To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

PG - Trable v poušti

6. ledna 2012 v 17:17 | Aya
PG - Trable v poušti

Takže slíbené PG, doufám, že se bude líbit =D Navazuje na tento Díl. Opakuji, že tento díl je z pohledu Ayi. Oficiální příběh je zde na Dor a nebo z pohledu Luny Zde na Luna

Večer proběhl celkem v klidu, až na to, že Renovi bylo špatně od žaludku. Možná cestou něco špatného snědl, ale kdo ví. Takže Reno zalehl jako první. Nakonec nás senseiové vyhodili spát. Všichni a povinně. Všichni jsme ulehli kolem ohně. Snažila jsem se usnout, ale po dlouhé době jsem opět spala na tvrdém. Já chci zpátky svojí měkkou postel! Řvala jsem si do hlavy. Po dlouhém převalování, jsem se styděla, že jediná šustím. Ale! Když jsem nešustila! Někdo šustil za mě! Zaposlouchala jsem se. Ehm! Poslouchat nestačí! Nenápadně jsem se natočila na onu šustící věc.
Ito? To je divné, vždyt spí, tak jak to že se hýbe jeho spacák a.. Dokonce on celý! Ááá, Nemůžu všechny vzbudit. Potom by to bylo všechno na mě, ale co když… Co když je to okřídlenej zajíc s bradkou, který mě vždycky strašil ve snu? Pomoc! Snažila jsem se usnout. Páni, ani byste nevěřili, jak rychle dokážu usnout.
"Kakashi-sensei!!" Co? Lekla jsem se a vyřítila jsem se ze spacáku s kunaiem v ruce.
"Je tu někdo?" pípla jsem a roztírala jsem si ještě oči z ospalosti.
"Káá-kááshíííí… Sensei!!" Tu nikdo není? Ale kdo to tedy mluví? Že by duch z kočičí konzervy?
"Jáá vám něco povím," chrup. "Doríís si vzala sééébouuu." Chrup "Nechtě mě to dopovědět sensei!" Chrup, "Ona má krrrrr… Krtkááá…" Chrup.
"Reno! Co to tu meleš!" zařvala jsem na něj, ale tak abych nevzbudila ostatní.
"Kakashíííí! Ještě vám musím něco povědět!" Chrup a fňuk. Začal fňukat.
"Příííznávám, že jsem dneska…" Chrooo! "sežral nějakou tu konzervu! Měl jsem hlad…" Dala jsem si dvě a dvě dohromady a usoudila jsem, že mluví ze spaní. Zalezla jsem si zpátky do spacáku. Jenže jsem nemohla usnout, protože ten BAKA kecal dál a dál. Už jsem to nevydržela a hodila jsem po něm jednu plechovku.
"AU!" řekl a spal dál. Já už později usnula.
Ráno
"Co to má znamenat?" Někdo zakřičel. Mám dojem že to byl Pacaši. Copa se děje?, takhle mě budit. Grrr.
"Jestli jí něco udělal, tak to bude průser!" Vyšiloval Pacaši. Kdo zas něco provedl?
"To by neuděla. Vždyť snad ještě nemá ani mokré sny. To je blbost. A i kdyby, byla nalepená na mě, cítil bych to, kdyby.. to... " Mokré sny? Nalepená? O čem to Koji mluví?
"Co vy víte? Každý chlapec v jeho věku by měl mít za sebou už první mokrý sen." ozval se Reno. No tak teď jsem byla čilá jak rybička a poslouchala jsem důležitej rozhovor.
"Z tebe jde strach." zasmála se Kira. "Ty budeš nějakej.. tó... no.. tamten..."
"Zkušenej!" doplnila jsem. A sakra! Opět moje myšlenky vyšli na povrch a holky se začali smát. Jaj to je trapas.
"Jsem medik. Musím vědět hodně věcí na takové téma." Mrkl Reno na Dor, i když jí nejspíš zajímalo něco jiného, než že na ni Reno mrkl.
"Pro boha. Jestli to udělali, její matka mě zabije." opět byl slyšet rozčilený Pacaši. "Odtrhněte je od sebe někdo. Bože můj." naříkal. Moment to mi nejde do hromady, co jako zkusil? Luna se jediná z nás odhodlala a přiklekla k Dor.
"Dor? Dorčá!" snažila se Dor probudit Luna, ale asi marně. "Dorčís, prober se." chytla ji za rameno a lehce s ní cloumala.
"Mmmh?" zamumlala Dor a tak nějak se vrtila. Potom chvilku nic a…
"Jestli si něco zkusil!" řekla Dor přísně a nespouštěla Ita z očí. Ito vyskočil na nohy a zvedl ruce. Připomíná mi to spíše. Vzdávám se.
"Já né, přísahám!" Ito vrtěl zběsile hlavou ze strany na stranu. "Tohle je nedorozumnění!"
"V to pevně doufám." Řekl Pacaši a postavil se mezi Dorču a Ita. "A ty se oblékni." Pohlédl na Dorču a jeho pohled sklouzl k jejím kraťasům.
"Ale vždyť to jsou jako nromální kraťasy." Poučila Pacašiho.
"Oblékni se!" zavrčel. Na chvíli jsem si představocvala černou pumu, jak vrčí na nezvaného návštěvníka.
Po tom, co jsme si ujasnili situaci a sbalili se, jsme vyrazili opět na cestu.
Sluníčko dost parádně pražilo, až jsme měli všeci osmaženej mozek, vlastně já dozajista určitě.
"Fuj to je pařák." prohlásila Luna.
"Mi povídej." Přitakala jsem. I pře sto, že mám podstatu Vodu. Se tu peču, jak kuře na rožni.
"Jéžiš já bych pila až bych brečela." Hlesla Dor.
"Se napij..." řekla Kira a hodila pohled po Dor, který vypovídal přesněji o tom, že jak ji nemůže napadnout něco jako voda+lahev=pití a to se ještě rovná uhašení žízně.
"...Aha..." odmlčela se Dor na chvilku se zastavila, ale potom se zase rozchodila. "Když mě to v takovymhle počasí nemyslí." Zaúpěla. Chudák Dor musí mít vyprahlejší mozek než já.
"Jakoby ti to někdy myslelo." Prohodil Reno mezi řeči. Dorča se na něj vražednicky podívala, až z ní šel strach. Ježkovy oči jak s ním můžou být v týmu? Za celou tu dobu, co jsme spolu se do sebe jen rejpou. Já jsem na straně holek. Nechci diskriminovat kluky nebo tak něco, ale no… však to znáte.
"Tak se napij ne?" prohodila Kira, tak aby popíchla Dor.
"Jo jo.. jasně..." řekla Dor polohlasně, ale žádná reakce pro to, aby si šáhla do batohu, nebyla.
"Pro boha." Vzdychl Reno a vytáhl Dor z batohu vodu. Podal ji láhev, ale Dor na něj koukala, jak kdyby spadl z ořechu. Ještě chybělo, aby nadzvedla obočí.
"K čemu to?" řekla a hypnoticky se dívala na láhev s vodou.
"To se pije Dorčís. Takhle to otevřeš, strčíš to do huby, nakloníš a takhle ti tam teče voda do toho tvýho chřtánu. Když máš hubu plnou vody, tak to pomalu polykáš. Víš?" Reno ji představil názornou ukázku.
"Jo... jo jasně já vim." Kývla, ale lahev si stále nevzala. Už vím! Ufoni ji obsadili mozek a opekli si na něm vajíčka!
"No tak to udělej ne?" Reno už měl asi nervy na dranc.
"Jo.. jo aha." Řekla, pochopila a konečně se chopila lahve a začala do sebe klopit vodu. Jak jsme tak koukali na Dorču, tak jsme si všichni vytáhly své lahve a začali pít, včetně senseiů.
"Aaaaahhh." Ulevila si Dor a hned na ní byll vidět úžasnej elán, který se jí vlil do žil.
"AAahh.. Uděleej taky AAhhh." Řekla a několikrát za sebou si ulevila a mrkla na nás.
"AAaahh." ulevila si Luna a hned po ní Reno.
"Aaaahhh.. udělejte taky aaah." Koukl Reno na Ita. No vipadá to, že nakonec z nás bude pořádná parta bláznů. Itovi se do toho nechtělo, protože na ně koukal hodně divně, ale nakonec se přidal.
"Aaaaahh... Ty vado.. to je hustý.. AAhhhh" zatvářil se překvapeně, znovu se napil a udělal AAaahhh. To musí být hodně dobrý, když už to Ito tak pochvaluje. Když už to udělal Ito, tak já jdu do toho taky! To bylo fantastické! Opravdu! To příště až se zase někam vydáme, to budu doporučovat na každem kroku!
Nakonec nás zastavil a narušil, tak naše AAahhhh. Ale stejně si i náš sensei Koji ulevil také. On by si neodpustil, kdyby také něco nevyzkoušel
"Tak to je hustý." řekla Kira. Ještě na naše ulevující AAahhh.
Naše Aaahhh, i když nevydrželo dlouho, alespoň nás to zabavilo na tak dlouho, že už jsme před sebou viděli pískovcovité skáli. YAHOO! Nejspíš všichni měli ten samí názor. Jenže ne nadarmo se těšit dříve. Byl to šílenej labyrint. Museli jsme chodit po dvou a nebo v řadě za sebou jako nějaké kachny. Moc se mi to nelíbilo, protože by na nás tady mohl kdokoliv zaútočit, ale máme dva statečné senseie. Nás děcek je 6 jsme lepší než dva senseiove, tedy podle počtu samozřejmě. Přinejhorší můžu použít svojí zubí kousací techniku. Ale toto se prohnalo jen moují myslí, takže jsem se nad tím pousmála a putovala jsem s ostatními kachnami dále.
Pacaši-sensei se z ničeho nic zastavil. Luna do něm málem narazila, protože šla přímo za ním. Pacaši chvíli nehnutě stál a naznačil, ať jsme ticho. Podíval se na Kojiho a kývli na sebe. Koji, jelikož jsem před ním stála já, mě postrčil blíže k ostatním, a tak jsme se smrštili a skoro se tlačili mězi Pacašim a Kojim. Oba zaujali obranné a útočné postoje a dávali bedlivý pozor. Ne to ne! Nezbívalo nám nic jiného než zaujmout taky bojoví postoj a dát se do střehu, jenže ulička byla tak tenká, že ze stran těžko někdo mohl zaútočit. Leda že by byl magor a útočil přímo. Šáhla jsem do pouzdra na pravém stehně pro kunai. Měla jsem strach, ne, že by jsem s naší partou (já, Kira, Ito, Koji) nikdy na nějaké misi nenarazili na nějakého Shinobiho, ale přeci jen jsem měla strach, že se někomu něco stane. Pokud na nás zaútočí více lidí. Možná to třeba bylo nějaké zvíře, které se zatoulalo od vesnice. Tuto myšlenku jsem zahnala, protože kdyby se zatoulalo nějaké zvíře od vesnice, nejspíš by už bylo vyprahlé na poušti. V ruce jsem dřímala dva Kunaie. Ostatní už měli také něco v ruce, buď shurikeny nebo kunaie. Bylo tu ticho jako v hrobě. Minuty ubíhali a nikdo nic a nervozita nabírala na síle.
Znenadání se na nás z výšky vyřítil někdo, zahalený v černém. Pacaši bleskově zaregoval a hodil po něm několik Shurikenů. Útočník je ale bez sebemešího problému odrazil a Shurikeny letěli přímo na Dor.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Doragon Doragon | Web | 6. ledna 2012 v 17:29 | Reagovat

KYÁÁ!! Chcípala jsem už na začítku xD a hlavně mě dostal ten Mluvící Renouš!!! xD "krrr..Krrrtkááá".. jako já bych se asi učůrla minimálně strachy xD
Krásnýýý ^^♥

2 Aya Aya | E-mail | Web | 6. ledna 2012 v 17:41 | Reagovat

[1]:=DDDD tak to sem ráda že se líbí =DDD

3 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 6. ledna 2012 v 20:28 | Reagovat

Co to bylo to : Krrtkááááá ????
xDDDDD Já nemůžu ty woe xDDDDD Zabitý xDDD

4 Aya Aya | E-mail | Web | 7. ledna 2012 v 13:53 | Reagovat

[3]: =DDDD nojo Reno mluví ze spaní =DDD

5 Luna Luna | 7. ledna 2012 v 16:25 | Reagovat

KRTEEEEK!!! :D Už jsem to přečet!!!! :D :D A je to skvělý, hele ;)

6 Aya Aya | E-mail | Web | 7. ledna 2012 v 16:39 | Reagovat

[5]: =DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya