To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Prosinec 2010

Ulysses

26. prosince 2010 v 23:31 | Aya
Ulysses

Ulysses je zlý. Ulysses slouží princi, který nechal vyvraždit rodinu Ashembert. Je lékařem skřítků a také je dokáže ovládat. Jeho strážcem je Jimmy ( Unseelie Court ). Unseelie Court je lovecký pes "démon".
Aya: Béééé =DD

Tompkins

26. prosince 2010 v 23:20 | Aya
Tompkins

Tompkins je sluha Edgara J.C. Ashenbert.
Aya: =O)

Paul Ferman

26. prosince 2010 v 23:12 | Aya
Paul Ferman

Paul Ferman je milí a laskavý. Paul Ferman je malíř jako jeho zesnulý otec. Nejraději kreslí a maluje víly. Jeho pravé jméno je O´neill. Stal se přítelem Edgara J.C. Ashenbert a Lydii Carlton. Potom do jeho života stoupila Banshee, stal se její oporou.
Aya: Malíř jako já =O)

Ermine

26. prosince 2010 v 22:24 | Aya
Ermine

Ermine je Selkie. Ermine je sestra Ravena. Utopila se jako člověk v moři, potom se z ní stala Selkie, tak může poslouchat koho chce. Může se pohybovat ve světě skřítků a lidí. Pracovala pro Ulysses, jen aby se dostala blíže k Edgarovi J.C Ashenbert a chránila ho.
Rodina: bratr- Raven
Aya: Byla tam krátce, tak nemohu posoudit =))

Nico

26. prosince 2010 v 20:39 | Aya
Nico

Nico je nedůvěřivý. Nico má podobu kočky, ale ve skutečnosti je to víla. Nechá si říkat, že je gentlman. Dělal společnost Aurory Carlton po té, co umřela, začal dělat společnost Lydii Carlton. Umí vytvořit průchod do světa skřítků. Také s nimi komunikuje. Nico rád chodí po dvou a obléká se.
Aya: Číča =D

Kelpie "Cain"

26. prosince 2010 v 17:52 | Aya
Kelpie "Cain"

Kelpie je hodný a vlezlý. Kelpie je skřítek "démon", proměňuje se v černého vodního koně, který je schopen sežrat celého člověka, až na játra, které mu vadí a po velké spotřebě ho dokážou zabít. Zamiloval se do Lydia Carlton a doufá, že sním bude žít ve světě skřítků. Udélá pro ni cokoliv, jen aby ji ochránil. Jedinej Edgar J.C. Ashenbert říká Kelpiemu Cain.

Aya: Kelpie mi zrovna nějak nezaujal, ale byl super =D

Raven

26. prosince 2010 v 17:17 | Aya
Raven

Raven je uzavřený na povrch přísný. Raven je osobní sluha a strážce Edgara J.C. Ashembert, poslouchá ho na každé slovo, poté se stane strážcem i Lydia Carlton. V jeho těle žije zlý "duch", který Ravena neovlád díky Edgarovi J.C. Ashenbert. Zabil už spoustu lidí. Měl jedinou sestru Ermine.
Rodina: sestra- Ermine
Aya: Chudák tady na tom posledním obrázku =D Já žeru jeho oči =P

Edgar J.C. Ashenbert

26. prosince 2010 v 0:56 | Aya
Edgar J.C. Ashenbert

Edgar J.C. Ashenbert je gentlman, milý, sobecký a nerozvážný. Žil v Americe. Jeho rodinu vyvraždily, on sám zůstal naživu na ulici. Poté ho uvěznili na psychiatrii, z níž utekl. Na Zemi ho považovali za největšího zlončince. Jeho osobní sluha je Raven. Edgar J.C. Ashenbert je potomkem modrého rytíře Earl Ibrazel Ashenbert, aby dokázal, že je modrý rytíř, zízkal rodovej meč Merrow. Edgar J.C. Ashenbert od samého začátku se zamiloval do lékařky skřítků Lydia Carlton.


Tady má obarvené vlasy v první episodě =)


Aya: I přesto jak se choval... ááá já ho prostě žerůůů =O))) =D

Lydia Carlton

25. prosince 2010 v 18:14 | Aya
Lydia Carlton

Lydia Carlton je nezávislá, laskavá a pomáhá ostatním. Je lékařka skřítků. Schopnost vidět skřítky a víli zdědila po své matce, která umřela. Jakožto lékařka skřítků se může pohybovat ve světě skřítků a víl, a také v lidském světě. Lydia Carlton je najatá Edgarem J.C. Aschenbert. Je zamilovaná do Edgar J.C. Ashenber, ale svoje city k němu si nechce přiznat.
Rodina: otec- pan Carlton, matka- Aurora Carlton
Aya: Kdyby na světě bylo tolik lidí jako ona =O) hned by byl svět krásnější =))

Earl and Fairy ( Hakushaku to Yousei )

25. prosince 2010 v 16:24 | Aya
Earl and Fairy ( Hakushaku to Yousei )

Příběh se odehrává ve Viktoriánské Anglii. Kdy se 17 letá Lydia Carlton ze Skotska, přezdívaná také jako Lékařka skřítků, vydá za svým otcem. Její život se změní, když na lodi potká Edgar J. Ashenbert, který jí žádá o pomoc. Edgar si jí najme jako rádce a lékařku skřítků, jen během hledání vznešeného meče Merrow, který je důkazem jeho rodiny. Ovšem není jediný, který tvrdí, že je modrý rytíř. Lydie však zjistí, že Edgarovi jde i o něco víc, než jen o meč. Na oba dva čeká různé nebezpečí. 12 dílné anime.


Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and Fairy
Earl and FairyAya: Toto anime jsem si zamilovala hned od prvního dílu =O))zkoukla jsem to hned za dva dny =D


Earl and Fairy Trailer
Ke vzhlédnutí Earl and Fairy

Shirayuki Tsurara

20. prosince 2010 v 22:03 | Aya
Shirayuki Tsurara

Shirayuki Tsurara je až moc nápadná. Snaží se pro svoji dceru vybojovat Aono Tsukune. Shirayuki Tsurara je stejný "monstrum" jako Shirayuki Mizore.
Rodina: dcera- Shirayuki Mizore
Aya: =O))

Kurono Ageha

20. prosince 2010 v 21:22 | Aya
Kurono Ageha

Kurono Ageha je sexuální maniak. Stejně jako její dcera, je její "monstrum" Succubus. Hodně si oblíbila Aono Tsukune a snaží se ho svést. O Aono Tsukune bude soupeřit s Shirayuki Tsurara.
Rodina: dcera- Kurono Kurumu
Aya: No co jiného k ní dodat =DD

Aono Kyouko

20. prosince 2010 v 20:35 | Aya
Aono Kyouko

Aono Kyouko je trochu zvědavá a moc hodná. Jednou chtěla vědět co Aono Tsukune skrývá a vydala se na školu Youkai.
Rodina: matka Aono Kasumi, bratr- Aono Tsukune
Aya: =)

Aono Kasumi

20. prosince 2010 v 20:19 | Aya
Aono Kasumi

Aono Kasumi je jako každá jiná matka. Pro Aono Tsukune udělá cokoli. Má hodně ráda Akashiya Moka.
Rodina: syn- Aono Tsukune, dcera- Kyouko
Aya: Takovou matku, kdybych měla byla by doma úplná pohoda =O)

Shuzen Kokoa

20. prosince 2010 v 20:13 | Aya
Shuzen Kokoa

Shuzen Kokoa je impulzivní. Její přeměna v "monstrum" je upír. Shuzen Kokoa je nevlastní sestra Akashiya Moka. Jako malé sestry mezi sebou bojovali, ještě když Akashiya Moka neměla svůj růženec. Shuzen Kokoa vždycky se setrou boj prohrála. Nastoupila na akademii Youkai do prvního ročníku. Chce zpátky svoji sestru upírku Akashiya Moka.
Rodina: sestra- Akashiya Moka
Aya: Koko jsem měla hodně ráda. Přijde mi stejná jako já =O))

Rosario to Vampire Capu2

20. prosince 2010 v 19:29 | Aya
Rosario to Vampire Capu2

Duhá řada Rosario to Vampire Capu2 nám přinesla velké dobrodružství. Seznámíme se s rodiči holek, které v Rosario to Vampire Capu2 hrajou velkou roli. Jako v prvním seriálu se holky nepřestali přetahovat o Aono Tsukune. Na scénu přichází Shuzen Kokoa, která nám jednotlivé díli zpeštří.  Ochranná bublina, která chrání lidi před napadením monster, pomálu začíná praskat. Aono Tsukune jako hrdina se vydá za Akashiya Moka otcem, aby mu řekl, že lidi a monstra spolu dokážou žít. Dokáže to Aono Tsukune? 13 dílné anime.


Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2
Rosario to Vampire Capu2


Rosario to Vampire Capu2 TrailerAya: Omlouvám se, že jsem zde nedala Trailer nebo nějaké video, jelikož jsem nenašla v hodný trailer =O) děkuji za pochopení, až nějaký najdu, tak ho sem určitě dám =O))


Aya: K tomu to anime nemám, co dodat =D Asi to samé co jsem napsala k Rsario to Vampire. Jinak druhá řada je o něco lepší =O))


Ke vzhlédnutí Rosario to Vampire Capu2

Morioka Ginei

3. prosince 2010 v 20:28 | Aya
Morioka Ginei

Morioka Ginei je hodně velkej perverzák. Jeho převtělování na "monstrum" je vlkodlak. Chodí na střední školu Youkai a je předseda v novinovém klubu. Sledoval dívky ve sprchách/šatnách a fotil si je. Když na Youkai zjistili, že dívky někdo sleduje, hodil to Morioka Ginei na Aono Tsukune. Vše se potom vyřešilo.

Aya: Perverzák jeden =DD

Shizuka Nekonome

1. prosince 2010 v 20:26 | Aya
Shizuka Nekonome

Shizuka Nekonome je hodná a nemotorná. Shizuka Nekonome dělá učitelku na střední škole Youkai, Snaží se všem vysvětlit, že se nesmějí proměnit mezi lidmi, jinak je vystraší. Její "mostrum" je kočka.
Aya: Ona byla taky super =D

Tojo Ruby

1. prosince 2010 v 20:13 | Aya
Tojo Ruby

Tojo Ruby je milá a mateřská. Na první pohled vypadá jako zakřiknutá a uražená. Žila a bránila sídlo čarodějnic ( slunečnicové pole ). Lidé to sídlo chtěli kdysi zničit, a proto byla nepřátelská ke všem, kdo se jen přiblížil na slunečnicové pole. Když se objevila na škole Youkai, dělala tam uklízečku, pořádek a buzerovala holky, protože měli moc krátké sukně. Tojo Ruby kamarádi jsou Sendou Yukari, Kurono Kurumu, Akashika Moka, Aono Tsukune, Mizore Shirayuki.


Aya: Když se dostala na Youkai, tak to její buzerování fakt nemělo chybu =DD
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya