To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Miluji tě, sousedko! část 10

4. února 2012 v 14:05 | Aya
Miluji tě, sousedko!

Tralalá další díl =D

Mark
Ráno jsem zašel do obchodu koupit čokoládu pro Em. Právě jsem se chystal za ní jít. Před barákem jsem se zastavil a začal jsem zvonit na zvonek, ale nikdo se neozýval, jen jsem slyšel štěkot psa. Em mi neřekla včera, že dnes někam jde, tudíž musí být doma. Rozhodoval jsem se, jestli mám přelézt plot, nebo jít domů. Nakonec jsem se rozhodl pro to druhé.
Přelezl jsem plot, klíče jsem neměl. Šel jsem ke dveřím do baráku, byli také zamčené. To je divný. Pes neustále štěkal a občas zakňučel. Šel jsem to omrknout kolem baráku a nakoukl jsem do oken. Podíval jsem se do okna, které patřilo kuchyni a kde zrovna štěkal pes a přitom se otáčel po směru hodinových ručiček. Okno bylo otevřené, jenže za prvé mi bylo divné vlézt někomu do baráku oknem, ještě by mě sousedi zažalovali, že se vkrádám a na druhou stranu, byl tam pes a já psy nemám rád. Navíc ten pes má pootevřené dveře, proč nevyleze. Jiní by už čumákem si ty dveře více otevřeli. Teda spíš by to napadlo mě, nevím, jestli i toho psa. Jak jsem koukal k těm pootevřeným dveřím, viděl jsem tam na kousek ruky.
"Em! Em jsi tam! No tak odpověz! Em!" Nikdo se neozýval jen ten pes začal štěkal víc hlasitěji.
"Nemám na vybranou, buď se nechám sežrat psem a zjistím, kdo tam leží nebo? Nebo odejdu domů se svědomím, že jsem tam někoho nechal." Šťouchl jsem tedy do okna, ať se pořádně otevře. Vyšplhal jsem a vlezl dovnitř, zatím jsem byl na kuchyňské lince, takže ten pes na mě nemohl, ale nemůžu tam tu osobu nechat. Srdce se mi rozbušilo a já slezl na zem. Pes mi kupodivu nic neudělal, ale neustále štěkal. Otevřel jsem dveře a podíval jsem se, kdo tam leží.
"Em!" vykřikl jsem nemohl jsem schovat své zděšení. Byla šíleně pomlácena a z pusy jí tekla krev.
"Em, prober se! Prosím. Co ti ten mizera udělal! No tak, Em, zlatíčko, prosím, prober se." Naléhal jsem, i když to bylo marné. Hned jsem zavolal sanitku. Emu si odvezli do nemocnice. Momentálně je v komatu, ale žije. Jako jediný, jsem mohl jet se sanitkou, protože příslušníky z rodiny doma nikoho neměla. Jedna lékařská sestřička mi dala její osobní věci, co měla na sobě. Zůstal jsem s ní.
Druhého dne, začal zvonit telefon. Můj to nebyl, musel to být Emy. Podíval jsem se do krabice její osobních věcí. Našel jsem ho, vyběhl jsem z pokoje a podíval se, kdo volá. Lee. Zvedl jsem telefon.
"Halo?"
"Tady je Mark. Em je v bezvědomí v nemocnici." Věděl jsem, že Lee je Em nejlepší kamarádka, proto jsem ji všechno vysvětlil v klidu. Byla hodně rozrušená. Nakonec řekla, že přijede do nemocnice.
Šel jsem zpátky za Em. Dívala se na mě. V cuku letu jsem byl u ní. Zeptal jsem se jí, jestli se cítí dobře, ale měla vyděšený obličej. Objal jsem ji a cítil jsem, jak se uvolnila. Někdo zaklepal na dveře a vešla Lee ještě s nějakým klukem, nejspíš to bude její přítel. ¨
"Em! Měla jsem šílený strach, když mi to řekl Mark do telefonu." Lee měla slzy na krajíčku.
"Právě se probudila z bezvědomí, tak pomalu." Lee přikývla a její přítel se usmál. Do pokoje vešla sestřička, která nás sprdla, že jsme neřekli, že se Ema probudila. Všechny nás vykopla ven. Všichni jsme si šli sednout do čekárny. Lee naléhala, abych jí pověděl všecko. Přiznám se, řekl jsem jí všechno od našeho Banbingtonu po moje malé vloupání do domu. Nečekal jsem jej reakci.
"Já jsem to tušila! Já jsem tak šťastná, že jste se dali dohromady." Řekla Lee a objala mě. Chvíli jsem koukal, ale potom jsme si začali povídat. Dokavaď to nezkazil ten mizera.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 4. února 2012 v 16:04 | Reagovat

Filip on je takovej ...................................... Jinak je to bezvadnej díl... I když chudák Em.. Ale fakt je to skvělý :))

2 Ara Ara | Web | 5. února 2012 v 0:01 | Reagovat

já to nestíhám dočítat  XD

3 uchihalee uchihalee | Web | 5. února 2012 v 14:01 | Reagovat

to bylo kawai už aby byl další díl :)

4 Aya Aya | E-mail | Web | 9. února 2012 v 18:12 | Reagovat

Arigato *-*

5 usui takumi usui takumi | Web | 13. února 2012 v 11:29 | Reagovat

ahojky ta  povídka je skvělá :P
chceš být SB...
kdy by jo tak bys mohla jít na můj blog ale bude lepší jdi na blog:http://tsuri-kataino.blog.cz/
paaaaaačko!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya