To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Duben 2011

Nabari no Ou

30. dubna 2011 v 1:37 | Aya
Nabari no Ou

Příběh je o chlapci jménem Rokujo Miharu, který žije svým bezstarostným životem a nemá o nic zájem. Vše se změní tehdy, když mu je řečeno, že vedle sebe existují dva světy - lidský a svět nindžů Nabari. a že má uvnitř sebe skrytou techniku (hijutsu) - ShinraBanshou, která dokáže svému vlastníkovi splnit jakékoli přání. V rámci světa Nabari mezi sebou bojují skupinky nindžů o to, kdo získá Shinrabanshou. Miharovo spolužák Aizawa Koiuchi a učitel angličtiny Kumohira Thobari ho přesvědčují, aby se přidal do kroužku Nindža. Oba jsou skrytými nindži, kteří chtějí Miharua ochránit a skrze kroužek ho naučit sebeobraně. Zpočátku Miharua nic nezajímá a rozhodně se nechce přidat. Ale po té, co ho chtějí všichni zabít a získat jeho ShinraBanshou, souhlasí. Jedinou cestou k přežití je stát se králem Nabari. Než Miharu všechno stačí vstřebat, do cesty se mu postaví záhadný mladík Yoite. Ten chce po Miharovi, aby mu splnil pomocí ShinraBanshou přání. Pokud mu ho nesplní, jeho přátelé zemřou. Ochrání Rokujo Miharua přátelé? Splní Miharu Yoitemu přání? Bude Miharu dopaden nepřátelskými nindži? To se dozvíte ve 26 dílném anime.Nabari no Ou Trailer
Nabari no ou si můžete stáhnout zde:

Aya: To anime je tak úžasné *-* Byla jsem úplně nadšená =O)) Nabari no ou vyšouplo z prvního místa Kuroshitsuji =DD Ted prostě na prvním místě na mém žebříčku top anime je Nabari no Ou =P

Vůle Propasti

25. dubna 2011 v 20:55 | Aya
Vůle Propasti

Vůle Propasti má podobu Alice a jmenuje se taky tak, ale je od ní odlišná. Vůle Propasti nesnáší Alice. Vůle Propasti miluje loutky. Kdysi vzala Breakovi Xarxes oko. Vůle Propasti je v jiné dimenzi, proto se tam čas neprojevuje.Vůle Propasti se narodila v propasti, kdežto pravá Alice se narodila v lidském světě.Aya: =!!

Fang a Doug Baskervilles

25. dubna 2011 v 13:47 | Aya
Fang a Doug Baskervilles

Fang a Doug Baskervilles stejně jako Charllote Baskerville žili před 100 lety. Patří do organizase Baskerville. Jsou nesmrtelní.


Fang Baskerville

Doug Baskerville

Aya: =S

Zwei Baskerville

25. dubna 2011 v 13:30 | Aya
Zwei Baskerville

Zwei Baskerville je legálním kontraktorem, její řetěz je Dordan. Zwei Baskerville pomocí Dordan ovládla Gilberta Nightray na Ozovo Bezarius ceremonii věku.


Zwei Baskerville řetěz Dordan

Aya: =S!!!!!

Cheshire

25. dubna 2011 v 13:00 | Aya
Cheshire

Cheshire je ochranitelský. Cheshire je řetěz, který žije v dimenzi, kterou vytvořil ze vzpomínek Alice. Cheshire je poblázněný Vůlí propasti. Před 100 lety byl kočkou Alice. Cheshire se snaží ze svých sil chránit Aliciiny vzpomínky. Nechce, aby Alice si vzpomněla na minulost, krerou se snažila kdysi vymazat, kvůli bolesti, kterou prožila. Vůle propasti vzala Cheshire jedno oko. Cheshire je v rozporu s Breakem Yarxes. Cheshire na krku nosí rolničku - (vzpomínka Alice).

Aya: Když jsem se dozvěděla pravdu, tak mi ho bylo líto. =)

Charllote Baskerville

22. dubna 2011 v 12:37 | Aya
Charllote Baskerville

Charllote Baskerville je temperamentní. Před 100 lety byla zamilovaná do Glena Baskerville a kvůli jeho rozkazu, vyvraždila spolu s ostatními Baskerville Sabrie. Jacka Bezarius ji dal přezdívku Lottie. Poté byla vybrána spolu s ostatními- Fang, Doug a Lily z propasti (měli by být nesmrtelní). Charllote Baskerville unese Oze Bezarius ze školy Lutwidge, aby se spojila s Jackem Bezarius. Chce vědět, proč zabil svého nejlepšího přítele Glena Baskerviile. Charllote Baskerville chce najít Glena Baskerville a zjistit, co se doopravdy odehrálo v Sabrie. Charllote Baskerville je legálním kontraktorem, její řetěz je Leon.Charllotin Baskerville řetěz Leon

Aya: =O)

Glen Baskerville

22. dubna 2011 v 11:58 | Aya
Glen Baskerville

Před 100 lety byl Glen Baskerville hlavou rodiny Baskerville. Jeho nejlepší přítel byl Jack Bezarius, řekl mu dokonce i tajnou chodbu do panství. Glen Baskerville složil hudbu "Lacie" a Jack Bezaius vytvořil kapesní hodinky. Jednou nařídil ssým podřízeným, aby zabili každého v Sabrie. Glena Baskerville zabil jeho nejlepší přítel Jack Bezarius (podle Jacka je stále na živu). Glen Baskervilleje legíálním kontraktorem, jeho řetěz je Jabberwock.
Glenův Baskerville řetěz Jabberwock


Aya: Blé =S

Liam Lunettes

22. dubna 2011 v 0:49 | Aya
Liam Lunettes

Liam Lunettes je čestný a seriozní člověk. Je jeden z členů Pandora a pracuje pod vedením Rufuse Barma. Při návratu Oze Bezarius byl trochu zaskočený, ale nakonec mu nezbívalo nic jiného než o tom mlčet. Má rád Breaka Xarxes. Je legálním kontraktorem a jeho řetěz je March Hare.Aya: Některé scénky s ním stojí za to =DD

Rufus Barma

22. dubna 2011 v 0:28 | Aya
Rufus Barma

Rufus Barma je mazaný. Rufus Barma je poslední ze čtyř vévodů. Je poslední nejdéle žijící vévoda a je velmi znalý člověk. Ví všechny informace ohledně lidí a všeho dění kolem, dokonce ví i charakter člověka, tudíš dokáža poznat, jak se kdo zachová. Rufus Barma vytvořil iluzi, (svého dvojníka) aby ho nemohl, kdokoliv snadno zabít. Když někdo chce od něho informace, musí mu říci informaci, kterou ještě neví. Nemá rád Breaka Xarxes.Aya: =O)

Leo

21. dubna 2011 v 23:28 | Aya
Leo

Leo je chytrý, hodný a moudrý. Leo je společníkem Elliota Nightray. Společně s ním chodí na šlechtickou školu Lutwidge. Často opravuje Elliota, když řekne něco špatně. I přesto, že je jeho společník, není vždy na jeho straně. Leo nosí u sebe zbraň- pistole. Leo ujišťuje Oze Bezarius, že jak se Elliot Nightray chová, nemyslí vážně.
Aya: Taky bych chtěla být moudrá jako on =O))

Elliot Nightray

21. dubna 2011 v 22:46 | Aya
Elliot Nightray

Elliot Nightray je unáhlený, pohrdavý, spolehlivý. Chodí na šlechtickou školu Lutwidge. Byl naučený nenávidět rodinu Bezarius, proto se někdy chová k Adě Bezarius hrubě. Pomohl Ozi Bezarius v boji proti Baskerville a také dokázal promluvit Ozi Bezarius do duše, aby se nad sebou zamyslel. Elliot Nightray pomohl Adě Bezarius, když byla v bezvědomí. Elliot Nightray hodně rád chodí do knihovny se svým spolenčníkem Leem. S Leem hráli melodii Lacie a řekli, že ji složili sami (Lacie už byla složena před 100lety). Elliot Nightray má schovaný meč s rodinným erbem v pouzdře od houslí. Někdy se mu zdají strašlivé sny.
Rodina: NightrayAya: To je fešák =P

Echo

21. dubna 2011 v 20:54 | Aya
Echo

Echo je bez emocí. Echo je hlavní osobní strážce Vincenta Nightray. Je jeho taková loutka, která ho poslouchá na slovo a někdy pro něj dělá špinavou práci. Vincent Nightray ji a Sharon Rainsworth otrávil, aby donutil Breaka Xarxes zničit Aliciinu vzpomínku. Poté dal Echo protijed. Echo bojuje s čepely, které vystrčí ze vnitř rukávu.
Aya: Echo =O)

Vincent Nightray

21. dubna 2011 v 14:05 | Aya
Vincent Nightray

Vincent Nightray je nestabilní. Vincenta Nightray našla rodina Nightray a vzali si ho do své péče. Má rád, svého o jeden rok staršího bratra, Gilberta Nightray, až jeho láska k němu vede k mírné posedlosti. Jeho hlavní osobní strážce je Echo. Před 100 lety byl také při havárii Sabrie se svým bratrem Gilbertem Nightray, kterého se držel, aby ho zachránil, než vstoupí do Vůle propasti. Vincent Nightray zavraždil (ještě jako člověka) Alici. Když Vincent Nightray zjistil, že Break má jednu Alici vzpomínku. Uvěznil Sharon Rainsworth a dal ji jed. Vincent Nightray je legálním kontraktorem, jeho řetěz je Doormouse, (kterého neumí použivat).
Rodina: bratr- Gilbert NightrayVincentův Nightray řetěz Doormause
Aya: Grrr, taky ho nemám ráda!

Zai Bezarius

21. dubna 2011 v 0:16 | Aya
Zai Bezarius

Zai Bezarius je chladný. Zřekl se svého syna Oze Bezarius. Zai Bezarius dal svého syna do propasti. Zai Bezarius je spolčený s rodem Baskerville. Zai Bezarius je legálním kontraktorem, jeho řetěz je Gryphon. Prohraje zápas se svým synem.
Rodina: manželka- Rachel Cecile (mrtvá), bratr- Oscar Bezarius, syn- Oz Bezarius, dcera- Ada Bezarius


Zaiův Bezarius řetěz Gryphon

Aya: Nenáviím ho =D

Ada Bezarius

20. dubna 2011 v 22:56 | Aya
Ada Bezarius

Ada Bezarius je hodná a milá. Ada Bezarius chodí na prestižní školu Lutwidge pro šlechticea je prefektem. Má dvě kočky Sněžendku a Dinah. Ada Bezarius koupila Gilbertovi Nightray černý klobouk. Ada Bezarius zbožnuje svého brášku Oze Bezarius a je strašně štastná, že ho znovu spatří po 10 letech. Kdysi ( nejspíš stále ) se jí líbí Elliot Nyghtray. On, ale nesnáší rodinu Bezarius a proto se k ní občas chová hrubě.
Rodina: otec- Zai Bezarius, matka- Rachel Cecile (mrtvá), bratr- Oz Bezarius, strýc- Oscar BezariusAya: Ty kočičky s ní =D

Oscar Bezarius

10. dubna 2011 v 13:02 | Aya
Oscar Bezarius

Oscar Bezarius je hodně starostlivý. Oscar Bezarius našel Gilberta Nightray a přivedl ho do vévodství Bezarius. Jako otec se chová k Ozi a Adě Bezarius a ke Gilbertovi Nightray, protože on nikdy svého potomka neměl. Jeho bratr Zai Bezarius se zřekl svého syna, proto se Oscar Bezarius ujal Zaie Bezarius dětí. Moc dobře vychází s Breakem Xarxes. Jednou dostal dopis od Ada Bezarius, že v jejím srdci někdo je. Ihned jel zjistit do šloly Lutwidge, kdo to je. Nezjistil, kdo to je, ale má velké podezření na Gilberta Nightray.
Rodina: bratr- Zai Bezarius, synovec- Oz Bezarius, neteř- Ada Bezarius
Aya: =DD nejlepší bylo, jak dostal podezření na Gilberta =DD

Jack Bezarius

9. dubna 2011 v 21:49 | Aya
Jack Bezarius

Jack Bezarius je veselý a usměvavý. Jack Bezarius žil před 100 lety. Byl svědkem nehody Sabrie. Jeho nejlepší přítel byl Glen Baskerville. Když, ale zjistil, co má Glen v plánu, zabil ho. Jack Bezarius měl hodně rád Alice a snažil se zjistit proč je odříznutá od světa. Jack Bezarius vyrobil hodinky a Glen Baskerville do ni složil melodiji Lacie. Jack Bezarius se hlavně objevuje ve vzpomínkách Alice, pomocí nichž se dostane k Ozi Bezarius. Jack Bezarius se stane medium Oze Bezarius, může díky němu komunikovat a uvolňovat sám sílu B-králika. Před 100 lety Gilbert Nightray byl Jackův Bezarius sluha.Aya: Jack je úplně stejný jako Oz =DD

Break Xerxes

9. dubna 2011 v 14:53 | Aya
Break Xerxes

Break Xerxes je beztarostný, legrační a usměvavý. Před 30 lety Break Xerxes sloužil rodině Sinclair, kterou kvůli politice vyvraždili. Break Xerxes se chtěl dostat do Vůle propasti, aby mohl změnit minulost. Vůle propasti mu vyhověla a vzala si jeho levé oko. Když se Break Xerxes vrátil zpátky na zem zjistil že uplynulo 30 let. Začal sloužit rodině Rainsworth. Break Xerxes je nejblišší Sharon Rainsworth, kterou bezpečně ochranuje a nedá na ni dopustit a spolu jsou členi skupiny Pandora. Break Xerxes získává informace všelijakým způsobem. Je legálním kontraktorem, jeho řetěz je Kloboučník (Mad Hatter). I přes jeho mladý vzhled je starý a když moc použíje velkou sílu kloboučníka, jeho stáří je na něm vidět- vykašlává krev, toho muže zabít. Strašně moc miluje sladkosti. Jeho společnici dělá loutka Emily na kterou nedá dopustit.

Break Xerxes a jeho řetěz Mad Hatter

Aya: Juj Break =D Ten měl dost =D Ten tu Pandoru pořádně zpestřuje =DD Pošuk jeden, nejvíce jsem se u něj nasmála =DD

Sharon Rainsworth

9. dubna 2011 v 13:39 | Aya
Sharon Rainsworth

Sharon Rainsworth je chytrá, hodná a milá. Je jedním z hlavních členů organizace Pandora. Sharon Rainsworth je legálním kontraktorem. Její řetěz je Eques, má podobu černého jednorožce a ukrývá se ve stínech. Sharon Rainsworth našla Breaka Xerxes, ten jí dělá sluhu a je hlavní zběratel informací vůči Vůli propasti. Sharon Rainsworth byla otrávená Vincentem Nightray, který chtěl vydírat Breaka Xerxes, aby zničul vzpomínky kočky Cheshiry. Sharon Rainsworth má hodně ráda Breaka Xerxes. Přeje si, aby ji Alice říkala sestro. I přesto, že Sharon Rainsworth vypadá na 14 její ve skutečnosti 23, jelikož je legálním kontraktorem její vzhled se nemění.
Rodina: matka- Shelly Rainsworth
Sharon Rainsworth a její řetěz Eques

Aya: Ona a Break jsou úžasní =D

Alice

9. dubna 2011 v 12:24 | Aya

Alice

Alice je ukecaná, drzá a hodná. Alic je řetěz B-králík, nebo také Černý králík, Králík potřístěný krví, uvězněný v propasti. Na svoji minulost si nepamatuje, proto se chce dostat na svět, aby své vzpomínky našla. Oz Bezarius s ní uzavře ilegální kontrakt. Pořát se hašteří s Gilbertem a má neuvěřitelnou chuť k jídlu- hlavně maso. Má ráda Oze Bezariuse a většinou žárlí na Adu Bezarius. Po objevení kousků jejích vzpomínek z jistí, že před 100 lety, byla při propadnutí města Sabrie. Také zjistí, že měla hodně ráda Jacka Bezariuse, a že ji Glen držel ve věži k nějakému účelu. Alice kdysi byla člověk a před 100 lety ji zavraždil Vincent Nightray. Má něco společného s Vůli propasti. S Ozem Bezarius se dají na stranu Pandora.
Příbuzní: Vůle propastiAlice jako řetěz B-králík

Aya: U Alice jsem se dobře nasmála. Kort když se haštěřila s Gilbertem =DD a ten song u B-Králika je úžasný =D

Gilbert Nightray

7. dubna 2011 v 19:49 | Aya
Gilbert Nightray

Gilbert Nightray je loiální, uplakaný a rozhodný. Gilbert Nightray je Ozův Bezarius nejlepší přítel a zároveň také sluha. Ze své minulosti si nic nepamatuje. Po unesení Oze Bezarius, byl Gilbert Nightray nucen Breakem Xerxes opustit rodinu Bezarius a dát se dohromady s rodinou Nightray. Gilbert Nightray to považoval za zradu, protože věděl, že rodina Nightray způsobila atentát na Ozovo Bezarisu matku. Přijmul jméno Nightray a svého pravého bratra Vincenta Nightray. To vše podstoupil jen proto, aby mohl získat legální řetěz (=žádný kruh s ručičkami není a nebude odevzdán do Vůle propasti) Ravena, díky němuž může zachránit Oze Bezarius a uvolňovat sílu B-králika. Pracuje se skupinou Pandora na odhalení Vůle propasti. Před 100 lety byl Gilbert Nightray Jackovo Bezarius sluha a zemřel ve městě Sabrie, kde se propadlo do propasti. Gilbert Nightray se však na svoji minulost nechce vzpomenout. Gilbert Nightray má strašnou fobii z koček. Je loiální vuči Ozovi Bezarius. Nosí a nedá dopustit na klobouk, který mu dala Ada Bezarius. Nedokáže přestat kouřit, ikdyž se o to několikrát pokoušel.
Rodina: bratr- Vincent Nightray

Kontrakt Gilberta s RavenemAya: On je nádherný, on je úžasný, on je... já nevím co =D DOKONALÝ jsem fakt do něj blázen. Tak sladkej byl, když byl malej =D ÁÁÁÁ můj Gilbert *-*-*-*

Oz Bezarius

6. dubna 2011 v 20:17 | Aya
Oz Bezarius

Oz Bezarius je optimistický, usměvavý a ublížený. Jeho otec ho nenávidí. Jeho matka byla zabita rodinou Nightray. V den svých 15 narozenin byl vtažen do propasti. Tam poznal Alici, řetěz B-králík a s ní Oz Bezarius uzavřel ilegální kontrakt (= Až ručičky v kružnici objedou celý kruh, bude vztažen do nejhlubší propasti.). Později za pomoci Jacka Bezariuse, který je jeho médium, dokáže sám uvolnit pečeť B-králíka a ovládat ji (dříve musel pečeť uvolnit Gilbert za pomoci Ravena). Jediný přítel a oddaný sluha Oze Bezariuse je Gibert. Oz Bezarius se snaží pomoci Alice najít její vzpomínky, má ji moc rád. Dal se dohromady se skupinou Pandora, která zkoumá Vůli propasti.
Rodina: otec- Zai Bezarius, matka- Rachel Cecile (mrtvá), strýc- Oscar Bezarius, sestra Ada Bezarius

Aya: Oz je super =O) ale nejlepší je Gilbert *-*

Pandora Hearts

6. dubna 2011 v 19:31 | Aya

Pandora Hearts

Příběh se točí okolo 15 letého chlapce Oze Bezariuse. V den, kdy musí projít ceremonii věku, aby se stal dospělím, se stane jeho osudovým. Obrátí se vše vzhůru nohama. Je napaden skupinou záhadných lidí v červených pláštích a řeknou mu, že jeho existence je hřích, a proto musí být odevzdány do vězení Propasti. V propasti poznává dívku Alice, neboli řetěz B-králík, prozradila mu, že si nic nepamatuje od doby, co se objevila v propasti a chce své vzpomínky zpátky. Oz bezarius s ní uzavře kontrakt a spolu se, tak dostávájí z propasti. Oba se přidávají na stranu skupiny Pandora, která se snaží odhalit Vůly propasti. S výkonem řetězu B-Králíka na jeho straně začne Oz pátrat, aby zjistil pravdu. Proč byla jeho existence takový hřích, že byl poslán do propasti a proč Alice přišla o vzpomínky a co se stalo před sto lety. Podaří se Ozovi získat Aliciny vzpomínky. Opravdu zjistí pravdu? To se dozvíte ve 25 dílném anime.
Pandora Hearts Trailer
Všechny díly Pandora Hearts si můžete stáhnout zde: http://www.anime-access.com/anime/P/Pandora_Hearts_(TV)
(musíte se registrovat)

české titulky zde:


Aya: Opravdu doporučuji! Je to úžasné anime! Jen mě trochu překvapil konec :( =DD
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya