To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Listopad 2010

Sendou Yukari

7. listopadu 2010 v 16:08 | Aya
Sendou Yukari

Sendou Yukari je veselá a velice inteligentní. Sendou Yukari je čarodějka, pomocí svojí hůlky kouzlí. Chodí na střední školu Youkai a díky svojí inteligence přeskočila spoustu ročníků. Je zamilovaná do Aono Tsukune. Mrzí ji, že nevypadá jako vyspělá, ale jako dítě. Sendou Yukari kamarádi jsou Kurono Kurumu, Akashika Moka, Aono Tsukune, Mizore Shirayuki, Ruby Tojo.
Rodina: matka- nevím
Aya: U Yukari se mi líbili ty pekáče nebo co to vykouzlila =DD

Shirayuki Mizore

7. listopadu 2010 v 14:58 | Aya
Shirayuki Mizore

Shirayuki Mizore je uzavřená a většinou nekomunikativní. Její přeměna na "monstrum" je ledová žena. Stejně jako ostatní, chodí na školu Youkai. Je zamilovaná do Aono Tsukune a přetahuje se o něho s ostatními. Její kamarádi jsou Kurono Kurumu, Akashika Moka, Sendou Yukari, Aono Tsukune, Ruby Tojo.
Rodina: matka- Shirayuki Tsurara, otec se převléká za medvěda.

Aya: Mizore jsem měla nejradši =O)))

Kurono Kurumu

6. listopadu 2010 v 14:09 | Aya
Kurono Kurumu

Kurono Kurumu je sexuální maniačka. Kurono Kurumu po přeměně na "monstrum" je Succubus. Succubus je okřídlená žena, která svádí muže. Kurono Kurumu se zamilovala do Aono Tsukune a pořád se o něho pere s jejími kamarády. Kamarádi: Akashika Moka, Sendou Yukari, Aono Tsukune, Mizore Shirayuki, Ruby Tojo.
Rodina: matka- Kurono Ageha, otec-
Aya: Moc to přeháněla s těma prsama =DD

Aono Tsukune

6. listopadu 2010 v 11:20 | Aya
Aono Tsukune

Aono Tsukune je bojácný, nemotorný a ne moc chytrý. Aono Tsukune jako jediný člověk chodí na střední školu Youkai. Jeho nejlepší kamarádka a do které se i zamiloval je Akashika Moka. Kdykoliv sundal její růženec z krku, těšil se na přeměnou Akashuka Moka. Jeho kamarádi, kteří udržují jeho tajemství a přetahujou se o něho, jsou" Akashika Moka, Sendou Yukari, Kurumu Kurono, Mizore Shirayuki, Ruby Tojo.
Rodina: matka- Aono Kasumi, sestra- Aono Kyouko

Aya: Chudák Tsukune =D nechtěla bych být na jeho místě =ODD

Akashiya Moka

5. listopadu 2010 v 22:23 | Aya
Akashiya Moka

Akashiya Moka je milá, roztomila a hodně citlivá. Její přeměna v "monstrum" je upír. Chodí na školu Youkai s Aono Tsukune. Akashiya Moka se sice do Aono Tsukune zamiluje, ale hlavně pije jeho krev. Její kamarádi, i přes to, že se přetahujou o Aono Tsukune, jsou: Sendou Yukari, Kurumu Kurono, Mizore Shirayuki, Ruby Tojo a člověk Aono Tsukunne.
Přeměněná Akashiya Moka v upírku je rozvážná, přísná, bojovná a ví co chce.
Rodina: sestra- Shuzen Kokoa


Akashiya Moka normálněAkashiya Moka přeměněná v upírkuspolečně
Aya: Řekla bych, že Akashiya Moka v upírku byla nejlepší =O))
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya