To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Rokujou Miharu

9. května 2011 v 21:50 | Aya
Rokujou Miharu

Rokujou Miharu je bezstarostný, lhostejný, hodný a odstrčený. Jeho rodinu zabili Kairoushuu. Jeho matka měla v sobě Shinra Banshou ( tajné umění ). Když zemřela matka Rokujou Muhoru, Shinra Banshou přešla do něj. Rokujou Miharu zapoměl úplně na všechno, co se stalo, ohledně Shinra Banshou, že ji má uvnitř sebe. Nechce mít nic společného se světem Nabari a o nikoho se nechce starat. Později bylo Rokujou Miharuovi řečeno, že má uvnitř sebe Shinra Banshou, která mu může splnit každé přání. Dal slib Yoitemu, že mu splní přání, které dokáže splnit jen Shinra Banshou. Rokujou Miharu se s Yoitem stali nejlepší přátele. Rokujou Miharu přešel z Bantenu do Kairoushou jen aby pomohl Yoitemu. Rokujou Miharu se vidí v Yoiteho. Rokujou Miharu má kočku jménem Shirantama. Rokujou Miharu dokáže každého oslnit svým roztomilím obličejem. A hodně často "provokuje" Kumohira Thobari.
Rodina: otec-Rokujou Akatsuki (mrtev), matka- Rokujou Asahi (mrtva), babička- Rokujou NaokoShinra Banshou ( tajné umění )

Aya: Miharu =O) Ta Shinra Banshou byla strašidelná, to mi věřte =O
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya