To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Únor 2011

Agni

20. února 2011 v 17:35 | Aya
Agni

Agni je skromný. Dříve měl být popraven za své hříchy, ale všiml si ho princ Soma a ten ho chtěl pro sebe, aby mu sloužil díky své síle. Agni se tak stal prinoci Somi sluhou. Agni má v pravé ruce božskou sílu, kterou mu propůjčili bohové. Nosí ji zavázanou, aby nikomu nechtěně neublížil. Ve svém princi vidí svého boha, a proto se snaží pro něj udělat cokoli.

Aya: Agni mě nijak zvlášť nezaujal =O)

Soma Asman Kadar

20. února 2011 v 0:32 | Aya
Soma Asman Kadar

Princ Soma je naivní a dětinský. Soma Asman Kadar je Bengálský královský princ. Jako malý se princ Soma cítil osamělí, když o něj otec nejevil zájem, proto nacházel útěchu u služebné jménem Meena, ona mu nahrazovala rodinu. Agni je jeho sluha a také ochránce, nedokáže si představit, že by ho někdy zradil. Princ Soma naléza přátelství i v Cielimu Phantomhive. Později se z prince Somi stane milý a hodný chlapec, který pomáhá slabším lidem.
Aya: No nic moc =DD

Hrobař

19. února 2011 v 23:55 | Aya
Hrobař

Hrobař je někdy nudný, někdy legrační. Hrobař je smrtka už poměrně dost stará. Je také legendárním, ale již penzijním důstojníkem řádu Smrtek. Jeho pohřební ústav je pro Ciela Phantomhive informační středisko. Hrobař díky svým mrtvolám ví poměrně hodně. Za informace nechce peníze, pouze smích. Chová úctu k Wiliamu T. Spears. Jeho kosou je kosa s lebkou.
Aya: Je dost komicky =DD

Fred Abberline

19. února 2011 v 23:32 | Aya
Fred Abberline

Fred Abberline je dobrosrdečný a spravedlivý. Když byly s jeho bratrem ještě malý zavraždili jim rodinnu. Fred slouží u Scotland yardu jako detektiv, přesněji jako podřízený sira Arthura Randalla. Patří do týmu detektivů kteří řeší různé nevysvětlitelné záhady, vraždy a podivnosti které se v Londýně odehrávaj. Má manželku, která je těhotná, proto chce vyřešit případy a zločince zavřít, aby jeho dítě vyrůstalo v pěkné době. Zachránil Cielu Phantomhive život, poté umřel.
Rodina: manželka- Maria Abberline, bratr- Edward Abberline
Aya: =O) Kdyby tak někdo dokázal za mě položit život =O))

Edward Abberline

19. února 2011 v 23:08 | Aya
Edward Abberline

Edward Abberline je dobrosrdečný. Jejich rodinu také někdo vyvraždil. Edward Abberline jde po stopách svého bratra Freda Abberline a stal se tak polcistou. Má rád Ciela Phantomhive a bránil by ho stejně jako jeho bratr.
Rodina: bratr- Fred Abberline
Aya: Je trochu- víc praštěný =DD

Luka Macken

19. února 2011 v 22:52 | Aya
Luka Macken

Luka Macken je veselí a šťastný. Byli s bratrem sirotci. Ve svém bratru Jimu Macken ( Alois Trancy ) viděl velký vzor. Luka Macken má svého bratra opravdu rád a přeje si mu splnit sen- zabít a vypálit celou vesnici, lidi, kteří jim ublížili. Luka Macken si tak vyhledal démona "Hannah Anafeloz", řekne jí své přání a sepíše s ní smlouvu. Luka Macken poté umírá.
Rodina: bratr- Jim Macken ( Alois Trancy )Aya: Moc krásné dítko =O)

Hannah Anafeloz

19. února 2011 v 22:31 | Aya
Hannah Anafeloz

Hannah Anafeloz je tichá. Hanah Anafeloz je démon a zároveň tak strážkyní démoního meče Lavateinnu. Sepsala smlouvu s Luka Macken. Pocítila lítost nad Aloisem Trancy, když viděla, jak se cítí nad strátou svého bratra. Proto se stala jeho služebnou, i přes všechno jeho týrání má Aloise Trancy ráda. Hannah Anafeloz je tak, která pohltila tělo i duši Aloise Trancy a řekla mu celou pravdu ohledně bratra.
Aya: Mě ji bo, tak líto... no potom mi to bylo už jedno =DD

Claude Faustus

19. února 2011 v 22:04 | Aya
Claude Faustus

Claude Faustus je bezcitný a nezná slitování. Claude Faustus je démon. Ukradl duši Cielimu Phantomhive ( Sebastian ji, ale získa zpět ). Má smlouvu s Aloisem Trancy. Claude Faustus ho však zradí, zabije ho a vezme si jeho duši. Pro jeden důvod, aby ho mohl dát Cielimu Phantomhive a smíchat mu tak jeho vzpomínky s Aloisem Trancy. Claude Faustus touží jen po jedné věci, získat Cielovo Phantomhive tělo a duši, kterou může pohltit.
Aya: Jáho tak... grrr. =D Nenávidím =DD

Alois Trancy

19. února 2011 v 21:22 | Aya
Alois Trancy

Alois Trancy je hrubí, sadistický a bojácný. Jeho pravé jméno je Jim Macken, sirotek z vesnice, která byla vypálena a jeho bratr Luka Macken zabit. Poté byl zajat a odvezen ke starci, který byl pedofil a chlapce zneužíval. Aby se za všechno svého utrpení pomstil, sepsal s démonem smlouvu. Démon se tak stal jeho sluhou se jménem Claude Faustus. Jeho služka se jmenuje Hannah Anafeloz. Bojí se tmy. Přeje si, aby Sebastian Michaelis trpěl.
Rodina: bratr- Luka Macken
Aya: Ze začátku jsem ho neměla ráda, za to, jak se choval, ale ke konci mi ho bylo trošku líto =O)

Kuroshitsuji II

19. února 2011 v 18:59 | Aya
Kuroshitsuji II

Na scéně se objevuje krutý a sadistický Pán Alois Trance. Někdo mu zavraždil jeho jediného bratra a poté byl týraný, proto se rozhodl sepsat smlouvu s démonem. Má jedno jediné přání potrestat toho, kdo mu zavraždil bratra. Na Aloisovo Trancy panství se, tak objevuje jeho sluha Claude Faustus. Ten však ještě před sepsání smlouvy ukradl duši Ciela Phantomhive, tělo však nezískal. Sebastian se tak vrátí pro duši Ceala Phantomhive. Ciel Phantomhive však stratil vzpomínky na svoji minulost. Claud Faustus stále touží po duši Ciela Phantomhive. Nastává boj o duši. Vrátí se Cielimu Phantomhive vzpomínky? Ochrání Sebastian Michaelis svého pána "duši"? Kdo ji získá? To se dozvíte ve 12 dílném anime.


Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II
Kuroshitsuji II


Aya: úplné žůžo! Rychle jsem to zhltla. Miluju Kuroshitsuji a Kuroshitsuji 2 =P sice to zkončilo... ale už jsem si zvykla =PPKuroshitsuji II Trailer
Kuroshitsuji II si můžete stáhnout všech 12 epizod

Dodatková OVA videa Kuroshitsuji II najdete zde:

P.S. Zatím jsem to nenašla nikde na online videa, ale když vydržíte a stáhnete si to, tak také dobré ne? =O)

Elizabeth Middleforf

19. února 2011 v 16:33 | Aya
Elizabeth Middleforf

Elizabeth Middleforf je milá, hodná a rozmazlená. Její celé jméno je Elizabeth Ethel Cordelia Middleforf, britská šlechtična je dcerou hraběte Scotoniho. Její služebná se jmenuje Paula. Elizabeth Middleforf je snoubenkou Ciela Phantomhive. Přála by si, aby ji Ciel Phantomhive konečně říkal Lizzi. Má ráda roztomilé věci. Je smutná, když nemůže rozštastnit Ciela Phantomhive.
Aya: Byla super! Až na nějaké drobnosti, ohledně rozmazlenosti. =D

Tanaka

19. února 2011 v 15:21 | Aya
Tanaka

Tanaka je starý a moudrý. Pracuje jako správce domácnosti rodiny Phantohive. Byl ještě správcem Vincenta Phantomhive. Od začátku kdy přišel do sídla Phantomhive píše kroniku rodu. Když byl založen na sídle požár a rodiče Ciela Phantomhive zemřeli, zachránil Ciela Phantomhive a odnesl ho do bezpečí. Rodinu Phantohive má velmi rád.
Aya: =O) někdy byl hodně vtipný, když se vypustil =D

Finnian

19. února 2011 v 14:48 | Aya
Finnian

Finnian je milý, sílný a bojácný. Jako malého ho drželi v zajetí a dělali na něj chemické pokusy. Díky látkám, které do něj dávali, mu rostla síla. Dokázal se osvobodit a věznitele zabil. Přál si jedno, vidět slunce a nadýchat se vzduchu. Sebastian Michaelis mu nabýdl práci, dělat zahradníka na sídle Phantomhive. Díky své síle dokáže bránit sídlo Phantomhive. Nemá rád násilí. Má rád Pluta "Pekelný ohař". Má respekt k Cieli Phantomhive a Sebastianu Michaelis.
Aya: Finniana mám moc ráda, je hodně legrační =DD

Barddroy

19. února 2011 v 14:07 | Aya
Barddroy

Barddroy je loajální. Barddroy je američan, kdysi byl seržantem v armádě. Ve válce Barddroy jedinný přežil a Sebastian Michaelis mu přišel nabýdnout práci kuchaře pro Ciela Phantomhive. Jako kuchař se neprokáže, ale zato dokáže výborně ochránit sídlo Phantomhive. Umí skvěle bojové umění a dokáže dobře naplánovat útok. K Sebastianovi Michaelis chová respekt.
Aya: Je to BAKA =DD

Mey-Rin

19. února 2011 v 13:40 | Aya
Mey-Rin

Mey-Rin je nebojácná a nešikovná. Dříve pracovala jako "odstřelovačka". Sebastian Michaelis ji nabýdnul práci služky u hraběte Ciela Phantomhive. Jako služka se moc neprokázala je hodně nemotorná. Ale díky svému bývalému povolání, dokáže ubránit panctví hraběte Ciela Phantomhive. Má ráda strašidelné historky. Mey-Rin k Cieli Phantomhive chová hlubokou úctu.
Rodina: neznámá
Aya: U ní jsem se hodně nasmála =D

Grell Sutcliff

15. února 2011 v 23:57 | Aya
Grell Sutcliff

Grell Sutcliff je veselí, sadistycký, sexuální a krve žízniví. Grell Sutcliff je smrtka. Dělal Angelině Durless sluhu, trochu hodně nešikovného. Také ji napomáhal k vraždám žen, byl do ni zamilovan, protože milovala červenou, jenže ji potom sám zabil. Jeho kosa je motorová pila, poté nůžky. Nemá rád práci. Zamiloval se do Sebastiana Michaelis a dělá vše proto, aby se mu zalíbil a mohl mu dát pusu.Zde Grell Sutcliff přestrojený za sluhu
Aya: Dřív jsem ho nenáviděla, ale potom mi přišel jako nejlegračnější magor =DD

Angelina Durless

15. února 2011 v 23:07 | Aya
Angelina Durless

Angelina Durless je drzá a hrubá. Angelina Durless je přezdívaná jak Madam Red, nebo také Ann. Byla zamilovaná do Vincenta Phantomhive, on si však vzal její sestru. Když byla těhotná, měla nehodu, přišla o dítě, i o manžela. Angelina Durless se stala vražedkynní žen "Jack Rozparovač". K vraždám ji napomáhal Grell Sutcliff, ten se také stal jejím sluhou. Měla hodně ráda svoji sestru a synovce.
Rodina: sestra- Ráchel Phantomhive, švagr- Vincent Phantomhive, synovec- Ciel Phantomhive
Aya: Docela dost mě zaskočila, ale bylo mi ji moc líto =(

Sebastian Michaelis

14. února 2011 v 21:04 | Aya
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis je poměně citlivý. Sebastian Michaelis je démon, přezdívaný jako "Pekelný sluha". Na žádost Ciela Phantomhive s ním Sebastian Michaelis uazvřel smlouvu, bude mu sloužit, dokovaď nenajde vrahy jeho rodičů, víměnou za jeho duši. Sebastian Michaelis se stal komorníkem Ciela Phantomhive, vykonná každy rozkaz, který mu Ciel Phantomhive nařídí. Sebastian Michaelis dbá na hlavně na etiketu a stará se o svého pána ( dá se říct, že se stará o svoji "duši" ). Sebastian Michaelis sehnal sluhy tak, aby dokázali ochránit sídlo.

Aya: Fešák, no není k sežrání =O))

Ciel Phantomhive

14. února 2011 v 19:36 | Aya
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive je chladný a bez emocí. Jeho sídlo bylo vypáleno a rodina vyvražděna. Ciel Phantomhove a jeho služebník Tanaka se ukryli do bezpečí. Ciel Phantomhive byl poté unesen. Podařilo se mu vyvolat démona a sepsat sním smlouvu. Sebastian Michaels-Démon se tak stává jeho komorníkem. Rodina Phantomhive byla oddána královně Viktorii a byli tak nazýváni královniny "Hlídací psi". Cielovo Phantomhive služebníci jsou Bardroy, Meirin, Finnian a Tanaka. Jeho snoubenka je Elizabeth. Patří mu společnost, která vyrábí a vyváží do světa hračky, sladkosti a jídlo.
Rodina: otec- Vincent Phantomhive, matka- Rachel Phantomhive, teta- Angelina Durless "Madam Red", snoubenka- Elizabeth

Aya: On je tak sladký =O)) *-*

Kuroshitsuji

13. února 2011 v 13:22 | Aya
Kuroshitsuji

Příběch se odehrává ve Viktoriánské Anglii na předměstí Londýna. Dvanáctiletý Ciel Phantomhive se po smrti svých rodičů stává hlavou Lordské rodiny Phantomhive. Aby dokázal potrestat ty, který mu brutálně zavraždili rodinu, rozhodne se uzavřít smlouvu s ďáblem. Na Pánovo panství se objevuje silný, šikovný komorník Sebastian. Sebastian snadno plní veškeré požadavky, které na něj Ciel Phantomhove ukládá. Dbá na etiketu a vaří ten nejčernější čaj. Toto všechno jen do té doby, než Ciel Phantomhive najde vrahy svých rodičů a potrestá je. Potom si ďábelský komorník vezme duši svého pána. 24 dílné anime.


Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji


Aya: To je, tak super anime *-* občas jsem se i zasmála. =D Jak říkám, SUPER anime *-*


Kuroshitsuji Trailer
Zhlédnout Kuroshitsuji můžete
Nebo také

Michael Keehl "Mello"

11. února 2011 v 16:46 | Aya
Michael Keehl "Mello"

Mello je inteligetní a hodně riskuje. Vyrůstal v sirotčinci pro nadané děti. Společně s Near měl pracovat na Kira případu. Bohužel Mello se obrátil proti Near a dělá na případu "sám". Závodí tak s Near, kdo chytne Kira dřív. Jeho nejlepší kamarád je Matt. Mello výstředností je čokoláda, jí jen čokoládu. Nechává se unášet emocemi a toho dostane do záhuby.
Rodina: neznámáAya: Mello se mi moc nelíbil =O)

Nate River "Near"

11. února 2011 v 16:16 | Aya
Nate River "Near"

Near je chladný a vysoce geniální. Stejně jako L, vyrůstal v sirotčinci pro nadané děti. Po smrti L se Near stává hlavním vyšetřovatelem případu Kira. Near se chtěl spojit s Mellem, aby společně porazili Kiru, ale Mello se proti němu obrátil. Mezi Near výstředností patří hračky, jeho nejoblíbenější patří kostky a figurky. Díky figurek vymýšlí strategije, jak Kiru chytit, vždy má v zásobě plán B. Získal velikou podporu Spojených států a vytvořil speciální tým proti Kira.
Rodiče: neznámá
Aya: Ať žije Near =D

Light Yagami

11. února 2011 v 13:06 | Aya
Light Yagami

Light Yagami je nadprůměrně inteligentní. Chodil na To-Ohotskou univerzitu. Po nalezení Zápisníku smrti, začal dosahovat spravedlnosti. Zabíjel všechny zločince. Jeho společníkem se stal Ryuk Shinigami- Bůh smrti. Light Yagami pomáhal vyšetřovat případ Kira, ikdyž on sám jim byl, aby mohl vidět a poznat L. Lawliet a poté ho zabít. V průběhu vyšetřování poznal, kdo je Kira2- Misa Amanová, kterou poté využíval.
Rodina: otec- Soichiro Yagami, matka- Sachiko Yagami, sestra- Sayu Yagami

Aya: No jak jsem řekla, pro mě vítězí L *-* ale Light není špatný=P
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya