To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Květen 2011

Kazuhiko Yukimi

30. května 2011 v 19:46 | Aya
Kazuhiko Yukimi

Kazuhiko Yukimi je arogantní. Kazuhiko Yukimi je nindža z vesnice Iga a patří do Kairoushuu. Kazuhiko Yukimi do své péče dostal Yoiteho. Kazuhiko Yukimi byl ten, kdo mu dal jméno Yoite, pojmenoval ho po svojí kočce. Kazuhiko Yukimi plní úkoly od vůdce Kairoushuu Tojuro Hattori. Kazuhiko Yukimi je velice obratný nindža a většinou používá pistole. Má rád sushi od svojí sestry, která pracuje v restauraci a má hlavně rád Yoiteho a má o něho strach. Pro Yoiteho vymyslel recept na citronovou limonádu, potom recept dal Rokujou Miharuovi. Když byl Yoite na hranic svých sil, Kazuhiko Yukimi mu řekl, že nesmí umřít, ať žije. Když si Rokujou Miharu a ostatní vzali Yoiteho do vlastní péče, Kazuhiko Yukimi ho nechtěl viděl, "bude to tak lepší" řekl.
Rodina: sestra- Kazuho AmatatsuAya: Yukimi nebyl zas tak špatný, jak jsem si myslela. =O)

Shimizu Raikou

30. května 2011 v 18:31 | Aya
Shimizu Raikou

Shimizu Raikou je obětavý, hodný a ochranářský. Kdysi Shimizu Raikou chtěl pomoci své kamarádce, jeho matka však odmítla pomoci z důvodů, že svět nabari se nemá plést do světa lidí. Později jeho kamarádku zavraždili. Shimizu Raikou chtěl změnit svět, proto šel se svým strýcemm za matkou. Jeho strýc se, ale nechal unést, nechtěl už, aby Shimizu Raikoova matka dále byla hlavou rodiny Shimizu. Shimizu Raikou to tak nechtěl, viděl jako jeho strýc zavraždil jeho otce i matku a všechny ostatní, poté se Shimizu Raikou vzedmul a zabil strýce. Opustil vesnici Fuuma a přidal se ke Kairoushuu. Shimizu Raikou zachránil život Meguro Gauovi. Společne se stalli velcí přátelé. Shimizu Raikou byl ten, kdo smrtelně zranil Meguro Gau, neuvěřitelně si to vyčítal. Shimizu Raikou má rád svoji sestru. Neumí řídit. U sebe nosí svůj vlastní samurajský meč Shirogamon (bílí Gamon). Tojuro Hattori byl ten, kdo zabil Shimizu Raikoua.
Rodina: otec- Shimizu Soumei, matka- Shimizu Kourin, strýc- Shimizu Iroku, sestra- Shimizu Raimei
Aya: Bylo mi hrozně, když jsem viděla jak ho zabili =O((

Shimizu Raimei

30. května 2011 v 0:13 | Aya
Shimizu Raimei

Shimizu Raimei je zbrklá, nevěříci (vůči bratrovi) a hodná. Shimizu Raimei je poslední a hlavní samurajka ve vesnici Fuuma. Její bratr Shimizu Raikou odešel a přidal se ke Kairoshou. Shimizu Raimei se chce pomstít bratrovi za své rodiče. Jako malá ho viděla se samurajským mečem stát nad mrtvolami samurajů, včetně jejich rodičů. Začala nenávidět svého bratra. Shimizu Raimei, však byla zaslepená svoji pravdou, nechtěla už od bratra nic vysvětlit. Později ji Meduro Gau řekl pravdu o tom, co se doopravdy odehrálo. Její rodiče a ostatní, zabil strýc a strýce zabil Shimizu Raikou. Shimizu Raimei, když se rozčílí nebo rozzuří, si začne často pléste lidi. Shimizu Raimei má ráda svého bratra a Aizawa Kouichi. Shimizu Raimei vlastní svůj meč Kurogamon (černý Gamon).
Rodina: otec- Shimizu Soumei, matka- Shimizu Kourin, bratr- Shimizu Raikou, strýc- Shimizu IrokuAya: Sranda je, když se rozzuří a splete si lidi =DD

Aizawa Kouichi

28. května 2011 v 23:33 | Aya
Aizawa Kouichi

Aizawa Kouichi je nelítostný, hodný a starostlivý. Aizawa Kouichi chodí na Bantenskou střední školu a je nindža v Bantenské vesnici. Snaží se spolu s ostatními ochránit Rokujou Miharua a popřípadě ho zabít, pokud ho ovládne Shinra Banshou. Aizawa Kouichi nemá žádné obavy se zabíjením, nikdy nezaváhá. Kdysi byl pro doktora, který vlastnil Shinra Banshou, testovacím panákem, proto Aizawa Kouichi nikdy nezemře a je nesmrtelný. Není, ale sám, to samé se stalo i Shijima Kurookano. Přeje si zničit Shinra Banshou, aby mohl zemřít a nedívat se dalších několik let na to, jak ostatní umírají. Aizawa Kouichi je na straně Rokujou Miharu. Má rád své přátele. Aizawa Kouichi je adoptivní syn bantenské rodiny Aizawa.
Rodina:Aya: Někdy mě až děsil =D Ale je super! =O)

Kumohira Thobari

27. května 2011 v 22:53 | Aya
Kumohira Thobari

Kumohira Thobari je (ne)spolehlivý, energický a prchavý. Jeho celé jméno je Kumohira Thobari Durandal. Kumohira Thobari je nindža, hlavní vůdce vesnice Banten. Je učitelem na Bantenské střední škole. Kumohira Thobari jako jediný ví, co se kdysi doopravdy stalo. Všichni ostatní zapomněli, ale on jediný, zapečetil vzpomínky všech, včetně Rokujou Miharua do Engetsurin. Engetsurin je zakázaná kniha umění ukryta v naušnici Kumohira Thobariho. Kumohira Thobari dal svůj slib nindži, že bude ochraňovat Rokojou Miharua, to se mu ovšem vymklo z rukou. Kumohira Thobari byl ten, kdo odpečetil Engetsurin. Kumohira Thobari má šílenou fobii z těsných, plechových a jezdících prostor (npř: vlaky, auta..). Do světa Nabari ho přivedl jeho dědeček. Jeho přítelkyně se jmenuje Seki Hanabusa.
Rodina: otec- Black DurandalAya: Některé scénky s ním, stojí za to! =D

Yoite

22. května 2011 v 14:22 | Aya
Yoite

Yoite je bezcitný, osamělí a bojácný. Yoiteho pravé jméno je Koudou Sora. Rodiče Yoita "týrali", to mu zanechalo následky. Jako malý, přišel do Kairoushuu s prozbou, aby byl vymazán ze života, vymazat svoji existenci. Vůdce Kairoushuu Tojuurou Hattori mu vyhověl krutým způsobem, Yoite však souhlasil. Naučil se zakázanému umění - Kira. Yoite byl předán do opatrovnictví Yukimi Kazuhiko a Yukimiho Kazuhiko sestra, dává Yoitemu prášky na bolesti. Yoite pracuje pro Kairoushuu do té doby, než potká Rokujou Miharu, který má v sobě Shinra Banshoo. Yoite ví, že umírá, a proto se tajně dohodnul s Rokujou Miharu. Chce po něm, aby ho pomocí Shinra Banshoo vymazal. Mezitím se však stanou velcí přátelé. Yoite byl ten, kdo zabil Tojuro Hattori. Má rád citronovou limonádu.
Rodina: bratr- Koudou Tsukasa

Aya: Já Yoiteho úplně zbožnuju *-* Miluju! =D =OPP

Rokujou Miharu

9. května 2011 v 21:50 | Aya
Rokujou Miharu

Rokujou Miharu je bezstarostný, lhostejný, hodný a odstrčený. Jeho rodinu zabili Kairoushuu. Jeho matka měla v sobě Shinra Banshou ( tajné umění ). Když zemřela matka Rokujou Muhoru, Shinra Banshou přešla do něj. Rokujou Miharu zapoměl úplně na všechno, co se stalo, ohledně Shinra Banshou, že ji má uvnitř sebe. Nechce mít nic společného se světem Nabari a o nikoho se nechce starat. Později bylo Rokujou Miharuovi řečeno, že má uvnitř sebe Shinra Banshou, která mu může splnit každé přání. Dal slib Yoitemu, že mu splní přání, které dokáže splnit jen Shinra Banshou. Rokujou Miharu se s Yoitem stali nejlepší přátele. Rokujou Miharu přešel z Bantenu do Kairoushou jen aby pomohl Yoitemu. Rokujou Miharu se vidí v Yoiteho. Rokujou Miharu má kočku jménem Shirantama. Rokujou Miharu dokáže každého oslnit svým roztomilím obličejem. A hodně často "provokuje" Kumohira Thobari.
Rodina: otec-Rokujou Akatsuki (mrtev), matka- Rokujou Asahi (mrtva), babička- Rokujou NaokoShinra Banshou ( tajné umění )

Aya: Miharu =O) Ta Shinra Banshou byla strašidelná, to mi věřte =O
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya