To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a láskou být milován
Prosím mé návštěvníky, aby propřípad, kdyby něco chybělo, nefungovaly odkazy nebo nešly videa. Prosím Vás, aby jste mi napsali do komentářů nebo na email, aby jsem to mohla napravit. Děkuji. Aya. =O)

Příběh Život Aya Akira Zde
Novinky:
Život Aya Akira - Nečestný boj díl 16
Každá mince má dvě strany - část 10

Květen 2010

Asato Ichijou

21. května 2010 v 21:47 | Aya
Asato Ichijou


Asato Ichijou je Takuma Ichijou dědeček a hlava upíří rady. Je jeden z nejstarších upírů a pochází z nejvýznamějšího klanu aristokratů. Rodina: Takuma Ichijou( vnuk )

Aya: Od začátku jsem ho neměla ráda :D

Rido Clan Kuran

21. května 2010 v 21:24 | Aya
Rido Clan Kuran


Čistokrevný upír a staršní bratr Haruka a Juuri Kuran. Je hlavou Kuranovské rodiny. Rido Clan Kuran má charakteristické rysy rodiny Kuran, připomínající jeho mladšího bratra a synovce, ale nejzajímavější jsou jeho oči. Jeho oči jsou každé jinak zbarvené. Jedno je modré a jedno karmínové. Umí svou duši přenášet do jiných těl, jen oči zůstanou pořád různobarevná. Rodina: Senri Shiki ( syn ), Haruka Clan Kuran ( bratr ), Juuri Clan Kuran ( sestra ), Kaname Clan Kuran ( synovec ), Yuuki Clan Kuran ( neteř ), Shizuka Hio ( snoubenka ). Jeho upíří moc- krvavý bič

Aya: Nemám ho ráda :S a je ošklivý :D

Haruka Clan Kuran

21. května 2010 v 21:02 | Aya
Haruka Clan Kuran


Haruka byl čistokrevný upír a narodil se přes 3000 lety. Haruka Clan Kuran je otec Kaname Kuran a Yuuki Kuran. Jeho žena Juuri Kuran je zároveň i jeho mladší sestrou. (U čistokrevných upírů to takhle chodí) Haruka Kuran byl zabit Rido Kuran, svím starším bratrem, ve snaze zastavit ho, od přijetí Yuuki Kuran před deseti lety. Ten dokázal, že upíří rada se snaží využít čistokrevné upíry pro hodnotu jejich existence a sílu jejich krve. Rodina: Juuri Clan Kuran ( sestra, manželka ) Rido Clan Kuran ( bratr ), Kaname Clan Kuran ( syn ), Yuuki Clan Kuran ( dcera ), Senri Shiki ( synovec )
Jeho upíří moc- telekineze

Aya: Mám stejný názor jako u Juuri Clan Kuran :))

Juuri Clan Kuran

21. května 2010 v 20:18 | Aya
Juuri Clan Kuran


Juuri Clan Kuran je matka Yuuki Clan Kuran ( Yuuki Cross ). Je jí velmi podobná. Juuri Kuran byla manželkou a sestrou Haruka Kuran. Před deseti lety, kdy se objevil její nejstarší bratr Rido Clan Kuran, se Juuri Kuran obětovala, aby potlačila upíra v Yuuki Kuran a vymazala jí vzpomínky. Chtěla pro Yuuki Kuran, aby mohla žít šťastně jako normální lidské dívky. Její poslední přání bylo, aby se o Yuuki Kuran Kaname Kuran postaral. Rodina: Haruka Clan Kuran ( bratr, manžel ), Rido Clan Kuran ( bratr ), Kaname Clan Kuran ( syn ), Yuuki Clan Kuran ( dcera ), Senri Shiki ( synovec )


Aya: Obdivujuji za to, co dokázala :))

Seiren

21. května 2010 v 18:13 | Aya
Seiren


Chodí do noční třídy. Je hlavní bodyguard Kaname Kuran. Pro Kaname Kuran schání různé informace. Když Kaname Kuran hrozí nebezpečí, je vždy ihned u něj a chráního. Je klidná a s ničím si nedělá hlavu. Její upíří moc je její tělo (dost rychle umí uhýbat ).


Aya: no co dodat, ona je úžasná :D

Rima Touya

21. května 2010 v 17:58 | Aya
Rima Touya


Chodí do noční třídy. Její největší kamarád je Senri Shiki, kterého krmí tyčinkami. Také spolu dělají modeling. Se Senri Shiki plní úkoly, které dostanou od Kaname Kuran. Je velmi milá, ale když jí nebo jejím přátelům hrozí nebezpečí, dokáže bojovat až do konce. Její upíří moc je elektřina.


Aya: Celkem ji obdivuji :))Ruka Souen

21. května 2010 v 17:15 | Aya
Ruka Souen


Chodí do noční třídy. Je velmi náladová a tvrdohlavá. Je hodně krásná. Miluje Kaname Kuran, chrání ho a dříve mu dávala svoji krev ( když je, ale viděla Yuuki, začal Kaname Kuran Ignorovat Ruka Souen ). Hodně žárlí na Yuuki Cross, že má hodně blízko ke Kaname Kuran. Její upíří moc je Kontrola mysli.


Aya: Takoví typi lidí, nemám moc ráda :/ ale musím uznat, že je dost dobrá :))

Ichiru Kiryu

21. května 2010 v 16:26 | Aya
Ichiru Kiryu


Narodil se v rodině lovců upírů. Je slabčí dvojče Zero Kiryu. Chápal city Shizuka Hio, když mu řekla, že jeho rodiče zabili jejího přítele a proto se musí pomstít. Ichiru Kiryu věděl, že je moc slabý a nebude dost silný na to, aby se stal lovcem upírů. Proto se přidal k Shizuka Hio a sloužit jí. Myslí si, že rodiče milovali víc Zero Kiryu než jeho, proto mu nevadilo, když Shizuka Hio mu zabila rodiče. Rodina: Zero Kiryu ( bratr )

Aya: Nevím, ale připadá mi jako velký zdŕádce :((

Akatsuki Kain

20. května 2010 v 21:00 | Aya
Akatsuki Kain


Chodí do noční třídy. Většinu času tráví se svým bratrancem Hanabusa Aido. Někdy si i diví, co všechno Aido Hanabusa vyvádí. Vypadá většinou nenápadně, jen pokuď není s Hanabusa Aido, které ho někdy tahá od broblému. Rodina: Hanabusa Aido ( bratranec ). Snaží se domluvit Ruka Soen i ji miluje. Je velmi silný a brání slabší. Jeho upíří schopnost- tvoření ohně

Aya: Závidím mu, když může být s Hanabusa Aido :D

Hanabusa Aido

20. května 2010 v 19:31 | Aya
Hanabusa Aido


Chodí do noční třídy. Většinou času tráví se svým bratrancem Akatsuki Kain. Nebaví ho pít rozpuštěné tabletky. A moc by chtěl Yuuki Cross krev. Hanabusa Aido je velmi populární u dívek denní třídy. Občas je drzí a je trošku jako pošuk. Ke Kaname Clan Kuran chová velkou úctu ( ikdyž to tak nevypadá ). Rodina: Lord Hanabusa ( otec- jen v manga ), Tsukio Hanabusa ( sestra- jen v manga ), Akatsuki Kain.
Jeho upíří schopnost- tvoření ledu.


Aya: To je takovej pošuk :D je úžasnej :D při něm se vždycky zasměju :D velkej blázínek :D:D

Senri Shiki

17. května 2010 v 20:40 | Aya
Senri Shiki


Chodí do noční třídy. Je velmi tichý a nějak se nezapojuje mezi společnost noční třídy. Často tráví čas s Rima Tohya. Velmi rád jí. Rodina: Rido Clan Kuran ( otec ), Haruka Clan Kuran ( strýček ), Juri Clan Kuran ( Teta ), Kaname Clan Kuran ( bratranec ) a Yuuki Clan Kuran ( sestřenice ). Jeho upíř moc je, že pomocí svojí krve, dokáže udělat bič.
Aya: Další hezounkej upírek :D :))

Takuma Ichijo

17. května 2010 v 20:22 | Aya
Takuma Ichijo


Chodí do noční třídy. Jeho nejlepší kamarád je Kaname Kuran. Je velmy milí. Podle rozkazů Kaname Kuran, chodí spolu s ostatními upíry noční třídy do ulic, zabíjet upíry levelu E. Umí výborně zacházet s mečem. Rodina: Asato Ichijo ( dědeček ).
Aya: Má tak krásný očíčka :P on je celej krásej :D

Shizuka Hio / Maria Kurenai

16. května 2010 v 19:14 | Aya
Shizuka Hio


Shizuka Hio je čistokrevná upírka. Vyvraždila rodinu lovců upírů Zero Kiryu, aby se jim pomstila za to, že ji zabili přítele, kterého milovala. K Shizuka Hio se přidal Ichiru Kiryu, nechala ho tak žít, neboť ji přípomínal jejího přítele. Byla to velmi smutná osoba. Aby nabrala sílu, převtělila se do Maria Kurenai, kterou tak využila, aby se dostala na Akandemy Cross do noční třídy a mohla tak zabít Kaname Kuran.Shizuka Hio převtělená v Maria Kurenai


Aya: No Shizuka Hio moc dlouho nehrála :) asi se moc přecenila :D upřímnou soustras, takovou smrt bych nechtěla. :))

Toga Yagari

16. května 2010 v 18:47 | Aya
Toga Yagari

Je to lovec upírů. Jeho bývalý kamarád z Asociace Lovců upírů byl Kaien Cross. Toga Yagari byl kdysi učitelem Zero Kiryu a (Ichiru Kiryu dokovať se nezjistilo, že je moc slabý). Zachránil Zero Kiryu před čistokrevným upírem, a tak přišel o jedno oko. Bez zaváhání dokáže zabít a ikdyž dostane od Asociace nařízeno, aby byl Zero zabit v případě kdyby zaútočil, snaží se Zera ,,chránit ." Miluje cigarety.Aya: Ty cigarety ho jednou zabijou :D:D

Kaien Cross

14. května 2010 v 18:30 | Aya
Kaien Cross


Je ředitelem Akademy Cross. Přál by si, aby spolu lidé a upíři žili v míru. Moc si přeje, aby ho Yuuki oslovovala otče. Snaží se být dobrým otcem pro Yuuki a Zero, ale pro ně to nejspíš, až moc přehání, považujou ho za blbce. Ale když jde o vážnou věc, vždy pomůže, aniž by si dělal legraci. Rodina: Yuuki Cross ( nevlastní dcera ) a Zero Kiryu ( nevlastní syn ). Kaien Cross byl, také velmi dobrým Lovcem upírů.


Aya: Od prvního dílu byl Kaien Cross úžasnej :)) byl tak vtipnej, že jsem se nemohla udržet smíchy :D:D a těšila jsem se na další díly :)) vůbec by mi nevadilo, kdyby to byl můj otec :D :))

Zero Kiryu

14. května 2010 v 17:00 | Aya
Zero Kiryu

Jako Yuuki je v denní třídě a spolu s ní je prefektem Cross Akademy. Je velmi nedůvěřivý, hlavně co se týče upírů. Zero z celého srdce nenávidí upíry, nenávidí tak i sebe, protože ho proměnila upírka, která mu vyvraždila rodinu, až na jeho bratra. Zero byl z rodiny Lovců upírů. Do své péče si Zera vzal, jako Yuuki, Kaien Cross. Rodina: Otec-matka se neví, Ichiru Kiryu ( bratr ), Kaien Cross ( nevlastní otec ) a Yuuki Cross ( nevlastní sestra ).

Aya: Zero je fešák :)) plně mu rozumím a myslím, že na jeho místě bych se chovala asi stejně :)) Ale stejně, pro mě je na prvním místě Kaname :D:D

Yuuki Clan Kuran

14. května 2010 v 16:10 | Aya
Yuuki Cross/ Yuuki Clan Kuran


Yuuki po přeměně, je pořád stejmá, co se týče chování. Chce se postarat o Cross Akademy a zachránit tak všechny členy denní třídy.
Aya: Myslím, že po přeměně na upírku, je Yuuki o moc hezčí a moc jí to sluší :))

Yuuki Cross

14. května 2010 v 15:05 | Aya
Yuuki Cross

Yuukje moc milá dívka. Chodí do denní třídy. Je prefektem denní třídy a udržuje tak noční třídu v tajnosti. Je zamilovaná do Kaname. Její rodina: Kaien Cross ( nevlastní otec ), Zero Kiryu ( nevlastní bratr ). Yuuki nepovažuje Kaien Cross za svého nevlastního otce, spíše za ředitele školy a má moc ráda Zero.


Aya: Yuuki je moc milá :) ale některé rozhodnutí, které dělá, bych nejspíš osobně neudělala :)) Mám ji moc ráda jako hlavní postavu. Je to malá hrdinka :))

Kaname Kuran

14. května 2010 v 13:28 | Aya

Kaname Clan Kuran

Pochází z čistokrevné rodiny upírů. On sám je pravým čistokrevným a velmi silný upír, který nezná slitování i když na pohled vypadá jako velmi posmutnělá osoba. Jeho rodiče jsou Haruka Clan Kuran ( otec ), Juuri Clan Kuran ( matka ) a jeho sestra Yuuki Cross.
Chodí spolu s ostatními upíry do noční třídy.
Ostatní upíři z něho mají respekt, je presidentem noční třídy. Snaží se chránit Yuuki Cross a velmi mu vadí, že Zero Kiryu pije její krev. Jeho moc je síla a telekineze.


Aya: Pokuď jde o můj názor :) Kaname Kuran je podle mě, úplně k sežrání :D hned v prvním díle jsem si ho zamilovala. Podle mě, by si z něho měli vzít příklad všichni muži :P :))


Můj pokus o nakreslení Kaname Kuran :)


Vampire Knight Guilty

13. května 2010 v 21:04 | Aya
Zero se vrací do Cross Akademie na post prefekta. Ale nedlouho poté je obviněn Nejvyšší radou upírů z vraždy Shizuko, čistokrevné upírky. Naštěstí zasáhne Kaname, také čistokrevný, a radu posílá pryč. Díky tomu vyvstane podezření, že to možná nakonec byl on, kdo Shizuku zavraždil. Mezitím si Yuuki začíná ve střípcích vzpomínat na svou minulost. Jenomže její minulost je tajemství.


Vampire Knight Guilty

Vampire Knight Guilty

Vampire Knight Guilty

Vampire Knight Guilty

Vampire Knight Guilty

Vampire Knight Guilty

Vampire Knight Guilty

Aya: Jak už jsem řekla, je to krásné anime a i manga :))

Vampire Knight Guilty Trailer

Ke vzhlédnutí Vampire Knight Guilty

Vampire Knight

13. května 2010 v 19:15 | Aya
Začátek je právě v místě, kdy se malou holčičku pokusí vysát upír do poslední kapky. Ale byla zachráněna, jiným upírem, Kuran Kaname. Ten odvede pětileté dítě ke svému příteli Kaienovi Crossovi, který se rozhodne ji adoptovat. A jelikož si děvče nepamatuje na své jméno, dostane nové - Yuuki Croos. O deset let později začíná děj na internátnítní škole Cross akademy, kde jsou dvě třídy: denní a noční. Denní třída, do které patří Yuuki a její nevlastní bratr Zero (též adoptovaný ředitelem Crossem). Zastávají zde pozici prefektů, kteří mají tyto dvě třídy od sebe držet, hlavně v noci. Noční třída má totiž zvláštní žáky - upíry z vyšších vrstev, kteří se rozhodli nepít lidskou krev a nahrazovat ji pilulkami. Těm velí Kuran Kahame, zachránce Yuuki. Ale co se stane, když již patnáctiletá dívka zjistí nepříjemnou pravdu; že její bratr, Zero, čtyři roky tajně trpěl, neboť před ní střežil hrozné tajemství.

Vampire Knight
Vampire Knight
Vampire Knight
Vampire Knight
Vampire Knight

Aya: Myslím si, že to je krásné Anime i manga je moc pěkná :) doporučuji všem milovníkům anime-manga :))


Vampire Knight Trailer

Ke vzhlédnutí
Vím, že to asi nemá cenu, ale přála bych si, kdybyste kopírovali se zdrojem, nebo články nekopírovali vůbec. =O)) Aya