To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Jiraiyova pomoc

10. listopadu 2011 v 23:28 | Aya
BONUS! Jiraiyova pomoc

Tak a je tu první bonus Příběhu Život Aya Akira. Je to z pohledu Jiraiyi, takže doufám, že se mi povedla, alespoň trochu jeho charakteristika =D ikdyž si myslím, že jsem ho udělala asi moc perverzního =DDD Když to mělo být ještě za mlada =DD ale nevadí. Takže kdyby jste chtěli v průběhu příběhu další bonus, tak písněte =))) Přeji krásné počtení =)) Příběch patří k dílu života Aya Akira- Roka!
Tak z Minata je Jounin a já se konečně můžu vrátit ke svému nejoblíbenějšímu řemeslu. Moje sladké kočičky už jdu, potřebuju inspiraci pro mou novou knihu. Šel jsem přímo k Lázním po rovné cestě do kopce na kraji Konoha.
Zastavil jsem se před branami lázní. Mám jít dovnitř? So slova určitě je uvidím v těch bílých ručníčkách, ale to je málo! Musím to vzít zadem ke svému tajnému vyřezanému okýnku. Já na to přišel! Jáj, tyhle ty kopce nesnáším, člověk musí dávat pozor, aby nešlápl vedle a rovnou se nezabil. Pod Lázněmi byla díra, spíše rokle jako z vola. Ale bylo to jediné místečko, kde jsem se schoval, aniž by mě někdo viděl. Je to dokonalá skrýš. Dolezl a doplazil jsem se na místo. Uslyšel jsem jejich nádherný hlásky.
"Už letím, vy moje zlaté roštěnky!" Usmál jsem se dokořán a začal kroutit prsty. Přišel jsem k vysoké dřevěné stěně a vyndal z něho malé kolečko a natěšeně nakoukl do dívčích Lázní.
"Jo!" otoč se na mě, tady je tvůj strejda. Kuk.
"Ale no tak děvčátka, alespoň si stoupněte." Bylo jich tam asi 8. Jupí a další děvčata přicházela. Ano! Pojďte. Ani nevíte, jak jsem se těšil.
Z mého nadšeného pozorování mě odtrhnul křik. Kvůli tomu křiku jsem se lekl, až jsem spadl na záda. Teď už se nezvednu. Doufám, že mi to nevyděsilo moje kočičky. Rychlostí jsem se zvedl a podíval na ně.
"Co to bylo?" ptali se děvčátka mezi sebou.
"Ne, ne, zůstaňte tam." Děvčata se koukala na sebe a začala se dohadovat. Někdo opět zakřičel, teď hlasitěji. Otočil jsem se směrem k výkřiku. Zvedl jsem se a chtěl jít směrem, kde byl výkřik. Ale zrovna v tu chvíli začali děvčata ječet. Podíval jsem se do dírky k děvčatům a neviděl jsem podstatě nic, jen vodu.
"Ale ne, studium je v čudu." Byl jsem zklamaný a někdo stále křičel. Typuji, že to je dívčí křik. Najednou na mě z nebe káplo. To je divný, vždyť ještě před chvilkou svítilo sluníčko. Podíval jsem se na nebe a tam se táhla voda směrem k rokli.
"To je hodně divný." Běžel jsem k rokli a podíval jsem se, odkud ten křik vycházel. Byla tam mladá dívka v červeném kimonu. Proč tak křičí? Vzpírala se a házela sebou ze strany na stranu. Slezl jsem dolů za ní. Podíval jsem se ještě jednou nad sebe. Obloha byla plná tmavé vody, vody z Lázní, která se pomalu táhla směrem k nám. Podíval jsem se na děvče. Modré vlasy. Koukl jsem se na její levou ruku, kterou stále držela. Měla tam už napůl vybarvené tetování. Ona je určitě z klanu Akira.
"Tohle je malér. Tohle je hodně velký malér. Děvče, rychle tě odnesu, tady nemůžeš zůstat ani minutu." Hrozně sebou házela, když jsem ji vzal do náruče a navíc mi pořád křičela do ucha. No… nedivím se ji, podstatě mi ji teď je hrozně líto. Rozeběhl jsem se. Držel jsem ji pevně, aby mi nevypadla. Věděl jsem, kde bydlí její klan, ještě štěstí, že ho nemusím hledat. To by byl ještě větší malér, než je teď. Vyplavila by celou Konoha. Musím ji dostat, co nejrychleji do té jejich posvátné vody Kuria.
"Za chvíli už jsme tam. Rodiče ti pomůžou. Hlavně se musíš dostat do vody Kuria." Řekl jsem rychle a ještě udýchaně, jak pes a to jsem si myslel, že už budu mít padla. Klan Akira bydlí na kraji vesnice, hnal jsem, jak jsem jen mohl. To děvče bralo vodu i z obyčejných květináčů a z řeky. Doufám, že budou doma její rodiče, i když se zdá, že o tom nikdo neví. Ale už má tetování. Sakra děvče kolik ti je? Doběhl jsem k domu a stál tam někdo z členu.
"Kde je Kiyoshi!" Zeptal jsem se ho.
"Myslím, že jeho a paní Miyako zavolal Hokage kvůli misi. Co se stalo se slečnou Aya?" Odpověděl.
"No zrovna jsem chytal inspiraci u Lázní, ale jaksi tady děvče, začalo křičet a sebralo všechnu vodu z Lázní. Ne že by mi to vadilo, to naopak. Ty roštěnky byly úžasné, klidně bych tam zůstal a studoval dál, ale ten její jekot už nešel vydržet. Né, co to tu vykládám. Ihned dojdi k Hokage a dožeň Kiyoshi! Ať ihned přijde!" řekl jsem udýchaně.
"A co mu mám říct?" optal se.
"Zatraceně chlape, snad jsi člen klanu Akira, ne? Tak to snad vidíš, že tady slečna už dospívá! Řekni Kiyoshi, že jeho dcera už má skoro celé tetování." Zařval jsem na něj. Spadl ten chlap z višně nebo co?
"Ale to nemůže mít teď, toto se objeví až v den 12 narozenin a slečně Aya, teď bylo 11." Odpověděl, už jsem začal z něho kvést.
"No tak se ji to vybarvilo dřív. A rovnou mu řekni, že tě posílá Jiraiya, jinak ti nebude věřit. No co tu okouníš. Dělej!" vytřeštil oči a utíkal. No skvělé, jen aby je přivedl. Pošuk jeden. Podíval jsem se na Aya, tak myslím, že říkal její jméno.
"No a my musíme hned do Kuria, nebo tu vyplavíš celou Konohu." Utíkal jsem do domu. Můžu vám říct, že tu bylo šílené bludiště, nechtěl bych tu bydlet. Prošel jsem obývákem. Tam na gauči bylo také malé děvče, které rozšířilo oči, jakmile jsme vstoupili do místnosti.
"Aya! Aya-onee-chan! Aya!" Začalo to malé škvrně mluvit, nebo snad vykřikovat, nevím. Sápala se po nás, ale já musel odejít hledat jinou místnost! Vrátil jsem se zpět a šel na druhou stranu. Tohle byla kuchyň, která měla ještě šoupačky. Otevřel jsem je. Našel jsem to! Aya jsem položil do vody Kuria.
"Od teď to musíš zvládnout sama." Podíval jsem se na ni. Rozšířili se jí zorničky. Měla strach, zůstal bych tam s ní, ale kdybych tu zůstal při "zrození", nemusel bych to přežít, proto jsem byl nucen, ji tam nechat. Zavřel jsem za sebou dveře. Nic, už jsem neslyšel. Do té vody se dostala v čas. Vyšel jsem z kuchyně.
"Aya! AYA!" Volal dětský hlásek. Podíval jsem se do obýváku. To malé děvčátko leželo na zemi a mermomoucí se snažilo doplazit ke dveřím. Strašně plakalo. Šel jsem k ní.
"Ty budeš asi její malá sestřička. Neplakej Aya bude v pořádku." Zvedl jsem ji ze země. Divil jsem se, že tak velké děvčátko ještě neumí chodit, kolik jí může být 5, 6? A to děti už chodí od 1 roku. Šel jsem s ní ven. Svítilo sluníčko a z nebe se stáhla s pátky voda, odkud přišla a já sem rád, že Konoha neskončila pod vodou. Vypadalo to opravdu příšerně. Bylo jen slyšet vysoké šplouchání vody z domu. Malá dívenka mi vzlykala na rameno. Podíval jsem se před sebe a viděl jsem, že k nám běží Kiyoshi a Miyako.
"Přeji krásný den." Nasadil jsem milý úsměv a pozdravil jsem. Kiyoshi proběhl vedle mě jako fůrie a Miyako se zastavila u mne.
"Dobrý den Jiraiya-sama! Přiběhli jsme, jak to jen šlo. Já… já tomu nemůžu uvěřit." Měla slzy na krajíčku. Vzala si o de mě to malé škvrně a utěšovali se na vzájem. A odnesla ji do domu.
"Pojďte prosím dál. Musíte nám všecko povědět." Ještě stačila na mě zvolat, než zašla do domu. Mě nezbývalo nic jiného, než jít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Viva Viva | Web | 10. listopadu 2011 v 23:47 | Reagovat

"Jo!" otoč se na mě, tady je tvůj strejda. Kuk.

Áá to mi dostalo =D
A jinak je to opravdu moc povedený n_n

2 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 11. listopadu 2011 v 16:12 | Reagovat

jakej strejdaaaa! Prej strejdaa! xD

3 Doragon Doragon | Web | 11. listopadu 2011 v 16:13 | Reagovat

Nejvíc Jiraiyovo hlody :D Kočičky, roštěnky... strašnej perverzní prase to je :D :D A proto jsem na něj hrdá!! ♥♥
Skvostní díl!!! :D

4 Aya Aya | E-mail | Web | 11. listopadu 2011 v 17:35 | Reagovat

[1]: =DD no nažila jsem se =DD
[2]: =DDD mě nic jiného nenapadlo =DDD
[3]: =DD perverzní prase =DDD

5 Lee Uchiha Lee Uchiha | Web | 12. listopadu 2011 v 15:47 | Reagovat

Krásné :) moje Onee-chan

6 Aya Aya | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 23:22 | Reagovat

[5]: děkuji Lee Onee-chan *-*

7 chrissie-chan chrissie-chan | Web | 13. listopadu 2011 v 13:45 | Reagovat

Strašně moc povedené! jsi velký talent na povídky a pilně píšeš! :)

8 Aya Aya | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 14:41 | Reagovat

[7]: Děkuji =)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya