To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

PG - Pánská Kapibara?

25. listopadu 2011 v 0:26 | Aya
PG - Pánská Kapibara?

Další díl PG je tu s názvem Pánská Kapibara. Navazuje na tento Díl. Znovu opakuji, že tento díl je z pohledu Ayi. Oficiální příběh je zde na Dor a nebo z pohledu Luny Zde na Luna"Ne.. né já nic." Řekla Dor a kroutila hlavou ze strany na stranu. Vermomoucí se snažila ukrýt svého plyšového Krtka. Z Pacašiho šel strach.
"Doragon..." Pacaši doslova vrčel. Dor jen se nedej! Já ti věřím a přece se nezastrašíš tímhle páprdou, ale Dor se raději schovala za nás. No… ani se nedivím, být na jejím místě, ale já ji nedám. Moc dobře ji chápu. Rozhodla jsem se.
"Jen přes naší mrtvolu." Křikla jsem a stoupla jsem si úplně do předu a roztáhla jsem ruce. Tohle bude moje smrt, ale musíme si pomáhat na vzájem, to je přece heslo týmové práce.
"Žádný problém." řekl Pacaši a šel směrem ke mně. Srdce se mi tak rozbušilo, jak kdybych běžela maraton. Jak jsem řekla, je to má smrt.
"Já jdu dobrovolně!" vykřikla Doragon a bleskově si stoupla mezi mě a Pacašiho.
"Já jsem ti snad něco řekl ne?!" křikl Pacaši vrhl se na Doragon a vytáhl ji krtka z pod trička a mlátil jí ho o hlavu. To je Senseiovský týrání dětí!
"Au! Au!" Vždyť jí to bolí! Dor se snažila hlavu chránit.
"Kakashi, nebij ji, vždyť se nic nestalo!" Koji se snaži usměrnit Pakashiho… Co? Jak se tedy jmenuje? Kakashi? Pacaši? Pakaši? Jsem mimo, ale to je jedno. Koji se snažil dostat Pacašiho od Dor.
"Nic se nestalo? NIC SE NESTALO?!" vyšiloval sensei Pacaši. "Vždyť porušila můj zákaz. Dělá si, co chce. Abys něco získala, musíš něco obětovat. To ti na tom plyšovým krámu tak záleží?" křičel a snažil se vermomoucí dostat z Kojiho sevření. Je padlý na hlavu? Z Kojiho sevření se těžce dostane, on má tak skvěle vypracované svaly. Navíc Kojimu přišli na pomoc Ito a Ren.
"Vy byste mě byl schopnej zabít, kvůli tomuhle?" řekla Dor přiškrceně. Otočila jsem se na ní, krčila se a schovávala za baťoh, který měla na břiše. Sensei byl šíleně naštvanej, ten páprda má fakt sílu, už jsem si myslela, že všecky setřásne a vrhne se na Dor, ale naštěstí se na něj ještě vrhla Luna. Já se raději držela stranou.
"Kakashi, s tebou se něco stalo... takovýhle jsi nikdy nebýval. Byl jsi kliďas a hroznej flegmouš. Co se stalo?" snažil se s ním promluvit Koji, ale Pacaši vyletěl, jak bomba.
"Tohle ze mne udělali ONI!" ukázal prstem nejřív na Dor a potom na Rena a Lunu.
"C-cože?" vykoktala Luna. Byla trošku v šoku.
"Nesvádějte to na nás!" vykřikl Reno a pustil ho. Oběhl Kojiho a postavil se přímo před Pacašiho. "Já vám to řeknu sensei. Já vám řeknu, co vám je. VY sensei máte pásnký druh Kapybary. Je to jasný!" určil Reno jeho nemoc. Cože Kapybary? Kde by se tu vzaly Kapybary. Že by tu roznášeli nemoce? To ne! Napřed Pacaši, potom to bude třeba… Ito, Kira, Dor, Luna, Reno a Koji. A já! Co budeme dělat. Musíme z něho tu nemoc vymlátit, ne, to není dobrý nápad. Musíme, co nejdříve ty Kapybary zabít, aby nemohli přenášet nemoce. Jsou to hlodavci, takže budou hlodat kořínky! Musíme koukat po zemi a potom fííí po nich hodit kunaiem. Přišla jsem na to! Tak se zbavíme nemoci! Pohlédla jsem teď na Dor, která se skoro plazila po zemi kolem Pacašiho a pozorně si ho se zájmem prohlížela
Najednou Dor z ničeho nic vykřikla na celý les.
"Oni maj vejce v zadku!" Nevěřícně jsem na ní čučela, jestli z ní ještě něco vypadne a evidentně jsem nebyla jediná. Cože?! Kde by Kapybary sebrali vejce v zadku? Ale, co já vím, je to možné. Představila jsem si slepičí vajička v zadku Kapybary. Luna se začala smát, skoro se válela smíchy po zemi. Přišlo mi to dost vtipné a hned se začala smát i Kira.
"Já si myslím, že bychom měli jít. Už se stmívá." Řekl Koji, jakoby se nic nestalo a Pacaši hodil po Dor Krtka.
"To bylo naposled. Příště bude následovat trest." Zasyčel Pacaši na Dor. No vida! Vítěství je na naší straně! Dor okamžitě začala krtka hladit a něco mu povídat. Škoda, že tu nemám svého fialového šneka, určitě se mu stýská.
Po chvíli už jsem se dostávali na území větrné země. Na obzoru už byl vidět jen písek. No problémy s tím snad nebudou to jen přejít, ale… Pohlédla jsem na Dor, mám trochu obavy.
"Tak a teď mi řekněte, kde se TADY chcete utábořit." Řekl Ito s pohledem do pouště.
"Támhle." Ukázal Koji na na skílu, či co to bylo, asi 500 metrů od nás.
Vyrazili jsme ke skále, Dor přeběhla ke mně a Kiře. Začala nám vysvětlovat, kde jsou ty vejce v zadku. Jo táák! Já nevěděla, že myslí pánské vejce! Začala jsem se řezat smíchy.
Reno a Ito šli spolu, asi se stali pořádnými přáteli.
"To je jeskyně?" Zeptala se Kira vedle mě. Pacaši mě předběhl.
"Co bys řekla?" mrkl na ní Kakashi. On mrkl! Lidi viděli ste to? On vážně mrkl!
"Ito, běž to prozkoumat." nakázal mu Koji. Itovi se fakticky nechtělo, ale nakonec šel. Když se vracel nešel s prázdnou.
"Co je to?" Zeptali jsme se všichni naráz.
"No, vypadá to na kočičí konzervu a otvírák." pokrčil Ito rameny.
"To tam někdo bydlí?" Zeptala se Luna a nahlížela do jeskyně.
"Jo... velká kočka s otvírákem." řekla Dor. Zdá se, že dneska toho na mě bylo moc, těším se do postele. Do postele? Co blbněš, postel je v Konoze, ne ve studené jeskyni.
"Je tam ještě něco?" Zeptal se ho pacaši
"Jo, tečh konzerv je tam plná hromada." Odpověděl mu Ito.
"No, to je jedno. Někde přespat musíme." Pokrčil Koji rameny a šel dovnitř. My jsme ho po chvilce následovali.
V jeskyni bylo na moje poměry docela teplo, ale nic moc. Trochu jsem se porozhlédla po jeskyni. Všude byli otevřené, nebo prázdné konzervy, ale já našla jednu jedinou celou! Tak jsem ji tajně ukradla jednu kočičí konzervu, tak aby mě nikdo neviděl. Člověk nikdy neví, kdy se může hodit. Sice mě krapet potrápilo svědomí, že krást se nemá, ale co bych neudělala pro přátele.
Vrátila jsem se k naší skupince, která teď vypadala jako párek ožralých bezdomovců. Luna Házela rukama sem a tam a v jedné ruce držela botu. Dor něco nenápadně schovávala a Kira se snažila chytit Lunu. A v tu ránu, kdy se Kiře podařilo chytit Lunu za ruku a Dor stačila něco sebrat, obě naráz vykřikli.
"Nech brouka žít!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Doragon Doragon | 26. listopadu 2011 v 12:06 | Reagovat

ÁÁÁÁ to je boží!! xD ^_^
šnečééék ♥ xD jo tak Ay čóruje konzervi jo? xD jot akhléé :D
Krásnej díl ^^ další bobře ;) xD

2 Aya Aya | E-mail | Web | 27. listopadu 2011 v 1:28 | Reagovat

[1]: =DD prej čoruje konzervy =DD udělala to pro potřebu ostatních =DDD jasně budu se snažit co nejdřív =D

3 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 28. listopadu 2011 v 16:52 | Reagovat

čorky bussines! xD xD xD Boží! "Nenech se zastrašit timhle páprdou!" xD xD nebo: Senseiovský týrání dětí xD Suprový, chcu další, šup šup! xD

4 Aya Aya | E-mail | Web | 28. listopadu 2011 v 20:44 | Reagovat

[3]: éDDD jasně budu se snažit, =D se, ráda že se líbilo =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya