To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Povídka pro Lee

10. ledna 2012 v 18:01 | Aya
Jsem tu...

Tak dneska jsem to sepsala. Dloufám, že se ti bude líbit *-*
kdo v povídce vystupuje?
Lee Hyuuga Uchiha
Aya Akira
Itachi Uchiha

Jsem tu...
Mraky byly tak černé, jakoby se schylovalo k válce. V jednom místě, však skoro k válce se schylovalo. Byl tam boj mezi dvěma kunoichi. Každičkou chvíli se třeli dva kunaie o sebe. V ten moment zlověstnější obličej, jak ten druhý. Nenávist? Touha? Věrnost? Kdo ví. V té chvíli, to nešlo poznat.
Jedna dívka měla zahalený obličej a celé tělo černým pláštěm se vzory červenými mraky. Ale ona věděla, o koho jde. Její rovné blonďaté vlasy a modré oči, v níž se odrazoval třpyt moře. Nechtěla s ní bojovat. Byla jí nejbližší osobou a teď? Teď dostala přímý rozkaz. Zabít! Nechtěla to udělat, ale musela. Přála být si raději mrtvá než živá.
Modrooká uhýbala útokům proti kunoichi, která měla na sobě žluté tričko s návlekem na levé ruce se znakem Konohi. Věděla moc dobře, kdo to je. Její nejdražší a nejmilovanější. Jak jsi mohla? Už jsi mne zavrhla? Ukápla jí slzička, která v tom zmatku nebyla vidět. Co mám teď dělat? ONEE-CHAN?


"Onee-chan!" do kuchyně se přiřítila malá holčička v rozevlátých, dlouhých, blonďatých vlasech. Skočila rovnou Aye do náruče a zabořila hlavičku do jejího trička.
"Copak se stalo Lee-chan?" Usmála se na ni Aya a podívala se jí do modrých očí, vždy ji připomínal odraz moře, když sama nikdy moře neviděla, znala ho jen z vyprávění ostatních ninjů.
"Itachi mě nemá rád." Rozplakala se její malá sestřička.
"Ale to není možný, je tvůj příbuzný." Snažila se jí to rozmluvit Aya.
"Ale… Ale vždy když za ním jdu, tak mě vyhazuje a pořád je se Sasukem. Já si s ním chci hrát taky." Lee nafoukla tváře tak, že vypadala jako balon. Aya se jí jen prstem dotkla tváře, aby splaskla.
"Lee. Teď mě dobře poslouchej. Sasuke je jeho mladší bráška. Je jasné, že má rád svého brášku více než tebe. Já tebe taky miluju víc než Seijiho, protože jsi má sestřička. Ale neznamená to, že Itachi nemá rád. Navíc Itachi je hodně zatrpklý." Promluvila Aya svojí sestřičce do duše.
"Už to má!" vykřikla Lee. "Jdu natrhat Itachimu květiny. Květin každého potěší! Arigato Aya-chan" Lee vyběhla ven a ještě zamávala Aye na rozloučenou.
"Vrať se brzy na oběd!" zavolala na ni Aya.
Aya dovařila oběd a do kuchyně vešel Seiji. Sdělil jí, že musí na nějakou misi. Kdo se postará o mou sestřičku? Pomyslela si. Koukla se na Seijiho. Věděla za kým, má jít. Rozhodla se. Až večer uloží Lee, půjde za ním.

"Tak co? Dala jsi Itachimu květiny?" Zeptala se Aya svojí sestřičky, kterou ukládala do postele.
"Dala!" její úsměv, ale poklesl."Ale nebyl z toho nějak nadšený. Spíš se zlobil. Nejspíš je hodil někam do popelnice." Lee byla smutná. Aya jí řekla, ať se tím netrápí a políbila jí na líčko na dobrou noc.
Aya uvažovala o tom, jestli by lee nedala do rodiny Hyouga, ale měli taky spoustu misí a doma většinou nikdo nebyl. Jediný, kdo zbývá je on. Prošla kolem zdi, na které byl červenobílý vějíř. Zaťukala na okno, kde měl itachi pokoj. Věděla dobře, kde má pokoj, jako malý si spolu hrávali venku a noční dobrodružství nebyla výjimka.
"Co chceš." Vykoukla Itachiho hlava z okna.
"Itachi, prosím, potřebuju si s tebou promluvit." Itachi měl kamenný výraz, ale přeci jen vylezl ven.
"jde o Lee." Řekla Aya.
"Jestli mi tu chceš vykládat o tom, že se ji nevěnuju…"
"Ne. Já zítra ráno jdu na dlouhou misi a potřebuju, aby si do té doby o ni někdo postaral." Řekla mu Aya
"Tak řekni tomu svému." Itachi mu nemohl přijít na jméno.
"Seiji, nepřipadá v úvahu. Kdybych chtěla, aby se o Lee postaral Seiji, nebyla bych tu. Itachi prosím!"
"Proč prosíš zrovna mě."
"Protože ti důvěřuju."
"Důvěřuješ nesprávné osobě a teď už běž. Najdi ji někoho jiného na hlídání." Itachi se odvrátil a chtěl už jít, ale Aya se nedala a už se to strhlo i k hádce. Aya to nevydržela a řekla pravdu, o níž věděla jen ona.
"Lee je Jinchuuriki! Má v sobě desetiocasého démona! Itachi prosím! Nikomu jinému jsem to neřekla!" Aya už se neudržela a s pláčem se sesunula k zemi. Itachi se otočil a podíval se na Ayu.
"Co že je?" Nemohl uvěřit vlastním uším. Aya znovu špitla do vzduchu Jinchuuriki. Itachi souhlasil s tím, že se o Lee postará.

"Itachi! Itachi! Budeme trénovat s kunai? Prosí!" Lee vletěla itachimu do pokoje. Itachi si povzdechl.
"Příště zaklepej, než někomu vletíš do pokoje!" Lee tam běhala po pokojí a dělala, že je letadlo.
"No tak, Itachi. Pojď ven!" prosvištěla kolem Itachiho a kolem stolu. Bohužel Lee to nebrzdila a nabourala do stolu. Ze stolu spadla váza s květinou, která teď ležela na zemi polámaná a kterou mu Lee dala.
"Vidíš, co si udělala? Teď to může jít rovnou do koše." Itachi posbíral střepy a polámanou kytku a vyhodil do koše.
"Itachi! Omlouvám se! Já nechtěla." Lee se snažila, aby nebrečela, ale přece ji jen nějaká ta kapka upadla. Někdo k í přistoupil a objal ji.
"No tak už neplač. Půjdeme si zaházet s kunaii a ty mi potom natrháš nové." Lee se rozzářili oči a štástná vyšla ven do slunečného dne s Itachim.
Každý den byla s Itachim a občas i se Sasukem. Byla šťastná. Aya se pořád nevracela z mise, ale lee věděla, že její sestřička je v pořádku. Celé dny házeli spolu kunaiem, nebo ji Itachi učil používat chakru. Za celých 7 dní si užívala společně s ním. Akorát poslední den bylo peklo. Itachi se změnil v chování. Co se stalo, to nikdo nevěděl, až do osudného večera, kdy byl vyvražděn celý klan, kromě Sasukeho a…

Lee kráčela večerem, kde na nebi zářil jen celí měsíc. Chtěla se zeptat Itachiho, proč byl poslední den jiný. Dumala a šla prázdnou uličkou. Najednou si všimla nohou před ní. Jela pohledem od nohou až k hlavě.
"Itachi." Rozzářila se Lee, chtěla se k němu rozeběhnout, ale měl kamenou tvář a v očích měl Sharingan. Vytáhl katanu. Lee s hrůzou koukala na katanu, která byla od krve.
"Itachi." Pípla ještě jednou Lee. Itachi se napřáhl, musí to udělat. To že nechal na živu Sasukeho, neznamená, že musí nechat na živu ji, ona je taky z klanu Uchiha, i když jen napůl. Ale ona tam jen stála a nehýbala se, připravena na svoji smrt. Lee. Hlavou mu probleskly všechny vzpomínky, co spolu prožili za těch 7 dní. Nemohl ji zabít. Nedokáže to. Objal ji a rozplakal se.
"Půjdeš se mnou? Nemůžu tě tu nechat." Lee jen přikývla, byla si vědoma toho, že opouští svoji vesnici a svoji sestřičku, ale nechtěla nechat Itachi samotného.
Oba dva opustili Konohu. Z obou se stali členové Akatsuki. Později členové Akatsuki začali hledat Jinchuuriki. Už šlo do tuhého. Jediný itachi věděl, že Lee je Jinchuuriku, ale nedokázal ji udat. Za tu dobu ji tak přirostla k srdci, že ji musí zachránit. Vzal si jednoho dne Lee stranou.
"Lee. Ty už tu dál zůstat nesmíš. Musíš se vrátit." Špitl Itachi.
"Ale Itachi! Já bez tebe nikam nejdu. Nechci tě tu nechat samotného. A navíc. Jen hledáme Jinchuuriki nic se mi nestane, pokud jsem po tvém boku.
"Lee! Ty se musíš vrátit do Konohy. Tebe neprokázali, že jsi nukenin. Ty se můžeš vrátit." Itachi ji držel jednou rukou za tvář a druhou ji hladil vlasy.
"Ale Itachi…" Protestovala Lee.
"Žádné ale. Lee tvoje časté výkyvy nálad a svoji sílu, kterou nedokáže občas kontrolovat. Lee ty jsi Jinchuuriki. Ostatní členové nic neví, protože jsme byli pořád spolu, ale právě proto se musíš vrátit." Promlouval jí Itachi. Po dlouhém mlčení a občasných výkyvů, Itachi políbil Lee.
"Musíš jít. Prosím. Udělej to pro mě." Obou padli kapky slz.
Už ani neví , jak se dostala z úkrytu Akatsuki. Itachiho polibek jí zatemnil mozek. Rozeběhla se. Co se stane, až se z čista jasna objeví v Konoze. Je jasné, že ji budou vyslýchat. Dobře věděla, co se bude dít, ale nikdy by nevěřila tomu, co se mělo stát blízko hranic Listové vesnice.

Narazila na svoji sestru. Aya Onee-cha. Chtěla ji přivítat, jenže Aya se proti ní rozeběhla s kunaiem v ruce. Lee vytáhla taky kunai a bránila se. Začalo veliké soupeření dvou sester.
"Jak jsi mi to mohla udělat!" Aya křičela mezi úderi.
"Víš jaké to je! Dostat takovouhle misi!" Stále Aya pokračovala v mluvení. Teď do toho začala brečet.
"Ty nevíš jaké to je! Dostat za misi. Zabít svou sestru!" Aya už pořádně plakala a ubírala na síle. Měla vztek. Lee poznala z jejích slov, že to dostala rozkazem. Proto zahodila kunai a stála tam. Kdysi takhle stála před Itachim. Aya celá ubrečená běžela s kunaiem k Lee. Ne proto, aby ji zabila, ale proto, aby ji objala. Celá uplakaná Aya se jí sesunula až k nohám. Lee si poklekla a objala svoji sestřičku. Obě byli v jednou hřejivém objetí, po tak dlouhé době. Jsou zase spolu a už jedna ani druhá nenechá o samotě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Katty-Hinata Katty-Hinata | 10. ledna 2012 v 18:25 | Reagovat

ÓÓÓ WOOW! Tý woe to je suprový ;)

2 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 10. ledna 2012 v 20:30 | Reagovat

Kyaaa to je úžasný , ty vážně píšeš skvěle :)

3 uchihalee uchihalee | Web | 11. ledna 2012 v 19:22 | Reagovat

Ta je ták úžasná děkuji sestřičko moje jediná :) ♥

4 Aya Aya | E-mail | Web | 11. ledna 2012 v 20:56 | Reagovat

[1]: =D Děkuji *-*

[2]: Děkuji moc *-*

[3]: Není zač jsem moc ráda že se ti líbí *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya