To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Červen 2011

Kaichou wa Maid-sama!

30. června 2011 v 22:59 | Aya
Kaichou wa Maid-sama!

Šestnáctiletá Ayuzawa Misaki žije se svoji sestrou a matkou v chudobě, protože je jejich otec opustil. Jelikož nemají dostatečně financí, Misaki začala chodit na střední školu Seika, což byla klukovská škola, ale poté to zrušili a stala se z ní smíšená škola. Aby Misaki mohla udělat pořádek na celé škole, stala se z ní předsedkyně tvrdá a chladná, která nenávidí kluky a nadržuje dívkám. Přála by si, aby se na Seiku dostalo více holek. Misaki má, ale i druhou tvář. Aby pomohla matce uživit rodinu, chodí na brigádu jako Maidka (služka obsluhující zákazníky). Nikomu nic neřekla, nechce si zničit reputaci tvrdé předsedkyně na Seice. Vše se ji daří do té doby, než ji potká její spolužák z výššího ročníku Usui Takumi. Ten její tajemství neprozradí, za to si ale přeje, aby byla jeho Maidka. Přes to jaká Misaki je, k ní Usui něco cítí. Jak se celé anime vyvine? Dokáže Misaki vycítit Usuiho city? Budou spolu? Zjistí ještě někdo, že je Misaki Maidka? To se dozvíte ve 26. dílném anime.Kaichou wa Maid-sama! trailler

Omlouvám se ale lepší trailleri jsem nenašla =O)


Kaichou wa Maid-sama! můžete zhlédnout online zde:

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
13. díl
14. díl
15. díl
16. díl
17. díl
18. díl
19. díl
20. díl
21. díl
22. díl
23. díl
24. díl
25. díl
26. díl

Nebo si můžete jednotlivé díly stáhnout zde:


P.S. Na té stránce je trochu těžké se vyznat, ale když se do toho zakoukáte najdete to v pohodě. Doporučuji klikat na Megaupload a typ souboru mkw a aby to mělo co největší počet MB, aby jste si potom nestáhli třeba jen trailler. V případě kdyby se Vám něco nepodařilo, napište mi a já Vás budu navigovat. =O))

CZ titulky jsou zde:

Aya: Toto anime je naprosto úžasné! Kaichou wa Maid-sama! doporučuji hlavně tomu, kdo má rád velice vtipný příběh a hlavně zamilovaný! Strašně jsem si ho zamilovala. Miluji vtipné a vzájemě romantické příběhy, to je prostě moje =O)) =D

YOTSUBA

25. června 2011 v 14:11 | Aya
Členové společnosti YOTSUBA

Kyosuke Higuchi

Kyosuke Higuchi je silný, chamtivý a sobecký. Kyosuke Higuchije "třetí" Kira, obdržel Zápisník smrti od REM. Pomocí Zápisníku smrti, chce zabít ostatní člený Yotsuba, aby se mohl ovládnout celý podnik sám. Kyosuke Higuchi zabije Hatoriho Araijoshi. Když policije měla podetření na Kyosuke Higuchi a navíc ho prozradili členové společnosti Yotsuba, že je "třetí" KIra, začli ho pronásledovat. Nakonec ho dopadl L Lawliet s policií.
Rodina:


Midou Shindo

Midou Shndo je ředitel finančního plánování. Po smrti L Lawliet, umírá Midou Shindou spolu s ostatními členy Yotsuba na srdeční záchvat.
Rodina:
Takeshi Ooi

Takeshi Ooi je víceprezident Yotsuba. Později také umírá na srdeční infarkt.
Rodina:
Reiji Namikawa

Reiji Namikawa je víceprezidentem prodeje. Reiji Namikawa oklamal L Lawliet i Light Yagami. Reiji Namikawa měl z toho pobavení, že si mysleli, že on je Kira. Poté zemřel na následky srdečního infarktu.
Rodina:
Suguru Shimura

Suguru Shimura je vedoucí personálního oddělení v Yotsuba. Suguru Shimura je velmi paranoidní člověk, a proto všechny členy Yotsuba pozorně sleduje. Pozdějí umírá na srdeční infarkt.
Rodina:
Eiichi Takahashi

Eiichi Takahashi je viceprezident pro plánování materiálu a domy Yotsuba. Později zemřel stejně jako členové Yotsuba.
Rodina:
Arayoshi Hatori

Arayoshi Hatori je víceprezident pro marketingu skupiny Yotsuba. Zemřel stejmě jako ostatní členové na srdeční infarkt.
Rodina:Masahiko Kida

Masahiko Kida je víceprezident práv a plánování Yotsuba. Zemřel stejně jako jeho společníci a členové Yotsuba na srdeční infarkt.
Rodina:


Aya: C=

Mikami Teru

25. června 2011 v 10:54 | Aya
Mikami Teru

Mikami Teru je neomylný a inteligentní. Mikami Teru pracuje jako prokurátor a je velkým stoupencem Kira. Mikami Teru má oči bohů a v době, kdy Kira nemůže zabíjet, zabíjí on. Mikamimu Teru kdysi v dětsví ubližovali, a proto stejně jako Kira, chce změnit svět. Doslova Kiru uctívá a i když jej nezná osobně, tak plní každý jeho rozkaz. Jeho příkazům dává vysokou prioritu a i když mu Kira nedává rozkazy, tak zabíjí podle svého nejlepšího uvážení.
Rodina:Aya: =S

REM

23. června 2011 v 22:03 | Aya
REM

REM je Shinigami (bůch smrti). REM do světa lidí přichází proto, aby Mise Amane předala Zápisník smrti, který jí patří po smrti shinigamiho, který se pro ni obětoval a zachránil život. REM zůstala ve světě lidí kvůli Mise Amane. REM velmi záleží na Mise Amane, ochraňuje ji a dává dobrý pozor na to, aby nezemřela dřív, než má. Misa Amane uzavřela s REM dohodu o očích bohů. REM se také obětovala kvůli Misa Amane.Aya: Já chci taky nějakého Shinigamiho =D

Ryuuk

23. června 2011 v 21:42 | Aya
Ryuuk

Ryuuk je shinigami (bůch smrti). Ryuuk upustí Zápisník smrti úmyslně, protože se šíleně nudil ve světě Shinigami. Na konec se zápisníku smrti dotkl Light Yagami a ten poprvé spatřil Ryuuka. Ryuuk pořád nabízí Lightovi Yagami oči Bohů, ale Light Yagami stále odmítá. Ryuuk miluje jablka, věčinou dostává absťák, když jablko nedostane. Ryuuk byl ten, kdo napsal Lighovo yagami jméno do Zápisníku smrti.

Aya: Ryuuk Kawaii =DD

Watari

23. června 2011 v 20:56 | Aya
Watari

Watari je hodný a lojální. Watari Anglii vedl sirotčinec- Wammyho dům, pro nadané děti. Ve kterém vyrostl Near, Mello a i L Lawliet. Watari je L Lawliet společník. Watari je jediný, kdo doopravdy věděl jak L Lawliet ve skutečnosti vypadá. Watari umí dobře zacházet s elektrotechnikou. Všechny věci pro L Lawliet zařizuje Watari sám a bezpečně. L Lawliet je finančně zajištěn. Plní úkoly, které dostává od L Lawliet. Watariho zabil Kira.
Rodina:Aya: =O)

Misa Amane

23. června 2011 v 20:27 | Aya
Misa Amane

Misa Amane jenaivní, dětinská a zamilovaná. Misa Amane je herečkou a modelkou v Japonsku. Misini Amane rodiče byli zavražděni, ale nikdo se o vraha nestaral. Kira poté zabil vraha Misiin Amane rodičů a tím si získal její náklonost. Misu Amane zachránil shinigami (bůch smrti), který byl do Misi Amane zamilován a zapsal jméno do zápisníku smrti násilníka, který ji v tu chvíli chtěl ublížit. Poté shingami zemřel a do Misiin Amane rukou padl jeho zápisník smrti. Díky zápisníku dostává i shinigamiho REM. Misa Amane chce oči boha smrti. Jen takto se může setkat s pravým Kira. Misa Amane zjišťuje, že Kira je Light Yagami. Je do něj zamilováná, a proto slepě dělá vše, co ji Kira nařídí. Musela se vzdát i svého zápisníku smrti a na vše zapomenout. Za Misu Amanese obětovala REM.
Rodina:Aya: No zrovna extra sympatická mi nebyla =D

Shiranui

18. června 2011 v 16:03 | Aya
Shiranui

Shiranui je vůdce Tattegami - jednotky speciálních sil. Shiranui je mistr na odstraňování odpůrců, prtože v boji používá Katanu. Pro nepřítele Shiranui je opravdu silný. Shiranui nemá slitování pro zrádce Kairoushuu a je často šíleně rozzuřený, když jeho soupeř uteče z boje. Shiranui bojoval s Shimizu Raikou a nepovedlo se mu ho zabít.
Rodina:Aya: Kdybych uměla udělat z písmenek psa se zubama, tak ho sem dám =DD

Hideo Nawake

18. června 2011 v 15:52 | Aya
Hideo Nowake

Hideo Nawake je chamtivý a lstivý. Hideo Nowak je Frostyho zaměstnance m. Mimo jiné měl na starosti novou drogu, která dosud nebyla testována na lidech. Proto využil situaci ve které byla Oda Yae, která měla silně nemocnou a umírajíci dceru Arisu a řekl ji že mají lék, který by mohl pomoci její dceři. Hideo Nowake nikdy neměl zájem o vyléčení její dceři, chtěl jen dosáhnout další vývoj drogy. Nakonec Hidea Nowaka zabi Aizawa Kouichi.
Rodina:Aya: Kdyby mi to udělal to samé tak bych ho také zabila =O)

Kagerou

18. června 2011 v 15:26 | Aya
Kagerou

Kagerou spoulu se svými přáteli Hyou a Shigure slouží Kairoushuu. Patří do sekty Tategami. Nemají s nikým slitování.
Rodina:Aya: 8-D

Shigure

18. června 2011 v 15:23 | Aya
Shigure

Shigure spoulu se svými přáteli Hyou a Kagerou slouží Kairoushuu. Patří do sekty Tategami. Nemají s nikým slitování.
Rodina:Aya: %O)

Hyou

18. června 2011 v 15:17 | Aya
Hyou

Hyou spoulu se svými přáteli Shigure a Kagerou slouží Kairoushuu. Patří do sekty Tategami. Nemají s nikým slitování.
Rodina:


Aya: =B

Kannuki

18. června 2011 v 14:30 | Aya
Kannuki

Kannuki je lstivý a podlý. Kannuki chodí na školu Alya. Nemá rád ředitele Siria Hashiba a přeje si, aby zemřel, aby se dostal na místo říditele. Kannuki touží ještě po jiné věci než po křesle ředitele, touží po zakázaném umění Daya. Poštval celou školu proti Bantenu a Kairoushuu. Kannuki se pokusil zabít i ředitele Siria Hashiba. To se mu, ale nepovedlo, zabránil mu v tom Aizawa Kouichi, který ho také zabil.
Rodina:Aya: =(GRRRRR=(

Sirie Hashiba

18. června 2011 v 14:11 | Aya
Sirie Hashiba

Sirie Hashiba je moudrý a skromný. Sirius Hashiba je ředitelem školy Alya a vůdcem vesnice Kouga. Sirie Hashiba je moc nemocný a nic ho nedokáže vyléščit, jedině Daya (zakázané umění- dokáže vyléčit vše). Ale on ji odmítá, protože si přeje zemřít jako člověk. Je přesvědčený, že o školu se dokážou postarat jeho oblíbené studentky. Sirie Hashibovi vyhrožoval Kannuki smrtí, aby se dozvěděl kam schoval Sirie Hashiba Dayu.Sirie Hashiba před smrtí dal Kurookano Shijima, Dayu, aby ji dala tomu, koho uzná za vhodného.
Rodina:Aya: Vlídný člověk =O))

Fushita Subaru

18. června 2011 v 13:46 | Aya
Fushita Subaru

Fushita Subaru je naivní a unáhlená. Fushita Subaru je nindža vesnice Kouga a studentka na škole Alya. Má strašně moc ráda ředitele školy Alya Sirie Hashiba a nechce, aby umřel. Proto se snaží ochránit Daya (zakázané umění- dokáže vyléčit vše), za každou cenu, ale za jiným účelem než ostatní. Chtěla ji použít na umírajícího ředitele školy. Bojovala proti bantenštích nindžu a Kairoushuu. Byla stejně tak překvapená jako ostatní, když zjistila, že za všechen incident na škole Alya mohl Kannuki.
Rodina:Aya: =O)

Toudou Catalina

18. června 2011 v 13:23 | Aya
Toudou Catalina

Toudou Catalina je razantní. Toudou Catalina je nindža vesnice Kouga a je studentka na akademii Alya. Když se na školu Alya dostali Bantenští nidža a Šedí vlci (Kairoushuu), prokoukla je, chtěli dostat Daya (zakázané umění- dokáže vyléčit vše). Proto spoulu s Kurookano Shijima a Fushita Subaru se snažili za každou cenu ochránit Daya. Má ráda ředitele školy Alya, Sirie Hashiba. Nevěděla, že Kannuki chce zabít ředitela, kvůli Daya.
Rodina:Aya: Hej tak byla ale drsná =DD

Yamase Masami

18. června 2011 v 12:13 | Aya
Yamase Masami

Yamase Masami je lstivý a falešný. Ve světě Nabari je Yamase Masami ninja a patří do Kairoushuu. V lidském světě dělá učitele na Bantesnké škole. Stejně jako ostatní, chce získat Shinra Banshoo pro sebe. Shimizu Raikou zabil Yamase Masami za to, že používal ninja schopnosti v lidském světě k vykrádání domů.
Rodina:Aya: Bléé =DD

Sourou Katou

18. června 2011 v 11:37 | Aya
Sourou Katou

Soro Kato hodný. Sourou Katou je podřízený Oda Yae, který ve skutečnosti pracuje pro Kotarou Fuuma, jako vyzvědač. Naučil se chránit svoji mysl před Oda Yae, která se naučila zakázané umění Idzuna Shingan (čtení myšlenek). Později, když se Oda Yae dozvěděla, že Sourou Katou je zvěd z vesnice Fuuma, nechtěla s ním mít už nic společné. I přesto, že ho vyhodila, on je do ni zamilovaný. Poté začal pracovat ve světové knihovně, která obsahuje dokumenty o světě Nabari, ale staršně rád by se vrátil do vesnice Togakushi. Sourou Katou se Saraba pronikli do hotelu Grey Wolf, kde Kairoushuu drželi Oda Yae.
Rodina:Aya: =O))

Hanabusa Seki

18. června 2011 v 10:59 | Aya
Hanabusa Seki

Hanabusa Seki je hodná, milá a přátelská. Hanabusa Seki je Kumohira Thobariho přítelkyně a žijí spolu. Hanabusa Seki je archeolog a je často pryč. Hanabusa Seki ví o světě Nabari a že je Kumohira Thobari ninja, ale do světa Nabari se nezaplétá. Když se vracela z výpravy archeologa o něco dříve domů, našla Yoiteho zhrouceného. Doběhla pro Kumohira Thobariho a pomohla mu. Od té doby se chová k Yoiteho a Rokujou Miharua jako náhradní matka. Když byly všechny incidenty ve světě Nabari ukončeny, vzala si Yoiteho a Rokujou Miharua domů do vlastní péče a starala se o ně, společně se Kumohira Thobari.
Rodina: přítel- Kumohira Thobari DurandalAya: Ta byla suprová =O))

Poslech
Fonetický přepis

Klauzura

15. června 2011 v 21:23 | Aya
Klauzra

Tak tedy, jak jsem vám slíbila. Dávám sem moji klauzuru ( závěrečná práce na umělecké škole ). Aya

Toto je má první klauzura za první pololetí. Je dělaná tuží, perkem a přírodním uhlem. Čtvrtka je velká B1. Zadané téma bylo: Město... (zbytek jsme si měli domyslet). Znázorňuje čínského draka s čínskou architekturou.


Má druhá klauzura za druhé pololetí. Je dělaná tmavou khaki podmalbu (namíchaná tuš) a suchý pastel. Měli jsme něco vymyslet na téma: Co všechno může začít v lese. Nenapadlo mě nic jiného než Vikingské lodě. =D čtvrtka je velká B1.


Ichiki

12. června 2011 v 17:26 | Aya
Ichiki

Ichiki je idealistická. Ichiki je vůdkyní Kasa a patří do Kairoushuu. Ichiki dělá společnici Torujo Hattori. Ve světě lidí, dělá Ichiki manažera pro Torujo Hattori. Ichiki se obléká do tradičního kimona. Ichiki je slepá, o zrak přišla při válce, kde ji Torujo Hattori pomohl.
Rodina:


Aya: Tuhle tu osobu jsem v lásce také neměla =( =D

Minami Juuji

12. června 2011 v 1:33 | Aya
Minami Juuji

Minami Juuji je milá a hodná. Minami Juuji je lékařský nindža ve vesnici Fuuma. Má hodně ráda Rokujou Miharua.
Rodina:Aya: Juuji, ona je tak roztomilá =O))

Kurookano Shijima

12. června 2011 v 0:49 | Aya
Kurookano Shijima

Kurookano Shijima je bezcitná, nepřípustná a nezajímavá. Kurookano Shijima, stejně jako Aizawa Kouichi, byly na ní prováděni pokusy lékařem- držitelem Shinra Banshou. Kurookano Shijima se stala nindža vesnice Kouga a je studentka na akademii Alya. Když se na školu Alya dostali Bantenští nidža a Šedí vlci (Kairoushuu), věděla, že chtějí dostat Daya (zakázané umění- dokáže vyléčit vše). Proto se stala chladnokrevnou a ukázala se Yoitemu a Miharuovi v pravé podobě, že není člověk a chtěla je zabít, to se ale nestalo. Než zemřel vůdce vesnice Kouga Hashibo Sirie, dal Kurookano Shijima Daya a, že se může rozhodnout komu ho dá. Kurookano Shijima se rozhodla ho dát Rokujou Miharuovi. Kurookano Shijima se proměňuje v Rokujou Miharuovu kočku Shiratama, tak alespo%n může zkomat, co se děje v okolí.
Rodina:Aya: Ze začátku jsem si myslela, že je to Shinra Banshou =DD

Kazuho Amatatsu

12. června 2011 v 0:23 | Aya
Kazuho Amatatsu

Kazuho Amatatsu je hodná a nestálá. Kazuho Amatatsu je mladší sestra Kazuhiko Yukimi. Kazuho Amatatsu patří do Kairoushuu, i přes to že není nindža. Je osobní lékařkou Yoiteho. Kazuho Amatatsu také pracuje v Sushi restauraci, kterou vlastní její manžel. Kazuho Amatatsu poté odešla z Kairoushuu z důvodů, protože chtěli zabít Kazuhiko Yukimi.
Rodina: bratr- Kazuhiko YukimiAya: =O))

Tojuro Hattori

11. června 2011 v 17:17 | Aya
Tojuro Hattori

Tojuro Hattori je bezcitný a nelítostný. Tojuro Hattori je nindža a ve světě nabari je vůdcem Kairoushuu v Iga a šedých vlků. V lidském světě je politický kritik. Přeje si změnit historii a rovnost mezi lidmi, pomocí Shinra Banshou. Ksyž byl Yoite přiveden do Kairoushuu a přál si být vymazán, Tojuro Hattori mu vyhověl krutým způsobem, aniž by mu řekl, jakou bolest bude snášet. Naučil ho zakázané umění Kira. Tojuro Hattori zabil Shimizu Raikou. Jeho společice je Ichiki. Tojuro Hattori byl zabit Yoitem.
Rodina:Aya: Grrrr =(((

Saraba

11. června 2011 v 13:22 | Aya
Saraba

Saraba je odvážná. Saraba je nindža ve vesnici Fuuma. Saraba je něco jako zástupkyní Vůdce vesnice Fuuma Kotarou. Saraba se k Shimizu Raimei a Minami Juuji chová jako, kdyby to byli její sestry. Saraba pomáhá Shimizu Raimei vypátrat a najít Shimizu Raikou. Někdy se ji nelíbí, jak se chová Fuuma Kotarou, a proto jedná na vlastní pěst, někdy se společníkem Sourou Kotou.
Rodina:
Oda Yae

3. června 2011 v 21:03 | Aya
Oda Yae

Oda Yae je panovačná a sobecká. Oda Yae je vůdce vesnice Togakushi a je ředitelkou společnosti Fog Blue. Používá zakázané umění- Idzuna Shingan (čtení myšlenek). Její dcera byla strašně nemocná, na její nemoc nebyly žádné léky. Hideo Nowake ji nabídl nový lék, sice ještě nebyl vyzkoušený, ale prý by její dceři zachránil život. Oda Yae na to přistoupila, jenže její dcera po tom umřela. Proto Oda Yae chtěla pomstít svoji dceru, zabít Hideo Nowake. Domluvila se s Bantenštími nidži, jenže se do toho zepletli i Kairoushuu. Kumohira Thobari měl být ten, kdo zabije Hideo Nowaki a pokuď to splní dostane od Oda Yae knihu zakázaného umění. Přes všechen zmatek ho nakonec zabil Aizawa Kouichi. Později Oda Yae pomohla Rokujou Miharuovi setkat se se Shinra Banshou. Oda Yae byla unesena kairoushuu a byla poté zachráněna Sarabou a Sourou Katou. Sourou Katou byl její společník, veskutečnosti pracoval pro Fuuma Kotarou.
Rodina: dcera- Yae Arisa


Aya: No radši nic =D

Meguro Gau

3. června 2011 v 20:21 | Aya
Meguro Gau

Meguro Gau je hlučný, hodný a drzý. Když byl Meguro Gau mladý, zachránil mu život Shimizu Raikou. Shimizu Raikou mu pověděl o světě Nabari, od té doby se stali velicí přátelé. Meguro Gau pomáhá Shimizu Raikou s prací (zabíjí lidi, který by mohli prozradit svět Nabari) a Meguro Gau odebírá důkazy o vykonání úkolu. Meguro Gau věří, že existuje Wakachi, který ochraňuje svět Nabari před zlem a že pomocí ShinraBanschou může být zachráněn celý svět. Shimizu Raikou se svěřil Meguro Gau, řekl mu pravdu o masakru klanu Shimizu. Přestože mu bylo řečeno, že pokud to někomu řekne dostane trest (srmt). Meguro Gau neuposlechl a řekl celou pravdu Shimizu Raimei. Meguro Gau zachránil Shimizu Raimei před smrtelnou ránou meče Shimizu Raikou. Ikdyž Meguro Gau byl v komatu, Shimizu Raikou toho strašně litoval. Meguro Gaua zachránil Yoite, který použil svoje zakázané umění Kira, pro vrácení života zpět. Meguro Gau byl Yoitemu nesmírně zavázan, a proto se také obrátil proti Kairoushuu.
Rodina:Aya: Zpočátku jsem ho moc ráda neměla, ale potom mi ho bylo strašně líto =(( je moc hodný =))

Fuuma Kotarou

3. června 2011 v 19:54 | Aya
Fuuma Kotarou

Fuuma Kotarou je úchylný a ideálistický. Fuuma Kotarou je hlavní vůdce a nindža vesnice Fuuma. Fuuma Kotarou je autorem téměř všech knih o Ninjutsu a Shinra Banshou a vše co se točí okolo světa Nabari a nindža technik, s výjimkou zakázaných umění jiných vesnic. Miluje ženy a kdyby získal ShinraBanshou, jeho přání by bylo, udělat z Fuuma ráj a ženy by ho opečovávaly. Fuuma Kotarou vždy má svůj vlastní plán, vše organizuje podle sebe. Hýbe figurkami jen proto, aby se pobavil a byl při tom, co se bude dít, on se však ničeho nezůčastní. Dost ho překvapilo to, že Rokujou Miharu nechal odejít ShinraBanshou, byl dost překvapený a zárověň ho mrzelo to, že se dít nic nebude. Fuuma Kotarou se dokáže proměnit téměř v cokoli.
Rodina:Aya: No, nic jiného k němu říct nemůžu, než že je to BAKA =D =D
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya