To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Srpen 2010

Shuichi Shindo

25. srpna 2010 v 14:41 | Aya
Shuichi Shindo


Shuichi je praštěný, milý a hodně citlivý. Je zpěvákem skupiny Bad Luck. Jeho nejlepší kamarád je od mala Hiroshi Nakano. Shuichi se zamiloval do Yuki Eiri, potom spolu i chodili.
Aza: Shuichi toho zbožnuju ze všech nejvíc :D je to strašné pako :D

Gravitation

25. srpna 2010 v 11:46 | Aya
Gravitation

Hlavní postavou jménem Shuichi Shindoua, založí společně se svým kamarádem Hiroshim popovou kapelu Bad Luck. Problémem je, že písničkovými nápady zrovna nehýří a když jednou v noci při procházce parkem narazí na slavného spisovatele Eiri Yukiho, tak se i přes jeho prvotní odmítavý postoj do něj šíleně zamiluje. S láskou přichází do jeho života i múza a tak společně s Hirem dokončí první písničku po které hned skočí N-G Production Staff. A zatímco Shuichi si na vlastní kůži zakusí, že stát se slavným není zrovna žádný med, tak Yuki se skrze psaní knih, snaží vyrovnat se svojí temnou minulostí. Toto vše uvidíte v 13 dílném seriálu.


Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Gravitation
Aya: ááá, Gravitation, toto anime zbožnuju, nikdy jsem se u žádného anime nazasmála tak, jako u Gravitation :D:D


Gravitation Trailer
Ke vzhlédnutí Gravitation
http://melounek-anime.blog.cz/1106/gravtitation

Strom lásky, smrti a naděje

23. srpna 2010 v 20:52 | Aya
Strom lásky, smrti a naděje

P.S.  Jsou to mé vlastní příběhy, budu rada, když mi napišete, jestli se vám to líbilo.

     Tento příběh se stal před 50 lety. Kluk jménem Daniel a holčička jménem Sára se poznali jako malí děti v 5 letech pod starým dubem. Oba tam začali častěji chodit, jen aby se mohli častěji vidět. Společně přemlouvali rodiče, aby mohli být jen oni dva u starého dubu. Daniel i Sára si u starého dubu hráli, společně tancovali a zpívali si. Jednou řekl Daniel "Až vyrosteme, vezmeme se." Sára jen přikývla. Rodiče řikávali, tohle je jen dětská láska a že až vyrostou, každý si půjde svou cestou. Ale pravda to nebyla.
     Čas plynul a z Daniela a Sáry se stali teenejdři. Na jaře si šli společne koupit červenou nesmívací barvu. Jak barvu nakoupili, šli ke svému starému dubu. Daniel do barvy namočil svoji pravou ruku a Sára svoji levou ruku a obtiskli je vedle sebe na dub, se slovy, společně až na vždy.
     Pět let uplynulo. Okolo dubu postavili silnici, ale nic se na tom nezměnilo, pořád se tam scházeli. Daniel a Sára spolu leželi pod dubem, propletení mezi kořenami dubu. A vzpomínali na čas, kdy se poznali.
     Po zimě se rozhodli, že se pojedou podívat na jejich dub. Jenomže...
     Sára se probudila a viděla vedle sebe maminku, která ji ihned objala. Sára si uvědomila, kde se to probudila, byla v nemocnici. Co se stalo? Kde je Daniel? Vířili ji v hlavě otázky. Jeji maminka se rozplakala a řekla ji, že byla týden v komatu a Daniel autonehodu nepřežil. Zjistilo se, že za to mohl opilí řidič za volantem, že do nich narazil. Sára se rozplakala a nechtěla s nikým mluvit.
     Když ji propustili z nemocnice, chtěla se ihned podivat na jeji a Danielův strom. Jakmile vylezla z auta, všimla si, že strom je rozřiznutý napůl v místě, kde si s Danielem otiskla ruce. Rozplakala se a chtěla pryč.
     Psychicky to neunesla a po týdnu se rozhodla, že skočí z mostu. Už byla na zábradlí a přesvědčená o tom, že skočí. Uklouzla ji noha. Jediné co viděla, byl bílí záblesk. Myslela si, že už je konec. Ale ocitla se na zemi na mostě. Před ní stále, to bílé světlo. Daniel. Jediné co ji v tu chvíli napadlo. Ve chvíli, kdy vyslovila jeho jméno, bílé světlo zmizelo. A vedle ní, leželo bílé, zářicí pírko. Anděl. Uvědomila si, že Daniel chce, aby žila.
     Když odešla z mostu, vydala se hned ke starému dubu. Políbila pírko a přivázala ho k dubu. Nikdy si nikoho nevzala, ani neměla děti. Jen v poklidu čekala, až přijde její čas a bude se moc vrátit za svým Danielem.
     Dodnes vím, že láska je silnější, než cokoli jiného.
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya