To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Září 2011


Chrissie OC Naruto

30. září 2011 v 23:35 | Aya
Pro Chrissie - OC Naruto

Tak to je pro tebe Chrissie. Nebudu říkat jak dlouho jsem to dělala, protežo to bylo dost dlouho =D ale ještě dnes jsem to zvládla =D Crissie klidně mi může vše vytknout jestli to takhle zrovna podle tvých představ nebylo =)) Kdyžtak to opravím nebo udělám znovu. =))


P.S. Můžeš s tím nakládat jak chceš =)) upravit či ořiznout je to jen tvoje =O))

Fotky - obrázky

28. září 2011 v 21:05 | Aya |  Fotky
Fotky a obrázky

Aya Akira
Aya Akira (tu mi udělala Kira-chan)
Aya Akira (tak toto už jsem tvořila sama)


Malá Aya

28. září 2011 v 20:39 | Aya
Malá Aya

tak vám sem dávám další obrázel který jsem vytvořila pomocí programu malování a Corel Photo-paint. Jak už název povídá je to malá Aya při boji v Chůnninských zkoušek. =O))


Boj o lásku část 3

24. září 2011 v 10:38 | Aya
Boj o lásku část 3

Eny tentokrát uvidí partičku šikanujících malého kluka a poté se nakonec potká s Rikem. Jak tuty situace vyřeši? To se dočtěte ve třetí části Boj o lásku, kterou jsem vám připravila.
Jelikož jedu dnes k večeru do kina, tak vám sem ten příběch už dávám teď. =O))

Eny

"Zatraceně," vykřikla jsem "co s těmi kartami je? Začínám bláznit nebo co?"
Celá rozrušená jsem hodila kartami o zeď. Na všech kartách byla láska nebo kluk. Asi přestanu věřit kartám. Nejlepší bude, když je uklidím a nesáhnu na ně dva měsíce. No, i když pochybuji, jak se dobře znám.
Tak mě, tak napadlo, co když ty karty vykládám špatně? Co když se ke mně bude chtít vrátit Rik?
No to snad ne! To by byl zlý sen. Přiznávám se, že to na mě zkoušel už po několikáté, ale dokázala jsem být sama sebou, takže jsem mu řekla několikrát NE. Ale stejně to pořád zkouší, až mi z toho bolí hlava. Dokonce mi vadí, když jsem s ním sama. Mám z toho vždycky divný pocit.
Celou cestu jsem pořád přemýšlela. Nakonec jsem si uvědomila, že už jsem u školy. Škola je nádherná, všude okolo ní rostou samé květiny. Hodně bříz tu roste. Ty jsem kreslila v prvním ročníku.
Vykročila jsem ke škole, když v tu chvíli jsem si všimla hloučku lidí. Neváhala jsem a šla jsem se za nimi podívat, co se děje. Nemohla jsem uvěřit svým očím. Tři starší kluci kopali do jednoho malého kluka. Byl naprosto bezbranný a ležel stočený na zemi. Dělalo se mi z toho špatně. Nikdo nic neřekne, nikdo se za toho kluka nepostaví, jen přihlížejí.
"Tak dost!" Neudržela jsem se a stoupla jsem si před toho malého kluka. " Co si myslíte, že děláte. Mlátit někoho mladšího, než jste vy a v přesile? To jste takový sraby? Co vám udělal, že jste ho museli zmlátit!" To už jsem se opravdu neudržela a začala jsem křičet. Bylo mi z toho nanic.
"Nepřinesl svačinu," řekl jeden z těch tří, co kopali toho kluka.
"Nepřinesl svačinu? Děláte si ze mě srandu? Proč by vám měl někdo nosit svačinu? Snad jste natolik velcí, abyste si ji kupovali nebo dělali sami, snad ne?" úplně jsem splanula.
"Hele ty krávo, my od tebe nepotřebujeme rady, takže nám laskavě uhni, ať ho můžeme dorazit."
"Jak už jsem řekla. Nechte ho být a jděte si koupit svačinu sami," řekla jsem s kusem strachu.
Jeden z nich ke mně přistoupil "Bude to bolet."
Cítila jsem otupující bolest. Když jsem otevřela oči, ležela jsem na zemi. Podívala jsem se okolo sebe, nikdo tu nebyl, všichni šli ke škole a dělali jako by se nic nestalo. Hodně mě to zarazilo. Zvedla jsem se a šla pomalu ke škole na dámské záchody.
Koukla jsem se do zrcadla. Tvář jsem měla od krve. Opláchla jsem si tvář a zjistila jsem, že mám natržené obočí, ale rána nebyla hluboká. Neměla jsem nic po ruce, čím bych to zalepila, tak jsem to nechala být. Už mi stejně krev moc netekla.
"Eny, co jsi to udělala, ani malého kluka ochránit nedokážeš. Zřejmě se ti všichni kluci na celé škole nebojí, co by si taky chtěla," řekla jsem sobě do zrcadla. No paráda, už si začínám povídat sama pro sebe.
Škola utekla jako voda. Dneska jsme se s Kirou neviděli, protože nechodí na stejný obor jako já. Ona si vybrala módní návrhářku. Docela jsem ráda, že jsem ji dneska neviděla, protože kdyby viděla moje natržené obočí, hned by začala vyšilovat. Ne, že by mi to vadilo, ale někdy má o mě až moc velkou starost.
Když nám skončí škola, všichni se řítí domů. Já, když mám čas, zůstávám ve škole v ateliérech a maluju si. Moc mě to baví a dokonce se můžu pořádně odreagovat. Některé třídy mají odpoledku a proto vím, že jim tu nepřekážím. Domluvila jsem se s učiteli a ti to schválili, tak proč to nevyužít.
Teď tu stojím před plátnem, v pravé ruce držím štětec a v levé mám paletu barev. Přemýšlím co namalovat, ale nic mě nenapadá. Konečně jsem pohnula rukou, ale byli to jen barevné čáry. Zajímá mě, co z toho vznikne, když ani nemám v hlavě sebemenší myšlenku, na něco konkrétního.
"Ahoj, Růžičko," řekl mi povědomí hlas. Ježkovy oči! Celá jsem ztuhla.
"A…, Ahoj Riku! Ty jsi mě vyděsil. Co tu děláš? A kolikrát ti mám říkat, abys mi neříkal Růžičko! Už nejsem tvá holka!" řekla jsem na půl překvapená a na půl vyděšená.
"Uklidni se. Celá se klepeš. Promiň, nechtěl jsem tě vyděsit. Viděl jsem tě, mělas otevřené dveře. Dlouho jsme se neviděli, tak jsem tě šel uvítat," řekl Rik.
"No dobře, už se stalo. Tak už můžeš jít, mám tu něco na…," chytil mě za obličej a zadíval se mi na roztržené obočí.
"Kdo takhle ublížil mojí Růžičce!" řekl to s hrůzostrašným tónem, až mi z toho běžel mráz po zádech.

čarodějnice z Pustin

24. září 2011 v 9:43 | Aya

čarodějnice z Pustin

Čarodějnice z Pustin je zlá a naivní. Kdysi Howl odmítl pracovat pro ni, a proto čarodějnice z Pustin chce získat jeho srdce, aby získala větší moc. Proměnila Sophie ve starou babičku, protože si myslela, že Sophie ví, kde je Howl. Jednou čarodějnice z Pustin soupeřila se Sophie, když si je zavolala Madame Suliman. Poté si únavou sedla na kředlo a Madame Suliman ji odebrala všechnu sílu, kouzla a moc. Čarodějnici z Pustin si vzala na starost Sophie. Z čarodějnice z Pustin se stala celkemhodná babička, ale i přesto pořád toužila po Howlovo srdci.
Rodina:


Aya: No zrovna moc sympatická mi nebyla =DD

Markl

24. září 2011 v 9:29 | Aya
Markl

Markl je pracovitý, hodný a spolehlivý. Markl je společníkem Howla, žije s ním a Calciferem v kráčejícím zámku. Markl se vždy převleče za starého dědu a prodává kouzla a nápoje lidem ve městech, aby se jim lépe žilo za války. Velice si oblíbil Sophie a považuje ji za svou babičku. Mark Sophie se vším pomáhal. Když bylo prolomeno kouzlo Howla a Calcifera, žil s Howlem a Sopfie na kráčejícím zámku.
Rodina:

Aya: Markla jsem měla ráda =))

Inoue Joe

20. září 2011 v 21:04 | Aya |  Oznámení
Inoue Joe - Nowhere

Už si ani nepamatuji, kde jsem na tuto písničku narazila. Já ji tak zbožnuju! Kdybych už měla svuj pokoj normálně bych klidně začala tancovat po pokoji =D No řekněte sami, jaká je =)
P.S. Až si ji pustíte, POZOR ať vám neupadnou uši! Hned na začátku to tak nějak zapíská. =O) Tak hlavně bacha těm, kteří mají puštěnou hudbu na plný pecky ve sluchátkách =))


Calcifer

19. září 2011 v 19:39 | Aya
Calcifer

Calcifer je hodný a výbušný. Calcifer je démon, který před lety spadl a byl slabí. Howl mu daroval srdce, abyho zachránil. Calcifer dokáže hýbat s celým zámkem, když ale vyhasně, zámek se změní v hromadu šrotu a Howl zemře. Byl to on, kdo vpustil Sophie do zámku. Calcifer má rád skořápky od vajíček. Po Calciferovi toužila i čarodějnice z Pustin, která už dříve chtěla Howlovo srdce. Howla a Calcifera zachránila Sophie, která se zamilovala do Howla a pochopila, tak všechnu záhadu kolem Calcifera. Calcifer se potom vydal zpátky na nebe, ale jelikož mu začalo být smutno vrátil se k Sophie a Howla.
Rodina:Aya: já bych ho chtěla domu =O)) =D

Boj o lásku část 2

17. září 2011 v 21:20 | Aya
Boj o lásku - část 2

Omlouvám se, že povídku dávám takhle pozdě, ale přijela jsem z výletu, který se o několik hodin prodloužil. Takže ji dávám pozdě večer, ale pořád dodržuji sobotu. =))
Tuto kapitolku vypráví kluk jménem Samuel, který se zamiloval do Eny.

Boj o lásku - část 2 - Samuel

Jmenuju se Samuel. Chodím na střední uměleckou školu. Hraju na hudební nástroj na kytaru. Od mala jsem hrál, cítím se šťastný, když lidi mají radost z mé hudby.
Před dvěma lety jsem chodil s Elizabeth, měl jsem ji opravdu rád. Postupem času jsem se dozvídal, že mě podvádí. Naivně jsem si myslel, že bych to dokázal ještě změnit. Ale nezměnilo se nic. Pořád mě s kde kým podváděla, tak jsem to ukončil. Přemlouvala mě, abych ji neopouštěl, jenomže já věděl, co by se stalo, kdybych zůstal. Spousta holek se mi dvořilo. A Já jim s lítostí musel oznámit, že nepřijímám. Mrzelo mě, jak z toho byly smutné.
Už je to dva roky, co jsem si slíbil, že budu chodit s dívkou, do které se doopravdy zamiluji. A myslím, že ten čas právě nastal. Nevím o ní sice nic, ale přesto jsem se do ní zamiloval. Když jsem viděl, jak do ní ten neznámí kluk vrazil, aniž by se jí omluvil. Prostě jsem měl nutkání jí pomoct.
"Willi? Víš, kdo byla ta dívka, co jsem jí pomáhal s těmi knížkami venku před školou?" Zeptal jsem se. Seděl jsem na okně s hlavou opřenou o zeď.
"Myslíš Eny Nelenovou? No říká se o ní, že je šprtka. Chodí do druhého ročníku na obor malbu. Nechce žádného kluka, dokavaď nevystuduje, proto se pořád učí a vymlouvá se jen na učení. Nechce se s nimi zdržovat. Hodně kluků ji chtělo, ale neměli u ní šanci, většinou se jim straní. Někdo z ní má respekt, i když nevím proč, protože každá holka má svou slabší stránku. Celkem ji obdivuji, že dokáže být tak dlouho bez kluka…," nedořekl Willi, protože jsem mu skočil do řeči.
"Ona je na holky?" Řekl jsem udiveně.
"Ne! Kdysi chodila s Rikem, vždyť víš, ze čtvrtého ročníku. Ale nevím, co se mezi nimi stalo, ale je to hodně dávno, prý ještě než začala chodit na střední. Podle mě udělala dobře, nevím, jaký byl Rik předtím, ale teď údajně začal hodně pít. A navíc si myslím, že je to debil," Willi se přinutil k úsměvu.
"Jo to vím, ani si nedokážu představit, jaký byl předtím," rozesmál jsem se.
Bude to hodně těžký. Mám strach, abych ji nevyplašil. Miluju jí! Já vím moc troufalé slovo, ale jinak to nazvat nemůžu. Zajímalo by mě, kdo jí ublížil natolik, aby se stranila klukům. Určitě to byl Rik, nevím proč, ale byl jsem si tím naprosto jistý.
"Její nejlepší kamarádka se jmenuje Sára, je to ta s tou nejbarevnější hlavou na škole, která si říká Kira. Chodí s Erikem," zakončil Willi.
"Počkej, myslíš Erika z naší třídy?"
"Ano, myslím Erika z naší třídy, toho našeho šampónka."
Vůbec se mi nelíbil, jeho tón v hlase a vůbec se mi nelíbí, když někdo soudí podle vzhledu. Ale Willi už takový je. Mám Williho rád, protože mi kdysi hodně pomohl. Má neskutečný přehled o všem, co se šustne na škole.
"Jak to že toho tolik víš?" I když jsem věděl odpověď dopředu, stejně jsem se zeptal.
"Jsem přece génius a až mi bude 25 let, odletím na měsíc."
Tak při téhle odpovědi jsem se rozesmál. On byl vždycky vtipálek. Na téhle škole je prefektem, proto ví všecko. No ale myslím si, že by něco vědět ani nemusel. Někdy si myslím, že je to zasahování do soukromých věcí. Na to přišla ředitelka. Pověřila tím Williho, aby měla přehled o všem co se děje na škole a mohl jí to povykládat. Potom může udělovat školní tresty, poznámky nebo dokonce i vyhodit ze školy. Nepochopím lidi, kterým je to naprosto jedno a dělají si, co se jim zlíbí.
Už jsem se Williho na nic neptal. Otočil jsem se a pohlédl z okna. Znovu jsem ji uviděl. Vycházela ze školy s Kirou. Nevím jak to udělat, ale mám nutkání tě chránit. Udělal bych pro tebe cokoliv. Budu klidně čekat deset let, ale jen bych si přál, abys věděla, že tu pro tebe jsem a stále budu. Nedovolím, aby ti někdo ublížil. Mám tě rád Eny.

Howl

14. září 2011 v 19:50 | Aya
Howl

Howl je milý, ohleduplný, inteligentní a občas tvrdohlavý. Howl je čaroděj, který nenávidí válku, kterou vede král. Hledala ho i čarodějnice z Pustin, která ho chtěla zaměstnat, ale Howl se před ni skýval, protože nechce být v jejích službách. Howl jako malý kluk dal své srdce Calciferovi, aby oheň démona žil, protože mu ho bylo líto. Když toto, ale učinil, oslabilo jeho tělo. Vždy když Howl letí na obhlídku války se promění v havrana, ale proto, že je jeho tělo bylo oslabeno se čím dál tím častěji těžce přeměnuje zpátky na člověka. Howl jediný poznal, že je Sophie zakletá do staré paní. Howl vlastní chodící zámek se kterým pohybuje Calcifer. Howl se do Sophie zamiloval nejen proto, že mu vrátila zpátky srdce, ale i proto, že obdivoval její statečnost.
Rodina:

Aya: on je tak kawai =D


Boj o lásku

10. září 2011 v 19:44 | Aya
Boj o lásku - recenze

Příběh střídavě vypráví dívka Ený a kluk Samuel. Příběh se odehrává na střední umělecké škole, kam Ený chodí. Nechce žádného kluka a je na sebe přísná. Na tu samou školu chodí i Samuel, který hraje na kytaru a na poprvé se zamiloval do Ený, ale do jeho lásky se v pustí proradný Rik. Bývalí kluk Ený. Podaří se Samuelovi získat Ený? To se dozvíte ve 14 části příběhu.


Boj o lásku

10. září 2011 v 19:36 | Aya
Boj o lásku - část 1

Příběh střídavě vypráví dívka Ený a kluk Samuel. Příběh se odehrává na střední umělecké škole, kam Ený chodí na obor malbu a nechce žádného kluka a je na sebe přísná. Na tu aamou školu chodí i Samuel, který hraje na kytaru a na poprvé se zamiloval do Ený, ale do jeho lásky se v pustí proradný Rik. Bývalí kluk Ený. Podaří se Samuelovi získat Ený? To se dozvíte ve 14 části příběhu.

Boj o lásku - část 1

Jmenuju se Eny a chodím na střední uměleckou školu. Zajímám se přesněji o malířství. O kluky se většinou moc nezajímám, pro mě je přednější vystudovat a udělat si dobrou kariéru. Proto se jim raději vyhýbám, většinou zdržují.
V prvním ročníku jsem chodila s Rikem. On byl ze začátku tak moc hodný a milý, měla jsem ho opravdu moc ráda, troufám si říct, že jsem ho i milovala. Ale jak čas plynul, ukázalo se, že jsem byla jeho představovací loutka. Pořád se mnou vychloubal a bral mě na zábavy, které se mi ani trošku nelíbily. Jednoduše ho nezajímalo, co bych chtěla já, myslel pořád jen a jen na sebe. Takže jsem od něj co nejdříve odešla. Sice ho potkávám, ale ne tak často jako v prvním ročníku, chodíme totiž na stejnou školu
"Á, jsi tady, ani nevíš, jak moc jsem se na tebe těšila," skočila po mě moje nejlepší kamarádka Kira.
No vlastně se jmenuje Sára, ale nesnáší, když jí tak někdo řekne. Stačí, když jí takto říkají učitelé, to už vidím, jak jí naskakuje rudá barva, a vím, že každou chvíli vybuchne.
"Ahoj Kira, ty děláš jako bych chyběla 2 měsíce," řekla jsem s úsměvem na tváři.
Pohlédla na mě přísně. "No vždyť! Neměla jsem od koho opisovat a ostatní kluci mi nedali pokoj. No dobře s tím opisováním si dělám srandu, ale stejně."
Musela jsem se smát, tohle mi opravdu scházelo. Většinou jsem ji zachraňovala před nimi, stačilo se na ně jen podívat a hned jí dali pokoj. Pořád za ní dolézali, není divu, když je moc krásná. Jestli se nic nezměnilo, tak by měla chodit s Erikem.
"A co ty? Našla sis někoho na dovče? Povídej, nervozitou učůrávám," koukla se na mě prosebně.
"Kira, vždyť víš, že já si nikoho dovolit nemůžu a ani nechci. Chci vystudovat, a proto se nemůžu zdržovat muchlováním, držením za ručiček a chozením na procházky!" Řekla jsem trochu ostřeji, než jsem měla v úmyslu. Tak jsem na ni hned seslala omluvný pohled. Vím, že tohle jí pořád opakuji. A dokonce nesnesu to pomyšlení, že budu chodit s takovým dementem, jako byl Rik. Když už bych se měla zamilovat, tak správně, ale moje podmínky by nikdo nesplnil.
"Jo, pořád ta samá pohádka dokola, ale já vím, že ta druhá část Eny, touží po dokonalé lásce." Koukla po mne a mrkla.
Měla pravdu, a proto jsem uhnula jejímu pohledu. Viděla jsem, jak se všichni hrnuli do školy. Za chvíli začne hodina, v ruce jsem držela knížky a vedle mě šla Kira.
"Já to věděla," řekla "támhle je Erik. Počkej chviličku, jdu se s ním pozdravit, '' řekla mi a rozeběhla se za Erikem.
Moc jim to spolu sluší, jsou senzační pár. Naprosté protiklady. Kira má svůj scene styl a Erik je úplný šampónek. Jen si přeji, aby jim to spolu vydrželo. Navíc mi to vyšlo v kartách, že spolu budou dlouho. Kiře jsem to říct nemohla, ona na věštění nevěří, a když na to nevěří, tak by se to splnit ani nemuselo. Mě v kartách vyšla láska, proto se musím více obrnit, abych neměla problémy a mohla dál v pohodě studovat.
Když jsem zahlédla kamarádku, jak ne mě mává, abych šla za ní a za Erikem. Vykročila jsem, ale v tu chvíli do mě rychlostí strčil nějaký kluk. Vypadly mi knihy z ruky na zem. Ani se neohlídl a běžel do školy. Nic jsem si z toho nedělala a sehnula se, abych mohla posbírat knížky. Najednou mi pomáhali druhé ruce se sbíráním. Myslela jsem si, že je to má kamarádka, ale když jsem vzhlédla, byl to moc pohledný kluk. Pomohl mi je všechny sebrat.
"Děkuji," řekla jsem, aniž jsem se mu podívala do očí. Šla jsem do školy, Erik a Kira na mě čekali, ale já jsem se u nich nezastavila.
"Eny, počkej!" Doběhla mě Kira s Erikem. "Víš, co to bylo za kluka?" Řekla se vzrušením.
"Ne," řekla jsem a těkala pohledem z jednoho na druhého.
"To byl Samuel Watson!"
Myslela jsem si, že se rozplyne radostí. Erikovi to zřejmě nevadilo, byl klidný a usmíval se. Záviděla jsem mu tu povahu, vždycky byl upřímný. A co se týče toho Samuela, absolutně mi to bylo jedno. Proto nechápu, proč se Kira, tak rozplývá.
"No a?"
"Co? Jaký no a. Po něm šílí snad celá škola. Proč si asi myslíš, že se po tobě holky dívají jako na vraha," řekla užasle. Erik přikývl.
Konečně jsem se zastavila a podívala se. Měla pravdu, výstižněji to říci nemohla. Koukaly se na mě jako bych jim šáhla na něco velmi cenného. Představovala jsem si, jak na mě cení zuby a vytahují drápy. Na téhle myšlence jsem se pousmála.
"Už dva roky s žádnou nechodil. Holky se mu pořád dvoří, ale on žádnou nechce od té doby, co chodil s Elizabeth. Byla to čůza. Pořád ho podváděla a on se mohl přetrhnout, aby se měla jako v pohádce, když to zjistil, že ho podvádí, málem se z toho zhroutil. To možná přeháním, ale znáš mě. Chodí s Erikem do stejného ročníku," řekla Kira. A konečně mě pustila ke slovu.
"Promiň, Kiro, ale mě to opravdu nezajímá. Nejsem jako ty holčičky, které běhají za kluky a věší se na nich jako opičky. Já taková nejsem a ani nehodlám být. A teď pojď, musíme na hodinu. Zatím se měj Eriku, ahoj," řekla jsem spěšně, protože jsem uslyšela zvonění.
Viděla jsem, jak si dali letmý polibek. A Erik běžel na hodinu. Kira na mě seslala lítostivý pohled.
Postavy CDF

4. září 2011 v 15:30 | Aya
Rozcestník postav Cesta do Fantazie


Postavy DN

4. září 2011 v 14:25 | Aya
Rozcestník postav Death Note


Organizace Yotsuba ( Kyosuke Higuchi, Midou Shindo, Takeshi Ooi, Reiji Namikawa, Suguru Shimura, Eiichi Takahashi, Arayoshi Hatori, Masahiko Kida )


Postavy RTVC2

4. září 2011 v 14:04 | Aya
Rozcestník postav Rosario to Vampire Capu2
Postavy 5CPS

4. září 2011 v 13:53 | Aya
Rozcestník postav 5 Centimeters per Second

Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya