To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Březen 2011

Zámek v oblacích

18. března 2011 v 10:43 | Aya
Zámek v oblacích

Mladá dívka Sophie se zlatým srdcem žije jen svou prací v kloboučnictví. Při cestě domů potká čaroděje do něhož se zamiluje. Sophie se, ale stává obětí magie zlomyslné čarodejnice z Pustin, která ji přemění na stařenu. Sophiinou jedinou nadějí je vyhledat mladého čaroděje Howla, jehož zázračný dům na muřích nohách, obchází po vrcholcích hor. Sophie se proto vydává za čarodějem, aby ji zlé kletby zbavil. Přitom poznává strasti starých lidí. Když se jí to s nemalým vypětím podaří, začne v "Zámku v oblacích" pracovat jako uklízečka a domácí. Pomalu je vztažena do Howla světa a začíná chápat kým je. Do pohledného mladého čaroděje se zamiluje a její skálopevná láska bude postavena před zkoušku, ze které nikdo nemusí vyváznout živ a zdráv. Poznává taje magie, nové přátele a také lásku. Nachází zde sama sebe. Protože pravá krása je uvnitř. Podaří se Sophii zachránit Howla? Podaří se jí zbavit se kledby? To se dozvíte ve filmu Zámek v oblacích od tvůrce Hayao Miyazaki.Aya: Zámek v oblacích doporučiji všem příznivcům Hayano Miyazakiho =O)) je to opravdu krásné =O))


Zámek v oblacích TrailerZámek v oblacíxh si Česky můžete stáhnou zde:

Yuuko Ogino

15. března 2011 v 14:50 | Aya
Yuuko Ogino

Yuuko Ogino je Chihiro Ogino matka. Jako její manžel jedla také jídlo pro pozemský bohy, a tak byla také proměnaná v prase. Po vysvobození od Chihiro si nic nepamatuje.
Rodina: manžel- Akio Ogino, dcera- Chihiro OginoAya: =O))

Akio Ogino

15. března 2011 v 14:41 | Aya
Akio Ogino

Akio Ogino je otec Chihiro Ogino. Když hledal cestu k novému baráku, zabloudil s rodinou. Akio Ogino jedl se svojí ženou jídlo pro pozemský duchy a proto byli proměněny v prasata. Po vysvobození od Chihiro Ogino si nic nepamatuje.
Rodina: malnželka- Yuuko Ogino, dcera- Chihiro OginoAya: =O)

Boh

14. března 2011 v 15:21 | Aya
Boh

Boh je rozmalený. Yubaba ho ukrývá ve své pracovně před okolním světem, aby nebyl nemocný. Boh si chce hrát s Chihiro Ogino a vydírájí, že bude plakat, když si sním hrát nebude. Zeniba ho proměnila v potkana. Boh jako potkan se držel jen u Chihiro Ogino, když se s ní vydal do světa, změnil se a začal ji mít rád a Yubabu ne.


Aya: BOOOOH =D

Lin

14. března 2011 v 15:02 | Aya
Lin

Lin je hodná a spravedlivá. V lázních pro duchy a pozemský bohy je Lin uklízečkou. Na starost ji přidělili Chihiro Ogino. Lin a Chihiro Ogino se stali kamarádky. Obdivuje Chihiro Ogino, jak dokázala získat práci u Yubaby. Má ráda pečeného mloka. Lin pomůže Chihiro Ogino dostat se z lázní. Lin je také člověk, ale už si nepamatuje jak se dostala do Lázních, ani jak zní její pravé jméno.Aya: Ze začátku jsem ji ráda neměla, ale potom už jo =O))

Kamaji

14. března 2011 v 14:09 | Aya
Kamaji

Kamaji je hodný a umí vždy poradit. Kamaji pracuje v kotelně, ohřívá a míchá vodu pro hosty. Pod svým velení má saze, které hází do kotle uhlí. Kamaji má 6 rukou a dvě nohy, díky kterým může obstarávat kotel, ohřívání vody a směsy do koupele. Chihiro Ogino dá 4 lístky na vlak, které si schovával. Má rad Chihiro Ogino i Haku.Aya: Toho jsem měla ráda =))

Kaonashi

13. března 2011 v 18:56 | Aya
Kaonashi

Kaonashi je hodný, když se však dostane do do budovy lázní, neumí se ovládat a je zlý. Kaonashi nebo také Muž bez tvářemá rád Chihiro Ogino a krade pro ni cedulky. Snaží se jí dát zlato ona, ale pořád odmítá. Ze zoufalství začíná jíst místní zaměstnance slimáky a žáby. Chihiro mu pomůže, dá mu kus kuličky, kterou dostala od říčního boha, a snaží se ho dostat z lázní. Kaonashi jde sní a najde domov u Zeniby.
Aya: Mám ho moc ráda a docela dost jsem se zhrozila, toho jaky byl, když se dostal do lázní =O))

Zeniba

13. března 2011 v 18:33 | Aya
Zeniba

Zeniba je hodná a milá. Nemá ráda svoji sestru Yubabu s kterou je pořád ve sporu. Žije v močále, v malé chaloupce. Proměnila Boh v potkana a poskoka v mouchu či co to bylo. Má ráda Chihiro Ogino. Z Kaonashi "Muž bez tváře" udělala svého pomocníka, kterej přišel s Chihiro Ogino a nechá ho u sebe doma.
Rodina: sestra- Yubaba
Aya: Bááábíííí =D

Yubaba

13. března 2011 v 15:53 | Aya
Yubaba

Yubaba je zlá, přísná a hamižná, ale když se jedná o její dítě Boh je milá. Je zakladatelkou a hlavní vedoucí lázní pro duchy a pozemský bohy. Haku je její učeň. Ovládá ho pomocí starého kouzla "pečeť", kterou měl v těle. Má dítě Boh, které strašně rozmazluje a nikdy nepouští ven. Po celou dobu je ve sporu se svojí sestrou, dvojčetem Zenibou.
Rodina: sestra- ZenibaAya: Kuš babo! =D

Haku

13. března 2011 v 15:30 | Aya
Haku

Haku je hodný, milý a nápomocný, když ho ovládá Yubaba je nezcitný a chladný. Haku pracuje pro Yubabu je jejím hlavním poskokem a dělá pro ni špinavou práci, protože je ovládán jejím kouzlem. Přeměňuje se v draka. Má nutkání pomoci Chihiro Ogino, později k ní něco cítí. Jeho pravé jméno je Nigihayami Kohaku Nushi, on si ho však nepamatuje. Byl bohem řeky Kohaku, tam kdysi zachránil Chihiro Ogino život. Ona si vzpoměla, co se stalo a prozradila mu jeho pravé jméno. Tím ho osvobodila od Yubaby a může být volný.
Haku jako drakAya: Strašně moc miluji draky a Haku. Krásný! =O))

Chihiro Ogino

13. března 2011 v 14:38 | Aya
Chihiro Ogino

Chihiro Ogino je nesplečenská a naivní, poté se však z ní stane statečné, odvážné a milující děvče. Chihiro Ogino je zamilovaná do Haku, který ji pomáhá. Požádala Yubabu o práci v lázních. Chihiro Ogino dostala nové jméno Sen, své pravé jmé nesmí zapomenout, nebo bude navždy uvězněna. Chihiro Ogino pracuje s Lin, obě byli schopny starat se o hosta "Boha zápachu" ve skutečnosti to byl Říční bůh.Od něj Chihiro Ogino dostala kuličku. Tím zachránila Haku a Kaonashi. Jako malé děvče spadla do řeky Kohaku, tam ji zachránil Haku. Tak řekla Haku, že jeho pravé jméno je Kohaku, tím ho osvobodila od Yubaby.
Rodiče: otec- Akio Ogino, matka- Yuuko Ogino


Aya: Přála bych si přožít přesně to, co se jí stalo =O))

Smutek za Japonsko

12. března 2011 v 14:49 | Aya
Aya: Je velká tragédie, co se odehrálo v Japonsku. Mám Japonsko velmi ráda a nikdy bych jim tohle to nepřála. Oni za to nemohou, to co čtu na diskuzích je od jiných lidí KRUTÉ. Já nechápu, jak někdo jim to může přát. Kde se vzala v českých občanech takováhle nenávist, jak někdo nemůže mít v sobě ani zrnko slitování... Píši tohle a po tvářích mi stékají slzy, když si vzpomenu na všechny oběti. Oni měli právo žít. Japonský národ je velmi milý pro návštěvníky jako jme my i ostatní, přivítají nás a rádi nás vidí. Jejich kultura je neuvěřitelná, co by jsme dělali bez jejich anime a manga? A teď je vše zničeno. Když si představím, že mezi obětmi mohl být japonský herec/herečka, zpěvák/zpěvačka, scénárista/scénáristka, režisér/režisérka cítím se jako, kdybych byla rok zavřená v kleci někde ve tmě. A proto stále myslím na Japonsko a japonské občany.


Cesta do fantazie

12. března 2011 v 14:09 | Aya
Cesta do fantazie

Hrdinkou příběhu je desetiletá Chihiro, která omylem se svými rodiči zabloudí mimo svět lidí. Aby zachránila rodiče, kteří podlehli občerstvení v opuštěných stáncích a záhy se proměnili ve vepře, musí se ucházet o práci v podivuhodných lázních, které navštěvují místní duchové a bohové. Má strach, ale potkává tajuplného chlapce Haku, který ji podporuje a pomáhá. Chihiro dostává od Yubaby práci a dá ji nové jméno Sen, své pravé jméno, však nesmí zapomenout, jinak se promění jako ostatní a rodiče půjdou na jatka. Bude láska silnější? Zapomene Chihiro své pravé jméno? To se dozvíte ve filmu Cesta do fantazie od tvůrce Hayao Miyazaki.

Aya: To je tak KAWAI, zbožnuji Cestu do fantazie, už jsem to několikrát viděla =P jsem z toho strašně unešená =))Cesta do fantazie Trailer
Cestu do fantazie si můžete stáhnout

Drocell Keinz

11. března 2011 v 20:30 | Aya
Drocell Keinz

Drocell Keinz je bezcitný. Drocell Keinz je pouhá loutka ze slámy, pracující pro Angelu. Hledá malé, roztomilé dívky, které poté uspí a předělá je na panenky "loutky". Ovládá je pomocí svého zpěvu My fair lady. Jednou takovou loutkou se také stala Elizabeth Middleforf. Tu ovládal pomocí nitek, za které tahal. Zabil ho Sebastián Michaelis a byl šokován, když zjistil, že je loutka.Písnička My fair lady, kterou si zpíval Drocell Keinz. Je převzata z anglické verze London Bridge is falling down.

Aya: Až z něho šel strach =D

Paula

11. března 2011 v 19:54 | Aya
Paula

Paula je hodná, milá a snaživá. Paula je služebnicí Elizabeth Ethel Cordelia Middleforf.Aya: Roztomiloučká =)

Ronald Knox

7. března 2011 v 20:05 | Aya
Ronald Knox

Ronald Knox je zbrklý. Ronald Knox je nezkušený nováček divize smrtek a pracuje pod vedením William T. Spears. Jeho kosou smrti je sekačka na trávník. Nezajímá ho okolí je tak nezkušený že vše kolem sebe rozbíjí. Dostal za úkol zabít Sebastiana Michaelis a získat duši Aloise Trancy. Nemá rád démony.Aya: Tohle je Baka taky =DD Nejvíce vítězí Grell

Rachel Phantomhive

7. března 2011 v 19:30 | Aya
Rachel Phantomhive

Rachel Phantomhive je matka Ciela. Vzala si za svého manžela Vincenta Phantomhive. Její sestra Angelina Durless na ni žárlila, že si Vincent Phantomhive vzal ji. Byla zabita stejně jako Vincent Phantomhive.
Rodina: manžel- Vincent Phantomhive, sestra- Angelina Durless, syn- Ciel Phantomhive
Aya: =O))

Vincent Phantomhive

7. března 2011 v 18:49 | Aya
Vincent Phantomhive

Vincent Phantomhive je otec Ciela Phantomhive. Zamiloval se do Rachel Phantomhive. Kdysi byla do něho zamilovaná Angelina Durless "Madam Red". Jako jediný člověk jí řekl, že červené vlasy jí moc sluší. Byl zabit Angelou/Ashem Landers a jeho sídlo spáleno.
Rodina: manželka- Rachel Phantomhive (mrtvá), syn- Ciel PhantomhiveAya: =O)

Aleister Chamber

7. března 2011 v 18:23 | Aya
Aleister Chamber

Lord Aleister Chamber je pohledný, vášnivý a poněkud unešný. Přezdívaný také jako Vizconde Druitt. Lord Aleister Chamber je bohatý šlechtic, známý pro smysl pro umění a harmonii a oblíbenost ve společnosti. Dříve unášel mladé dívky a prodával je bohatým šlechticům. Byl zavřen do vězení, ale po pár měsících byl propuštěn. Později bývá jako porodce různých soutěží.Aya: To je takovy Baka až to není možný =D

Pluto

6. března 2011 v 19:18 | Aya
Pluto

Pluto je žárlivý. Pluto je "Pekelný ohař" neboli "pes Baskervilský". Má hodně rád Sebastiana Michaelis a chtěl by ho jen pro sebe. Pluto se ze psa na člověka promění tehdy, kdy je rozrušen. Kvůli obojku, co má kolem krku je ovládán Angelou/Ashem Landers. Když jím byl ovládán, podpálil sídlo Phantomhive i celý Londýn. Potom ho se slzami v očích museli zabít- Finnian, Barddroy, Mey-Rin.
Aya: Plutooo =D

Ran-Mao

6. března 2011 v 18:34 | Aya
Ran-Mao

Ran-Mao je tichá a chladná. Ran-Mao je číňanka a hlavní strážkyní Laua Tao, udělá pro něj vše, co ji nařídí. K Laua Tao je velmi loajální a chová k němu úctu. Později dostane Ran-Mao za úkol zabít Cieala Phantomhive. To se ji ovšem nepovede k vůli Sebastianu Michaelis.Aya: =O) líbí se mi ten její účes =O)

Lau Tao

5. března 2011 v 15:17 | Aya
Lau Tao

Lau Tao je beztarostný, klidný, milý a má sklony k násilí. Lau Tao je čínský šlechtic a člen čínské mafie. Je šéf britské obchodní pobočky. Je dávným rodinným přítelem rodiny Phantomhive, ikdyž se snažil zabít Ciela Phantomhive, bere to jako takovou hru. Jeho společnicí a ochrankyní je Ran-Mao, vykoná pro něj jakejkoliv úkol. Je pro něj jako sestra. Lau Tao se objevuje na různých akcí, aby se buď ukázal, nebo aby si vydělal na pošetilosti lídí, kteří mu na vše skočí.

Aya: No, nějak extra zrovna není =D

William T. Spears

5. března 2011 v 14:45 | Aya
William T. Spears

William T. Spears je klidný, bezcitný a přísný. William T. Spears je smrtka (Shinigami), vrchní velitel smrtek. Jeho kosa je dlouhá tyč s nůžkami. Má rád pořádek. Nesnáší démony. Nemá rád Sebastiana Michaelis, ale později zjišťuje, že jsou i horší démoni. Jako každá jiná smrtka musí nosit brýle. Často je přísný na Grella Sutcliff, protože se neumí chovat. William T. Spears je nadřízeným Grella Sutcliff, penzijního Hrobaře a méně se objevujíc Alana Humphriese, Erica Slingbyho a Ronalda Knoxe.


Aya: Zdál se mi tak trochu moc povýšeně =D

Angela/ Ash Landers

4. března 2011 v 23:47 | Aya
Angela/ Ash Landers

Angela je bláznivá. Angela je anděl, který byl vyhnán z ráje, pokouší se tak o nový svět a vyčistit ho od nečistých. Dříve pracovala pro Henryho Berrymore jako služka, skrývala tak svoji identitu. Zabila Cielimu Phantomhive rodiče. Později mu se mu snažila změnit vzpomínky. Dokáže ovládat Pluta (Pekelný ohař). Vyžívá se v lidských hříších a slabostech, které ji dodávají pocit uspokojení. Zadávala rozkazy Drocelli Keiinz. Dokáže se přeměnit na muže konkrétně na Ashe Landers.
Ash Landers je tatáž osoba jako Angela. Byl komorníkem královny Viktorie, ten však byl zahanben a znechucen její špinavou duší. Chtěl vyhladit celý Londýn od nečistých. Ashe Landers zabil Sebastian Michaelis stejně tak i Angelu.Angela


Ash Landers

Aya: Takovvej menší hermafrodit =D Grrr fujky na něj/ni =DD
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya