To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Říjen 2010

Rosario to Vampire

27. října 2010 v 20:43 | Aya
Rosario to Vampire

Finanční problémy zapříčiní, že Aono Tsukune se nemůže dostat na žádnou střední školu. Jednou mu však čirou náhodou přijde dopis s potvrzením, že byl nakonec přijat na Youkai. O této škole nikdy neslyšel. Nemá navybranou a do této speciální střední školy nastoupí. Proč speciální? Youkai je střední škola pro nadpřirozené bytosti, kde se učí ovládat před lidmi. Tsukune je, ale obyčejný člověk. Kdo větří problémy, větří správně. Když to Aono Tsukune zjistí, chce utéct, jenomže to už se stačil seznámit s pohlednou spolužačkou Akashiya Moka, která se, když přijde o růženec, jež zdobí její krk, promění v upírku. 13 dílné anime.Rosario to Vampire TrailerAya: Jo to tak trošku lechtivé =D Doporučuji abyste se na to koukali sami a neměli za sebou rodiče =DD


Ke vzhlédnutí Rosario to Vampire online EN titulkama: http://mangaanime.blogerka.cz/Rosario-to-vampie/rosario-to-vampire-1-serie-cz

(bohužel stránka anime-manga smazala online s CZ Titulkama)Sumida Kanae

17. října 2010 v 0:45 | Aya
Sumida Kanae

Sumida Kanae je milá a hodná dívka. Chodí na střední školu v Tanegashima. Tohno Takaki je její spolužák, do kterého se zamilovala hned první den, co do školy nastoupil. Miluje surfování. Tvrdě studovala, aby se mohla dostat na stejnou školu jako Tohna Takaki.Aya: =O))

Shinohara Akari

17. října 2010 v 0:32 | Aya
Shinohara Akari

Shinohara Akari je milá, ale hlavně zamilovaná do Tohno Takaki. Na Základní škole byla Tohno Takaki spolužačkou. Po Základní škole se musela odstěhovat do Tochigi. Je zamilovaná do Tohno Takaki. Ráda čte knížky. S Tohno Takaki udržovala kontakt.

Aya: Já nechtěla bych být na jejím místě =O)) Já bych asi umřela bez něj =O))

Tohno Takaki

17. října 2010 v 0:10 | Aya
Tohno Takaki

Tohno Takaki je milí a hlavně zamilovaný. Tohno Takaki se odstěhoval do Gotokuji v Tokiu, tam se na Základní škole seznámil s Shinohara Akari. Znají se od dětství. Po Nišší Střední škole se odstěhoval do Tanegashima. I přes to, že se oba dva od sebe museli odloučit, Tohno Takaki je do Shinohara Akari stále zamilovaný. Udržoval se v kontak tu s Shinohara Akari.Aya: Hned bych se zamilovala =O))

5 Centimeters per Second

16. října 2010 v 0:39 | Aya
5 Centimeters per Second

Japonsky Byōsoku 5 centimeter.

Příběh vypráví o vztahu chlapce Takakiho a dívky Akari. Na škole si byli blízcí, a i když se museli oba dva odstěhovat daleko jeden od druhého, i nadále udržovali vzájemný vztah, psali si dopisy a drželi se myšlenky, že se jednoho dne opět setkají.Společné chvíle ve škole a následné pocity z odloučení jsou předmětem první kapitoly filmu.Druhý z příběhů nás posouvá o něco dál v čase, kde pro změnu vidíme Takakiho spolužačku Kanae, která je do něj beznadějně zamilovaná. Touží mu být nablízku i když v duchu ví, že se jejich srdce nikdy nesetkají. Závěrečný díl je pak věnován již dospělému Takakimu, který není tak úplně spokojen se svým stávajícím životem. Celým filmem proplouvají pomalým tempem ozvěny lásky, které nebylo souzeno se naplnit. Uvidíte v 3 dílném seriálu.


5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second
5 Centimeters per Second5 Centimeters per Second Trailer
Ke vzhlédnutí 5 Centimeters per Sekond


Aya: U tohoto anime jsem brečela, moc mě to dojalo =O)) moc krásné anime *-*Sonoda "Isao" Misuzu

15. října 2010 v 19:48 | Aya
Sonoda "Isao" Misuzu

Sonoda "Isao" Misuzu je šílený. Pracuje v okama baru. Je Fujioka "Ranka" Ryoji kolega. Sonoda "Isao" Misuzu také transexuál. Vlastní Hotel Kagano v Karuizawe. Tam ji vypomáha Fujioka Haruchi o letních prázdninách.
Aya: Ten taky nemá chybu =DD

Suzushima Tohru

15. října 2010 v 19:35 | Aya
Suzushima Tohru

Suzushima Tohru je stydlín. Rozváží šálky hlavně do Host Club. Miluje Kasugazaki Kanako, ale nikdy neví co jí říci. Suzushima Tohru je snoubenec Kasugazaki Kanako. Jako malé děti si slíbili, že se vezmou.
Aya: Tuhle epizodu miluju **-**

Kasugazaki Kanako

15. října 2010 v 19:30 | Aya
Kasugazaki Kanako

Kasugazaki Kanako je známá jako "přeběhlivka". Miluje šálky od Suzushima Tohru. Suzushima Tohru je její snoubenec. Znají se spolu už od malička a slíbili si, že se vezmou.
Aya: Ikdyž tam byla chvilku měla jsem ji hodně ráda =)))

Kurakano Momoka

15. října 2010 v 18:55 | Aya
Kurakano Momoka

Kurakano Momoka je víceprezidentka 1.A. Kurakano Momoka je zákaznice Host Clab. Nejradči má ráda Fujioka Haruhi. Začala mít úctu ke Soga Kazukiyo, když se dozvěděla, že trpí fobii, ale přesto povolil strašidelnej Haloween.Aya: =O)

Soga Kazukiyo

15. října 2010 v 18:42 | Aya
Soga Kazukiyo

Soga Kazukiyo je velice citový. Soga Kazukiyo trpí strachem z děsivých věcí. Zakoukal se do Kurakano Momoka, ale nedokáže jí to říci. Je předsedou třídy 1.A.


Aya: Sladkej strašpytel =D))

Haninozuka Yasuchika

15. října 2010 v 18:26 | Aya
Haninozuka Yasuchika

Haninozuka Yasuchika je ůplný protiklad svého bratra. Haninozuka Yasuchika má odpor k roztomilím věcím a k sladkostem. Jeho starší bratr je Haninozuka Mitsukuni. Jeho přáním je, jednoho dne porazit svého staršího bratra v souboji. Haninozuka Yasuchika jeho nejlepší přítel je Morinozuka Satoshi. Rodina: bratr- Haninozuka Mitsukuni, bratranci- Morinozuka Satoshi a Morinozuka Takashi.Aya: Nejsou si moc podobní =D

Takaoji Shiro

12. října 2010 v 21:28 | Aya
Takaoji Shiro

Takaoji Shiro je trochu výbušné dítko. Má rád svoji spolužačku a chce ji udělat štastnou. Má se naučit hru na piano, aby společně se svým děvčetem zahrál píseň. Suou Tamaki ho naučí tu hru na piano. Děvče se poté odstěhuje a budou spolu v kontaktu.
Aya: Ta láska *-*

Tetsuya Sendou

12. října 2010 v 21:19 | Aya
Tetsuya Sendou

Tetsuya Sendou je hodný a milí. Patří do Kasanoda Ritsu klanu. Tetsuya Sendou je jediný, kdo se nebojí Kasanoda Ritsu.
Aya: Statečný to chlap =DD

Kasanoda Ritsu

12. října 2010 v 21:16 | Aya
Kasanoda Ritsu

Kasanoda Ritsu uvnitř je romantická a milá osoba, kdež to navenek je chladný a děsivý. Začne chodit do Ouran High School. Přeje si aby ho Host Club změnil, aby se ho nikdo nebál. Postupně se zamiluje do Fujioka Haruhi. Jediný člověk z jeho klanu se ho nebojí Tetsuya Sendou.Aya: Není hezkej =DD

babička Tamaki Suou

12. října 2010 v 21:06 | Aya
babička Tamaki Suou

Babička Tamaki Suou má naštvaný pohled. Nemá ráda Suou Tamaki, protože je synem milenky. Ona trvala na tom, aby opustila Suou Tamaki.
Aya: Grrrrrrrrrrrrrrr =( D

Anne- Sophie Grantaine

12. října 2010 v 20:59 | Aya
Anne- Sophie Grantaine

Anne- Sophie Grantaine je Suou Tamaki matka. Žije ve Francii. Musela svého syna opustit kvůli Suou Yuzuru matce, které se nelíbilo, že Suou Yuzuru má dítě s milenkou. Pracuje jako služka v domě Eclair Tonnerre.Aya: =))

Suou Yuzuru

12. října 2010 v 20:46 | Aya
Suou Yuzuru

Suou Yuzuru je okouzlující jako jeho syn. Suou Yuzuru je patriarcha rodiny Suou. Rád popichuje Suou Tamaki. K jeho zálibě patří golf a divadlo.
Rodina: syn- Suou Tamaki, manželka- Anne- Sophie Grantaine
Aya: Taky jsem se krapet nasmála =D

Eclair Tonnerre

12. října 2010 v 20:34 | Aya
Eclair Tonnerre

Eclair Tonnerre je krásná, chytrá. Eclair Tonnerre je dědička Francie-na Grand Tonnerre Group Zaměstnává Suou Tamaki matku jako služku ve svém domě. Slíbila mu, že když se sní ožení, uvidí svoji matku, ale musí také opusti Host Club.Aya: Hned od prvního pohledu jsem věděla, že něco není u ní v pořádku, nemám ji ráda =))

Fuyumi Ootori

12. října 2010 v 20:24 | Aya
Fuyumi Ootori

Fuyumi Ootori je dobrosrdečná. Je nejstarší sestrou Ootori Kyouya. Fuyumi Ootori se snaží Ootori Kyouya pomoci v životě. V domácích prací jí to bohužel nejde.
Rodina: otec Ootori Yoshio, 2 bratři + Ootori Kyouya, manžel- Shido.Aya: Docela jsem na ni čučela =D jak se snažila uklidit ty košile =DD

Ootori Yoshio

12. října 2010 v 19:39 | Aya
Ootori Yoshio

Ootori Yoshio je přísný a chladny. Ootori Yoshio je patriarcha rodiny Ootori. Rozhoduje o žovotech svých synů a to se Ootori Kyouya nelíbí. Nemá pochopení pro svoje syny.
Rodina: 2 syny + Ootori Kyouya, dcera Ootori Fuyumi.Aya: Jak uhodil Kyouya, tak jsem myslela že vybuchnu vzteky =D

Nekozawa Umehito

12. října 2010 v 19:02 | Aya
Nekozawa Umehito

Nekozawa Umehito je tajemný a milý. Založil Club černé magie a je jím prezidentem a jediným členem. Rodině Nekozawa slouží: služebná- Kuretake a sekretář- Kadomatsu. Nekozawa Umehito se bojí světla. Na ruce nosí loutku Beelzenef. Ven vychází celý zahalen v černém plášti. Nekozawa Umehito ná moc rád svoji sestru, ona se ale bojí tmy a zvířat.
Rodina: sestra- Nekozawa Kirimi.Aya: On je tak sladkej blonďáček =D

Houshakuji Renge

12. října 2010 v 16:56 | Aya
Houshakuji Renge

Houshakuji Renge je hlasitá, trochu nápomocná ( myslí to v dobrém ). Houshakuji Renge je otaku. Kdysi žila ve Francii, z idealizovala si Ootori Kyouya a přijela za ním do Japonska. Dala si do hlavy, že Ootori Kyouya bude její snoubenec, ale od doby, kdy ji Ootori Kyouya odmítl, se stala samozvaným manager Host Club.

Aya: Člověk aby si kvůli ní zacpával uši- ten její pronikavý smích =DD

Maihara Chizuru

9. října 2010 v 23:24 | Aya
Maihara Chizuru

Maihara Chizuru je většinou klidná. Maihara Chizuru je více prezidentkou Zuka Club. Nikdy nemá nic proti aktivitám Zuka Club. Když začně pomáhat, většinou to jde k hořšímu než k lepšímu.Aya: =O)

Tsuwabuki Hinako

9. října 2010 v 11:28 | Aya
Tsuwabuki Hinako

Tsuwabuki Hinako je inteligentní a velmi energeticka. Tsuwabuki Hinako je hlavní člneka Zuka Club. Za každou cenu se snažila dostat Fujioka Haruhi do Zuka Club.
Aya: =))

Amakusa Benio

9. října 2010 v 10:58 | Aya
Amakusa Benio

Amakusa Benio je mazaná. Amakusa Benio je prezidentkou a člen Zuka Club. Chodí na školu St. Lobelia. Její Club soupeří s Host Club. Když Amakusa Benio pozná, že Fujioka Haruhi je dívka a Suou Tamaki má k Fujioka Haruhi blízko, tak se chce pomstít. Amakusa Benio chce ukrást Fujioka Haruhi první polibek.Aya: Zpočátku jsem nevěděla jaká doopravdy je, a proto jsem ji měla ráda, potom jsem ji nenáviděla =DD

Fujioka "Ranka" Ryoji

3. října 2010 v 14:08 | Aya
Fujioka "Ranka" Ryoji

Fujioka Ryoji je tranvestita. Pracuje v jednom baru jako tranvestita. Byl původně bisexuál, ale po smrti manželky se zcela oddal své práci, protože by nikdy nemohl milovat jinou ženu. Když je v ženské podobě, nechává si říkat Ranka. Má svou Fujioka Haruhi velmi rád a nemá v lásce Souo Tamaki, protože ví, že se mu Fujioka Haruhi líbí.
Rodina: manželka ( po smrti )- Fujioka Kotoko, dcera- Fujioka Haruhi.
Aya: Když se dá dohramady Ranka a Tamaki =DDD není co komentovat =DD

Fujioka Kotoko

3. října 2010 v 13:52 | Aya
Fujioka Kotoko

Fujioka Kotoko byla chytrá. Zemřela ještě, když byla Fujioka Haruhi malá. Pracovala jako právnička. Schovávala si obrázky Zuka Club.
Rodina: manžel- Fujioka Ryoji, dcera- Fujioka Haruhi.
Aya: =))

Ootori Kyouya

3. října 2010 v 13:39 | Aya
Ootori Kyouya

Ootori Kyouya je milý a velice inteligentní. Pomohl se Souo Tamaki založit Host Club a je jím víceprezidentem, také je jejím členem. Stará se o ekonomiku Host Club a má velikej přehled o všech lidí. Jeho rodina má veliké rozsahy. Ootori Kyouya se narodil jako třetí syn, a proto nemůže zdědit vůdcovství rodu. Stal se prvním přítelem Souo Tamaki.
Rodina: otec- Ootori Yoshio, sestra- Ootori Fuyumi a 2 bratři Ootori.
Aya: K sežrání =D líbilo by se mi, mít někoho tak chytrýho jako on =DD

Hikaru a Kaoru Hitachiin

3. října 2010 v 0:56 | Aya
Hikaru a Kaoru Hitachiin

Jsou to jednovaječná dvojčata k nerozeznání. Oba rádi v tipkují a dobírají si Souo Tamaki. Jsou členy Host Club. Jako malý hrávali hru "Kdo z nás je Hikaru?". Nikdo je však nepoznal, a proto se uzavřeli společně do vlastního světa. Jediný člověk, kdo je dokáže rozeznat je Fujioka Haruhi.Aya: Oni opravdu nemaj chybu. nejvíce jsem se u nich nasmála =DD

Hitachiin Kaoru

3. října 2010 v 0:39 | Aya
Hitachiin Kaoru

Hitachiin Kaoru je stejný vtipálek jako jeho bratr, spolu sním je členem Host Club. Je mladší než jeho dvojče Hitachiin Hikaru. Jde po stopách svého bratra. Hitachiin Kaoru je více ohleduplný k pocitům ostatních než Hitachiin Hikaru. Dokonce si uvědomuje, že Hitachiin Hikaru má rád nejen jeho, ale také Fujioka Haruhi, a tak ho v tom Hitachiin Kaoru podporuje.
Rodina: bratr- Hitachiin Hikaru.Aya: Jujky =D

Hitachiin Hikaru

3. října 2010 v 0:29 | Aya
Hitachiin Hikaru

Hitachiin Hikaru je vtipálek jako jeho bratr Hitachiin Kaoru, spolu s ním je členem Host Club. Hitachiin Kaoru je Hitachiin Hikaru jednovaječné dvojče, ale Hikaru Hitachiin je starší. Dává více najevo, že má Fujioka Haruhi hodně rád. Z prvu se chová jako ochranitel svého bratra, ale potom se to otočí a bude se chovat dětinsky.
Rodina: bratr- Hitachiin Kaoru.Aya: =))

Haninozuka Mitsukuni

2. října 2010 v 23:43 | Aya
Haninozuk Mitsukuni

Haninozuka Mitsukuni je velice roztomilý. Je členem Host Club, přezdívajího Honey. Miluje vše sladké, hlavně dortíky a roztomilé, plyšové králíčky jménem Usa-chan. Byl mistrem v karate, ale málo kdo to o něm ví, dívky v něm vidí malého roztomilého chlapečka. Bez Morinozuka Katashi nedá ani ránu. Zbožňuje Fujioka Haruhi.
Rodina: bratr- Haninozuka Yasuchika, bratranec- Morinozuka Takashi


Aya: Slaďoušek =D

Morinozuka Takashi

2. října 2010 v 23:10 | Aya
Morinozuka Takashi

Morinozuka Takashi je málomluvný a hodný. Takashi Morinozuka je také členem Host Club. Je šampionem v kendu. Pro Mitsukuni Haninozuka by udělal cokoli, nehne se od něj ani na krok. Většinou slovo prohodí s Fujioka Haruhi nebo s Mitsukuni Haninozuka.
Rodina: bratr- Morinozuka Satoshi, bratranec- Mitsukuni Haninozuka a Haninozuka Yasuchika.Aya: Připadal mi hodně mrzutej =D

Fujioka Haruhi

2. října 2010 v 22:16 | Aya
Fujioka Haruhi

Fujioka Haruhi je milá, tichá a velice roztomilá. Není bohatá, a proto se na Ouran dostala pomocí svých vědomostí. Chtěla by se stát právničkou, jako byla její matka. Fujioka Haruhi se strašně bojí hromů. Je nucena pracovat pro Host Club, aby splatila dluh za vázu, kterou omylem rozbila. Jediná rozezná od sebe Kaoru a Hikaru Hitachiin. Má slabost pro Souo Tamaki.
Rodina: Otec- Fujioka Ryoji ( Ranka ), matka- Fujioka Kotoko.
Aya: Opravdu jsem ji litovala =D ale prdel to byla =DD

Suou Tamaki

2. října 2010 v 0:43 | Aya
Suou Tamaki

Tamaki Suou je romantický, milý, ale hlavně až moc přecitlivělí. Tamaki Suou je Japonec a na půl Francouz. Založil Ouranský klub Hostitelů s Ootori Kyouya a je jejím vůdcem. Klub považuje za velkou rodinu a považuje se sám za otce a Kyouya Ootori považuje za matku. Zamiloval se, už od první chvíle do Fujioka Haruhi, i když si to neuvědomuje. Matka od něj odešla, díky jeho babičce, která ji a Tamaki Suou nenávidí.
Rodina: otec- Suou Yuzutu, matka- Anne- Sophie Grantaine
Aya: Tamaki je strašně k sežrání =D nejvíc ze všech na tom seriál, nejvíc jsem se u něj nasmála =DD
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya