To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Boj o lásku

10. září 2011 v 19:36 | Aya
Boj o lásku - část 1

Příběh střídavě vypráví dívka Ený a kluk Samuel. Příběh se odehrává na střední umělecké škole, kam Ený chodí na obor malbu a nechce žádného kluka a je na sebe přísná. Na tu aamou školu chodí i Samuel, který hraje na kytaru a na poprvé se zamiloval do Ený, ale do jeho lásky se v pustí proradný Rik. Bývalí kluk Ený. Podaří se Samuelovi získat Ený? To se dozvíte ve 14 části příběhu.

Boj o lásku - část 1

Jmenuju se Eny a chodím na střední uměleckou školu. Zajímám se přesněji o malířství. O kluky se většinou moc nezajímám, pro mě je přednější vystudovat a udělat si dobrou kariéru. Proto se jim raději vyhýbám, většinou zdržují.
V prvním ročníku jsem chodila s Rikem. On byl ze začátku tak moc hodný a milý, měla jsem ho opravdu moc ráda, troufám si říct, že jsem ho i milovala. Ale jak čas plynul, ukázalo se, že jsem byla jeho představovací loutka. Pořád se mnou vychloubal a bral mě na zábavy, které se mi ani trošku nelíbily. Jednoduše ho nezajímalo, co bych chtěla já, myslel pořád jen a jen na sebe. Takže jsem od něj co nejdříve odešla. Sice ho potkávám, ale ne tak často jako v prvním ročníku, chodíme totiž na stejnou školu
"Á, jsi tady, ani nevíš, jak moc jsem se na tebe těšila," skočila po mě moje nejlepší kamarádka Kira.
No vlastně se jmenuje Sára, ale nesnáší, když jí tak někdo řekne. Stačí, když jí takto říkají učitelé, to už vidím, jak jí naskakuje rudá barva, a vím, že každou chvíli vybuchne.
"Ahoj Kira, ty děláš jako bych chyběla 2 měsíce," řekla jsem s úsměvem na tváři.
Pohlédla na mě přísně. "No vždyť! Neměla jsem od koho opisovat a ostatní kluci mi nedali pokoj. No dobře s tím opisováním si dělám srandu, ale stejně."
Musela jsem se smát, tohle mi opravdu scházelo. Většinou jsem ji zachraňovala před nimi, stačilo se na ně jen podívat a hned jí dali pokoj. Pořád za ní dolézali, není divu, když je moc krásná. Jestli se nic nezměnilo, tak by měla chodit s Erikem.
"A co ty? Našla sis někoho na dovče? Povídej, nervozitou učůrávám," koukla se na mě prosebně.
"Kira, vždyť víš, že já si nikoho dovolit nemůžu a ani nechci. Chci vystudovat, a proto se nemůžu zdržovat muchlováním, držením za ručiček a chozením na procházky!" Řekla jsem trochu ostřeji, než jsem měla v úmyslu. Tak jsem na ni hned seslala omluvný pohled. Vím, že tohle jí pořád opakuji. A dokonce nesnesu to pomyšlení, že budu chodit s takovým dementem, jako byl Rik. Když už bych se měla zamilovat, tak správně, ale moje podmínky by nikdo nesplnil.
"Jo, pořád ta samá pohádka dokola, ale já vím, že ta druhá část Eny, touží po dokonalé lásce." Koukla po mne a mrkla.
Měla pravdu, a proto jsem uhnula jejímu pohledu. Viděla jsem, jak se všichni hrnuli do školy. Za chvíli začne hodina, v ruce jsem držela knížky a vedle mě šla Kira.
"Já to věděla," řekla "támhle je Erik. Počkej chviličku, jdu se s ním pozdravit, '' řekla mi a rozeběhla se za Erikem.
Moc jim to spolu sluší, jsou senzační pár. Naprosté protiklady. Kira má svůj scene styl a Erik je úplný šampónek. Jen si přeji, aby jim to spolu vydrželo. Navíc mi to vyšlo v kartách, že spolu budou dlouho. Kiře jsem to říct nemohla, ona na věštění nevěří, a když na to nevěří, tak by se to splnit ani nemuselo. Mě v kartách vyšla láska, proto se musím více obrnit, abych neměla problémy a mohla dál v pohodě studovat.
Když jsem zahlédla kamarádku, jak ne mě mává, abych šla za ní a za Erikem. Vykročila jsem, ale v tu chvíli do mě rychlostí strčil nějaký kluk. Vypadly mi knihy z ruky na zem. Ani se neohlídl a běžel do školy. Nic jsem si z toho nedělala a sehnula se, abych mohla posbírat knížky. Najednou mi pomáhali druhé ruce se sbíráním. Myslela jsem si, že je to má kamarádka, ale když jsem vzhlédla, byl to moc pohledný kluk. Pomohl mi je všechny sebrat.
"Děkuji," řekla jsem, aniž jsem se mu podívala do očí. Šla jsem do školy, Erik a Kira na mě čekali, ale já jsem se u nich nezastavila.
"Eny, počkej!" Doběhla mě Kira s Erikem. "Víš, co to bylo za kluka?" Řekla se vzrušením.
"Ne," řekla jsem a těkala pohledem z jednoho na druhého.
"To byl Samuel Watson!"
Myslela jsem si, že se rozplyne radostí. Erikovi to zřejmě nevadilo, byl klidný a usmíval se. Záviděla jsem mu tu povahu, vždycky byl upřímný. A co se týče toho Samuela, absolutně mi to bylo jedno. Proto nechápu, proč se Kira, tak rozplývá.
"No a?"
"Co? Jaký no a. Po něm šílí snad celá škola. Proč si asi myslíš, že se po tobě holky dívají jako na vraha," řekla užasle. Erik přikývl.
Konečně jsem se zastavila a podívala se. Měla pravdu, výstižněji to říci nemohla. Koukaly se na mě jako bych jim šáhla na něco velmi cenného. Představovala jsem si, jak na mě cení zuby a vytahují drápy. Na téhle myšlence jsem se pousmála.
"Už dva roky s žádnou nechodil. Holky se mu pořád dvoří, ale on žádnou nechce od té doby, co chodil s Elizabeth. Byla to čůza. Pořád ho podváděla a on se mohl přetrhnout, aby se měla jako v pohádce, když to zjistil, že ho podvádí, málem se z toho zhroutil. To možná přeháním, ale znáš mě. Chodí s Erikem do stejného ročníku," řekla Kira. A konečně mě pustila ke slovu.
"Promiň, Kiro, ale mě to opravdu nezajímá. Nejsem jako ty holčičky, které běhají za kluky a věší se na nich jako opičky. Já taková nejsem a ani nehodlám být. A teď pojď, musíme na hodinu. Zatím se měj Eriku, ahoj," řekla jsem spěšně, protože jsem uslyšela zvonění.
Viděla jsem, jak si dali letmý polibek. A Erik běžel na hodinu. Kira na mě seslala lítostivý pohled.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Chrissie-chan Chrissie-chan | Web | 11. září 2011 v 19:19 | Reagovat

Je to děsně dokonalé.. nemužu se dočkat dalšího dílu! :) tak piš! jsi talentovaná ! ;)

2 Aya Aya | E-mail | Web | 12. září 2011 v 18:49 | Reagovat

[1]: Děkuju *-*

3 Doragon Doragon | 8. října 2011 v 21:44 | Reagovat

Bombastico ^^! Okamžitě jedu na další díl ^^

4 Aya Aya | E-mail | Web | 8. října 2011 v 21:55 | Reagovat

[3]: To jsem ráda *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya