To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Boj o lásku část 9

30. října 2011 v 20:32 | Aya
Boj o lásku - část 9

Tak slíbený dílek v něděli =)))

Eny

To, co se stalo na oslavě, se rozneslo velice rychle. Celkem jsem to všechno přežila, ale že mají Rika za velikého borce, to nepřežiju.
Pokračovala jsem na mém obraze. Obraz neměl ani hlavu ani patu. Najednou jsem za sebou cítila stovky pohledů. Otočila jsem se. Zírala a ukazovala na mě snad celá škola. Je to strašlivý pocit. Pocit bezbrannosti.
"Co tu všichni chcete! Hleďte si svého!" zakřičela jsem na ně. Bylo mi z toho nanic. Ale nikdo neodešel, přicházelo více lidí.
"Eny!" Slyšela jsem Kiřin hlas, ale neviděla jsem ji. Potom jsem ji zahlédla. Snažila se dostat přes hromadu lidí. Podařilo se jí to a spěchala ke mně.
"Eny, tohle všechno zařídil Rik. Chce něco prohlásit před tebou a jimi!" ukázala na skupinu před ateliérem.
"Měla by ses někam hodně rychle zdejchnout, nechci, aby ti ublížil ještě víc!" řekla starostlivě.
Ještě víc? Co mi ještě může udělat. Už mě to nebaví.
Tahala mě, a proto jsem se rozhodla, že ji raději poslechnu. Prodrala jsem se skupinou lidí a utíkala jsem dlouhou chodbou.
Kira za mnou neběžela, musela jsem ji ztratit, když jsem se prodírala skupinou školáckých tupců. Zatočila jsem za roh. Ježkovy oči" Vlétla jsem Samuelovi rovnou do náruče.
"Ups. Ahoj." Řekl mi, ale já už ho nevnímala. Hledala jsem nějakou místnost, kde se schovat. Slyšela jsem za sebou hlasy lidí, ale zatím nebyl nikdo vidět. Hledej Ený! Hledej!
Nevědomky jsem strčila Samuela do dveří s nápisem ÚKLID. Byla to těsná místnůstka a tma jako v pytli, ale na úkryt to stačilo. Najednou jsem si uvědomila, že je tam se mnou i Samuel.
"Ehm, ahoj. Jak se máš?" Celá v rozpacích jsem nevěděla co dělat a říkat. Tohle jsem nechtěla. Ne jeho do toho zaplést. Stačí, že už je v tom zapletená Kira a možná i Erik. Nestojím o to. Prostě jsem se snažila o normální rozhovor.
"Jo, celkem to jde…" Nedořekl to. V tu ránu někdo otevřel dveře. Jsem prozrazená. Jsem v pasti. Když jsem se zadívala na tu osobu, která otevřela dveře, spadl mi kámen ze srdce, ale uvědomila jsem si, v jaké jsem situaci.
"Ehm, promiňte, jdu si jen pro koště." Řekla uklízečka s vykulenýma očima.
"Ano, jistě," Podala jsem jí koště. "ono není to, jak si myslíte, jen se tu skováváme."
"Dobře, nebudu rušit. Jen se dál schovávejte." Trochu nerozvážně zavřela dveře a odešla. To byla katastrofa. Horší to snad ani nemohlo být. Sesunula jsem se po zdi na zem.
"Proč se tu schováváš?" I když byla v místnůstce tma, cítila jsem, jak na mě upíra oči.
"Nic, jen tak. Trocha klidu nikdy neuškodí." Snažila sem se do našeho rozhovoru vnést trocha optimismu. Dělat jako by nic. Usmála jsem se. Zvenku se ozvaly hlasy, ale dlouho netrvaly. Ale zřejmě to moc nepomohlo, protože mi neuvěřil. Poprvé jsem ho viděla rozzuřeného v tom záblesku světla. Jak rozrazil ty dveře a odešel pryč. Zlobí se na mě? Je to takhle lepší? Vrátit se do starých kolejí? Nevím, ale cítím se mizerně, když jsem přišla o kamaráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 chrissie-chan chrissie-chan | Web | 31. října 2011 v 15:37 | Reagovat

Ono to stejně nakonec dopadne dobře, protože on Eny miluje!! :) dycky je to tak :) Krásný, těším se na pokračování :)

2 Aya Aya | E-mail | Web | 31. října 2011 v 18:49 | Reagovat

[1]:=DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya