To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Červenec 2011

Sophie

26. července 2011 v 14:22 | Aya
Sophie

Sophie milá, hodná a odážná. Po tatínkovi zdědila kloboučnictví a v něm pracuje, vyrábí a prodává klobouky. Její svět se změnil v den, kdy potkala Howl, který ji zachránil před dotěrnými vojáky. Howl poté Sophie bezpečně dovedl do bezpečí. Když se Sophie vrátila do kloboučnictví, vešla do vnitř čarodějnice z Pustin a začarovala Sophie do staré stařeny a použila ještě kouzlo, aby nemohla nic říci. Protože čarodějnice z Pustin měla strach, aby Sophie neukradla Howl srdce. Sophie se vydala hledat pomoc, aby ji z prokletí někdo vysvobodil. Sophie se skamarádila s tuřínem, který ji pomohl dostat se do Howlovo domu. Tam Sophie našla zázemí a dohodla se s Calciferem: když přijde na způsob jak Calcifera kouzla zbavit, on na oplátku zruší její kletbu. Sophie zjistila, že Howl potřebuje její pomoc, protoho zachránila a vysvobodila i Tuřína. Sophie se zamilovala do Howla.
Rodina: matka- Honey, sestra- Lettie


Aya: =O)

ostatní postavy

24. července 2011 v 20:07 | Aya
ostatní postavy

Gonda

Gonda je vtipálek. Je studentem střední školy Seika. Na škole vymýšlí samé kraviny, aby viděsil nebo šokoval dívky. Jenže všechno mu pokazí Ayuzawa Misaki. Jednou se i Gouda vzepřel Ayuzawě Misaki, protože kluki kritizuje a holkám nadržuje.
Rodina:
Hagimoto Takashi

Hagimoto Takashi je studentem střední školy Seika a je členem školské rady. Na každoroční festival je něco jako rozhočí a komunikatér.
Rodina:Sen a Mochi

Sen a Mochi pracují v Maid Latte jako kuchařky. Často dávají ochutnat Usuimu Takumi jestli to udělali dobře.
Rodina:Sayu a Gon-chan

Sayu a Gon-chan jsou kamarádky a pracovnice v Maid Latte. Na pláži Hyoudou Nagisa, vypomáhali na prosbu Hyoudou Satsuki
Rodina:
Yukimura Ruri

Yukimura Ruri je malá, roztomilá. Yukimura Ruri je mladší sestra Yukimura Shouichirou. Yukimura Ruri si přeje stát se opravdouvou princeznou a že jednou najde prince svých snů. Yukimura Rurisi ho opravdu našla byl to Usui Takumi. Ayuzawa Misaki se rozhodla, že Yukimura Shouichirou pomůže, tak aby si jeho sestra uvědomila, že její bratr je skvělí.
Rodina: bratr- Yukimura Shouichirou

Takezawa

Takezawa je studentem střední školy Seika. Usui Takumi se ho ptal ohledně věcí Ayuzawi Misaki.
Rodina:


Sawa Kenji

Sawa Kenji je studentem střední školy Seika. A je také hlavní účetní školské rady Seika. Také se bojí Ayuzawi Misaki.
Rodina:


bratři Inuyama

Bratři Inuyama jsou studenti střední školy Seika. Je jich dohromady 5. Milují předsedkyni Ayuzawu Misaki a žádají ji, aby je naučila všechno, co umí. Jsou jí pobláznění a nenechají ji ani chvilku na pokoji. Ayuzawa Misaki kvůli nim nemá ani soukromí.
Rodina:
Katada Kiyomasa

Katada Kyomasa je studentem střední školy Seika a také členem studenské rady. Chodí zprávně oblékaný.
Rodina:


Aya: Ten Gouda je fakticky pako =DD

Ayuzawa Minako

24. července 2011 v 18:00 | Aya
Ayuzawa Minako

Ayuzawa Minako je přátelská, křehká a zranitelná. Po tom co ji manžel opustil a zanechal dluhy, chodí na noční směny do nemocnice a odpoledne maluje hliněné postavy. Ayuzawa Minako je ráda, že její dcery ji pomáhají řešit problémy ohledně domu. Když Ayuzawa Minako nakupuje jablka, pokaždé se ji roztrhne dno tašky a jablka se ji rozkutáleji. Jednou potkala Usuiho Takumi a ten ji pomohl jablka sesbírat a ona ho za to pozvala domu a on ji tam opravil díry v podlaze. Po druhé potkala Shintaniho Hinata, te ji taky pomohl sesbírat jablka a ona ho také pozvala do domu.
Rodina: starší dcera- Ayuzawa Misaki, mladší dcera- Ayuzawa SuzunoAya: S těmi jablky, to bylo nejvíc =DD

William Adam Yuuji

24. července 2011 v 17:44 | Aya
William Adam Yuuji

William Adam Yuuji je také student střední školy Yumesaki a je bubeníkem v kapela UxMishi. William Adam Yuuji také udržuje styky se svými fanoušky. Má neobvyklé jméno, protože má smíšené rodiče.
Rodina:
Aya: =O)

Nikaidou Shousei

24. července 2011 v 17:37 | Aya
Nikaidou Shousei

Nikaidou Shousei je klidný, hodný a tichý. Nikaidou Shousei je studentem střední školy Yumesaki a zárověň je kytaristou kapely UxMishi.
Rodina:

Aya: =O))

Yabu Kouma

24. července 2011 v 17:31 | Aya
Yabu Kouma

Yabu Kouma je spolužák Sakurai Kouga na střední škole Yumesaki. Yabu Kouma je také baskytaristou skupiny UxMishi. Yabu Kouma má rád fanoušky a souhlasí s tím, že skupina by se měla stýkat s fanoušky. Byl překvapený, když Hanazono Sakura sjela Sakuraie Kouga.
Rodina:

Aya: =O)

Sakurai Kouga

24. července 2011 v 17:22 | Aya
Sakurai Kouga

Sakurai Kouga je sobecký. Sakurai Kouga chodí na střední školu Yumeskai a je hlavním zpěvákem kapely UxMishi. Členové kapely stále mluví o tom, že je důležité stýkat se s fanoušky kapely. Proto Sakurai Kouga šel s celou skupinou do kavárny, kde se měl sejít s fanouškem a jejím přáteli. Byla to Hanazono Sakura, Kaga Shizuko a Ayuzawa Misaki. Sakurai Kouga zaujala jen Ayuzawa Misaki, a proto se bavil jen s ní. Ayuzawa Misaki ho odmítla, když ale neustále mluvil na Ayuzawu Misaki, Hanazono Sakura se neudržela a Sakurai Kouga seřvala a potom odešli. Když byl Sakurai Kouga v nemocnici, Hanazono Sakura ho chodila navštěvovat a on si všechno uvědomil a začal ji mít rád.
Rodina:Aya =O)

Gouki Aratake

24. července 2011 v 16:43 | Aya
Gouki Aratake

Gouki Aratake je plachý, dříve byl uplakaný. Gouki Aratake chodí na střední školu Seisen. Když byl ještě malý, děti ho šikanovaly a on se nechal, jednou ho "zachránil" Shirokawa Naoya a dodal mu sebevědomí. Gouki Aratake by se chtěl stát delikventem a proto musí porazit legendárního "Bílého ďábla". Proto on a jeho "geng" unesl dívku (vté době to byl Yukimura Shouichirou převlečený za dívku), aby ji přišel zachránit "Bílý ďábel", aby se s ním mohl utkat v duelu. Když, ale později zjistí, že legendární "Bílý ďábel" je Shirokawa Naoya ten, který ho kdysi zachránil, nechá toho.
Rodina:
Aya: on je tak sladkej =DD

Kanou Soutarou

24. července 2011 v 16:16 | Aya
Kanou Soutarou

Kanou Soutarou je plachý. Kanou Soutarou je studentem střední školy Seika. V dětství ho opustila matka a otec mu řekl, že i přes to jsou ženy křechké. Kanou Soutarou mu tak vzkniklo trauma z žen, vždy se jim vyhýbá obloukem. Jenže na Seiku přichází víc dívek a jedině, co Kanou Soutarou napadne je, odstranit Ayuzawu Misaki. Jeho zbraní je hipnotizovat lidi. Poprvé se mu to nepodařilo, ale podruhé ano a řekl ji, že pokud nasledujících 24hodin usne, bude nenávidět Usuiho Takumi. Kanou Soutarou od Ayuzawi Misaki dostal trest, že musí být s ženami a vycházet s nimi. Po dlouhý době se s tím Kanou Soutarou vyrovnal a skamarádil se s Yukimura Shouichirou. Stali se přáteli.
Rodina:


Aya: Já měla úplně strach =DDD

Ayuzawa Suzuno

24. července 2011 v 15:54 | Aya
Ayuzawa Suzuno

Ayuzawa Suzuno je hodná, přátelská a zvláštní. Ayuzawa Suzuno je mladší sestra Ayuzawi Misaki. Když odešl jejich otec a zanechal jim tam dluhy, se Ayuzawa Suzuno snaží taky pomáhat, i přesto že ještě nemůže pracovat. Proto si zapisuje do svého kalendáře dny, kdy a jaké mají krámy slevu. Pomáhá taky s tím, že se přihlašuje do různých soutěžích, hlavně na soutěže s jídlem nebo nábytkem do domu. Ayuzawa Suzuno má ráda Usuiho Takumi proto, že jim spravil díry v podlaze. Ayuzawa Suzuno se také dlouze kamarádí s Shintani Hinata.
Rodina: matka- Ayuzawa Minako, sestra- Ayuzawa MisakiAya: já ji měla tak ráda =O)) já bych chtěla míttakovou sestru =))

Koganei Hirofumi

24. července 2011 v 15:29 | Aya
Koganei Hirofumi

Koganei Hirofumi je hrdý a pohrdá ostatním. Koganei Hirofumi je studentem střední školy Miyabigaoka. Koganei Hirofumi je mistrem v šachové hře. Koganei Hirofumi pohrdá ostatních škol, které nejsou tak skvělé jako Miyabigaoka, vybil si hlavně vztek na Seice. Když jednou mimo školu byl incident s nim a se studenty Seiky, chtěl aby se jim omluvili za to, co neprovedli. Když se to Ayuzawa Misaki dozvěděla, šla na školu Miyabigaoka za Koganei Hirofumi. Ten jí řekl, že pokud s ním vyhraje v šachové hře, tak uzná, že Seika je dobrá. Koganei Hirofumi hrál proti Usui takumim a nakonec Koganei Hirofumi stejně prohrál.
Rodina:Aya: Tak si říkám, jestli opravdu všichni lidi, kteří mají peníze, jestli je každy taky tak povrchní.

Maki Kanade

24. července 2011 v 13:38 | Aya
Maki Kanade

Maki Kanade je přátelský, zdvořili a loajální vůči Igarashi Tori. Maki Kanade je studentem střední školy Miyabigaoka a je místopředseda studenské rady. Maki Kanade chtěl odkoupit od Hyoudou Satsuki jeji kavárnu Maid Latte, aby tam mohl vytvořit svoji restauraci. Ayuzawě Misaki se to nelíbilo, a proto byla proti tomu, ale Maki Kanade ji řekl, aby ho přesvědčila a dokázala mu, že Maid Latte je užitečné. Maki Kanade uspořádal konkurz, kde se účastnili jen muži, aby vybral ty nejlepší, co budou pracovat v jeho restouraci. Když byl poslední úkol, kde seděl a Ayuzawa Misaki (převlečená za kluka, aby mu dokázala, že udělá vše proto, aby kavárna Maid Latte zůstala nedotčená) s Usui Takumi ho obsluhovali. Maki Kanade věděl, že Usuimu Takumi se stala nehoda a proto schválně prodlužoval zkoušku, aby Usui Takumi více trpěl. Když v Tom se ozvala Ayuzawa Misaki a prozradila svoji totožnost a řekla mu důvody, proč Maid Latte by mělo zůstat. Maki Kanade si všechno uvědomil a nechal kavárnu být.
Rodina:

Aya: =O)

Igarashi Tora

24. července 2011 v 12:49 | Aya
Igarashi Tora

Igarashi Tora je na jednu stranu vstřícný, půvabný a na druhou je arogantní a podlí. Igarashi Tora je synem významného finančního magnáta. Igarashi Tora je studentem střední školy Miyabigaoka (škole je jen pro bohaté a chytré lidi) a je předsedou studenstké rady. Igarashi Tora přišel na střední školu Seika, aby se omluvil předsedkyni Ayuzawi Misaki za to, že jeho studenti napadli studenty ze Seiky. Ayuzawa Misaki ho okouzlila svým přístupem a nabýdl ji stipendium na školu Miyabigaoka. Jenže na druhou stranu si chce s Ayuzawou Misaki jen hrát, má totiž hodně rád ženy, ale jen na hraní. Igarashi Tora o ni zjistí, že je Maidka. Když Ayuzawa Misaki přišla na školu Miyabigaoka, aby zdělila, že odmítá, Igarashi Tora ji chtěl znásilnit.
Rodina:
Aya: =OSSS =D

Shintani Hinata

24. července 2011 v 11:54 | Aya
Shintani Hinata

Shintani Hinata je klidný trochu naivní. Shintani Hinata od dětství hodně jedl. Když jeho rodiče zemřeli při autonehodě, přestěhoval se za svým dědou, kde jedl hodně zeleniny, a proto zhubl. Jednoho dne se rozodl, že najde svojí kamarádku Misaki. Nastoupil na střední školu Seika. Shintani Hinata toho hodně sní, ať je to cokoliv, nejradši jí chlebové kůrky. Když Shintani Hinata jedl při hodině a neustále jedl, mu Ayuzawa Misaki pořád brala jídlo a vynadala mu, že se musí chovat slušně. Když před školou Shintani Hinata prohlásil, že hledá dívku z dětství Misaki. Ayuzawa Misaki si na vše vzpoměla a prohlásila mu, že se změnila a není ta bývalá Misaki, co znal. Shintani Hinata se, ale nedal zastrašit a začal chodit i k ní do práce do Maid Latte. Shintani Hinataje proti Usuiho Takumi, protože oba dva mají rádi Ayuzawa Misaki, oba ji milují a oba ji chtí. Jsou to rivalové.
Rodina:

Aya: Měho bylo líto, ale stejně jsem měla radši Usuiho =DD

Hyoudou Nagisa

24. července 2011 v 11:27 | Aya
Hyoudou Nagisa

Hyoudou Nagisa je sebevědomá. Hyoudou Nagisa pracuje jako manažerka a ředitelka svého malého plážového domku (něco na způsob hodpody). Domek se, ale nachází na kraji pláže, tak lidi o něm neví a nechodí tam. Hyoudou Nagisa pozvala na prázdniny svoji sestru Hyoudou Satsuki a její pracovnice, aby si odpočinuli. Když, ale její sestra viděla, že jí tam nechodí zákazníci, vzala si všechno na starost a převlíkli se zase za hospodyně a lákali lidi. Hyoudou Nagisa měla ještě jednu práci s Hyoudou Aoi, snaží se mu domluvit, aby se neoblékal do ženských šatů, i přesto ji Hyoudou Aoi neposlouchal. Hyoudou Nagisa dala mu tedy ultimátum, buď vyhraje volejbal a bude si moc dělat, co chce, nebo prohraje a bude jen a jen mužem. Hyoudou Aoi prohrál, ale Hyoudou Nagisa, když viděla jak se snaží, dovolila mu, že může nosit šaty a být sám sebou. Hyoudou Nagisa je vynikající hráčka plážového volejbalu a v letech také získala hlavní cenu.
Rodina: Starší sestra- Hyoudou Satsuki, synovec- Hyoudou Aoi


Aya: =O))

Ryuunosuke Kurosaki

22. července 2011 v 12:43 | Aya
Ryuunosuke Kurosaki

Ryuunosuke Kurosaki je podle Ayuzawi Misaki hulvát. Ryuunosuke Kurosaki chodí společně se svým triem na školu Seika a patří do "tria idiotů". Moc se neprojevuje, ale představuje si Ayuzawu Misaki ve spodním černém prádle. Ještě, kdysi, kdy nevěděl, že je Ayuzawa Misaky Maidka (služka obsluhující zákazníky) ji nenáviděl. Ryuunosuke Kurosaki se líbí, když je naštvaná a může ho mlátit.
Rodina:


Aya: =DD

Ikuto Sarashina

22. července 2011 v 10:49 | Aya
Ikuto Sarashina

Ikuto Sarashina je romantický, zamilovaný a hráč. Ikuto Sarashina je člen party "tří idiotů" (podle Ayuzawa Misaki). Má spoustu koníčků. Rád hraje hry, kreslí a čte manga. Zbožňuje romantiku. Jako ostatní z tria se rozplývá, když je Ayuzawa Misaki rozlobená. Také chrání tajemství Ayuzawi Misaki a s jejich trio skoro každý den chodí do Maid Latte za Ayuzawou Misaki. Často ale jejich trio musí šetřit na penízech.
Rodina:

Aya: %DD ten pes =DD

Shirokawa Naoya

22. července 2011 v 10:30 | Aya
Shirokawa Naoya

Shirokawa Naoya je rázný a zamilovaný. Shirokawa Naoya je studentem střední školy Seika a je vůdcem svého "tria idiotů", jak je nazvala Ayuzawa Misaki. Shirokawa Naoya neměl rád yuzawu Misaki, protože je pořád na škole jen komandovala. A když on a jeho kamarádi zjistili, že je Ayuzawa Misaki Maidka (služka obsluhující zákazníky), chtěli se ji pomstít za to, jaká na ně byla ve škole. Když jim zkasil plány Usui Takumi, tak se jejih "trio idiotů" změnilo. Začali pravidelně chodit do Kavárny Maid Latte za Ayuzawou Misaki a její tajemství neprozradili. Shirokawa Naoya kdysi pomohl Aratake Gouki před šikanou. Shirokawa Naoya ještě než začal chodit na střední Seika, byl nazýván Bílým Ďáblem, byl vůdcem (dá se říci) gengu a bránil slabší, ovšem při přestupu na Seiku a poznání Ayuzawi Misaki se lecos změnilo.
Rodina:

Aya: Co jiného říci, než to, co řekla Misaki. Banda Idiotů =DD

Hyoudou Aoi

18. července 2011 v 12:16 | Aya
Hyoudou Aoi

Hyoudou Aoi je hezká, mladá, krásná dívka. Ve skutečnosti Hyoudou Aoi je kluk, transexuál. Hyoudou Aoi miluje roztomilé věci, hlavně dívčí oblečky. Hyoudou Aoi chodí na klučičí školu. Všichni z jeho rodiny si přejí, aby se stal zase chlapcem/mužem, ale Hyoudou Aoi se do své zálibi nenechá kecat. Hyoudou Aoi je ve světě šoubiznisu idol "star". Znají ho snad všichni, ale o jeho tajemství nikdo neví, je největší internetový idol pro muže a když mu někdo řekne, že ho nezná vybouchne. Hyoudou Aoi nemá rád Ayuzawu Misaki, protože se obléká strašně, a nejhezčí kluk, který se líbil Hyoudou Aoi Usui Takumi, má oči pro Ayuzawa Misaki a ne pro Hyoudou Aoi. Jednou Hyoudou Aoi se spojil s Ayuzawa Misaki, aby vyhráli volejbal, aby Hyoudou Aoi dostal spět svoje ženské šaty.
Rodina: teta- Hyoudou Satsuki, mlasší teta- Hyoudou Nagisa


Hyoudou Aoiho pravá mužská tvář


Hyoudou Aoi jako za slečnuAya: Já ymslela, že ho ze začátku zabim, ale potom mi ho bylo zase líto =DD

Erika

18. července 2011 v 11:45 | Aya
Erika

Erika je hodná a zvědavá. Erika také pracuje jako obsluhující služka v kavárně Maid Latte. Jako ostatní služky v Maid Latte, Erika je zvědavá, co si vždy šuškají Ayuzawa Misaki s Usuim Takumi. Jednou v Maid Latte byl Eričin den, věštila budoucnost. jako první k ní přišlo trijo: Naoya Shirakawa, Ikuto Sarashina a Ryuunosuke Kurosaki a ptali se jak to bude s nimi a Ayuzawa Misaki. Erika jim odpověděla, že nic nevidí. Jako druhý člověk se samou otázkou se přišel zeptat Hinata Shintani. Erika mu odpověděla, že to bude mít těžký. A nakonec to nevydrže Usui Takumi a šel se zeptat také na tu samou otázku. Erika mu odpověděla, že nemá šanci.
Rodina:


Aya: Když věštila, tak to bylo dobrý =DD

Subaru

7. července 2011 v 10:52 | Aya
Subaru

Subaru je milá a přátelská. Subaru pracuje jako obsluhující služka v kavárně Maid Latte. Subaru ve všem, co Ayuzawu Misaki dělá a je ochotná udělat, ji podporuje. Když chtěl Kanade Maki odkoupit kavárnu Maid Latte, tak byla Subaru ochotná přistoupit na nabídku Ayuzawi Misaki, že se převlíknou za muže a půjdou si vybojovat zpátky čest kavárny Maid Latte.
Rodina:

Aya: =O)))

Honoka

7. července 2011 v 10:40 | Aya
Honoka

Honoka je vážná. Honoka pracuje v Maid latte kavárně. Když jsou v kavárně téma dnů nebo týdnů, bere je vážně, dokonce někdy k vůli tomu poučuje i Ayuzawu Misaki. Honoka pomáhá Hyoudou Satsuki s vymýšlení dnů v Maid Latte kavárně. Honoka vidí v Ayuzawa Misaki potíže a bere ji jako velikého konkurenta.
Rodina:


Aya: =O)

Hyoudou Satsuki

6. července 2011 v 12:38 | Aya
Hyoudou Satsuki

Hyoudou Satsuki je svěží, hyperaktivní, milá a dětská. Hyoudou Satsuki je zakladatelkou a šéfkou Maid Latte kavárny. I přesto kolik ji je let (30) se chová jako malá holčička. Má velikou radost, když může dělat lidi šťastný. Aby do lidi do kavárny chodili, vymýšlí různé témata na dny, npř: den sourozenců, den brýlí, den čarodějnic atd. Má ráda Ayuzawu Misaki a všechny její zaměstnance, facinuje ji Usui Takumi. Občas má strach z Honoki. Občas má potíže z jejího neovladatelného synovce Hyoudou Aoi. Hyoudou Satsuki pomohla svojí sestře naplnit její plážový dům lidmi, pomocí svých zaměstnanců kavárny Maid Latte
Rodina: sestra- Hyoudou Nagisa, synovec- Hyoudou Aoi
Aya: Mít takovou šéfku =D tak nevím =DD

Naruto

4. července 2011 v 17:20 | Aya |  Oznámení
Naruto

Tak jsem se začala dívat na Naruta =D No došla jsem k tomu, protože jsem se fakt nudila a zajímalo mě, co na tom všichni vidí. =D No, abych pravdu řekla, ze začátku jsem si říkala, že je to hrozná blbost =D no ale dívám se na to do teďka a jsem na 20 dílu. =D Opravdu nevím, co na tom vidím, ale nemůžu se od toho odtrhnout =D je to super. Ale co budu potřebovat je, že budu potřebovat pomoc s postavami =D Vždy když se dívám na anime si jména postav píši, ale u Naruta je jich celkem dost =D tak jsem si je nepsala. Tak se ptám helfnete mi? Potom někdy déle? =D


Kaga Shizuko

3. července 2011 v 23:09 | Aya
Kaga Shizuko

Kaga Shizuko je introvertní a občas výbušné povahy, když všeho má už plné zuby. Kaga Shizuko chodí na střední školu Seika. Většinu času tráví s Hanazono Sakura a když má čas Ayuzawa Misaki tak i sní. Kaga Shizuko má většinou opačné názory než Hanazono Sakura. Nezabívá se blbostem a většinou se vzdaluje od problémú, které nastávají. Nemusí skupinu UxMishi, ale kvůli Hanazono Sakuře to překousne. Má ráda klid. Když se pořádně naštve, tak to stojí za to.
Rodina:
Aya: Vcelku se aj divím, jak může vydržet s povahou jako má Sakura =DD

Hanazono Sakura

3. července 2011 v 22:40 | Aya
Hanazono Sakura

Hanazono Sakura je upřímná, roztomilí a hyperaktivní. Hanazono Sakura chodí na střední školu Seika. Hanazono Sakura má ráda Ayuzawa Misaki, protože ví, že ji vždy před kluky ochrání. Její nejlepšími kamarádky jsou Ayuzawa Misaki a Kaga Shizuko, s nimi vždy podniká nějaké akce. Hanazono Sakura se učí a dělá úkoly jen ve škole, protože doma se soustředit nedokáže, proto zůstává do večera ve škole. Hanazono Sakura často vyzvídá Ayuzawu Misaki, chce všechno vědět ohledně jí a Usui Takumi. Hanazono Sakura miluje kapelu UxMishi a hlavně miluje zpěváka Sakurai Kouga.
Rodina:
Aya: Ta je tak praštěná =DD nejlepší bylo jak zkoumali Usuiho =D

Yukimura Shouichirou

3. července 2011 v 21:34 | Aya
Yukimura Shouichirou

Yukimura Shouichirou je slabý, roztomilí a upalkaný. Yukimura Shouichirou je studentem střední školy Seika a místopředseda studenské rady. Yukimura Shouichirou má také obrovský strach z Ayuzawa Misaki a její nekontrolovatelné výbušnosti hněvu, ale po výkonu Ayuzawi Misaki, tam dostal novou tvář. Respektuje ji jako schopnou studentku a prezidentku. Yukimura Shouichirou plní své úkoly místopředsedy pylně, ale i přes jeho slabí, psychický i fyzický stav něco nezvládně a před Ayuzawa Misaky se rozpláče. Před jeho roztomilost ho něktěří kluci považují za holku. Později se stane joho velkým kamarádem Soutarou Kanou. Svoji sestru má neskutečně rád.
Rodina: sestra- Yukimura Ruri
Aya: Nejvíce se mi líbilo, jak ho Usui políbil =DDD chudák =DD

Usui Takumi

2. července 2011 v 13:00 | Aya
Usui Takumi

Usui Takumi je klidný, drzý, perverzní, ochranášský a upřímný. Usui Takumi chodí na střední školu Seika. Na škole Seika je něco jako "bůch", kluci ho uctívají, protože jako jediný se nebojí a nic nedělá z předsedkyně Ayuzawou Misaki. Usui Takumi se dobře učí a má na škole výborný výsledky. Když zjistí, že předsedkyně Ayuzawa Miskaki je Maidka, zajímá se o ni více a udržuje její tajemství. Dá se říci, že si sní ze začátku jen hraje, utahuje a nemyslí nic vážně, ale naopak. Chce zjisti všechny její vlastnosti, protože ji miluje. Vždy když Ayuzawa Misaki už neví jak dál, on už ji pomůže jakýmkoli způsobem a hlavně ji ochraňuje. Usuimu Takumimu se dvoří spousta holek, ale on myslí jen na jednu, na Ayuzawu Misaki. Usui Takumi má rád zvířata, ale oni jeho ne.
Rodina:


Aya: Já ho prostě, ale úplně žerůůů =O))

Ayuzawa Misaki

2. července 2011 v 11:43 | Aya
Ayuzawa Misaki

Ayuzawa Misaki je nepřirozená, chladná, nepoddajná, ale i milá, starostlivá, zodpovědná a hodná. Její otec rodinu opustil a nechal je ve velikých dluzích, proto Ayuzawa Misaki chodí na střední školu Seika, která byla dřív jen pro kluky. Ayuzawa Misaki se vždy učí do noci, nebo i celou noc, jen aby dosáhla výborných výdledků nejen jako žákyně na Seice, ale aby byla i pro ostatní vzor jako jejich předsedkyně. Ayuzawa Misaki nemá ráda kluky a ve škole nadržuje více holkám. Přeje si dosáhnout toho, aby na Seiku chodilo více holek. Jako předsedkyně, vždy ve škole řeší problémy, který vyvolají kluci, nebo z okolí Seiky. Ayuzawa Misaki pracuje jako Maidka (obsluhující uklízečka v kavárně), aby pomohla mámě splatit dluhy, který jim tam otec zanechal. Ayuzawa Misaki je slepá ohledně lásky, hlavně k Usui Takumimu, větčně mu říká, že je mimozemšťan z jiné planety. Ale má ho ráda.
Rodina: matka- Ayuzawa Minako, sestra- Ayuzawa Suzuno
Aya: Já osobně si myslím, že k Misaki mám hodně blízko =O))
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya