slova odešel.
,,Kde jsi byla víš jakej sem o tebe měla strach?"pokárala jí naštvaně Saki.,,Kde je Aya?"zeptala se tiše ,,V nemocnici praskla jí voda."ozvalo se bouchnutí dveří a po Lee nebylo ani památky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Cornelia Cornelia | 20. února 2012 v 17:39 | Reagovat

lol :D nejvíc ,suprová povídka :D

2 Aya Aya | E-mail | Web | 28. února 2012 v 19:32 | Reagovat

[1]: no ta je ! je nejužasnější *-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya